free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Skrajne obniżenie linii i zakoli - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę owijać i powiem wprost że chciałbym mieć linie włosów taką jaką ma Ian D'Sa, w związku z czym mam pytanie takie:

 

1 Która klinika z tych lepszych renomowanych, który lekarz by się tego podjął ?

Myślałem o dr. Feriduni'm ale ceny trochę odstraszają mój budżet. Dodam że interesuje mnie tylko metoda FUE i że mam bardzo cienkie blond włosy co zazwyczaj jest przeciwwskazaniem do HT i z tego tez względu potrzebna jest znacznie większa ilość graftów i gęstsze sadzenie ich do uzyskania iluzji naturalnej gęstości. Zakładam potrzebną minimalną ilość graftów w liczbie 3000-3500 a maksymalną do 5000 graftów.

Na resztę aspektów nie będę się tutaj rozpisywał bo w zasadzie to wszystko zostało już powiedziane w moim temacie w dziale ''opowiedz swoją historię'' tutaj: viewtopic.php?f=6&t=2037 .

W moim osobistym wątku (pod podanym linkiem) są moje zdjęcia ukazujące historię leczenia jak i stan obecny po lekkim regresie spowodowanym wysuszeniem skóry i przez to złą reakcją na wcierkę z minoxa która doprowadziła do stanu zapalnego, obfitego podrażnienia skóry w skutek czego posypało się trochę mimo wyjątkowo mocnej kuracji. Większość z tego forum raczej kojarzy mój temat i moją postać aczkolwiek jeśli będzie potrzeba to wstawię też tutaj zdjęcia z mojego tematu.

 

Wiem, że żeby zrobić, wykonać perfekcyjnie robotę to fachowiec musi mieć umiejętności spore i doświadczenie bo zrobić NW 0 albo NW -1 czy -2 to nie jest tak łatwo, bo ważna jest nie tylko gęstość na linii i zakolach (a chodzi mi o najlepszą możliwą gęstość), fakt użycia graftów tylko jednowłosowych na linię i na ok. 1 cm - 1,5 cm w głąb, ale i również dla naturalnego wyglądu wyjątkowo ważne są kąty wszczepianych graftów, wyjątkowo ważne jest aby w danym miejscu (skronie, linia i zakola) wszczepiać pod odpowiednimi kątami żeby włosy później też rosły pod odpowiednim kątem. Tak to bardzo ważne zwłaszcza jeśli chce się osiągnąć efekt końcowy na poziomie NW 0 lub żartobliwie nazwać nawet NW -1 czy -2

 

Wszelakie rady oraz przykłady (jeśli ktoś gdzieś widział taką robotę) pożądane i mile widziane, za które z góry wszystkim dziękuję, natomiast nie interesuje mnie wszelaka krytyka mojego pomysłu i zamierzeń czy kuracji, jak i osobiste opinie na te tematy czy bluzgi i przejawy nienawiści w stosunku do mnie. I nie życzę sobie robienia tu śmietnika jaki już wielokrotnie zaistniał w moim osobistym wątku - taka prośba mała.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obawiam sie, ze zaden lekarz nie podejmie sie zrobienia tak nie naturalnej lini, najlepszy sposob na to aby sie przekonac, poprostu wyslij maila z zaytaniem do klinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o chirurgicznym obniżeniu lini włosów? Mógłbyś wyciągnąć od 1-2 cm. Do tego HT (koniecznie w drugiej kolejności) na 2-3 tyś i chyba uzyskałbyś dokładnie to, czego byś oczekiwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie, ze zaden lekarz nie podejmie sie zrobienia tak nie naturalnej lini, najlepszy sposob na to aby sie przekonac, poprostu wyslij maila z zaytaniem do klinik

 

Tak też zrobię , będę rozsyłał, a to ma na celu tylko to żebym miał pewne wskazówki tylko.

