free web hit counter Skocz do zawartości
der

Turcja GETFUE 10.2015 38 lat 2500gr MEDMIX 01.2017 1000gr

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieg wykonany w GETFUE.

Przeszczep ~ 2500 graftów na zakola, nieznaczne obniżenie linii czoła oraz dogęszczenie gniazda na czubku głowy.

Cena po 1Eur za graft. W cenę wliczony transport z lotniska, 3 doby w szpitalu, wyżywienie oraz transport do hotelu.

Głębokie zakola, które utworzyły się już ponad 10 lat temu i się powoli pogłębiały. Włosy niegdyś jasny blond. Obecnie ciemny blond, bardzo cienkie i łamliwe.

Od urodzenia wysokie czoło, które po powstaniu zakoli było jeszcze bardziej widoczne.

Skóra z natury bardzo wrażliwa, podatna na zaczerwienienia, długo gojąca się. Włosy rosnące od zawsze raczej wolno. Mocno przetłuszczające się, z dużą tendencją do łupieżu. Ogólnie trudny materiał do przeszczepu.

 

Stan z 2005r.

20051jpg_axwqapr.jpg

Stan z 2014r.

20141jpg_axwqswa.jpg

Stan z 2015r.

20151jpg_axwqssw.jpg

2017-11-0_qrqspss.jpg

Wygląd linii po przeszczepie

IMG201510_axwqapn.jpg

Gniazdo po przeszczepie

IMG201510_axwqapw.jpg

Linia tydzień po przeszczepie

IMG201510_axwqahx.jpg

Linia niecały miesiąc po przeszczepie

201510281_axwqahw.jpg

Donor niecały miesiąc po przeszczepie.

201510292_axwqaha.jpg

Linia 2 miesiące po przeszczepie

201512051_axwqarp.jpg

Linia 3 miesiące po przeszczepie

201601061_axwqarn.jpg

Linia 4 miesiące po przeszczepie

201602070_axwqara.jpg

Linia 5 miesięcy po przeszczepie

201603062_axwqaxh.jpg

Linia 6 miesięcy po przeszczepie

201604091_axwqanx.jpg

Linia 7 miesięcy po przeszczepie

201605162_axwqans.jpg

Linia 8 miesięcy po przeszczepie

201606151_axwqaeh.jpg

201606151_axwqaea.jpg

 

Efekt rok po przeszczepie

 

201610260_axwqawr.jpg

201610260_axwqaeq.jpg

 

Efekt 13 miesięcy po przeszczepie

 

201611131_axshwsp.jpg

201611131_axshwsr.jpg

201611131_axshwen.jpg

201611131_axshwwh.jpg

 

 

W styczniu 2017 zdecydowałem się na kolejny zabieg dogęszczania miejsca biorczego. Wybór padł na Medmix w Bielsku-Białej. Przeszczepiono 1000graftów pobranych z potylicy pomiędzy nie ścinane włosy. Koszt zabiegu w przeliczeniu 1.60 Eur za graft. W cenie: pobyt 1 doba ze śniadaniem w hotelu.

 

W przeddzień drugiego zabiegu w klinice Medmix.

15 miesiecy po pierwszym zabiegu w Getfue.

201701140_qrqsper.jpg

 

Po zabiegu dogęszczania pomiędzy nie ścinane włosy.

201701142_qrqspen.jpg

 

Donor. 2 dni po zabiegu.

201701181_qrqspee.jpg

 

Donor 2 tygodnie po drugim przeszczepie.

201701210_qrqspew.jpg

 

3 tygodnie po drugim przeszczepie.

201702012_qrqspea.jpg

201702012_qrqspwr.jpg

 

5,5 miesiąca po drugim zabiegu.

2017-11-0_qrqspwx.jpg

 

10 miesięcy po drugim zabiegu.

2017-11-0_qrqspwe.jpg

2017-11-0_qrqspww.jpg

2017-11-0_qrqspws.jpg

2017-11-0_qrqspwa.jpg

201711032_qrqspsp.jpg

201711032_qrqspsx.jpg

201711032_qrqspsn.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne lysienie miales, stosowales jakas kuracje? Widac niewazne ile ma sie lat- to jednak prawda , ze zawsze chce sie wygladac dobrze czy to jako 20 latek czy 40 latek

Jezeli chodzi o ht to efekt do ceny super. Jedynie linia mogla by byc troche gestsza, jednak nie ma co sie przyczepiac, bo wiadomo ile by sie za to zaplacilo w hdc,bhr itd...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wielce prawdopodobne, że w grę wejdzie dogęszczenie, tym bardziej, że widzę, iż zakola się w głębszej części przerzedzają. I Tam będę raczej dogęszczał, nie linię, nie chcę na starość skończyć jak Rudkowski ze szczotką na froncie i łysiną od środka do tyłu.

Inna sprawa, że to tylko 2500. Jak na zakola plus linia i około 3 setki w gniazdo to i tak wyszło nie najgorzej.

