free web hit counter Skocz do zawartości
Jura

Dr Haydar Aslan HairextreM 4500graft+osocze 27.02.17

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie,

Wróciłem ze Stambułu dwa tygodnie a że okres jest w Turcji gorący a do tego wybrana przeze mnie klinika w ogóle na forum nieznana stwierdziłem, że podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami, co do HT w klinice Medlife w firmie Hairextrem u dr. Haydara Aslana i co do klimatu do wyjazdu do Stambułu w ogóle.

Od dłuższego czasu miałem ochotę w końcu zamknąć projekt pod tytułem HT ale jakoś się nie składało. Pod koniec stycznia po lekkiej awanturze pożegnałem się ze swoim pracodawcą, a miesiąc wcześniej tuż przed sylwestrem z dziewczyną, tak, więc stwierdziłem, że albo teraz to zrobię na spokojnie, bez konieczności tłumaczenia w pracy co mam na głowie, albo nigdy. W zasadzie ten wyjazd to taka próba złapania świeżego powietrza i odrobiny dystansu od prozy życia trzydziestoparolatka. Wściekły, po telefonie od byłej, zakupiłem promocyjne bilety w Lot za 700 zł w ostatnich 10 minutach promocji o 23:50. Dzięki temu nie było już odwrotu 

Co do wyboru kliniki, miałem spory dylemat. W końcu wszedłem na jakieś forum dotyczące zabiegów w turcji i wysłałem mailing do 15 klinik w turcji, na cyprze itp.

Oczywiście kasa miała znaczenie. Zastanawiałem się nad Maralem ale nie podobało mi się na zdjęciach to, że włosy lokuje w takich dziwnych trójkątach. W niewielu klinikach, poza tymi drogimi, dostępne były faktyczne zdjęcia przed i po.

Wybór padł na HairExtream u dr. Haydara Aslana. Generalnie pewnie bym się tak szybko nie zdecydował, ale przedstawicielka kliniki wysłała szczegółowego maila z informacjami a następnie po tygodniu dodatkowo przesłała zapytanie odnośnie decyzji no i utrzymania promocyjnej ceny. Na profilu kliniki na Facebooku były zdjęcia, filmy itp. Część z tych zdjęć i filmów to była swego rodzaju rekomendacja osób, które miały już zabieg, właśnie, dlatego zdecydowałem się na tą klinikę. Poza tym w ofercie w cenie mieli też osocze po zabiegu. aha... dodam, że pocieszające dla mnie jest to że wiem, że zdjęcia ktore są na fb to nie jest ściema bo widzę, że goście ktorzy mieli tego samego dnia zabieg co ja też tam figurują (niemiec z synami). ja od razu zastrzegłem, że nie chce mieć tam zdjęć.

W każdym razie sprawa wygląda następująco.

Poleciałem do Turcji sam, na lotnisku przy wyjściu z gejtu kierowca miał kartkę z moim imieniem i nazwiskiem także dość łatwo go namierzyłem. W międzyczasie uruchomiłem na lotnisku net z wifi także miałem kontakt z przedstawicielką przez whatsup. Jakąś godzinę musiałem stać w kolejce do odprawy paszportowej co było dość zaskakujące.

Kierowca niestety nie znał angielskiego, dodatkowo był z kumplem więc w momencie kiedy mnie transportowali do hotelu to nie ukrywam trzymałem w jednym ręku telefon w drugim klucze zastanawiając się nad tym jak w razie czego zaatakować

W każdym razie zostałem przywieziony do całkiem fajnego 4,5 gwiazdkowego hotelu po europejskiej stronie miasta.

Przedstawicielka handlowa ponownie zadzwoniła przez whatsup i poinformowała, że zabieg będzie miał miejsce o godzinie 13 następnego dnia i żebym możliwie jak najbardziej się zrelaksował. Tak też zrobiłem udając się na basen, saunę, łaźnie na poziomie -2 hotelu. Dodam, że dostałem pokój na 9 piętrze z niesamowitym widokiem na Stambuł.