Nie mów ''żaden lekarz'' bo w końcu ludzie nie takie rzeczy sobie każą robić lekarzom, bo zmieniają płeć, kolor skóry, nawet zmieniają się w np. człowieka- kota, czy w człowieka-węża, wycinają sobie 2 żebra żeby sami sobie mogli zrobić ''dobrze'', albo dorabiają sobie rogi, ogony i inne dziwactwa na stałe i to te trzy ostatnie to już w ogóle jest nie tylko że nie naturalne żeby nie powiedzieć (ale) durnota z lekka żeby sobie coś takiego zrobić na stałe, no ale jeśli ktoś przez to jest szczęśliwy... każdego sprawa. I przeszczep włosów nie ważne jaki by nie był to pikuś przy powyższych, zwłaszcza że udowodnione jest że są ludzie istnieją i to płci obojga, i nawet sporo ich jest w skali świata którzy mają naturalną taką linię włosów czy podobną do Ian'a D'Sa. Najwięcej w Indiach i w Ameryce Łacińskiej, ale są też przypadki Europie np. Frank Vincent.

Zatem ja uważam że to nic nadzwyczajnego i zupełnie oraz jak najbardziej naturalne jeśli byłoby dobrze zrobione.

Wiem też że są lekarze którzy za pieniądze zrobiliby wszystko czy wiele bez względu na poziom dziwactwa. Ale jednak wolałbym zrobić zabieg u dobrego fachowca a nie u partacza który wszystkiego się podejmuje dla pieniędzy.

 

-- 18 lis 2016, 23:52 --

 

Myślałeś o chirurgicznym obniżeniu lini włosów? Mógłbyś wyciągnąć od 1-2 cm. Do tego HT (koniecznie w drugiej kolejności) na 2-3 tyś i chyba uzyskałbyś dokładnie to, czego byś oczekiwał.

 

Co masz na myśli o ''chirurgicznym'' ? Przecież sam fakt robienia HT to chirurgia właśnie. Rozwiń wypowiedź proszę.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli o ''chirurgicznym'' ? Przecież sam fakt robienia HT to chirurgia właśnie. Rozwiń wypowiedź proszę.

Robi się to przez takiego "stripa" tylko na lini włosów - wycina się skórę z czoła, a następnie naciąga się skalp. Żadnej transplantacji, tylko chirurgiczne cięcie.

 

Przykładowy efekt

hairline_lowering_surgery_forehead_reduction_surgery_large_forehead_women_04.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jestem ciekaw jakie beda odpowiedzi, mimo wszystko trzymam kciuki

 

a jaki masz budzet na ten zabieg ?

 

masz jakies foto czola ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz mi się przypomniało że takie coś można zrobić, cóż wyleciało mi z głowy bo rzadko to praktykowane. I rzeczywiście metodą tą można sporo obniżyć linię oszczędzając przy tym grafty.

Jest tylko jedno ''ale'', mianowicie: blizna po tym i jej widoczność, oraz ew. komplikacje w przypadku np. rozprucia tego połączenia czy innego pęknięcia/pękania skóry obok tzn. wyżej czy niżej tego miejsca np. z powodu zbyt mocnego naciągnięcia skóry, albo sam dyskomfort (nawet jak by nie było tak drastycznych komplikacji) powodowany naciągiem skóry, a oglądając nieraz relacje z różnych operacji plastycznych wiem że jest to nieraz dużym problemem do którego w miarę upływu czasu człowiek się też może przyzwyczaić, ale chodzi o fakt i możliwość taką.

Dzięki za oświecenie w temacie. Za pewne będę metodę tę brał też pod uwagę i rozważał wielokroć za i przeciw.

Szkoda że tak mało jest przypadków z zastosowaną tą metodą i nie można naocznie tego u kogoś zobaczyć.

 

-- 19 lis 2016, 0:37 --

 

jestem ciekaw jakie beda odpowiedzi, mimo wszystko trzymam kciuki

 

a jaki masz budzet na ten zabieg ?

 

masz jakies foto czola ?

 

Foty są w moim temacie pod podanym linkiem, ale chyba wstawię je tutaj też dla ułatwienia.

