free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Skrajne obniżenie linii i zakoli - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Kolego, myślę że wielu lekarzy odstraszy Twoje skrajne podejście do tematu, albo uznają Cię za dziwaka albo odeślą do psychiatry. Ale z drugiej strony, kiedy patrzy się na stan Twoich włosów to myślę że po konsultacjach face to face większość klinik poszłaby na gęste obniżenie linii i odbudowę skroni przynajmniej o 1 cm. Może nie zrobiliby tego tak jak Ty chcesz ale znacząco zbliżyli by się do Twoich oczekiwań Proponuję zrobić to co zamierzasz w dwóch lub trzech etapach a zobaczysz że chętni się znajdą Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kolego, myślę że wielu lekarzy odstraszy Twoje skrajne podejście do tematu, albo uznają Cię za dziwaka albo odeślą do psychiatry. Ale z drugiej strony, kiedy patrzy się na stan Twoich włosów to myślę że po konsultacjach face to face większość klinik poszłaby na gęste obniżenie linii i odbudowę skroni przynajmniej o 1 cm. Może nie zrobiliby tego tak jak Ty chcesz ale znacząco zbliżyli by się do Twoich oczekiwań Proponuję zrobić to co zamierzasz w dwóch lub trzech etapach a zobaczysz że chętni się znajdą Pozdrawiam i trzymam kciuki

 

Mam nadzieję że odstraszy ich to nie bardziej niż odstraszacz na komary te owady.

A niech mnie tam uznawają za kogo chcą i odsyłają gdzie chcą - co do pierwszego to mam to gdzieś, a co do drugiego też mam to gdzieś, nie muszę przecież iść do psychiatry dlatego że mi tak kazał lekarz od HT.

Nie wiem czy większość, ale na pewno znalazłyby się takie, i jak już mówiłem, dostałem zielone światło z jednej amerykańskiej kliniki i nawet zaoferowali mi możliwość załatwienia kredytu. Też myślę że 1 cm to niewiele i każdy niezapyziały lekarz zrobiłby to.

Wiesz, myślałem też żeby zrobić to etapami, a konkretnie właśnie rozdzielić na 3 razy i za pierwszym razem dogęścić zakola i zrobić stabilną linię prostą czy lekkie ''U'', później zrobić redukcje czoła i na końcu ekstremalnie obniżyć linię i nadać mega U-shape, tyle tylko że postępując w ten sposób potrzebowałbym dużo więcej hajsu choćby z powodu samych podróży zagranicznych. Do tego dochodziłoby jeszcze to że trwałoby to długo bo pierwszy HT i dopiero po powiedzmy kilku-kilkunastu miesiącach redukcja czoła, a po roku od zabiegu redukcji czoła ostateczne HT mające nadać rezultaty docelowe. I właśnie z tego powodu że trwałoby to bardzo długo w perspektywie czasu (po redukcji czoła też się od razu nie wykonuje HT), to też niekorzystne byłoby ogólnie dla fryzury bo golić dwa razy i czekać zaś od *uja czasu - to do 50 tki chyba.

A co do samej redukcji czoła to boję się tego że skóra mogłaby się podnieść z obrębu oczu w górę i spowodować zmianę kształtu - a tego bym nie chciał.

Więc najchętniej zrobiłbym to za jednym razem i bez redukcji czoła (tyle że bez redukcji czoła to 2500 gr może być mało aby skrajnie zejść z linią i zachować max gęstość. No cóż tutaj też niestety kompromis, no ale jakby wszczepili mi chociaż te 2,5 kgr na czółko to efekt byłby na pewno zbliżony do ideału marzeń.

Apropo psychiatry to: wiesz, jak mnie ktoś ''kieruje'' do psychiatry z powodu tego że hardkorowo leczę łysienie i że wyznaczyłem sobie ponadprzeciętny cel, to to mi pochlebia od pewnego czasu muszę przyznać - bo jeśli kogoś to rusza i okazuje to mi w ten sposób to świadczy to tylko o tym że jest naprawdę dobrze.

Swoją drogą zauważyć trzeba że wybitni fanatycy zawsze osiągają najlepsze rezultaty i sukcesy w każdej dziedzinie, kwestii i sprawie, czy to na prawdziwej wojnie czy w świecie inżynierów i technologii, w świecie sportu, jak i w świecie nauki czy nawet medycyny.

 

Dziękuję zatem za miłe słowa. Również Pozdrawiam i Życzę Sukcesów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trzymam mocno kciuki i mam nadzieję że zobaczę w niedalekiej przyszłości nowa fryzurkę i uśmiech na Twojej Twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty, nie mam tyle tak żeby sobie od tak wydać. Przecież napisałem to poniekąd.

Nie planuję szczegółowo ino działam spontanicznie, a jeśli mówiąc ogólnie to planowałem zrobić HT nawet i koło 40 stki

Kurde no to trochę możemy poczekać. A jestem ciekaw jak się "skończy" Twoja historia


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że konsultuję się w sprawie redukcji czoła w tej samej klinice w której konsultowałem przeszczep to chciałbym przedstawić fragment mojej konsultacji tutaj na forum.

Tekst zawiera negocjację ceny a właściwie to jest dopiero prośba o podanie ceny gdyż jeszcze jej nie znam co do operacji redukcji czoła (znam tylko cenę za samo HT - o czym już mówiłem), pokazanie mojego stanowiska im jeszcze raz co do mojego pragnienia odnośnie tej linii, oraz przedstawienie (takie powiedzmy łopatologiczne wytłumaczenie) mojej strategii, ew. planów awaryjnych jakby łysienie miało u mnie postąpić nawet do ostatniego stadium w skali NW.