Po relaksie udałem się na krótki spacer i oczywiście kebaba

Dzień zabiegu był oczywiście pełen emocji. Klinika okazała się może trochę gorzej wyglądającą niż na zdjęciu, ale jak na polskie standardy całkiem ok a w poczekalni było pełno niemców, arabów i anglików więc stwierdziłem, że powinno być ok.

Tak, więc do rzeczy. Sam zabieg przeszedł niesamowicie sprawnie. Lekarz rozpoczął pobieranie graftów o godzinie 15 i zakończył po 4 godzinach około 19-20.

I w tym miejscu dodam Wam panowie, że nie był to mój pierwszy zabieg, ponieważ pierwszy przeprowadziłem w klinice na południu Polski w mieście, które posiada prawdopodobnie dwuczłonową nazwę. Pierwszy ht obejmował 900 graftów na czubek głowy. Zapłaciłem 8500 zł, podano mi kanapkę w trakcie zabiegu, zero informacji co dalej, żadnych leków itp

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Różnica w wykonaniu jest KOLOSALNA!!!

W Polsce klinika wyglądała ślicznie, dysponowała niby najnowszym mega sprzętem takim, który pneumatycznie zasysa grafty. No i powiem Wam że to była wielka ściema.

Różnica jest taka, że po paru dniach od zabiegu w turcji owszem, odczuwałem lekki ból na potylicy (po pobraniu 4500 graftów) ale był on MEGA LEKKI w porównaniu z tym co się działo po ht w PL. Dodam, że donor po ht w pl pobolewał mnie czasami jeszcze przez rok i miałem wrażenie, że być może uszkodzono mi jakieś nerwy na potylicy. Poza tym przy wrzepianiu włosów w PL lekarz stosowała właśnie ten pneumatyczny szajs, czego efektem jest to, że na czubku głowy mam takie jakby wypustki na skórze.

I tutaj jest chyba pies pogrzebany, bo po tureckim ht nie dość że czuje się lepiej, wyglądam lepiej no i donor wygląda dwa razy lepiej pomimo pięć razy większej ilości pobrań.

Zresztą, zerknijcie na zdjęcie donoru zrobione przez lekarza w Turcji. Te białe plamki to właśnie efekt zabiegu w PL. Dr Aslan mówił, że ten zabieg w pl to straszna lipa, i że szkoda donoru. To samo mówiły pielęgniarki technicy, które dokonywały wszczepienia.

Różnica jest też taka, że ten obszar na który zostaly wszepione włosu po operacji w turcji nie boli prawie w ogóle, a po ht w PL bolał jak cholera.

W każdym razie, po 5 godzinach operacji o 2 w nocy dziewczyny zakończyły przeszczep (doktor, wyznaczył jedynie linie, pobrał grafty, i otworzył kanały - ulokowania graftów dokonały dziewczyny). Tuż po ht pielęgniarki zrobiły mi jeszcze obstrzał głowy osoczem bogatopłytkowym z pobranej wcześniej krwi.

Po zabiegu nie mogłem zasnąć do 3-4 w nocy w efekcie czego kolejnego dnia ledwo zdążyłem wstać i ogarnąć się przed przyjazdem kierowcy o godzinie 14. Kierowca dostarczył mnie na wizytę kontrolną gdzie lekarz mnie obejrzał, umyto mi głowę, przekazano info co i jak robić, przekazano szampon i odżywkę oraz leki z wyraźnym wskazaniem co i jak i ile brać i o jakich porach. Wróciłem do hotelu około 16. Czułem się średnio, więc zrezygnowałem z podboju miasta aż do kolejnego dnia.

Lekarz który mi wykonywał zabieg jest moim zdaniem o niebo lepszym specjalistą niż polski poprzednik. Dodam, że zanim ostatecznie zdecydowałem się na zabieg u niego napisałem na fb do trzech osób które na fb przekazały swoje rekomendacje, pamiętając, że warto napisać do osób z poza turcji bo ich opinia niesie mniejsze ryzyko jakiegoś szwindla, no i te osoby były zachwycone.