 

Jeszcze nie mam żadnego budżetu ale pracuję nad tym, nie mówię też że ten przeszczep chcę zrobić jutro czy za miesiąc bo pewnie jeszcze długo pociągnę na kuracji i mogę go zrobić nawet za dwa lata. Licząc że byłoby wykorzystane 5 kgr to np. u Feriduni'ego kosztowałoby to pewnie ponad 100.000 PLN.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno ''ale'', mianowicie: blizna po tym i jej widoczność

To prawda, bliznę widać, mimo że jest cienka. Szczególnie przez pierwszy rok, kiedy jest czerwona, rzuca się w oczy. Dlatego istotne jest to, aby najpierw zrobić ten zabieg, a poźniej HT i włosami ją zakryć.

 

komplikacje w przypadku np. rozprucia tego połączenia czy innego pęknięcia/pękania skóry obok tzn. wyżej czy niżej tego miejsca np. z powodu zbyt mocnego naciągnięcia skóry,
W przypadku HT też masz różne przypadki - w większości zależne od doświadczenia lekarza i stosowania się do jego zaleceń. Tak samo tutaj: są wybitni specjaliści i skończeni partacze.

 

albo sam dyskomfort (nawet jak by nie było tak drastycznych komplikacji) powodowany naciągiem skóry, a oglądając nieraz relacje z różnych operacji plastycznych wiem że jest to nieraz dużym problemem do którego w miarę upływu czasu człowiek się też może przyzwyczaić, ale chodzi o fakt i możliwość taką.

Dla niektórych osób, skutki uboczne finasterydu - przeczytane na ulotce - są nie do zniesienia.

 

Dzięki za oświecenie w temacie. Za pewne będę metodę tę brał też pod uwagę i rozważał wielokroć za i przeciw.

Szkoda że tak mało jest przypadków z zastosowaną tą metodą i nie można naocznie tego u kogoś zobaczyć.

Nie ma ich tak mało jak myślisz Znam 2 osoby, które miały taką operację (a ani jednej, która miała HT). Poszperaj trochę w internecie, znajdziesz kilku specjalistów, którzy robią tego rodzaju operacji całkiem sporo.

Tip: Szukaj specjalistów od feminizacji twarzy - to chyba najlepsi chirurdzy w tym temacie. Poczytaj też o forehead reduction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia moje przedstawiające stan/progres leczenia/odzysk włosów z najlepszych okresów czasu jakie były, wszystko uzyskane tylko leczeniem farmakologicznym. Wyjątkowo i wybitnie porażające efekty bijące nawet efekty uzyskane przez transgender'ów MTF z np. HLT forum, jeśli mowa o zakolach czy obniżeniu się zarysu linii. Nawet pomimo tego że ostatnio w skutek komplikacji spowodowanej przesuszeniem skóry i stanem zapalnym, posypało się z powrotem z przodu do stanu NW 1 - 1,5, może max 2 z prawej strony, to i tak jestem z tego dumny że udało mi się to osiągnąć. Mam także nadzieję i głęboko wierzę że uda mi się jeszcze naprawić ten efekt z powrotem a nawet poprawić ten rekord samą farmakologią. Jednak wiem że mimo wszystko jakby nie było to interwencja chirurgiczna tak czy tak będzie potrzebna do osiągnięcia tego co chcę osiągnąć czyli max gęstość, pełnowartościowość włosów z przodu (a nie wypierdki) oraz linię jaką ma Ian D'Sa, albo nawet trochę niżej jeśli chodzi o centralny środkowy punkt linii.

 

-- 19 lis 2016, 11:12 --

 

Jest tylko jedno ''ale'', mianowicie: blizna po tym i jej widoczność

To prawda, bliznę widać, mimo że jest cienka. Szczególnie przez pierwszy rok, kiedy jest czerwona, rzuca się w oczy. Dlatego istotne jest to, aby najpierw zrobić ten zabieg, a poźniej HT i włosami ją zakryć.

 

komplikacje w przypadku np. rozprucia tego połączenia czy innego pęknięcia/pękania skóry obok tzn. wyżej czy niżej tego miejsca np. z powodu zbyt mocnego naciągnięcia skóry,
W przypadku HT też masz różne przypadki - w większości zależne od doświadczenia lekarza i stosowania się do jego zaleceń. Tak samo tutaj: są wybitni specjaliści i skończeni partacze.