Dlaczego to robię:

Bo chcę na prawdę pokazać i otworzyć drogę ku nowym ciekawym i wartym uwagi, a wysoce nieznanym, niedocenianym i niestety bardzo rzadko powszechnie stosowanym rozwiązaniom, o których niektórzy lekarze od HT nawet nie mają pojęcia i nie proponują czegoś takiego pacjentom (ino proponują gęstość zapałek powtykanych w gówno na obszarze NW 6-7 mówiąc że będzie ok), a mogłoby to być wręcz idealnym rozwiązaniem dla wielu ludzi (głównie dla kobiet, chodź też dla mężczyzn z długimi włosami dotkniętych mocnym łysieniem) którzy pomimo tego że są dotknięci mocnym łysieniem i mają duży ubytek w postaci sporej rozległej łysiny rzędu NW 6-7, chcieliby mieć max gęste, długie włosy, niską linię, oraz chcieliby maskować fakt użycia przyklejanego systemu do glacy tak aby ta siateczka czy jak się to zwie ''mikro skóra'' itp. nie była widoczna i żeby nie rzucało się w oczy że mają system, żeby swobodnie mogli czesać włosy do tyłu bez obaw o to że system będzie rozpoznawalny, i żeby byli spokojni nawet o sytuację kiedy ów system poluzowałby się z powodu puszczenia taśm czy kleju, że nie oderwie się całkiem, nie odpadnie czy nie przesunie się znacząco bo jest przytrzymywany swoimi włosami z każdej strony za pośrednictwem konstrukcji fryzury. Czyli innymi słowy: możliwa max gęstość, max długość, fryzura jaką się chce w tym przypadku, minimalizacja stresu o to że system się oderwie i odpadnie - bo właściwie można to wykluczyć przy rozwiązaniu takim, i zero skapy osób postronnych że ma się system. I dlatego właśnie prowadząc dyskusję z jedną z lepszych i renomowanych klinik postanowiłem przy okazji konsultacji mojego przypadku wspomnieć o tym (gdyż wiem doskonale że temat jest w sumie obcy dla większości lekarzy od HT i są oni bez wyobraźni, nie są też kreatywni i nie są otwarci na nowe inne perspektywy łączenia przeszczepu włosów z systemem włosów i uzyskiwania w ten sposób wyjątkowo dobrych i spektakularnych rezultatów z odrobiną techniki maskującej i zabezpieczającej użyty system. Tylko zawsze proponują gęstość zapałek powtykanych w gówno oraz zrobienie co najwyżej linii NW 3 ze stanu NW 5 i do tego cały czas jest majaczenie co wtedy jak łysienie postąpi w przyszłości i to do tego stopnia że wielu później na forach ma obsesję ''łysodupizmu'' tuż za nisko zrobioną linią).

 

I live in Poland, and need to say that the our Polish currency is shit's worths, compared to US' bucks. But I'm sure that sooner or later I'll do HT because the extremely low and U-shaped hairline is my big dream. I'd like to have the hairline like eg. have: Ian D'Sa, Mikey Garcia, Teresa Giudice and many people eg in Latino America or in India. I know it's possible to do it in my case and sooner or later it will be done.

Generally I would agree on 2.500 grafts but I wonder if the forehead reduction (surgical hairline lowrig) would be also neccesary to do extremelly lower down my hairline and form in a strong U- shape. I consider this matter because my hair is very thin (each single hair is very thin) and that's why i'm not sure if the 2.500 FUE units would be enough to achieve my goal - and, I wouldn't like to use more grafts than max 3000 because I'd like to have a high density in my donor area still, and save grafts for the future if I would need next HT - but I don't think so that would be needed, because I'm not aggressively balding, and in addition, I take meds against balding. I will do everything what is in my power, to don't be bald. I hate baldness too much to be bald. Me against the balding!

Even if I'd was bald in NW 7 scale, also I'd like to have done that extreme low and U-shaped hairline (even the half of the donor area have done transplanted on the hairline) because this solution would let me for using a glued hair system behind that low hairline, and the long hair (from the hairline and from the back of the head - occipital part) styled in ponytail would let not only effective mask and hide/cover the fact of the using hair system but also would let to hold the hair system if eg in the situation when the glue could become broken and would had let go.

Sorry for my poor English - if I wrote something wrong/incorrectly but I deep hope that everything will be easy to understand.

 

Thanks once again for your job. Have you got a nice day.

 

Sorry za błędy w angielskim ale po pierwsze to nigdy nie uczyłem się tego języka a po drugie pisałem w stresie i w pośpiechu.

Oczywiście temat będę podtrzymywał i rozwijał, rekomendował takie rozwiązanie dla osób z dużą łysiną, oraz będę o tym mówił w przypadku konsultacji także z innymi klinikami/lekarzami HT.

 

-- 20 wrz 2017, 12:58 --

 

Nie wiem dlaczego np. zamiast zrobienia linii NW 3 u kogoś kto ma NW 6-7 i do tego na dobór złego gęstości jak zwią na forum zapałek powkładanych w gówno, nie miałaby być przeniesiona nawet i połowa potylicy/ połowa wysokości tzw. wianka NW 6 - 7 na linię i zrobienie z tego max możliwej gęstości na linii i niskiej linii samej w sobie, a na glacę tuż za taką niską i mocną linią przyklejony system, który to te swoje włosy wszczepione na linię w połączeniu z włosami dookulnymi i tymi z potylicy/z wianka poprzez konstrukcję fryzury, w przyszłości maskowałyby patrząc od frontu oraz skutecznie dodatkowo zabezpieczały przed oderwaniem się w przypadku gdyby taśmy czy klej puścił ?

 

Nie wiem też dlaczego lekarze są tak zapyziali w swoich propozycjach dla swoich pacjentów i niereformowalni kiedy pacjent proponuje inaczej czy w ogóle zupełnie inne rozwiązanie.

Nie rozumiem też dlaczego pacjenci tak sztywno polegają na tym co lekarz zaproponuje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem Twój wątek i musze przyznać, że efekty Twojej kuracji są imponujące. Co do czoła to trochę się Tobie dziwie bo ja jakbym miał takie jak Ty obecnie to bym nie narzekał mam o wiele wyższe i też jest to moim ogromnym kompleksem. Zastanawiam mnie też czy myślisz, jak taka harcorowa kuracja wpłynie na Ciebie na przestrzeni lat? Wydaje mi się, że możesz pozbawić się męskości na stałe oraz stać się kimś pomiędzy kobietą a mężczyzną. Były chyba takie przypadki sportsmenek z NRD, które przyjmowały masę sterydów anabolicznych. Robisz generalnie to samo tylko przyjmujesz żeńskie i to jeszcze doustnie co może Ci rozwalić wątrobę. Takie hardcory to wydaje mi się tylko mają sens dla osób które chcą zmienić płeć. Nie odbierz mnie źle bo rozumiem, że to Twoje włosy, ciało itp. poprostu zastanawia mnie co Tobą kieruje żeby stawiać włosy właściwie ponad wszystko bo leki, które przyjmujesz też chyba mogą mieć konkretny oddzwięk na układ krążenia. Get hair or die tryin'


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prześledziłem Twój wątek i musze przyznać, że efekty Twojej kuracji są imponujące.