Nie chce też robić facetowi reklamy na wyrost. Za trzy miesiące okaże się jak tam się włosy przyjęły. Na pewno prześlę wtedy zdjęcia (około czerwca). Mogę tylko napisać, że sposób w jaki włosy są umiejscowione, sposób pobrania i fakt, że dopiero po dwóch tygodniach zaczęły powoli wypadać, no i ostatecznie zainteresowanie z ich strony wysoką jakością obsługi do mnie przemawiają. Po powrocie do pl przedstawicielka zadzwoniła za zapytaniem czy wszystko ok i z deklaracją że w razie czego mogę śmiało dzwonić i pytać o cokolwiek. W polskiej klinice z 8500 zł nawet szamponu mi nie przekazali nie mówiąc o lekach.

Chciałbym, żeby okazało się, że ten temat za pół roku był już za mną bo na kolejny zabieg się już nie zdecyduję, zresztą pewnie donor nie pozwoli. Jeżeli efekt byłby taki jak Haydar Aslan na na profilu na FB (hairextreM hairtransplant center) i jak na filmach na youtube to będzie mega ok. i taką mam wielką nadzieję. Fajne było też to, że lekarz był otwarty na moje sugestie. Zrozumiał, że najbardziej wk…a mnie brak włosów na czubku.

Ciekawe jest to, że na ulicach centrum Stambułu jest pełno gości, którzy łażą z bandażami na głowie. To stolica zabiegów plastycznych. Widuje się albo gości z czerwoną głową i opaską na głowie albo dziewczyny z bandażami na nosie. Mają mega obłożenie i mega praktykę w tym zakresie. Ciężko jest trafić do gorszego specjalisty niż w pl. Rozmawiałem z wieloma gośćmi po ht w trakcie zwiedzania miasta. A to dwie osoby na promie (jedna z Arabi saudyjskiej, druga z UK), a to po drodze na wybrzeże z gościem z Palestyny, a to na lotnisku z Niemcem. Wszyscy zadowoleni i wszyscy wyglądali o niebo lepiej niż ja po zabiegu w Polsce.

Mój zabieg w porównaniu do kliniki w PL to niebo a ziemia. No i 4500 graftów za 1500 dolarów wygląda całkiem inaczej niż 8500 zł za 900 graftów. Generalnie wizyta w klinice w PL to było wyrzucenie kasy w błoto. Cóż, człowiek się na błędach uczy, chociaż jak ponoć mawiał Bismarck „mądrzy ludzie uczą się na błędach cudzych”.

To byłoby na tyle, jeżeli chodzi o sam zabieg. Dodam, że umówiłem się na 1500 dolarów, co jak później się okazało jest w stambule ceną standardową i można zrobić zabieg nawet za 1000 dolców ale bez zagwarantowanego kierowcy hotelu itp. dodam, że wymeldowując się z hotelu (w którym w ramach ceny miałem zapewnione 3 noclegi) dowiedzialem się że stanadardowa cena za noc to 250 lir czyli około 270 zł za noc.

Pewnie jeżeli ktoś chciałby przyoszczędzić mógłby spokojnie samemu zorganizować sobie nocleg i dojazd za dużo mniej kasy. Za dwa dni w fajnym motelu w centrum przy Sultanahmed zapłaciłem 70 dolarów. Dojazdy komunikacją są tanie ale zakładam, że na powrót po zabiegu lepiej zorganizować takse.

W cenie miałem więc: transport, zabieg, hotel, leki, obiad w trakcie zabiegu, osocze bogatopłytkowe, szampon, odżywka, opaska uciskowa itp. + lekkie uzupełnienie brwi (centymetr na bliźnie po sprzeczce jeszcze ze studenckich czasów)

Jak już wcześniej wspominałem, takich typów jak ja łażących po stambule z czerwonym łbem było pełno. Widząc siebie rozumieliśmy się bez słów taki ciekawy rodzaj solidarności polegający na tym że praktycznie każdy kto mijał cię z zabanddarzowanym tyłem głowy pozwalał sobie na small chat w stylu: ile graftów, gdzie zabieg, ile zapłaciłeś itp.

No i wszyscy których spotkałem a rozmawiałem z 5 osobami (dwie były na tym samym rejsie po bosforze) płacili mniej więcej tyle samo to jest 1500 dol.- 1500 euro.