 

albo sam dyskomfort (nawet jak by nie było tak drastycznych komplikacji) powodowany naciągiem skóry, a oglądając nieraz relacje z różnych operacji plastycznych wiem że jest to nieraz dużym problemem do którego w miarę upływu czasu człowiek się też może przyzwyczaić, ale chodzi o fakt i możliwość taką.

Dla niektórych osób, skutki uboczne finasterydu - przeczytane na ulotce - są nie do zniesienia.

 

Dzięki za oświecenie w temacie. Za pewne będę metodę tę brał też pod uwagę i rozważał wielokroć za i przeciw.

Szkoda że tak mało jest przypadków z zastosowaną tą metodą i nie można naocznie tego u kogoś zobaczyć.

Nie ma ich tak mało jak myślisz Znam 2 osoby, które miały taką operację (a ani jednej, która miała HT). Poszperaj trochę w internecie, znajdziesz kilku specjalistów, którzy robią tego rodzaju operacji całkiem sporo.

Tip: Szukaj specjalistów od feminizacji twarzy - to chyba najlepsi chirurdzy w tym temacie. Poczytaj też o forehead reduction

 

Gorgiew jesteś wielki, dzięki za to. Na pewno zgłębię ten temat. Jakbyś mógł mi jeszcze powiedzieć orientacyjny chociaż przybliżony koszt takiego zabiegu, albo gdzie, u kogo robili to Twoi znajomi to byłoby super.

A fakt, masz racje, że najbardziej nie do zniesienia dla niektórych są przeczytane na ulotce i na propeciahelp uboki fina.

Co do tego że HT w drugiej kolejności to żadnych wątpliwości nie ma.

To lepsze niż zwykły STRIP z tyły głowy bo znacząco obniża linię, a blizna może być zamaskowana, porośnięta włosami przeszczepionymi z FUE, efekt super a i oszczędność graftów z donoru czyli większa możliwość w razie czego żeby pobrać więcej gdyby efekt gęstości nie był zadowalający na przodzie i zakolach albo gdyby się okazało że jednak więcej graftów potrzeba. Tak na marginesie tylko teoretycznie bo zwykłego STRIP'a to i tak bym nie robił, rozwiązanie takie wydaję się być przeciwwskazaniem do zwykłego STRIP'a gdyż mógłby wystąpić wówczas nadmierny naciąg skóry tzn. ''rozciąg'' i w tył i w przód, co mogłoby spowodować opisywane wcześniej komplikacje. A zwykły STRIP z pewnością skórę na głowie ''zciąga'' do tyłu a skórę z potylicy w górę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogl bys moze pokazac jak wyglada "gdniazdo" jak bys zrobil przedialek po srodku?

 

Proszę. Ale to też już stare foto (marzec 2016) z mojego wątku w dziale ''opowiedz swoją historię''. Nowsze zrobię za jakiś czas. Ogólnie z gniazdem nie jest źle, właściwie to tylko z przodu mi się posypało, ale postaram się to naprawić jak tylko skórę trochę wyleczę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą problemy, żeby się ktoś podjął, ale jak już to myślę, że w Europie Koray i Feriduni - u tego drugiego cena będzie kosmiczna.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

patrzac na te zdecia to juz masz linie taka lub mniejsza niz Twoj idol, za chwile linia zrosnie Ci sie z brwiami, tak sie zastanawiam gdzie chcesz te wlosy wszczepic w czolo do samych brwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrzac na te zdecia to juz masz linie taka lub mniejsza niz Twoj idol, za chwile linia zrosnie Ci sie z brwiami, tak sie zastanawiam gdzie chcesz te wlosy wszczepic w czolo do samych brwi ?

 

Nie przesadzaj, sporo mi brakuje do jego linii, ale na międzynarodowym forum też mi próbowali wmawiać że juz osiągłem jego linię -

Popatrz na jego linię... dużo mi brakuje, zwłaszcza teraz jak się posypało z przodu trochę.