 

Skoro musisz to przyznać to pewnie tak jest, że są imponujące, ale będą bardziej - słowo.

 

-- 22 wrz 2017, 21:31 --

 

Co do czoła to trochę się Tobie dziwie bo ja jakbym miał takie jak Ty obecnie to bym nie narzekał mam o wiele wyższe i też jest to moim ogromnym kompleksem.

 

Skoro się dziwisz to dobrze bo mają się ludzie dziwować. Rozumiem co chcesz powiedzieć jak i Twoją sytuację, ale to czy ktoś by na coś narzekał czy nie to absolutnie mnie to nie interesuje. Ja nie należę do ludzi którzy zadowalają się maluchem czy Matizem, wiedząc że można mieć coś dużo lepszego.

A co do kompleksów to zgadza się ludzie często mają kompleksy odnośnie łysienia, ja natomiast podciągam pod marzenie aby wygrać z łysieniem, a z kompleksów z powodu łysienia już się wyleczyłem można powiedzieć.

 

-- 22 wrz 2017, 21:37 --

 

Zastanawiam mnie też czy myślisz, jak taka harcorowa kuracja wpłynie na Ciebie na przestrzeni lat?

 

Owszem myślę o tym i zastanawiam się, ale nie boję się tego ani nie panikuję z tego powodu. Wiele czytałem o wpływie tych leków w dłuższej perspektywie, widziałem też wiele osób, znam ryzyko, i wiek jak jest w rzeczywistości. Zanim wziąłem jakikolwiek lek to zgłębiłem trochę wiedzy nt temat, byłem też członkiem for trans i miałem także dostęp do części forum ze zdjęciami bez cenzury przedstawiającymi transformację ludzi MTF jak i FTM. Znam realia od kuchni i nie opieram się na bredniach ludzi nie mających wiedzy.

 

-- 22 wrz 2017, 21:48 --

 

Wydaje mi się, że możesz pozbawić się męskości na stałe oraz stać się kimś pomiędzy kobietą a mężczyzną.

 

Mogę, pewnie że mogę, będę chciał to się wykastruję. Wydaję Ci się..... aha czyli pewności jednak nie masz co do tego.... (różne rzeczy się wielu ludziom na tym świecie wydawały, a później było zaskoczenia lub mega rozczarowanie itd, skrajne zdziwienie itp.). Możesz mi powiedzieć co znaczy ''pozbawić się męskości na stałe'' z powodu brania antyandrogenów i estrogenów.... że fiut mi odpadnie, uschnie, zgnije czy odleci, wypadnie tak jak włosy wypadają bezpowrotnie i nie odrastają w łysieniu androgenowym ? Tak samo się stanie z moim fiutem ? - Bo jeśli się tak nie stanie to znaczy że wypisujesz brednie.

A co do tego że stanę się kimś pomiędzy kobietą a mężczyzną to ja najwyżej się stanę a nie Ty i to moja sprawa i życie. Jak się stanę to i też dobrze bo tacy ludzie przeważnie nie łysieją (a to o to tu chodzi przecież) a do tego są ''wiecznie młodzi'', często wyglądają młodziej o kilkanaście lat lub nieraz wiecej, i mając np. 50 lat wyglądają co najwyżej na 30. Zatrzymać młodość najdłużej jak się da i zatrzymać łysienie i do tego odzyskać włosy - bezcenne jak dla mnie.

A tak na marginesie, to biorę nie dużo estrogenów, właściwie tylko jeden estrogen biorę konkretnie estradiol (główny hormon żeński) ale w małej dawce. Transgenderzy MTF biorą tego hormonu przynajmniej 2 razy tyle co ja a często nawet 3 - 4 razy tyle, rekordziści/czy może rekordzistki biorą nawet i 10 razy tyle co ja - choć może nie przez cały czas. Naprawdę nie masz chyba pojęcia o tym jak duże dawki nieraz biorą ludzie ts MTF, jak sportowcy czy kulturyści androgeny (w tym kobiety) bo tutaj mamy to to już są gramy a nie miligramy androgenów. I na koniec powiem bo z pewnością nie wiesz albo znów Ci się wydaję zupełnie odwrotnie niż jest to w rzeczywistości, otóż przyjacielu dużo łatwiej zrobić faceta z baby niż babę z faceta (oczywiście mowa o drugo i trzeciorzędnych cechach płciowych i wyglądzie zewnętrznym).

 

-- 22 wrz 2017, 22:05 --

 

Były chyba takie przypadki sportsmenek z NRD, które przyjmowały masę sterydów anabolicznych. Robisz generalnie to samo tylko przyjmujesz żeńskie i to jeszcze doustnie co może Ci rozwalić wątrobę.

 

Owszem były takie przypadki i są nadal, ale o i dawkowanie androgenów też jest spore o czym powyżej.

Nie tak dokładnie to samo robię bo z umiarem, a jeśli chodzi o estradiol to jak mówiłem, dawkuję go w niedużej dawce.

Inne leki też mają szkodliwy wpływ na wątrobę, alkohol ma szkodliwy wpływ, a jednak ludzie biorą te leki jak i piją alkohol do upadłego (ja nie piję w trosce o wątrobę można dodać). Wiem też że wątroba wytrzymuje na tych lekach przynajmniej kilka (ok. 8 - 10) lat, a nieraz kilkanaście. Zmniejszyć dawkowanie czy kompletnie odstawić mocniejsze leki najbardziej szkodliwe na wątrobę mogę zawsze, albo brać cyklicznie - nie cały czas w zależności od sytuacji.

 

-- 22 wrz 2017, 22:13 --

 

Takie hardcory to wydaje mi się tylko mają sens dla osób które chcą zmienić płeć.

 

Takie hardcory nie tylko mają sens dla osób które zmieniają płeć i nie tylko są stosowane w tym przypadku, bo i w przypadku raka prostaty, oraz dla antydhtora z powodu łysienia.