Co do samego zwiedzania po zabiegu to ciekawa historia zaczyna się od momentu udania się przeze mnie do innego hotelu, w centrum, blisko Sultanahmed, który zarezerwowałem sobie na pozostałe 3 dni pobytu. Przemieszczałem się metrobusem (autobus, który posada specjalnie oddzielony pas ruchu na wyłączność) i tramwajem. Ludzie patrzyli tak intensywnie na mój łeb, że teraz już wiem jak czuje się hebanowi czarnoskóry na polskiej prowincji

Samo historyczne centrum stambułu jest mega warte zobaczenia. Dodam, że obecnie w ogóle nie ma tam turystów i panuje opinia, że jest średnio bezpiecznie. Ja jakoś tego nie odczułem.

Na przystanku metrobusu zapytałem o drogę, a jakże, piękną turczynkę, która za rączkę poprowadziła mnie do busa, towarzyszyła mi całą drogę i z którą wymieniłem się telefonami ale niestety nie udało się spotkać wieczorem. Cóż... może skorzysta z zaproszenia do PL ...

Po dotarciu do hotelu dwa dni intensywnie zwiedzałem miasto, robiłem zakupy (ciuchy są mega tanie i całkiem fajne), pływałem statkiem po bosforze, zwiedzałem bazary i mniej turystyczne dzielnice.

w hotelu menadżer ostrzegł mnie żebym nie rozmawiał za długo z obcymi bo często zdarza się, że tubylcy próbują się zaprzyjaźnić, naciągają na piwo, po czym kiedy postawisz im 2 piwa okazuje się że rachunek wynosi tyś zł. No i faktycznie. jak już ktoś widzi Cię że masz głowę czerwoną z opaską to zaczepiają Cię na maksa.

W każdym razie pobiegałem trochę po stambule i z samego wyjazdu turystycznego jestem bardzo zadowolony. miasto mi się bardzo podobało. coś tam już do tej pory w życiu zdążyłem zobaczyć i myślę, że stambuł to jedno z ciekawszych miast do zobaczenia w Europie. Polecam wybrać się do typowo tureckiej knajpy wieczorem gdzie gra tradycyjna muzyka, ludzie jedzą piją herbatę palą shishe i gają w kości. całkiem fajny klimat. Oczywiście Błękitny Meczet, Sofia, wieża galta, grant bazar, mury konstantyna i rejs po bosforze to must see! Szczerze, to żałuję, że tak krótko zostałem i trochę słabo rozplanowałem pobyt. Te wyspy nad bosforem stoją mi ością w gardle. Cóż, jest pretekst żeby tam wrócić.

Co do sugestii to fajnie jest skrzyknąć się w parę osób, zwiedzanie myślę jest wtedy spokojniejsze.

Jeżeli chcecie lecieć z dziewczyną to musi być ona gotowa na to, że w dzień po zabiegu będziecie w raczej nieciekawym stanie i raczej nienadającym się na długie zwiedzanie miasta. Raczej nie pozwoliłbym dziewczynie samej gdziekolwiek się wybrać. Z drugiej strony, jeżeli dziewczyna to zaakceptuje to przy dłuższej ilości dni pobytu możecie spędzić naprawdę fajne wakacje na przykład na wyspach nad bosforem. Warto to w sumie rozważyć, tym bardziej, że trzeba się jednak nastawić na to, że przez dwa tygodnie po zabiegu raczej lepiej nie pokazywać się publicznie ludziom w PL.

Jeżeli ktoś wybiera się podobnie jak ja, samemu, warto sobie wcześniej dobrze rozplanować pobyt.

Uważajcie jak wydajecie kasę, te szuje kantują na każdym, ale to każdym kroku w stylu: rejs z jednego miesjsca 15 euro, rejs z drugiego 10 litów (10 zł)

Poniżej zdjęcia przed zabiegiem, po zabiegu, dzisiaj, zdjęcia hotelu, no i zdjęcia po zabiegu w PL tak na potwierdzenie tego o czym już wspominałem. Dajcie znać co myślicie. Jutro minie 3 tygodnie od zabiegu. Włosy w części już wypadają, natomiast czerwien na głowie jeszcze niestety jest obecna.

Tymczasem pozdrawiam. Kolejne zdjęcia prześlę za miesiąc,dwa. Napiszcie co myślicie na ten temat.