 

b2-l_p_372616_4_news_picture9.jpg

P1000391.JPG

images?q=tbn:ANd9GcQueR_2Swlxqgplvh4dzf2eJjjCaDDs9MooGGRz1wr6lzlYnluaJg

ian.jpg

 

A to moje foto teraz najaktualniejsze


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na tych zdjeciach wygladasz zdecydowanie lepiej, ale kwesta gustu rozumiem, ze taka sciane na lakier tez bedziesz stawiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Twoj idol moglby obdzielic graftami 3 lysoli z nw 6 i kazdy dalej bylby zadowolony xD


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tych zdjeciach wygladasz zdecydowanie lepiej, ale kwesta gustu rozumiem, ze taka sciane na lakier tez bedziesz stawiac ?

 

Nie prosiłem o opinie nt wyglądu. Ale fakt kwestia gustu, a o gustach podobno się nie dyskutuje. Wyglądam dużo gorzej i szlag jasny mnie trafia, znowu mam ochotę rozp.....lać lustra w kiblu, ale to się zmieni. Ja nienawidzę zakoli.

Nie będę takiej ''ściany'' stawiać bo jak bym postawił to miałbym może 2,30 - 2,40 m wysokości w sumie.

Ian D'sa jest moim idolem tylko pod względem linii włosów a nie fryzury.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego linię? On nie ma linii. On ma brak czoła

No, ale kwestia gustu wiadomo. Tylko pamiętaj, że z racji tego, że jesteś w centrum "zamieszania". Zdajesz sobie sprawę, że możesz mieć bardzo nieobiektywną ocenę?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jego linię? On nie ma linii. On ma brak czoła

No, ale kwestia gustu wiadomo. Tylko pamiętaj, że z racji tego, że jesteś w centrum "zamieszania". Zdajesz sobie sprawę, że możesz mieć bardzo nieobiektywną ocenę?

 

he he.. .A co rozumiesz pod pojęciem centrum zamieszania ?

Lubię być w centrum zamieszania i może nawet celebrytą zostanę jakimś.... wiesz co, polubiłem to, - być w centrum zamieszania. To chyba życie dla mnie. Zawsze lubiłem ten blask fleszy np. na weselach, przyjęciach, rożnych innych imprezach. A w tymże blasku blask brylantyny na włosach. Ostatnio na prawdę lubię być w centrum zainteresowania i sprawia mi to większą radość niż kiedykolwiek do tej pory. Kiedyś jeszcze nie tak dawno trochę inaczej patrzyłem na rozmowy na mój temat, inaczej zupełnie to odbierałem, traktowałem to jak obgadywanie i przysłowiowe rąbanie dupy. A teraz w chwili obecnej kiedy to już jestem trochę słynny także miedzy-narodowo i gdy do mnie piszą ludzie z różnych stron świata to inaczej na to patrzę i na prawdę sprawia mi to wielką frajdę że moja jak dotąd skromna osoba może i jest w stanie wzbudzać zainteresowanie, tak skrajne czasami emocje i być obiektem rozmów czy jak to zwiesz zamieszania. Może zmienię branżę na show business i wtedy szybciej zarobię na HT czy na forehead reduction. Albo na usunięcie gino jakby cycki mi czasami urosły od tej kuracji.

 

Tak drogi przyjacielu zdaję sobie z tego sprawę że nie dostanę obiektywnej oceny ale wiesz ja sam się oceniam i w sumie czyjeś zdanie na mój temat czy o moim wyglądzie nie interesuje mnie za bardzo. Wiesz wysłucham to i tamto ale drugim uchem wypuszczę.

Bardziej wolałbym opinie na temat klinik, czy konkretnych lekarzy którzy są dobrzy w obniżaniu linii, mają doświadczenie w tym i robią takie zabiegi z chęcią. I to po to w sumie założyłem ten temat, interesują mnie zagadnienia techniczne (w czym już jeden user bardzo pomógł - dziękuję mu za to) innymi słowy konkrety związane z przedsięwzięciem takiego przeszczepu włosów.

Nawet początkowo zdjęć tu nie wklejałem ale powiedzmy że było to w sumie konieczne dla oceny przez użytkowników forum np. ilości graftów mniej więcej jaka będzie potrzebna oraz żeby ułatwić sprawę a nie przeszukiwać mój temat w dziale ''opowiedz swoją historię'' bo to już dość długi wątek.

