free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w dniu dzisiejszym miałem zabieg przeszczepu metoda FUE w klinice DR.BISANGI w Brukseli.

Mam 46 lat i napierw zdecydowałem sie na korone .Mam bardzo dobry donor wiec bez problemu starczy na nastepne 3000 graftów na front .

Z 2000 graftów wyszło ponad 4000 włosów

Do Brukseli przyleciałem z Modlina ,hotel oczywiscie Catalonia[bardzo blisko kliniki]

Do zabiegu szykowałem sie pare lat .Najpierw miała byc klinika w Polsce ale dzieki forum w ostatniej chwili sie wycofałem.

Pozniej Turcja ale tez sie wystraszyłem

Po konsultacjach w Warszawie i wielu przemysleniach wybrałem Bisange.

Zabieg trwał około 8 h

Generalnie bałem się jak cholera i jeszcze przed klinką miałem myśl o rezygnacji .Moje obawy były niepotrzebne.

Pomimo że boje sie zastrzyków to doktor zrobił to bardzo delikatnie a pozniej to juz nic nie czułem

Personek zajejefajny super,bardzo miły.

Podziekowania dla Jana bez niego bym sie nie zdecydował.W Brukseli pozostaje do piatku .Jutro pierwsza kontrol.

Nie mam jeszce zdjęć

 

-- 18 sty 2017, 12:14 --

 

Jestem po wizycie wszysko super .

Dostałem liste z zaleceniami , kosmetyki.

Miałem sporo pytań ale Jan wytłumaczył mi wszystko jak dziecku.

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedna porada. Mogłeś poprosić żeby ci całą głowę zgolili, bo samemu się teraz będziesz bał tych resztek włosów ruszyć (żeby nie uszkodzić graftów).

A to tylko przeszkadza - tak wizualnie, jak w czasie pielęgnacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3 tygodnie urlopu wiec bede chodził w czapce.Specjalnie zostawilem jak Zagłoba .

Miałem sie ogolic na zero ale 3 tygodnie to za mało i z przodu by nie odrosły.

 

Zobacze po 3 tygodniach co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia przed zabiegiem mam chyba na kompie w domu a na pewno robił zdjecia Jan więc jak dostane to wkleje.

 

Uwaga do nastepnych osób moim zdaniem tego szamponu na 2 tygodnie to troche za mało ponieważ trzeba uzywac przez 2 tygodnie więc Proscie o dodatkowa butelke.

Zaraz wychodze z hotelu Catalonia jeszcze kontrola w klinice i jade na lotnisko.

 

A oto dokładna liczba włosów z 2000 graftów:

1 włosowe - 347

2 włosowe - 1253

3 włosowe - 400

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tydzień tak odrosły Ci włosy? Jesteś pewien ze to 1 tydzień a nie 3 tyg.?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stan po tygodniu od zabiegu

 

 

No nie no , jak się tu reklamujecie to miejcie tyle oleju w głowie aby chociaż wkleić zdjęcia tej samej osoby albo nie oszukujcie ludzi z czasem ,który upłynął od zabiegu bo w to ,że z taką prędkością odrosły włosy to nikt normalny tu nie uwierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byście koledzy pomyśleli zanim coś napiszecie, jemu dopiero odpadły strupki. To nie jest odrost po tygodniu a tylko chwilowe utrzymanie się włosa w mieszku włosowym. Teraz nastąpi wypadanie przeszczepionych włosów. Kolega napisał stan po tygodniu a nie odrost po tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może byście koledzy pomyśleli zanim coś napiszecie, jemu dopiero odpadły strupki. To nie jest odrost po tygodniu a tylko chwilowe utrzymanie się włosa w mieszku włosowym. Teraz nastąpi wypadanie przeszczepionych włosów. Kolega napisał stan po tygodniu a nie odrost po tygodniu

 

ale tu chodzi o donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o donor. Na zdjęciu w dniu zabiegu włosy wygolone a po tygodniu mają 1cm albo więcej. Albo przeklamanie w dacie albo to inna głowa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem na tym forum juz pare lat .Możecie to sprawdzic w historii

Głowa tak wygląda po obcieciu przez żone .

Nie jest to reklama i naprawde głowa jest ta sama.

Moja zona po powrocie w piatek[zabieg w wtorek]tez była zdziwiona ze tak wyglądam.

 

Moje dzieci tez sie nie poznały.

 

Wziąłem urlop 3 tygodnie ale po obcieciu przez zone nic nie widac i już teraz mogłbym wrócić do pracy

 

Posiadam bilety lotnicze oraz rezerwacje w Catalonii ale są tam moje dane więc nie będe tego prezentował na forum.

 

Jak dostane zdjecia od Jana przed zabiegiem to je wkleje.

 

Na razie wklejam zdjęcia kosmetyków dla niedowiarków

 

Kacper

 

-- 25 sty 2017, 21:52 --

 

Panowie i jeszce jedno.Wiem że kontarst między jednym zdjęciem a ddrugim jest ogromny.