I widzisz, i znowu Ci się coś tam tylko wydaje a pewności nie masz bądź nie wiesz jak jest w rzeczywistości, i że leczenie takie albo nawet dużo mocniejsze i bardziej hardcorowe oraz bardziej inwazyjne/szkodliwe dla zdrowia ogólnego (nie tylko seksualnego) jest stosowane oficjalnie w przypadku mężczyzn chorych na raka prostaty (oczywiście nie każdy chce się leczyć bo woli śmierć czy szybszą śmierć i krótsze życie niż niesprawnego fiuta bądź choćby najmniejsze skutki uboczne tylko natury seksualnej). I czy ci chorzy na raka prostaty zmienili płeć z powodu przyjmowania tych wszystkich leków ? - widziałeś takich ? Bo ja nie, a widywałem też takich mężczyzn będących na tych lekach i wiem jakie jest prawdopodobieństwo czy ryzyko jak i fakty jakiejś mega feminizacji (pożądanej czy też nie) - tak samo jak wiem to odnoście wspomnianych wcześniej osób trans MTF.

 

-- 22 wrz 2017, 22:42 --

 

Nie odbierz mnie źle bo rozumiem, że to Twoje włosy, ciało itp. poprostu zastanawia mnie co Tobą kieruje żeby stawiać włosy właściwie ponad wszystko

 

Oczywiście że nie odbieram wcale źle, bo gdyby tak było to już bym reagował inaczej. Potrafię odróżnić człowieka z dobrą intencją, czy z ciekawością, a typowego skur***la i trolla wrednego, bezczelnego i złośliwego do granic czy nawet poza nie. Także spoko.

Tak jak mówisz, to moje włosy, moje ciało, moje życie, moje decyzje i priorytety. Czy ponad wszystko tak na prawdę - pewnie nie - ale wysoko w hierarchii. Chodź używam tego wyrażenia ''ponad wszystko'' bo dzięki temu się właściwie nakręcam i to daje mi siłę czy wiarę na tej trudnej drodze leczenia tej *ebanej choroby z którą tu każdy na swój sposób walczy i jakoś tak leczy czy próbuje leczyć.

Co mną kieruje ? odp. jest prosta, marzenia, plany, ustanowione cele do osiągnięcia, - jak chyba u każdego człowieka, oraz upór w dążeniu do celu - czego chyba czy najwyraźniej większość ludzi nie ma.

W moim przypadku marzeniem jest (jednym z największych marzeń) wygrać z łysieniem, i nie tylko wygrać ale i chcę być mistrzem świata w tym co robię - jakkolwiek to dziwnie brzmi, chcę być mistrzem świata w osiągniętych efektach leczenia łysienia jak i co do ilości odzyskanych włosów, czy do obniżenia linii samą farmakologią. Traktuję to jak sport, tak samo jak kulturyści sportowcy w tym też kobiety o których wspomniałeś.

Chcę także mieć najniższą linię na świecie (oczywiście linię w sensie dosłownie linię z wizualnie normalnym zarysem linii, i nie mówię o ludziach z hypertrichosis którzy mają połączoną linię z brwiami i zarośnięte całe czoło) albo przynajmniej bardzo bliską temu, taką podobną z pogranicza jak ma np. Ian D'Sa, Teresa Giudice czy Mikey Garcia. Wyzwaniem i marzeniem jest też najwyższa możliwa gęstość. (oczywiście do tego wszystkiego interesująca mnie długość i kolor - który naturalnie niestety mam prawie skrajnie przeciwny do pożądanego - tak poza tematem).


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przeczytałem. I tak "wydaje mi się" bo pewności nie mam więc dzięki za objaśnienie kilku kwestii. Powodzenia i zdrowia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię może trochę szerzej bo nie sposób przelać tu tego wszystkiego w jednym zdaniu.

Bałem się tych wszystkich leków jak pewnie każdy tutaj, i dlatego zanim zacząłem w ogóle brać jakikolwiek lek musiałem zgłębić wiedzę o tym trochę - czułem taką potrzebę i ciekawość. I z tego powodu zostałem członkiem for trans, po to żeby wiedzieć w jakim stopniu grozi mi feminizacja, jak to wszystko działa, jaka jest prawda (żeby nie polegać na ludziach którzy nie mają wiedzy a pier***lą bzdury, na stereotypach, ''wydaję mi się'' itd...) czego się spodziewać, a czego nie itp, poznać statystyki.

I poznałem, wiem co wiem, czego nie wie przeciętny zjadacz chleba, wiem np. że w przypadku takich osób trans MTF po 30 stce feminizacja nie zachodzi już w takim stopniu jak u tych dużo młodszych i nawet bez względu na dawki. Wiem, że cycki u osób po 30 stce nie rosną już do takiego poziomu jak tym o 10 czy 15 lat młodszym. Wiem że taka radykalna zmiana płci (której każdy się tu boi i sam się bałem) to nie tylko hormony ale i (a być może przede wszystkim) szereg różnych skomplikowanych operacji plastycznych i rozmaitych zabiegów chirurgicznych takich jak. np. operacja nosa, ust, usunięcie jabłka Adama, przerabianie strun głosowych zabiegiem chirurgicznym, uzupełnienie biustu implantami - bo hormony nie dają rady, redukcja czoła oraz frezowanie kości czaszki, czasami przeszczep włosów by wykreować nowa linię itd. usuwanie zarostu, charakteryzacja i nauka bycia kobietą (chodu, ruchów, zachowania itd.) - dowiedziałem się że tego wszystkiego po prostu zwyczajnie nie da się osiągnąć hormonami choćby nie wiem jak je pompować, zwłaszcza że jestem i byłem wtedy po 30 stce a do tego nigdy wcześniej w życiu nie brałem żadnych leków które mogłyby powodować feminizację czy w jakiś sposób szkodzić męskości, nie brałem nigdy przedtem nawet finasterydu ani dutasterydu, pierwszy mój kontakt z finem był w wieku 29 lat a z mocnymi antyandrogenami i estrogenami gdy miałem 31 czy nawet ponad. Ktoś powie że zmienić płeć można i w wieku 65 lat - jak sportowiec i olimpijski mistrz Bruce Jenner obecnie Caitlyn Jenner - owszem można ale wymaga to tego wszystkiego czy większości tych rzeczy albo przynajmniej niektórych z nich, o czym powyżej i to nie tylko hormony. Zatem, wiedząc jaki jestem fizycznie i porównując to do osób ts MTF przed transformacją jak po, oraz biorąc pod uwagę swój wiek i pewne cechy, widząc jak to jest naprawdę i jak niektórzy ''płaczą'' że nie mają efektów a wierzyli w hormony przestałem się tego lękać.

