free web hit counter Skocz do zawartości
marcin060482

Dr Artur Kierach - Polska - http://about-hair.pl/galeria/

Rekomendowane odpowiedzi

Bo on robi zabiegi w paru klinikach w Polsce i pewnie wszędzie pokazują te same zdjęcia. Poza tym ostatnio oglądałem program Niezwykłe przypadki medyczne, gdzie doktorek Gojdź jeździ i rozwiązuje problemy ludzi. Był przypadek 25latka, agresywne łysienie, prawie cała łysa glaca. Gdy analizowali przyczyny takiego łysienia, nie wspomnieli ani słowa o tym, że to po prostu łysienie androgenowe, a że niby przez stres i sterydy na astmę, które kiedyś przyjmował.

No i koniec końców zafundowali mu przeszczep w klinice Gojdzia, który robił dr Kierach. Wszczepił mu około 1500 graftów, gdzie w Turcji zasadziliby mu pewnie z 3000 minimum.

 

Brakuje mi też na jego stronie wiarygodnych, bez żadnych zaczesek, dobrej jakości zdjęć przedstawiających rezultaty. Nie rozumiem czemu polskie kliniki nie publikują porządnych zdjęć przed, bezpośrednio po zabiegu i po kilku miesiącach takich jak np. HDC. Może nie mają czym się chwalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ostatnio oglądałem program Niezwykłe przypadki medyczne, gdzie doktorek Gojdź jeździ i rozwiązuje problemy ludzi. Był przypadek 25latka, agresywne łysienie, prawie cała łysa glaca. Gdy analizowali przyczyny takiego łysienia, nie wspomnieli ani słowa o tym, że to po prostu łysienie androgenowe, a że niby przez stres i sterydy na astmę, które kiedyś przyjmował.

 

Bo lekarze prawdy nie mówią zazwyczaj że, to androgenowe i nie mówią prawdy co z tym można zrobić i jak to efektywnie można czy można by było leczyć. Wymyślają tylko różne rozmaite pierdoły i wciskają ludziom kit tylko po to żeby im nie powiedzieć o androgenówce i nie zapisać finasterydu bo finasteryd szkodzi ku*asowi a przecież ku*as jest najważniejszy i panuje kult ku*asa.

 

 

Bo on robi zabiegi w paru klinikach w Polsce i pewnie wszędzie pokazują te same zdjęcia.

 

Ja nawet gdzieś kiedyś widziałem (i nie tylko ja) te same zdjęcia tego samego gościa, tyle tylko że w jednym przypadku był to pokaz leczenia farmakologicznego gdzieś na forum, a w tym drugim jakaś klinika pokazywała to jako efekt swojej pracy na swojej stronie czy na forum o klinikach.

 

 

Brakuje mi też na jego stronie wiarygodnych, bez żadnych zaczesek, dobrej jakości zdjęć przedstawiających rezultaty. Nie rozumiem czemu polskie kliniki nie publikują porządnych zdjęć przed, bezpośrednio po zabiegu i po kilku miesiącach takich jak np. HDC. Może nie mają czym się chwalić...

 

Żadna nowość że kombinują ze światłem i zaczeskami, i to chyba też jasne że nie mają się czym chwalić.

Apropo HDC to HDC też chwali się tylko najlepszymi i wyjątkowymi rezultatami, tak jak i każda inna klinika, bo przecież nie pokażą spartolonej roboty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko żeby ktoś polecał, bo z tego co widzę to nikt z forum nie miał tam zabiegu. Do tego panuje generalna tendencja do odradzania polskich klinik - po relacjach wygląda, że słuszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...