Nie stosowałem nigdy wcześniej żadnej chemii. Z getfue dostałem zapas chemii w postaci biotyny, witamin i blokera na kilka miesięcy. Jako, że jestem wyznawcą zasady, że genów się nie oszuka, brałem to z mierną częstotliwością, coś tam mi leży w zapasie do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bloker Ci dali? I płaciłeś coś za "wyprawkę pozabiegową" czy to jest standard po zabiegu przeszczepu w tej klinice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wielce prawdopodobne, że w grę wejdzie dogęszczenie, tym bardziej, że widzę, iż zakola się w głębszej części przerzedzają. I Tam będę raczej dogęszczał, nie linię, nie chcę na starość skończyć jak Rudkowski ze szczotką na froncie i łysiną od środka do tyłu.

Inna sprawa, że to tylko 2500. Jak na zakola plus linia i około 3 setki w gniazdo to i tak wyszło nie najgorzej.

Nie stosowałem nigdy wcześniej żadnej chemii. Z getfue dostałem zapas chemii w postaci biotyny, witamin i blokera na kilka miesięcy. Jako, że jestem wyznawcą zasady, że genów się nie oszuka, brałem to z mierną częstotliwością, coś tam mi leży w zapasie do dziś.

 

Bardzo zdrowe podejscie masz do ht. W sumie jak madrze to rozegrasz to wlosy bedziesz mial i cenowo sie nie wykosztujesz.

Do jakiego nw myslisz, ze lysienie Ci sie posunie? Pytales ile graftow da sie jeszcze wyciagnac z donoru?

10 lat lysiales i nie myslales o tym, zeby zrobic ht wczesniej? W sumie u mnie wlasnie tyle mija i stan mam troche gorszy od Ciebie przed ht stad pytam dlaczego zwklekales, bo swoje podejscie mam na pewno inne


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki bloker Ci dali? I płaciłeś coś za "wyprawkę pozabiegową" czy to jest standard po zabiegu przeszczepu w tej klinice?

Minoxil 5% w spreju i Propecia czy jakiś inny Proscar do poszatkowania. Nie wiem czy to zwyczaj czy wyjątek. Ja dostałem. Był też szampon i odżywka. W wystarczającej ilości, wręcz nadto na czas pozbywania się strupów.

 

Bardzo zdrowe podejscie masz do ht. W sumie jak madrze to rozegrasz to wlosy bedziesz mial i cenowo sie nie wykosztujesz.

Do jakiego nw myslisz, ze lysienie Ci sie posunie? Pytales ile graftow da sie jeszcze wyciagnac z donoru?

10 lat lysiales i nie myslales o tym, zeby zrobic ht wczesniej? W sumie u mnie wlasnie tyle mija i stan mam troche gorszy od Ciebie przed ht stad pytam dlaczego zwklekales, bo swoje podejscie mam na pewno inne

 

Na szczęście nie mam świra na punkcie włosów. Człowiek z rodziną, dziećmi, domem i firmą na głowie ma inne priorytety. Przeszczep to nie był akt desperacji, a raczej zachcianka. Obecnie posiadanie włosów, czy też już ich brak nie miały by żadnego wpływu na moje życie. Gdybym robił przeszczep 10 lat temu, chodził bym dzisiaj z jebitną blizną na głowie, zoraną psychą i był już co najmniej po trzecim zabiegu z czego dwa poprzednie spierdaczone jak u wielu bywało.

A tak, jest jak jest. Nie pytałem ile się wyciągnie bo pewnie i tak więcej niż mi będzie potrzebne, zakładając, że mi się szczeniacki jeż na głowie nie zamarzy, którego z resztą nigdy w życiu nie miałem. A patrząc na starszą męską część rodziny nie zapowiada się raczej więcej niż pomiędzy NW3 a NW4.

Ewentualne kolejne bardziej kosmetyczne dogęszczenie, o którym wcześniej pisałem najchętniej zrobił bym korzystając z tych spod pach pakując je gdzieś gdzie pracują na punchach bez golenia biorczego. Śmieszne, prawda ? Dla mnie nie koniecznie.

Dlaczego ? Ano dlatego, że wszystko się u mnie wolno goi, wolno odrasta a na co dzień mam kontakt z klientami oko w oko. Do tego donor mam obolały przez 2 miesiące, jakby mi ktoś blachę jakąś tam wsadził, ot taka moja natura. Przyjemność w każdym razie wątpliwa.

Zarost mi kolorystycznie całkowicie nie pasuje, bo czarny a te pod pachą o dziwo tak. Na tworzenie nowej linii te włosy się zupełnie nie nadają, ale na dorzucenie po 400 czy 500 na stronę pomiędzy te rosnące pewnie już tak. Zawsze to o 800 czy 1000 mniej zaorany donor. Ale to kolejna ewentualna fanaberia o przebiegu której,jeśli dojdzie do skutku być może również w przyszłości napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Der, piękne włosy. Ja też już całą sprawę mam "z tyłu głowy". A tyle było emocji Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Edit" sytuacji na dzień dzisiejszy. Wszystko w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Edit" sytuacji na dzień dzisiejszy. Wszystko w pierwszym poscie.

Jest git. Skoro jesteś takim weteranem 2 przeszczepy czy po 5 miesiącu coś jeszcze rośnie czy tylko długość?


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obu przypadkach po 5 miesiącu nie zauważyłem u siebie wyrastania nowych włosów. Stawały się jedynie dłuższe i grubsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...