 

-- 20 lis 2016, 19:51 --

 

A tak wracając do sedna odnośnie metody forehead reduction to rozmyślałem jeszcze nad tym trochę też i oprócz ewentualnych komplikacji o których mówiłem wcześniej, mam jeszcze pewną obawę.

Mianowicie chodzi mi o to czy np. forehead reduction nie spowodowałoby u mnie jakiegoś efektu podniesienia brwi do góry czy efektu wyłupiastych oczu bo:

Działa to tak że poprzez wycięcie tego paska skóry tuż pod obecną linią i naciągnięcie skóry, ściągnięcie jej do siebie i zeszycie powoduje:

 

A pożądane przeciągnięcie skóry na głowie w kierunku czoła czyli docelowo obniżenie linii

 

B podciągnięcie skóry (które może być niepożądane) z czoła do góry (bo siły ''ściągające'' skórę ze skalpu i z czoła do siebie z obrzeży tego wyciętego paska działają w dwie strony) przez co spowodowanie że brwi też się mogą podnieść i ogólnie obszary skóry wokół oczu nad powiekami itd. Da się to zauważyć sztucznie ale samoczynnie podnosząc brwi, owszem wówczas czoło staje się o wile niższe i linia włosów też, ale równocześnie brwi są podniesione. Nie wiem czy to do końca tak działa jak mówię jeśli mowa o skutku zabiegu, ale tak to mniej więcej odbieram że to jakoś podobnie działa, co też jak mówię da się wyczuć i każdy na pewno wie o co chodzi a nawet ktoś tak kiedyś w swoim temacie już o tym pisał że zauważył że jego linia jest niżej jak sobie tak podniesie brewki na chwilę

 

A nie chciał bym żeby brwi czy okolice nad powiekami się tak podniosły i dawały efekt wielkich i wyłupiastych oczu. To tyle moich rozważań na razie o tym. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie co do tego to niech śmiało pisze. Ale reasumując samemu dochodzę do wniosku że jak ze wszystkim wszystko zależy od skali i umiaru ingerencji chirurgicznej czyli innymi słowy od tego jak bardzo szeroki pasek skóry zostaje wycięty. Pewnie ma też spore znaczenie kształt czaszki oraz naturalna elastyczność/plastyczność skóry w danym miejscu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak z innej beczki, jestes pewny ze taka linia bedzie pasowac do Twojej proporcji twarzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mianowicie chodzi mi o to czy np. forehead reduction nie spowodowałoby u mnie jakiegoś efektu podniesienia brwi do góry czy efektu wyłupiastych oczu

Myślę, że najlepiej jakbyś skontaktował się z jakimś chirurgiem w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak z innej beczki, jestes pewny ze taka linia bedzie pasowac do Twojej proporcji twarzy ?

 

Jestem pewien. Spójrz na te moje ostatnie zdjęcia, po tym jak mi się posypało w skutek zniszczenia przesuszonej i tak już skóry chemią z wcierki. Zobacz jak wysokie i wielkie jest teraz moje czoło. Stojąc przed lustrem robiłem też pomiary i mierząc wysokość czoła od brwi do tej linii włosów która była odzyskana dzięki hardcorowej kuracji (zarys widoczny nawet na tych ostatnich zdjęciach, albo lepsza wyraźniejsza linia na zdjęciach poprzednich), wychodzi na to że jest to dokładnie tyle samo wysokości co wysokość części twarzy z kolei od brwi do końca (czubka/ miejsca pod czubkiem) nosa, oraz jest to tyle tyle samo od miejsca pod nosem (pod czubkiem nosa, początek wąsa) do krawędzi brody. Zresztą nie trzeba nawet mierzyć bo widać to w sumie na oko. Czyli jest spełniona zasada 1/3 wysokości twarzy, czyli byłby to wówczas tzw. ideał gdyby taka właśnie akurat linia włosów była, na takiej wysokości co linia włosów odzyskanych farmakologicznie.

