free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Skrajne obniżenie linii i zakoli - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Racja nie robmy spamu, chcialbym zadac na koniec jeszcze jedno pytanie antkowi : jaka byla Twoja naturalna linia tzn z przed okresu kiedy zorientowales sie ze zaczynasz lysiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja nie robmy spamu, chcialbym zadac na koniec jeszcze jedno pytanie antkowi : jaka byla Twoja naturalna linia tzn z przed okresu kiedy zorientowales sie ze zaczynasz lysiec ?

 

Nie pamiętam dokładnie bo wcześniej do tego nie przywiązywałem wagi tak jak teraz, ale pamiętam że ludzie mi zawsze mówili że mam niskie czoło, choć linia chyba była raczej prosta i nie był to klasyczny U-szejp. Skronie też miałem proste - prostopadłe do linii czoła bez ''łysych wżerów'' do połowy czachy.

Jeśli kiedyś znajdę jakieś stare zdjęcie to wstawię - choć może być problem bo 15 lat temu nie było komórek z aparatami, najwyżej poszukam jakiegoś tradycyjnego zdjęcia i jakoś to wrzucę na forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Wszedłem na forum, by dowiedzieć się czegoś nowego i okazało się, że to co znalazło się pod tym postem to najlepszy przykład na to, żeby unikać forum publicznych z daleka

Dziwne, że ludzie jak nie mają nic do powiedzenia, to i tak mówią, a nawet sam autor postu zaczyna mieszać wątki psychologiczne, spoleczne i etniczne.

Szok.

Do rzeczy.

Wykonałem sobie przeszczep włosów. Oczywiście nie w Polsce, gdzie wielcy mistrzowie Jedi każą sobie płacić za to cenę polowy kawalerki w małym mieście, przy czym wmawiają, że to tanio i dobrze:)

Przed tym, kiedy lekarze narysowali mi linię włosów uzgadniali wszystko ze mną.

FUE sprawdziło się znakomicie, bo nie dość, że nie mam tak wysokiego czoła jak przed tem, to jeszcze na dobre pożegnałem się z zakolami!

Minęło trochę czasu i teraz wyglądam co najmniej 10 lat młodziej

 

Pozdrawiam wszystkich kompetentnych forumowiczów, którzy chcąc pogłębić swoją wiedzę nie biją piany gadając bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szok.

 

Szokiem to było dla mnie kiedy dowiedziałem się że niektórzy lekarze nie zrobią mi tej linii, takiej jaką chcę. To był szok! Bo też wcześniej myślałem że lekarz czy konsultant kliniki to ktoś normalny i neutralny.

 

 

Minęło trochę czasu i teraz wyglądam co najmniej 10 lat młodziej

 

To pochwal się nam jakimiś fotami i zrób swoją relację.

 

Ja już wyglądam o co najmniej te 10 lat młodziej i to bez przeszczepu, ale planuję wyglądać w wieku 50 na 20 lat....

 

 

Przed tym, kiedy lekarze narysowali mi linię włosów uzgadniali wszystko ze mną.

FUE sprawdziło się znakomicie, bo nie dość, że nie mam tak wysokiego czoła jak przed tem, to jeszcze na dobre pożegnałem się z zakolami!

 

Możesz powiedzieć co to był za lekarz który zrobił Ci Uszejpa ? No chyba robiłeś Mszejpa albo prostą linię - co przypauszczam że tak właśnie było.

 

Ale fakt, HT się bardzo sprawdza aby obniżyć czoło i pożegnać raz na zawsze łyse zakola!

 

 

Dziwne, że ludzie jak nie mają nic do powiedzenia, to i tak mówią,

 

Tak, to jest dziwne, zresztą dziwny jest ten świat.

 

 

a nawet sam autor postu zaczyna mieszać wątki psychologiczne, spoleczne i etniczne.

 

Postępuję tak, dlatego że to ludzie niektórzy coś do mnie ''plują'' - tak, a nie dlatego że mi się tak podoba i że chcę wszczynać takie tego typu dyskusje i ględzić o rzeczach które są oczywiste dla normalnych ludzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem (nie mam) lini prostej, ani takiej, która wskazywałaby na to, że jest to nienaturalne.

Takie przynajmniej jest moje odczucie

 

Co prawda czoło mam teraz zarośnięte, ale przy okazji zrobię fotkę.

 

Przed zabiegiem wyglądało to tragicznie, bo całość nie ograniczała się tylko do czoła

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/JMH ... _ojANmLLOQ

 

Zabieg wykonany w Turcji, 4500 mieszków, za w sumie śmieszne pieniądze jak na taki zabieg.

 

Tutaj pare miesięcy po, linia wciąż lekko widoczna :

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/MET ... IRwwnq2PFf

 

Potem coraz mniej:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/7u2 ... wCCys_UJ4e

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/1mH ... JqXKMXKx~B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł pokazać teraz jak to wygląda też z góry, oraz zrobić fotę z włosami zaczesanymi do tyłu/pod górę to byłoby super.

Załóż najlepiej swój osobny temat wraz z fotkami.

 

Ale popieram że robienie mega sesji za niewielkie pieniądze jest bardzo korzystne i etyczne dla klienta. Też rozważam kliniki tureckie, ale ja mam powiedzmy większe wymagania - to też trochę inna sprawa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobię przy okazji.

Jakbyś się decyował na Turcję, to jedna wskazówka- wybieraj takie kliniki, które obsługują wielu klientów ze Stanów .

Generalnie chodzi o międzynarodową obsługę.

Tam trzymają poziom, nie tylko jeśli chodzi o higienę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zrobię przy okazji.

Jakbyś się decyował na Turcję, to jedna wskazówka- wybieraj takie kliniki, które obsługują wielu klientów ze Stanów .

Generalnie chodzi o międzynarodową obsługę.

Tam trzymają poziom, nie tylko jeśli chodzi o higienę

 

Spoko, nie mówię żebyś zrobił wątek natychmiast w tej chwili.

 

Jasne, ma się rozumieć. Zgłębiałem też trochę ten temat i wiem że sporo ludzi z USA lata właśnie do Turcji. Ale dzięki za wskazówkę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...