Nie byłem na tych forach po to żeby wiedzieć jak się stać kobietą tylko jak się nie stać i również oprócz forum s MTF byłem na forach ts FTM (dlatego też wiem że łatwiej zrobić z baby faceta niż odwrotnie) żeby wiedzieć co i jak (żeby mieć i wykorzystać tę wiedzę w razie czego) jeśli bym przeholował albo jeśli byłoby gorzej jednak z feminizacją u mnie niż zakładałem.

Oprócz tego wszystkiego bardzo często czytałem strony dla lekarzy oraz tematykę medyczną związaną z leczeniem czegokolwiek (np. raka prostaty czy dewiantów seksualnych) przy wykorzystywaniu silnych antyandrogenów, oraz typowych leków do kastracji chemicznej jak agonistów lub antagonistów GnRh, inhibitorów CYP 17 i 20 LIazy, estrogenów oraz leków pomocniczych i wszelkiego rodzaju terapii skojarzonych.

Odwiedzałem też szpitale w celu naocznego zobaczenia ludzi leczonych takimi lekami - jak wspomniałem już w poprzednim poście.

I wiem że np. flutamid (silny czysty antyandrogen) pozwala często w wielu przypadkach zachować potencje w przeciwieństwie np. do CPA czy MPA. Wiem sporo czego ludzie na forach o łysieniu nie wiedzą i jeśli ktoś na prawdę myśli że jestem tak głupi i nie wiem co robię, nie znam ryzyka feminizacji czy innych skutków ubocznych, albo powikłań, częstości częstotliwości tego wszystkiego, to się grubo myli.

Bywałem też na forach dla kulturystów, i stąd wiem chociażby o tym że nadmiar T (czy ogólnie androgenów) powoduje często też zmniejszenie czy zaprzestanie produkcji endogennego T w jądrach. Zgłębiłem na prawdę wiele różnych tematów pokrewnych gdzie występuje gra i zabawa hormonami. Nie sposób tutaj jak mówię opisać wszystkiego w kilku zdaniach, a kto jest głodny wiedzy to zapraszam do lektur, poznawania różnych przypadków naocznie fizycznie w rzeczywistości i dokonywania ich ocen pod rożnym względem, oraz do członkostwa w różnych forach związanych z rożnymi tematami pokrewnymi (także zagranicznych forach) a nie tylko w forach nt łysienia i jego leczenia czy maskowania.

I jeszcze na koniec dodam że skutki feminizacji następują w największym stopniu zazwyczaj po 6 miesiącach typowego leczenia HRT do roku, mogą trwać i rozwijać się do 2 lat nawet. Czyli jeśli miałbym się jakoś mega sfeminizować to już dawno by to nastąpiło gdyż na hardcorowej kuracji jestem właściwie 3 rok i chyba już się u mnie zdążyły objawić wszystkie najgorsze seksualne efekty uboczne także wiem jak jest i jestem pewien że gorzej pod tym względem już nie będzie, a nie jest źle i te skutki uboczne są u mnie umiarkowane w niektóre powiedziałbym nawet że minimalne i skromne. Właściwie to nawet specjalnie nie widać po mnie że biorę takie leki jak biorę i nikt jeszcze nic nie mówił że coś zauważył, jakieś zmiany feminizujące u mnie, a nawet specjalnie nieraz pytam ludzi postronnych czy widać coś po mnie że biorę jakieś leki, i zawsze tak się chwilę zastanawiają nie wiedząc o co mi chodzi i co konkretnie mam nawet na myśli. Odpowiadają też że nie. Nie zdarzało się też żeby ktoś mnie pomylił z kobietą, no może ze dwa razy ale to np. w sytuacji kiedy widział tylko część głowy z tyłu i to jeszcze z wysoko upiętym kokiem i jak akurat odwróciłem się fotelem o 180 albo gdy nurkowałem pod biurkiem bo coś mi tam spadło, a wszedł akurat ktoś i nie widział mojej twarzy, sylwetki, ani niczego innego tylko aby widok kawałka wystających włosów ponad krawędź biurka z oddali - to tylko wtedy było proszę pani, jednak szybko się zorientował że palnął głupotę. A ja wynurzając się odparłem jeszcze takim obniżonym basem ''dzień dobry, w czym mogę pomóc przepraszam muszę się ogolić bo tak brzydko wyglądam chyba jakoś, znowu to cholerstwo rośnie mi na gębie''.

Do tego ludzie znajomi i przyjaciele często mi mówią np. że mam za dużo testosteronu albo podwyższoną hemoglobinę czy adrenalinę albo hemoroidy czy robaki w dupie obserwując mnie i nikt by nawet nie przypuszczał z tych co tego nie wiedzą że obniżam sobie hormony męskie i abo że biorę żeńskie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite i ciekawe ile graftów to kosztowało, wszystkie 3 zabiegi. Koleś miał przerzedzone włosy na starcie a efekt końcowy, puła opada. Żeby obniżyć linie czoła to kiedyś widziałem też inny zabieg, chirurgiczny. Polega na wycięciu płata skóry z czoła (coś jakby strip) i zszyciu tego poprostu z linią włosów. Stosuje się to raczej u kobiet właśnie ze względu na łysienie u meżczyzn i ryzyko odłonięcia się blizny. Dosyć hardcorowo to wygląda ale efekty spektakularne:

 


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tęgie HT i mega obniżenie linii! - Trzeba przyznać, rzadko się widuje robione coś takiego u facetów robiących HT i nawet jeśli w grę wchodzi obniżenie linii. Szkoda tylko że to nadal jest ''M''- shape a nie ''U''- shape bo byłoby giga!

Gość wiedział czego chce, i po prostu robił to.

 

Dzięki za link przyjacielu. Nich sobie zobaczą tutaj to ci od robienia linii na połowie czachy (mimo że np. mają donor dobry i dość wolne i umiarkowane łysienie).

 

-- 12 paź 2017, 0:34 --

 

Niesamowite i ciekawe ile graftów to kosztowało, wszystkie 3 zabiegi. Koleś miał przerzedzone włosy na starcie a efekt końcowy, puła opada. Żeby obniżyć linie czoła to kiedyś widziałem też inny zabieg, chirurgiczny. Polega na wycięciu płata skóry z czoła (coś jakby strip) i zszyciu tego poprostu z linią włosów. Stosuje się to raczej u kobiet właśnie ze względu na łysienie u meżczyzn i ryzyko odłonięcia się blizny. Dosyć hardcorowo to wygląda ale efekty spektakularne:

 

 

Dlaczego niesamowite ? - Normalne! Są ludzie co każą sobie robić ''extreme'' - choć nie ma tu takich na tym forum chyba...