A że ja osobiście chciałbym jeszcze trochę niżej (przynajmniej 1 cm czy 1,5 cm) żeby efekt był właśnie wyjątkowo niskiej linii jak u Ian'a D'Sa albo u osób z podobna linią (oczywiście już o 2 mm w te czy wewte nie chodzi), to wiesz sam i nie muszę pisać o tym bo to jasne.

Chciałbym ten też ten ''ideał'' o którym powiedziałem nieco zaburzyć (bo przecież nie jestem idealny), zaburzyć ale w przeciwną stronę czyli w dół a nie jak teraz jest zaburzony w kierunku ''do góry'' powiększając ohydnie czoło i wysokość linii włosów.

 

Ponadto, gdy np. tworzę inna fryzurę i zasłaniam zakola włosami czesanymi w inny sposób tj. na boki, to też widzę że jest dobrze, pasuje to do mnie i nawet nigdy nikt nie mówił że jest coś źle czy dziwnie, a nawet kiedyś jak byłem tak uczesany i podniosłem włosy do góry na chwilę to ktoś kto na mnie patrzył stwierdził że mam zakola i powiedział nawet cyt. ''a tu jakie łyse'' pokazując palcem mi na te miejsca zakoli - dodam tylko że było to już wiele lat temu kiedy to jeszcze miałem dużo lepszy stan.

Oprócz tego, to jak nieraz np. zasłoniłem tę przestrzeń, która jest przeznaczona do obniżenia/do zapełnienia włosami z HT, szablonem wyciętym pod wymiar z kawałka futra, to było to super i byłem w zadowolony z imitacji takiego wyglądu.

 

-- 21 lis 2016, 10:10 --

 

Mianowicie chodzi mi o to czy np. forehead reduction nie spowodowałoby u mnie jakiegoś efektu podniesienia brwi do góry czy efektu wyłupiastych oczu

Myślę, że najlepiej jakbyś skontaktował się z jakimś chirurgiem w tej sprawie.

 

Z całą pewnością tak też zrobię.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDC Clinic, czy może Panie Piotrze, dlaczego mi nie odpowiedziałeś na moje pytanie przez pw ? To było proste pytanie i wystarczyło odpowiedzieć choćby ''tak'' albo ''nie''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HDC Clinic, czy może Panie Piotrze, dlaczego mi nie odpowiedziałeś na moje pytanie przez pw ? To było proste pytanie i wystarczyło odpowiedzieć choćby ''tak'' albo ''nie''.

 

 

Witam antydhtor'ze.

Nie bardzo wiem, jak można odpowiedzieć na Twój e-mail, którego treść pozwolisz, że zacytuję:

 

LUDZIE! CZY WY UMIECIE CZYTAĆ ??????

 

Z mojej strony to wszystko. EOT.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Niestety skasowałem już wszystkie wysłane wiadomości bo bym ją opublikował w całości.

 

Pytam jeszcze raz zatem, i publicznie tym razem. Czy w klinice HDC jest możliwe aby zrobić mi linię taką jak mają np. Ian D'sa i Teresa Giudice ?

Moim życzeniem byłby maksymalne dogęszczenie zakoli i obniżenie linii, oraz nadanie typowego kształtu ''U-shape'' bez żadnych pozostawienia ostrych kątów I bez żadnych zakoli, linia powinna gwałtownie schodzić w dół obejmując obszar skroni w taki sposób aby nie pozostawić tych obszarów łysymi. Chciałbym też aby włosy wszczepiane były pod kątem takim aby później wzrastały w kierunku tyłu co o zmniejszyłoby w przyszłości ryzyko łysienia trakcyjnego. Dodam też że być może przed zabiegiem HT poddałbym się zabiegowi redukcji czoła żeby linia była jak najniżej a przy tym żeby zużyć jak najmniej graftów.

