free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak madralo poczytaj troche i sie podszkol.

Do 7 dnia po zabiegu uzywa sie szamponu tylko raz dzienie bez dotykania w obszarze dawczym

Od 8 dnia wprowadza sie mycie 3 razy dziennie z lekkim masażem dlatego większość struków odpadła

 

Ale oczywiście ty wiesz najlepiej

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak madralo poczytaj troche i sie podszkol.

Do 7 dnia po zabiegu uzywa sie szamponu tylko raz dzienie bez dotykania w obszarze dawczym

Od 8 dnia wprowadza sie mycie 3 razy dziennie z lekkim masażem dlatego większość struków odpadła

 

Ale oczywiście ty wiesz najlepiej

 

Kacper

 

 

Wiem , bo przeszczep miałem nie raz .Mycia głowy nie prowadzi się do 3 dnia po zabiegu więc piszesz głupoty i skoro tak robiłeś to powodzenia. Strupki nie odpadają z dnia na dzień , ten proces trwa około tygodnia od momentu kiedy zaczyna się mycie . Powodzenia z odrostem jeśli lałeś wodę na miejsce biorcze od dnia 1 po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1 dniu po zabiegu uzywasz tylko soli

 

Od 2- 7 dnia od zabiegu używasz szamponu ale na obszarze biorczym i nic nie robisz.

Obszar dawczy dodatkowo delikatnie masujesz

 

Po 8 dniu mycie 3 razy dziennie

 

Takie dostałem instrukcje z BHR

 

 

 

Najlepiej przełącz sie na inny wątek

 

-- 26 sty 2017, 20:51 --

 

Przesyłam zdjecia przed wykonaniem zabiegu:

IMG_4325.thumb.JPG.860d5bdeb25a6058ceaa6af25b09735f.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie Zagłobe, moim zdaniem nie ma w tych zdjeciach naprawde nic dziwnego, a głowa na zdjeciach jest ta sama. U mnie boki i tyl rosną naprawde w szalonym tempie przy dość rzadkiej górze i przodzie (mam tak od urodzenia), a teraz kiedy włos zacząl sie w tych rzadszych partiach dodatkowo przerzedzać musialbym odwiedzac fryzjera co dwa tyg. żeby fryzura estetycznie wyglądala bo boki po tych 14 dniach są jakby napuszone i nienaturalnie spore objętosciowo...masakra jakas przyklepuje je żelem , woskiem czy nawet oliwką ale pomaga tylko cięcie maszynką na powiedzmy 5 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 1 dniu po zabiegu uzywasz tylko soli

 

Od 2- 7 dnia od zabiegu używasz szamponu ale na obszarze biorczym i nic nie robisz.

Obszar dawczy dodatkowo delikatnie masujesz

 

Po 8 dniu mycie 3 razy dziennie

 

Takie dostałem instrukcje z BHR

 

Najlepiej przełącz sie na inny wątek

 

 

No to pięknie , to wiele tłumaczy dlaczego w BHR mają takie "cudowne " efekty. Dodatkowo obcinałeś sobie włosy a to jest zabronione . Znam procedury po operacyjne z kilku klinik , żadna nie stosuje takiej jaką opisałeś. Fakt ja się przełączę bo nie ma sensu, Ty się za to włącz na ten wątek a może zrozumiesz .viewtopic.php?f=23&t=2613

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy jakie będziesz miał efekty po zabiegu i jaką gęstość uzyskasz. Śledząc forum wydaje się że te 2000 graftów na taki obszar to nie jest zbyt dużo.

Zakładając że przeszczep był na powierzchni ok 75cm2, daje to niecałe 27 graftów na cm2. Czy to nie za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chodziło mi też o wyliczenie jaka gęstość, wydaje mi się iż będzie to wystarczające pod warunkiem, że przeszczepione grafty były multiwłosowe tzn średnia wyjdzie sporo powyżej 2 włosów na graft jakieś 2.2-2.3 mam nadzieję, że wstawisz foty 8 miesięcy po zabiegu i oby u ciebie wyrosło bo w BHR niestety nie zawsze tak się dzieje Obliczyłem i u ciebie wychodzi ok 2.02 więc sam nie wiem czy to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 włosowe - 347

2 włosowe - 1253

3 włosowe - 400

 

Daje to okoł 4000 włosów

 

Jak wyrosnie 3000 to tez bede zadowolony

 