Tak, wiem co to za metoda chirurgicznego obniżenia czoła (sam wielokrotnie o tym mówiłem, wkleiłem też gdzieś na forum inny film pokazujący na czym to polega i też rozważam ten zabieg u siebie aby zaoszczędzić grafty a i tak zejść ekstremalnie nisko z linią), ale dzięki za nowy link. Ale na tym linku co wkleiłeś jest akurat facet. Widziałem też więcej gości którzy obniżają linię tą metodą ale w większości przypadków są to tacy którzy mają wyjątkowo wysokie czoło z natury albo mocno już cofniętą linię. Trzeba przyznać że koleś z tego linku też nieźle poszedł z obniżeniem.

Dla ciekawostki, po takim zabiegu rekomendowane jest HT w wielu przypadkach (także u kobiet) aby zamaskować nowo posadzonymi graftami tę bliznę po zabiegu takim i dopełnić niedoskonałości zabiegu FR/SHL/SHA np. dokształtować linię jeśli ma być w ''U''-shape'ie. I w przypadku zrobienia HT po FR (wsadzenia graftów także w bliznę i pod nią) ryzyko odsłonięcia tej blizny się zmniejsza a nawet jest wyeliminowane powiedziałbym, bo przeszczepione włosy będą rosły na linii nawet jeśli łysienie postąpi dalej. A jak już postąpi to to nie golenie czachy tylko następne HT (jeśli donor pozwala i nadal jest względnie dobrze - znaczy gęsto ogólnie) albo klejony system za zrobiona w ten sposób linią. Choć widziałem też ludzi z ogoloną głową i z blizną z tyłu po stripie, to co za problem afiszować się taką blizną nad czołem.... skoro ktoś i tak wybiera łysinę zamiast systemu? Trzeba też powiedzieć że są i tacy którzy tną sobie morde żeby mieć blizny i afiszować się tym, i nawet (jak pewnie wiesz) niektórzy sami tego nawet nie robią tylko płacą za to (cytuję) ''w *uj pieniędzy''.

A przecież jak jest gęsto to i implanty NIDO/BIOFIBRE też można dodatkowo użyć na tę bliznę, albo nawet SMP - choć to ostatnie chyba w tym przypadku nie byłoby naturalnie wyglądające bo przecież na dużych obfitych bliznach z natury włosy nie rosną, a na ogolonej głowie byłoby to wyeksponowane tak jak i przecież przedmiotowa sama blizna, co innego oczywiście w przypadku blizny po stripie z tyłu i gdy włosy jednak są, to wtedy dużo ludzi robi też SMP na bliźnie.

 

-- 12 paź 2017, 0:38 --

 

Poza tym, że miał przerzedzone włoski, to jeszcze blond

 

Akurat był to farbowany blond przed zabiegiem - widać odrosty jak byk.

A po zabiegu to to chyba jego naturalny kolor - choć mogę się też mylić co do tego bo może to być farba też skoro gościu farbuje, ale wygląda naturalnie i bez odrostów na fotach końcowych ''po''.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym niesamowite to chodziło mi tylko o ilość graftów. Kolo miał 3 operacje, duża powierzchnia, rewelacyjna gęstość, z tego co czytałem biali ludzie mają od 6000 do max 8000 graftów. Poprostu jestem ciekaw ile poszło na taki efekt.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, że miał przerzedzone włoski, to jeszcze blond

 

Akurat był to farbowany blond przed zabiegiem - widać odrosty jak byk.

A po zabiegu to to chyba jego naturalny kolor - choć mogę się też mylić co do tego bo może to być farba też skoro gościu farbuje, ale wygląda naturalnie i bez odrostów na fotach końcowych ''po''.

 

Ma farbowane na bardzo jasny, ale zdjecia z 3 zabiegu wygladają na naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym niesamowite to chodziło mi tylko o ilość graftów. Kolo miał 3 operacje, duża powierzchnia, rewelacyjna gęstość, z tego co czytałem biali ludzie mają od 6000 do max 8000 graftów. Poprostu jestem ciekaw ile poszło na taki efekt.

 

Rozumiem, ale to (o czym mówisz) też w sumie nic nadzwyczajnego bo przecież są tacy którzy mają dużą rozległą łysinę (NW 5/6/7) i też robią po 2-3 albo nawet więcej zabiegów - na ten sam w sumie ciągle obszar - dla uzyskania jak największej gęstości, bo za jednym razem przeszczepić powiedzmy te przynajmniej 5, 8 ,10 czy 15 tyś a nawet gdy potrzeba i można tyle pobrać (także jako BHT) 18 do 20.000 graftów sumując, to jest niemożliwe - a nawet jak jest czy byłoby możliwe, to raczej niezbyt roztropne i mądre posuniecie aby robić takie ilości w jednym zabiegu. Poza tym wielu też robi po 2 -3 razy HT na znacznie mniejsze obszary np. na NW 3, albo i też po dłuższym czasie dogęszczają, bądź/i/także decydują się żeby jeszcze trochę obniżyć linię, poprawiają wady poprzedniego/ch HT itd - wszystko to powoduje właśnie to że też przechodzą po 3 operacje - i nie jest to nic nadzwyczajnego. A to że niektórzy z takich osób uzyskują w ten sposób wysoką gęstość a inni nadal nie to już zupełnie inna sprawa i zależna od bardzo wielu czynników (umiejętności lekarza/y, personelu i ich praktyki w takich rzeczach, użytych narzędzi, faktu czy akurat się trafi na to że cały personel jest wypoczęty czy jednak zmęczony i w dobrym albo złym nastroju, od tego czy akurat ma się szczęście czy też raczej nie, od indywidualnej reakcji organizmu na przeszczep/y, od tego czy są brane leki przeciw łysieniu które z pewnością przyczyniają się do tego czy odrost będzie lepszy czy nie i do tego ile włosów to faktycznie przetrwa, itp itd...)