Załączniki: zdjęcie przed, zdjęcie tuż po, zdjęcie donoru po, zdjęcie tuż po zabiegu i 5 dni po

DSC_0011.thumb.JPG.4cc879e0b01782d0f8d89ce3e9bda1cf.JPG

DSC_0093.thumb.JPG.d19856d4198bc818638e3759f1fb876b.JPG

DSC_0082.thumb.JPG.061c56d422bc923d0066cf65117e41a1.JPG

DSC_0079.thumb.JPG.d316efb2b947bb8c72565f40173cba41.JPG

DSC_0445.thumb.JPG.0f4617d65abf93f7c31187a55475a844.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super cena ale fakt faktem tez pisałem do wielu klinik w Turcji i cena 1500-1700 euro to standard,spokojnie można znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to wielki szacun i gratulacje za decyzje. Malo znana klinika, po "nieudanym" ht w Pl i do tego AZ 4500 graftow!

Po 2 opisane wszystko w bardzo profesjonalny sposob, dlugo , ale na temat i fajnie sie czytalo Twoja historie.

Po 3 powiedzmy sobie szczerze donor zorany jest porzadnie, pewnie przez to, ze zabieg w PL tez dal sie we znaki.Z czasem okaze sie czy da sie cos jeszcze z niego wyciagnac, ale oby nie bylo juz nic potrzebne. Glowa wyglada masakrycznie, idzie sie przestraszyc, ale taka ilosc graftow nic dziwnego.

Wydaje mi sie, czy zrobili male przerwy pomiedzy Twoimi wlosami a przeszczepionymi ?

Mega odrostow zycze, gratuluje decyzji i odwagi raz jeszcze!

 

 

P.S Ciekawy jestem jak to dziala, ze postawisz nieznajomemu 2 piwa i rachunek na 1000 zl, zamawiaja ile wlezie, uciekaja i Ty zostajesz z wszystkim czy jak? ;d

Rejs z 1 miejsca 15 euro a z drugiego 10 zl czyli trzeba chodzic i sie pytac o ceny roznych za ile przewioza, bo jak nie znasz tematu to naciagaja?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super relacja , sam byłem u Marala i pisałeś o jakiś trójkątach, a u ciebie widać wyraźne poziome paski, natomiast poruszałem kiedyś ten temat na zagranicznym forum co do Marala i oni robią paski ale pionowe takie jakby to pisał, że jest to związane z przepływem krwi. Czekamy na relację po zabiegu oby było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

super opcja, a nie orientujesz sie czy nie maja polskiego konsultanta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Generalnie to trochę dziwnie to wygląda, grafty są posadzone w liniach jak "marchewka" na działce . Życzę dobrego wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Turcji pod względem HT jest fajne to, że jest przeogromna konkurencja, która przydałaby się w naszych stronach, wtedy spece nie wypierdalali by cen 3,65 euro za graft

 

Generalnie to trochę dziwnie to wygląda, grafty są posadzone w liniach jak "marchewka" na działce . Życzę dobrego wyniku.

 

To niecałe 0,38 dolara za graft


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedna zasada.

 

Tu nie kupujesz usługi której jakość wykonania jest bez znaczenia . Tysiąc razy to można ......, a i tak zbiegną się ludzie w stylu SUPER bo za darmo

 

Jak nie stać Cię na przeszczep to sobie daruj bo mogą Cię tylko okaleczyć.

 

Ewidentnie widać po zabiegu kolegi , że sposób wykonania jest co najmniej dziwny , a wszyscy jarają się kupionym Kebabem i rejsem za 10 zł i nikt nie wspomina , że nie widuje się takich zabiegów w znanych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich klinikach robią z reguły ludzie z NW 5-6, gdzie w renomowanej klinice za 4500 graftów wyszłoby w przeliczeniu średnio 3 euro za graft (Dr. Maras)

 