 

Pytam bo nieraz opisujesz w swoich postach przedstawiając przykłady zabiegów w klinice HDC cyt. ''życzeniem pacjenta było'' czyli że klinika dostosowuje się do życzeń pacjentów, więc chcę zapytać czy moje życzenie też może zostać spełnione. Pytam także dlatego że nieraz i to często słyszę od ludzi na forach że cyt. ''żaden doktor ci tego nie zrobi'' albo wmawiają mi jakieś bzdety że jest to cyt. ''nieetyczne''. Czyli że co, że niby chirurdzy od przeszczepów dyskwalifikują takie przypadki tylko z powodu że ktoś jest facetem ? Jeśli tak jest to odbieram to jako dyskryminacje z tego powodu że jestem facetem i zapytam czy będzie możliwy taki zabieg zgodny z moimi oczekiwaniami jeśli zmienię płeć ? Czy wtedy będę inaczej traktowany i bez żadnych problemów zrobią mi linię typu ''U-shape'' ?

Dla jasności powiem też że linia taka jest priorytetowa i że nie należy się martwić o to że ew. w przyszłości łysienie moje postąpi, ponieważ leczę je hardkorowo i zawsze będę leczył - zatem nie ma szans na to specjalnie. A nawet jeśli postąpiłoby to, też nie byłoby problemu (jak to niektórzy twierdzą i tak się utarło że to wielki problem) żebym przeszedł na system włosów/ przyklejaną perukę tuż za taką wspaniałą linią z której to swoje naturalne włosy świetnie maskowały by fakt że jednak to system. Wobec tego wszystkiego nie widzę absolutnie żadnych przeciwwskazań aby wykonać mi linię zgodnie z moim życzeniem. I na prawdę nie wiem w czym jest problem, nawet pomijając już to co napisałem to zawsze też można używać brzytwy żeby zgolić te włosy niechciane albo je po prostu wyrwać czy usunąć innymi metodami.

Proszę wypowiedz się publicznie nt temat jako konsultant czy tam koordynator polskich pacjentów. Jeśli otrzymam chociaż zgrubnie zielone światło to być może dalej będę się konsultował z Tobą czy bezpośrednio kliniką. Oczywiście możesz skonsultować z doktorem zanim mi odpowiesz, nawet jest to wskazane.

Wybacz też że dopytuję tak uparcie ale wobec faktu że ludzie ciągle straszą mnie że cyt.'' żaden lekarz ci tego nie zrobi'' chciałbym to wiedzieć czy na prawdę ''żaden'' bo wiesz chciałbym to wiedzieć i nawet niejako muszę to wiedzieć przed faktem zrobienia sobie szlamy na mordzie na całe życie w postaci pozostałej blizny po zabiegu chirurgicznego obniżenia linii innymi słowy po zabiegu redukcji czoła, a wiem że przeszczep włosów jest zalecany też po takim zabiegu i świetnie się sprawdza w roli zamaskowania/ukrycia tej blizny.

Dbasz o interesy kliniki, przedstawiasz ciekawe przypadki - doceniam to, zatem liczę na odpowiedź za którą z góry dziękuję, i mam nadzieję że przedstawiłem sprawę jasno (tym razem). Wybacz też proszę jeśli coś źle czy niezrozumiale napisałem w pw co Ciebie, wybacz ale szlag mnie trafia - rozumiesz.... jak ludzie pie....lą mi bzdury że się nie da.... i że to nieetyczne.....albo że żaden lekarz mi tego nie zrobi. Szlag mnie też trafia jak patrzę na łyse zakola i na ''M-shape'' i na prawdę nie wiem ile razy muszę mówić że nienawidzę linii ''M-shape'' i że zrobię wszystko co w mojej mocy bez względu na to czy to jest nazywane etyczne czy też nie przez niektórych ludzi, zrobię wszystko żeby mieć linię taką jak ma Ian D'Sa a przynajmniej taką jak ma Teresa Giudice.

 

Pozdrawiam.

 

Przepraszam też za zaśmiecanie tego wątku z moją prośbą, aczkolwiek nie otrzymałem odpowiedzi na pw. Proszę też moderatora o przeniesienie rozmowy do mojego wątku ''skrajne obniżenie linii i zakoli'' tutaj: viewtopic.php?f=23&t=2700, za co też będę wdzięczny Angel'owi czy Lion'owi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania @antydhtora. Czy klinika HDC jest w stanie podjąć się zrobienia lini włosów U-kształrnej w przypadku osoby genetycznie męskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...