 

Biali zdrowi ludzie mają oczywiście mniej graftów niż np. Latynosi albo Hindusi, ale mają dużo więcej graftów niż mówisz, i te przykładowe 6000 nieraz nawet idzie tylko z samego donoru głowy (nie BHT) w max dwóch tylko sesjach/albo zabiegach. A w klinikach tureckich to 4 czy 5 kgr potrafią nawet w jednej sesji często robić bez problemu.

Poza tym:

Uważa się że zdrowy niełysiejący człowiek (biały) ma na głowie ok 100.000 nawet do 150.000 włosów, (Dla ciekawostki czytałem gdzieś elaboraty uczonych i mądralińskich że u rekrodzistów tego świata co do gęstości/ilości włosów z mega czuprynami i innych ras, ilość włosów na głowie może osiagać nawet i 220.000 sztuk, a te 120.000 - do max 150.000 powiedzmy i załóżmy że mogą mieć blondyni skoro przynajmniej 100.000 sztuk włosów mają wszyscy niełysiejący w rasie białej, bo wiadomo że blondyni mają cieńsze włosy ale ze jest ich więcej).

Średnia ilość włosów na wydłubywany graft wynosi ok 2,5 włosa a przynajmniej te 2,2 sztuki włosa (bo jak wiesz że najwięcej jest z reguły graftów trójwłosowych a i dużo nieraz czterowłosowych, dwuwłosowych też jest dużo i dlatego w tym rozważaniu można cyfrę 2 brać za podstawę i wyznacznik średniej ilości na graft, a jednowłosowe powstają zazwyczaj przypadkowo. Więc biorąc nawet najniższe wartości, czyli dzieląc 100.000 włosów na głowie przez 2,2 -2,5 wychodzi ok. 45.000 - 40.000 graftów, nawet jakby średni wydłubywany graft był trójwłosowy było by to przynajmniej grubo ponad 33.000 graftów umiejscowionych na całym obszarze owłosionej skóry głowy a nie 6000 czy 8000 jak mówisz.

I z pewnością przynajmniej takie ilości grafów jak mówię przykładowo każdy niewyłysiały ma na całej głowie bo zobacz pokrycie glacy- całkiem łysego obszaru rzędu NW7 nawet 10-ma tysiącami grafótw (pomijając już ich pochodzenie. BHT czy tylko z donoru) powoduje tylko iluzję optyczną dobrej naturalnej gęstosci, maskowane nieco jeszcze później dłuższymi włosami, a nie efekt taki sam i mega gęstość jak jest u niełysiejącego człowieka nawet takiego który ma ''tylko'' 100.000 włosów na głowie.

Wszystkie założenia, wszystkie obliczenia, jak i porównanie rzeczywistego stanu kogoś z NW 7 po nawet kliku HT na które poszło nawet 15- 18.000 graftów do kogoś niełysiejącego pokazują że jednak racji nie masz z tymi 6-cioma czy 8-mioma tysiącami graftów, i taka ''skromną'' ilość zlokalizowana jest tylko w wąskim pasie obszaru donoru jakby wszystkie (albo nawet i nie wszystkie istniejące) policzyć. Oczywiście pobranie metodą FUE ilości 6000 graftów z donoru powoduje już widoczne przerzedzenia (przeoranie) ale nie o tym akurat mówimy tylko o ilości tam zlokalizowanej w ogóle.

W ogóle skoro nieraz pobiera się tyle co mówisz tylko z donoru to jakby było to możliwe żeby tyle samo czyli te 6 tyś było całością na głowie... a gdzie reszta obszarów głowy oprócz donoru ? I jeżeli rzeczywiście tak gdzieś czytałeś że biali ludzie mają 6000 do max 8000 graftów to ten co to napisał palnął wyjątkową głupotę i wierutną bzdurę , no chyba że było tam też dopisane że ów wartości dotyczą tylko części głowy jako obszaru donoru albo/lub/i do tego że ilości takie są możliwe do pobrania części głowy uważanej za z donor - bo gdy tak było to to zmienia postać rzeczy i rozumowania i wówczas można by na to przytaknąć że tak jest, że zdolność/wydajność donoru wynosi te 6000 czy max 8000 graftów.

 

Też jestem ciekaw ile poszło graftów w jego przypadku (bo obniżenie linii jak widać znaczne, do tego dużo pewnie było potrzeba na wysunięcie tzw temple peak - bo wchodzą już na obszar nad oczami, zrobienie/dogęszczenie obszaru pejsów nawet - i to wszystko dość gęsto jak można przypuszczać. Ale nie jest tam niestety napisane ile poszło na graftów, (można się skontaktować z doktorem (nazwisko podane) który to robił i go zapytać o tym przypadek - takie przypadki się pamięta, a do tego jakąś bazę pewnie lekarz też ma i dokumentację.)

 

Ma farbowane na bardzo jasny, ale zdjecia z 3 zabiegu wygladają na naturalny.

 

Szkoda że nie są pokazane foty z drugiego pośredniego zabiegu. Ale co do koloru to fakt, na fotach końcowych kolor wygląda na naturalny, tak tylko powiedziałem.... bo w sumie często się też zdarza że dobrze dobrana farba może jednak wyglądać jak naturalny kolor i jeśli odrosty nie są widoczne. Mnie nawet ktoś z forum napisał w pw że u mnie kolor wygląda bardzo naturalnie i że nigdy by nie przypuszczał że to farbowane oglądając moje foty (No... tam może na jednych widać że to farba bo resztki nie domyte po farbowaniu ale zrobiłem to specjalnie takie zdjęcia żeby dać wiarę że nie kłamię że farbuję bo inaczej zęby to pokazać musiałbym zapuścić odrosty naturalnego koloru - a to jest niewskazane, wysoce niepożądane i bardzo mnie wku*wia jak zaistnieje czasami )


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tez uwazam, ze zaokraglone linie wygladaja lepiej niz proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez uwazam, ze zaokraglone linie wygladaja lepiej niz proste

 

A to dziwne bo do tej pory uważałeś inaczej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie zaokraglone w gore nie w dol antek

 

Tylko że Gorgiewowi chodzi prawdopodobnie o zaokrąglenie w dół bo też wiele razy w wielu wątkach o tym mówił że chciał linię w kształcie odwróconego ''U''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie zaokraglone w gore nie w dol antek

 

Tylko że Gorgiewowi chodzi prawdopodobnie o zaokrąglenie w dół bo też wiele razy w wielu wątkach o tym mówił że chciał linię w kształcie odwróconego ''U''.