12 000 euro - 4500 graftów.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... Czy my aby na pewno jedziemy zwiedzać, jeść i mieszkać w super hotelach? Czy raczej jedziemy po nowe JA, po rozwiązanie problemu, kompleksu który uprzykrza życie. Tu naprawdę kebaby i Bosfor schodzą z planu... Relacja fajna troche jak oferta Itaki, efekt samego zabiegu już mniej ciekawy ale oczywiście pewnie jak wszyscy życzę autorowi posta co najmniej fryzury a la Elvis Presley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Chciałem, żeby moja relacja była nieco na luzie, chociaż jak sami rozumiecie podjęcie decyzji nie było sprawą prostą. Generalnie sugerowałem się opiniami na fb, zdjęciami, filmami no i nie ukrywam, że napisałem do dwóch gości, którzy na fb komentowali zdjęcia i dziękowali lekarzowi. Byli bardzo zadowoleni.

Nie wiem czy dobrze zrobiłem, dlatego też w relacji zaznaczyłem, że za jakiś czas się dopiero okaże. Wiem natomiast, że jest o niebo lepiej niż w PL. Niczego Wam nie sugeruję. Na początku czerwca wrzucę zdjęcia po trzech miesiącach od zabiegu. Jeżeli po pół roku będzie ok to oczywiście umieszczę zdjęcia i będę obiektywny przy relacji.

To też nie jest tak, że sugerowałem się ceną, fakt, nie chciałbym zapłacić 50tyś za zabieg, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze cena równa się, jakość. Bardziej zasugerowałem się opiniami tych gości, do których napisałem na fb. Założyłem, że skoro nie mieszkają w Stambule to raczej nie mają powiązania z kliniką. Jeden z gości mieszka w Izmirze a drugi w Austrii. Obydwaj byli mega zadowoleni stąd decyzja.

A co do sugestii, że zabieg może okaleczyć to fakt, trzeba uważać. Po zabiegu w PL dość długo miałem dziwne prądy na donorze. Dziś mijają równo 3 tygodnie od zabiegu i wszystko jest z donorem ok.

Co do samej relacji to starałem się, żeby była w niej jakaś sugestia dla osób, które planują nieco dłuższy pobyt. Ja planując całą wyprawę zakładałem, że nie ma szans na to żeby publicznie pokazywać się ludziom w Polsce przez dwa tygodnie. No i z tym niestety trzeba się liczyć. Czerwona skóra na głowie schodzi podobno dopiero po miesiącu. Sam Stambuł tj. Bizancjum ma całkiem sporo do zaoferowania, więc uznałem, że lepiej spędzić ten czas na luźnych spacerach niż w domu przyglądając się co 5 min w lustro, bo niestety jest taka ogromna pokusa po zabiegu  pierwszego dnia po, przyglądałem się głowie łącznie pewnie przez ponad dwie godziny jak jakiś świr. No jest to wariacka pokusa  Dobrze ze kolejnego dnia wyszedłem rano z hotelu.

Tak, te przerwy uwzględniają moje włosy. Osocze powinno je dodatkowo wzmocnić.

Co do naciągania na piwo to podobno jest taki klimat, że turcy zaczepiają turystów (a po głowie status turysty medycznego odgadują natychmiast) oferują pokazanie fajnych miejsc po czym prowadzą Cię na piwo do wybranej przez siebie knajpy prowadzonej przez mafie, i jeżeli nie zapłacisz rachunku to może i włosy Ci odrosną ale zęby już na bank nie  dodam, że policja jest ponoć ostro skorumpowana i za wiele nie pomoże.

Zerknijcie na link:

https://www.facebook.com/HairextreM/?fref=ts

Jeżeli będzie efekt taki jak na filmach to byłbym mega szczęśliwy, no ale wiadomo, dziś jest stanowczo za dużo marketingu i łatwo popełnić błąd w wyborze. W każdym razie, Ci goście, którzy są na zdjęciach to nie jest jakiś fejk tylko na bank mieli tam zabieg. Jak już wspominałem, wśród najświeższych zdjęć znajdziecie takiego starszego Niemca z dwoma synami. W trakcie posiłku w przerwie pomiędzy pobieraniem graftów a otwieraniem kanałów rozmawiałem z tym starszym Niemcem. Seplenił jak cholera i narzekał, że go bolało w trakcie podawania znieczulenia. Niestety tego nie da się ominąć.