Czas pokaze co wyrosnie

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci kacper wierzę. A jak chodzi o wytyczne z BHR to faktycznie są dokładnie takie jak opisałeś więc wiadomo że nie "ściemniasz". Podczas zabiegu cały czas na obszar biorczy leją litry wody i ona na pewno nie zaszkodz (robią tak w każdej klinice) pod warunkiem że jest z odpowiednim ciśnieniem. Jak byś po zabiegu przejechał karcherem po głowie to wiadomo że wszystko poleci ale jak stosujesz delikatną "mgiełkę" z atomizera to na pewno nic złego się nie stanie

Powodzenia kacper choć cały czas mnie dziwi że Bisanga zdecydował u Ciebie że najpierw zrobi koronę. Nie widziałem fotek z przodu ale też chyba nie masz tam afro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem najpierw korone[bisanga przód]gdyz chciałem zobaczyc jak sie przyjmą grafty. Jak będzie lipa to na koronie nie będzie sie mocno rzucało

 

Pozatym po 3 tygodniach musze wrocić do pracy i przod od razu rzuciłby sie w oczy.

Na przod wg BHR 3000 graftów i bedzie ok.

 

Gdybym najpierw zrobił przód a potem brakło mi kasy na korone to troche głupio bym wyglądał .

 

Tak to sobie wymysliłem nie wiem czy dobrze

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech tygodniach będzie już raczej mało widoczne zresztą nikt kat dobrze nas nie ogląda jak my sami siebie, to stara prawda. Nam się wydaje że wszyscy widzą to co my sami a w rzeczywistości nie do końca tak jest.

Tak czy inaczej powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczas zabiegu cały czas na obszar biorczy leją litry wody i ona na pewno nie zaszkodz (robią tak w każdej klinice) pod warunkiem że jest z odpowiednim ciśnieniem.

 

Nie odróżniasz przemywania pola zabiegowego ( i nie leją wody litrami bo po pierwsze jest to sól fizjologiczna w sprayu a po drugie używają gazy do przemywania skóry ale przed wszczepieniem implantów aby krew nie zasłaniała skóry , nie robią tego po ich umieszczeniu aby nie usunąć skrzepów krwi wokół implantów które je stabilizują oraz izolują ranę od środowiska zewnętrznego ) od mycia głowy pod prysznicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Nie miałem na myśli lania zwykłą wodą z prysznica ale mówię właśnie o soli fizjologicznej która nawilża skórę. Przecież nikt chyba po HT nie wyciera głowy ręcznikiem po 3,4 dniach po zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

lepiej miec lepszy przod z gorszym tylem niz odwrotnie, to linia poprawia wyraz twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego dziwi mnie fakt że Bisanga się na to zgodził. Chyba w myśl doktryny "klient nasz pan".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdybym zrobiłe przod a tył nie bo np brakłoby kasy w przyszłości to wtedy smiesznie bym wygladał.

 

Tak czy owak zobaczymy czy wszystko bedzie ok

 

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepsze to zawsze subiektywne odczucia, moim zdaniem lepiej mieć wyższe czoło niż łyse jajo na czubku głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przod jest najwazniejszy, lyse jajo na czubku lub jego brak nie wplywa na wyglad twarzy, zakola juz tak ladnie nie wygladaja bo postarzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, jest to zawsze subiektywne odczucie.

Wyraziłem Tylko swoją opinię, każdy może mieć własną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
przod jest najwazniejszy, lyse jajo na czubku lub jego brak nie wplywa na wyglad twarzy, zakola juz tak ladnie nie wygladaja bo postarzaja

 

Kiedyś tak pamiętam jak z bratową rozmawiałem o łysieniu (daaaaawno temu, jeszcze nawet o forach nie wiedziałem), to stwierdziła, że lepiej jak mężczyzna łysieje z przodu niż z tyłu.

Bo jak z przodu, to jednak włosy tworzą jakąś całość. A tak to jest, że masz włosy w jednym miejscu a potem ich nie masz i znowu masz.

Wg niej dużo bardziej pogarszało to więc wizerunek faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion jestem tego samego zdania bo jednak jak sie patrzy na wprost to nawet jak jest przerzedzony przod to nie widać tego zbytnio no chyba ze ktos ma 150cm a drugi 2 metry to widzi z gory ze sa przerzedzenia... a tyl ? tyl korona i nie tylko to z tyly jest na wprost oczu i to ostro widac tez mam takie zdanie jak Twoja bratowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...