Tak, myślę o U-shape, choć nie tak radykalnym jak Antek. Na "dojrzałe" linie włosów moim zdaniem szkoda tracić pieniądze. Przeglądając różne fora i zdjęcia z klinik, coraz częściej wydaje mi się, że lepsze od tzw. dojrzałych linii spod rąk doktorów, są naturalnie przerzedzone włosy, a wręcz łyse glace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jakie to sa te dojrzale linie ? takie jak robi BHR w wiekszosci przypadkow ? jesli te to sie zgodze ze jest to strata kasy.

 

Uszejpy sa kobiece, nie widzialem jeszcze zadnego faceta zeby wygladal dobrze w takiej lini, wrecz przeciwnie wygladaja smiesznie i dziwnie, za zadne skarby swiata nie dalbym sobie zrobic czegos takiego.

 

Lyse glace i resztki wlosow wygladaja staro.

 

Z drugiej strony jesli ktos jest brzydki lub malo przystojny to zadna linia ani fryzura mu nie pomoze.

 

Kolejna rzecz zle dobrana linia, nie pasujaca do rys i proporcji twarzy bedzie wygladala tak samo fatalnie jak glaca czy resztki wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę nie róbcie spamu nt tego tutaj bo to mój wątek i nie życzę sobie tego. Nie interesują mnie indywidualne rozważania kto co by chciał a kto czego nie chciał i komu co się podoba a co nie!!!

Chcecie o tym sobie pogadać to róbcie to w swoich wątkach albo załóżcie osobny poświęcony temu.

 

A ja dam w uj pieniędzy żeby mieć taką właśnie jak mówisz kobiecą linię. I dałbym za to wszystkie skarby świata!!! I nie obchodzi obchodzi mnie czy dla ludzi będę najgorszą pi*dą z całego świata, kobietą, gejem, pedałem, niedoróbkiem, kosmitą, dziwakiem itd... Sram na to, i na stereotypy ludzików. To samo też bym powiedział lekarzowi od HT i temu psychiatrze do którego by mnie skierował i powiedziałbym tez więcej jeśli psychiatra chciałby sprawdzić czy ''sobie z tym poradzę'' - jak to lekarzyk mawia, powiedziałbym że ja teraz jestem modą! I że ja teraz będę wyznaczał trendy! i że zobaczy mnie na wybiegu w Mediolanie, w Nowym Jorku i w telewizji ino niech mi sfinansuje strat w świat szołbiznesu abym mógł się dobrze wypromować. I powiedział bym też psychiatrze że ludzie będą jeszcze chcieli wyglądać tak jak ja jak i to że wiem też doskonale że znajdą się też tacy którzy będą chcieli mnie zabić, pobić, napaść, skopać, zrobić mi tam jakąś krzywdę, i że być może będą też strzelali do mnie - i że mam tego świadomość ale mam to wszystko w dupie, i nie będę się płaszczył z tego powodu i rezygnował z pasji, marzeń, pragnień i grał tak jak oni tego chcą, a jak bym musiał to nawet napier**lał bym się na śmierć i życie, bo życie bez włosów i bez u*szejpa jest g*wno warte dla mnie - nawet jakbym miał największe fortuny i skarby tego świata, pola naftowe, banki, harem najlepszych dziuń i kolekcję najlepszych i najdroższych super luksusowych i unikatowych samochodów, śmigłowce, odrzutowce w złocie, tysiąc ludzi służby itd...

 

EDIT: Powiem jeszcze więcej. Nawet jakby cała Polska, Europa i pół świata się zjednoczyło przeciw mnie i ludzie nie dawaliby mi tu żyć, jakby wszyscy ludzie w okół byli jakoś złowierczo i wrogo nastawieni do mnie i chcieli mnie zabić, zniszczyć itd... to na prawdę nie widziałbym problemu żeby wyjechać stąd na stałe wraz z całą rodziną nawet, sprzedając wszystko co mam, i zamieszkać wraz z Indianami w krzokach i w szałasie, a wiem gdzie są nawet natywni Indianie na tym świecie, mają rezerwat i zapewniona nietykalność przez rząd, - wiem gdzie tacy żyją, jak i wiem gdzie żyją tacy trochę zaszczepieni ''cywilizacją'' - czyli mają warunki sanitarne, telewizor, smartfona i dostęp do sieci, rozmawiają także po hiszpańsku więc problemu z komunikacją nie byłoby aż takiego. W dodatku wspaniały klimat wiecznego lata oraz nadzwyczajna stabilność klimatu niespotykana prawie nigdzie indziej ale w miarę umiarkowana i do zniesienia jeszcze przez Europejczyka gorączka, brak potrzeby ogrzewania domu, najtańsza ropa na świecie i stare amerykańskie krążowniki, wolność, broń, - czyli to co tak na prawdę kocham. Cenię też kulturę indiańską, i nawet bardziej niż wzorce, wartości i kulturę europejską. Zawsze też bardziej bliskimi dla mnie były standardy amerykańskie jeśli w ogóle o czymkolwiek mowa. Jak byłem na wakacjach to nie chciało mi się wracać, a prawda jest też taka że wszędzie można robić to samo, i też żyć. I to samo także bym powiedział temu psychiatrze, nawet jakby ten był faszystą, nazistą, islamskim terrorystą, czy kimś innym wysoce nietolerancyjnym z niezdrowym umysłem i nawet jeśli jemu potrzebny byłby też inny psychiatra.

Ja zawsze znajdę szczęście bez względu na to jak bardzo ludzie chcieliby mi dokopać, znajdę raj nawet w piekle. Zawsze znajdę wyjście z każdej sytuacji. Tak samo jak znalazłem poniekąd wyjście co do łysienia i jego leczenia jak i maskowania.

 

W ogóle to powiem szczerze że zastanawiam się - i to coraz poważniej, czy nie lepiej byłoby tak zorganizować przeszczepu włosów w Stanach, żeby już tu nie wracać, nawet jeśli przedsięwzięcie to miałoby trwać jeszcze kilka lat w oczekiwaniu na realizację z kilku znaczących powodów.

 

Chcesz żebym wkleił tu sporo zdjęć kobiet z linią typu M-shape ? - to nie problem dla mnie stereotypiarzu, tak samo jak wkleiłem foty facetów z U-szejpami w wątku dr. Przybylskiego.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...