Co do tego, że zabieg obejmował 4500 graftów to Panowie uwierzcie, że był dużo mniej bolesny niż w Polsce tym cholernym odkurzaczem. W PL ten sprzęt zasysał grafty, wyrywał je z czachy. W trakcie implementacji graftów chciałem uciekać. Ledwo wytrzymałem do końca.

Zabiegu implementacji graftów w turcji jak już wspominałem dokonywały pielęgniarki. Nic nie bolało. W pewnym momencie o mało nie zasnąłem. Raczej moment poboru graftów był tym, który bardziej bolał, chociaż jak już wspominałem, 4500 ukłuć bolało mniej niż 800 odkurzaczem w PL.

Co do konsultanta tej kliniki to nie posiadają takowego w Polsce. Jest za to zatrudniona tam na etacie Daria, Ukrainka z Kijowa z którą spokojnie można się dogadać po polsku. Mówi też świetnie po angielsku. Można się z nią kontaktować przez WhatsUp. Jak coś to jej nr to: +90 533 121 8484.

Sugeruję jednak poczekać 3 miesiące. Dam znać czy warto, zresztą sami ocenicie.

Dla porównania zdjęcia z kliniki w PL 800 graftów: donor i miejsce dawcze

No dla mnie to nie ma w ogóle porównania i bynajmniej nie chodzi o finanse. Dodam, że w PL dostałem do podpisu oświadczenie, że nie biorą żadnej odpowiedzialności za efekty zabiegu.

Na koniec, Panowie, jeszcze raz serdeczne dzięki za życzenia. Chciałbym, żeby ten wysiłek przyniósł porządny efekt. Wam również tego życzę.

WP_20141221_007.thumb.jpg.93b6cd57fc72653d004e60b6ce87ec4e.jpg

WP_20141221_009.thumb.jpg.ee2ae9fe4d113ddee9cb855210c751f9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty pracujesz w tej Klinice? Drugi raz piszesz o tym samym?

A przy okazji jak już piszesz sprawdzaj żeby napisać to samo raz podajesz że w PL miałeś 800 grafów innym razem że 900...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj przeciez twoje wlasne włosy tez nie rosną liniowo wiec mówiąc ze te zasadzone włosy są miedzy tymi Twoimi to chyba nie do końca prawda... Cena za zabieg faktycznie rewelacja. Na określenie stosunku ceny do jakości przyjdzie czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę się rozpisywał. nie. nie pracuje tam. nie jestem też ekspertem więc nie będę się wymądrzał czy ht był dobrze zrobiony czy nie. zobaczymy.

jak widzicie wcześniej w PL też coś tam mimo wszystko zostało posadzone więc licze że jak wszystkie włosy odrosną to będzie ok. rozmawialem na fb z tym gościem z izmiru ktory wcześniej mi polecal klinikę i on twierdzi, że te własne włosy odrastają dopiero po pół roku.

może macie racje i na czubku nowe są posadzone nie za gęsto. sam już nie wiem. Nie piszę o tym samym tylko odpowiadam na pytania. wrzuciłem zdjęcia żebyście mieli porównanie. sami możecie ocenić. co do ilości graftów w trakcie HT w PL to już nie pamiętam czy to było 800 , 850 czy 900. zabieg był przeprowadzony 3 lata temu przed sylwestrem. powiedzmy że był to przedział od 800 do 900. zdjęcia przekazałem raczej po to żebyście mogli porównać jak wygląda donor po jednym i drugim zabiegu i jak wyglądają strupy na obszarze dawczym. wyddaje mi się że ma to mega znaczenie. im mniejsze strupy tym lepiej. te duże wypadały z cebulkami. do tego uwierzcie że po tym zabiegu jednak głowa swędzi przez dwa tygodnie jak cholera i jest dość ciężko podczas snu powstrzymać się od jej drapania czy dotykania.

z tych doświadczeń które mialem wydaje mi się, jak już pewnie wspominałem że najważniejszy jest sposob poboru grafrow i otworzenie kanałów. w turcji dbali żeby strupy były jak najmniejsze a poza tym przez tydzień przyjmowałem leki antyzakrzepowe.

to tyle. pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 zdjęcia które zaprezentowałeś w tym wątku dotyczą zabiegu w PL, czy w TR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masakra 800 graftów a donor wygląda jakby pobrali 3000 ....lepiej napis co to za klinika żeby unikać

Swoją drogą na tych zdjęciach swoich włosów miałeś zdecydowanie więcej niż to co przedstawiasz w drugim wątku. No właśnie w jakim celu założyłeś 2 oddzielne wątki dotyczące dokładnie tego samego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie musicie wyluzowac. Chlop walczy jak moze ze stanu widzimy jakiego , zamiast motywowac go to od razu z grubej rury na niego.

