free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie więc się podepnę ty, może ktoś ze starych wyjadaczy mi pomoże:

Miałem HT u Bisangi tydzień temu (poniedziałek, wtorek). Łącznie 3150 gr. Wróciłem do Polski we czwartek a od piątku cały czas odczuwam palący ból w strefie dawczej. Nie wygląda tam nic źle, strupki prawie poodpadały, nie ma jakiś wyraźnych zaczerwień ale ten ból zwłaszcza w nocy jest niemożliwy. Nawet środki przeciwbólowe nie bardzo działają. Czytałem na zagranicznych forach że niektórzy tak mają ale większość nie odczuwa żadnych takich bodźców. Trochę mnie to niepokoi bo zastanawiam się czy jakieś nerwy nie zostały uszkodzone czy coś w ty stylu. Wiem że mając 3100 dziur w głowie nie ma co liczyć na brak jakichkolwiek niedogodności ale jednak mam pomału tego dość bo śpię po parę godzin na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Generalnie tył (obszar dawczy) boli wyraźnie bardziej niż przód, który prawie w ogóle nie boli. Ból obszaru dawczego może też występować z opóźnieniem (po operacji). Jeśli nie ma jednak żadnej infekcji to moim zdaniem pozostaje to tylko.... przeczekać.

W uszkodzenie nerwów nie wierzę.

Natomiast jeśli masz jakieś podejrzenia co do infekcji, to zawsze możesz udać się do jakiegoś gabinetu (choćby takiego gdzie robią trichoskopię) albo do zwykłego dermatologa żeby ci to obejrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lion za pocieszenie. Aż dziwne że na tak "opasłym" forum nie bardzo jest o tym mowa. Pewnie dlatego że mimo wszystko taka sytuacja jest nietypowa...Trochę się tym martwię a o infekcji raczej nie może być mowy bo tak jak już pisałem wygląda to wszystko dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Lion za pocieszenie. Aż dziwne że na tak "opasłym" forum nie bardzo jest o tym mowa. Pewnie dlatego że mimo wszystko taka sytuacja jest nietypowa...Trochę się tym martwię a o infekcji raczej nie może być mowy bo tak jak już pisałem wygląda to wszystko dobrze...

 

 

Wcale nie jest nietypowa. Jeżeli nie ma jakiegoś znaczącego opuchnięcia i dużego zaczerwienienia i nie towarzyszy Ci gorączka to nie ma mowy o infekcji. Miałem tak samo , że dopiero po dwóch dniach od zabiegu zacząłem odczuwać ból/rwanie w strefie dawczej. Dr Bisnaga doradził witaminę z grupy B1 i ibuprofen. Po następnych trzech dniach ból ustąpił, ale tak naprawdę po tygodniu było już ok . Najbardziej bolało właśnie podczas snu. Na noc brałem ibuprom max i mogłem normalnie spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper mozesz zrobic zdjecie centralnie z gory chciałbym zobaczyc na jak duzy obszar zostały posadzone grafty z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszar wydaje się dość duży, a graftów chyba za wiele nie przeszczepili.

Bardzo jestem ciekaw tego jak będzie to wyglądało za 6-8 miesięcy, kedy już będą w miarę normalne odrosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spodziewałeś się że zostaną i bądą sobie spokojnie rosnąć... Po co Ci ten loxon? Daj sobie z tym spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przodzie to mi zaczęły po ok 4-5miesiącach buzować te przeszczepione, więc pewnie przed latem zacznie się widoczna różnica.

Ciekawe tylko czy te z tyłu głowy mają ten sam hair-shock, lub ukrwienie takie samo jak z przodu.

Czy tam u nich jedna osoba wszczepiała Ci grafty a doktorek pobierał?

 

ps. U mnie musiałem zabieg zaczynać od grzywki i dalej kontunuję, tył też się przeżedza ale z brakiem grzywki wyglądałem 20lat starzej jak papcio emeryt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możesz dać zdjęcie z góry i w dobry oświetleniu (tyłem do światła) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko efekt jak na 4 miesiące. Kiedy zauważyłeś pierwsze odrosty? myślę że za jakieś dwa miesiące będzie już naprawdę całkiem fajnie... Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tygodnia zaczeło sie cos zmieniac .

Nastepne zdjecie zrobie za 2 miesiace wtedy bedzie 6 miesiecy po zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...