1 cm włosy to mam na grzywce której nie obcinałem.Zona mnie obcieła na 5 mm ale zdjęcie robione z bliska i trochę zakłamuje

 

Kacper

IMG_2135.thumb.JPG.59fde72fc59e5abada9503c65c14de22.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma szans że w tydzień tak Ci urosły włosy na donorze i nie pisz tu bajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie ma szans że w tydzień tak Ci urosły włosy na donorze i nie pisz tu bajek.

 

Może mu tak szybko rosną, są ludzie którym włosy znacznie szybciej rosną, czasami czytałem że nawet 4 cm /miesięcznie (czyli byłoby to 1 cm na tydzień) w co sam nie wierzę ale kto wie. Często czytałem jak np. baby pisały o takich długościach na miesiąc.

Może jemu rosną trochę szybciej niż średnio, a do tego kolor i grubość jego włosów, także być może wysoka ponad przeciętna gęstość na donorze oraz odpowiednie światło, kąt pochylenia głowy itd. dawają jeszcze dodatkowe złudzenie że są dłuższe niż w rzeczywistości są.

 

Sam zauważyłem u siebie szybszy wzrost na tzw. donorze właśnie, po hardkorowych kuracjach. Z pewnością faktem jest też że włosy na donorze, na którym androgeny nie szkodzą bądź słabo, to z natury szybciej rosną u człowieka łysiejącego.

 

4 cm na miesiąc wydaje się bardzo nie realne ale już np. te 1,5 do max 2 cm/mc w skrajnych przypadkach jak najbardziej.

 

Normalnie w większości przypadków to średni wzrost zdrowych włosów wynosi ok 1 cm /mc.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Normalnie w większości przypadków to średni wzrost zdrowych włosów wynosi ok 1 cm /mc.

 

Dokładnie , a to zdjęcie nie jest w tydzień po zabiegu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będe udowadniał ze nie jestem wielbładem.

Poprosiłem Jana o zdjecie tyłu który robił przed zabiegiem.

 

Prosze jeszcze administratora zeby podał ile razy sie logowałem przez ostatnie 24 miesiące.Miałem dużo watpliwości i strachu ale po paru latach dzieki forum zdecydowałem się na zabieg .

Tak jak napisałem włosy są sciete na 5 mm.

Mam bardzo dobry donor 80/cm

 

Dla chetnych bede udostepniał postępy w moim odroście.

 

Dla tych którzy uważaja ze to reklama dajcie sobie spokój z waszymi komentarzami i nie zaśmiecajcie mojego watku.

Byłem pare dni w BHR i tam codziennie robia po 3 zabiegi dla ludzi z całego świata więc nie potrzebują reklamy w naszym kraju.

 

Kacper

 

-- 26 sty 2017, 10:50 --

 

Przesyłąm jeszcze dane z mojego konta:

 

Rejestracja:03 wrz 2013, 11:56Ostatnia wizyta:26 sty 2017, 7:39Liczba postów:51 | Wyświetl moje posty

(średnio dziennie: 0.04 / 0.16% wszystkich postów)Najaktywniejszy na forum:Leczenie chirurgiczne

(Posty: 51 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)Najaktywniejszy w temacie:Dr. Erkan Demirsoy Armamed Stambuł co sądzicie?

(Posty: 15 / 29.41% wszystkich postów użytkownika)

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie będe udowadniał ze nie jestem wielbładem.

Poprosiłem Jana o zdjecie tyłu który robił przed zabiegiem.

 

Słuchaj to nie chodzi o tym kim jesteś ale o to czyTwoje ostatnie zdjęcie donoru jest po tygodniu od zabiegu. Zdjęcie donoru sprzed zabiegu o które poprosiłeś nic tu nie wniesie. Usiłujesz nas przekonać, że w tydzień włosy ( ogolone na zero ) odrosly Ci tak , że nic nie widać i wybacz ale ja naiwny nie jestem, reszta jak widać również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to zapraszam do Wielkopolski na bezpośredni kontakt i wtedy sie przekonasz na żywo ........

 

Zapraszam równiez wszystkich z forum bo nie mam zamieru więcej tego komentować.

 

Kacper

 

-- 26 sty 2017, 11:59 --

 

Przesyłam zdjecie donoru z bardzo bliskiej odległości:

IMG_2137.JPG.28b9fcd163b01de0834401163dfa26c3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dajcie już spokój tamto zdjęcie może tak wyszło daleka odległość + flesz który odbił się od siwych włosów dało taki efekt tutaj wszystko wygląda ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to zapraszam do Wielkopolski na bezpośredni kontakt i wtedy sie przekonasz na żywo ........

 

 

Nie no już lecę . Super a porównując zdjęcie wczorajsze z dzisiejszym to już nawet wszystkie strupy znikły , nawet Obcy tak szybko się nie goił .Nie mam czasu na takie dyskusje , każdy sobie sam wyrobi zdanie i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...