Nie kazdy ma tylko zakola do poprawki i problem z glowy - efekt WoW. Sa rozne przypadki i nie kazdego tez stac lub nie kazdy chce wykladac na zabieg 3000 tys graftow 40 tys zl. Ktos powie, ze glowe i donor ma sie jeden, fakt zgodze sie - jednak szacun za to, ze ktos szuka innych rozwiazan i stara sie cos z tym zrobic. Jak odrosnie mu nawet rzadko a ma na calosci , posypie nanogenem i bedzie wygladac to przyzwoicie.

Pozwolcie kazdemu cieszyc sie z tego co ma , nie kazdy ma ferrari i wille , niektorzy z golfa 3 i kawalerki rownie dobrze moga sie cieszyc , byc bardziej szczesliwymi od tych pierwszych

To, ze przy okazji sobie pozwiedzal, podzielil sie wszystkim z nami to co z tego? Forum scisle zwiazane z wlosami i nic poza tym? Zycie to nie tylko wlosy, jednak wiem, ze dla nas sa priorytetem, bo je tracimy i wiemy jak wiele wnosza do pewnosci siebie i wygladu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie doszukujcie się dziury w całym, lepiej podziękujcie koledze za relację.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zabiegu w Polsce ten donor wygląda jakby te grafty nożem wydłubywali, zasrane polskie partactwo!

 

 

 

mądrego aż miło przeczytać


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde...

z tym golfem 3 i kawalerką to mi pocisneliście. milionerem nie jestem i nie to zebym z wycieczki tak się cieszył (chociaż Stambuł zawsze był na mojej podstawowej liście do zwiedzenia) ale dziękuę za troskę

generalnie to już nie chciałem się zastanawiać nad kliniką itp bo myślałem nad tym z rok czasu i wiem, że jakbym się teraz nie zdecydował to pewnie myślałbym o tym a nie miałbym okazji na to żeby przez miesiąc nie być aktywnym zawodowo. chodziło też o to że Ci bardziej znani lekarze mieli dość odległe terminy a zależało mi na czasie.

inną sprawą jest to, że ne oczekuję też cudów, i tak się dość krótko ścinam, bo na skroniach jeszcze siwe włosy mi do tego się pojawiły. co do pytań o klinikę w PL to jak już wspominałem miasto o dwuczłowonej nazwie na południu PL.

zabieg przeprowadzała Pani doktor której nazwiska ni cholery nie pamiętam. a donor faktycznie ostro pocięła.

cóż. liczę tylko na to, że będą rzadkie ale nie będzie prześwitów. dla mnie jeżeli będę mógł się ścinać na 1,5 -2 cm to już będzie ok. obszar biorczy był całkiem spory więc pewnie będzie to trudne. żadnego neogenu używać nie będę bo to nie chodzi o to żeby się męczyć. zakładam, że byla to ostatnia próba i jak coś to zminiam fryz na kibicowski, kupuje bryle zerówki RayBany, zapuszam brodę i będę modny

tymczasem Wam chłopaki życzę powodzenia.

PS: myślicie że po 3,5 tygodnia od zabiegu mogę stosować to chińskie urządzenie do masarzu głowy ? raczej nie powinno mieć złego wplywu na cebulki nie ?

btw: wlosy już wypadają ale czerwień z glowy niestety jeszczcze nie zeszła. jakieś sugestie co może na tę czerwien pomóc ?

a poza tym gwolli pocieszenia to już w starożytności wiedzieli, że:

Calvitum non est vitium, sed prudentiae indicium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po jakim czasie od zabiegu ta czerwień zniknęła z Twojej głowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...