free web hit counter Skocz do zawartości
Jura

Dr Haydar Aslan HairextreM 4500graft+osocze 27.02.17

Rekomendowane odpowiedzi

po 3-4 miesiącach ci dopiero zniknie, miałeś robione na całej głowie tak jak ja więc pewnie będzie tak samo, napewno na mniejszym obszarze szybciej się goi i czerwone znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jura, wydaje mi się, że Ty nie do końca ogarniasz temat jeśli chodzi o czas po przeszczepie. Poczytaj inne tematy o HT, zwłaszcza takich dużych jak Twój czy matiasa. Poświęć trochę czasu na cudze historie, żeby Tobie przez niewiedzę nie zdarzyło się popełnić jakiegoś kardynalnego błędu i żeby Ci się przyjęło jak najwięcej graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

minął miesiąc i parę dni od HT, dostałem sporo wiadomości na priva. widzę że sporo osób kibicuje i jest ciekawych więc dodaje zdjęcia. sporo włosów już wypadło, pojawiają się nowe. generalnie donor juz jest ok, nic nie piecze i nie swędzi. zaczerwienienie na głowie jest oczywiście nadal obecne. jak na razie jestem dobrej myśli. pozdrowienia

DSC_0518.thumb.JPG.5489a14f8910dcf8ece9dd173292af11.JPG

DSC_0522.thumb.JPG.e7b37195ecf1f2907639b5596034922d.JPG

DSC_0524.thumb.JPG.dc662f6f2e53757ac191842cfcbd2cfe.JPG

DSC_0533.thumb.JPG.a77569e529378a43ef64ff81b05b2849.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne za relacjonowanie nie mogę doczekać się kolejnych miesięcy myślisz o ewentualnym drugim zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jura dzieki ze sie podzieliles doswiadczeniem... ackzolwiek przy twoim lysieniu decyzja na przeszczep (i to jednorazowy fue) byla dosc odwazna... przy twoim NW6 ta gestosc (o ile odrosnie nawet 100%) bedzie wygladac nienaturalnie... przy dluzszych wlosach z nanogenem troche lepiej... o ile to odrosnie, czego ci zycze.

Odważny jesteś kurde.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak mu to nie da możliwości noszenia fryzury to zawsze głową wygląda lepiej jak ma się włosy 3mm niż kompletnie zero. Po drugie może coś jeszcze z donoru uda się uzyskac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, w sumie to dobry przykład że od polityki doktora i oczekiwań pacjenta można przy takiej ilości pokryć cały obszar. Jakkolwiek gęsto by nie było to jakość przeszczepionych włosów różni się od natywnych-wymierających włosów. Widzę po sobie że mniejsza gęstość poza linią czoła -wszepionych graftów do tyłu, daje 500% lepszy efekt niż zdychające naturalne włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

Dzięki Panowie za słowa wsparcia. generalnie jak na razie jest ok. mineło już 7,5 tygodnia. nic nie swędzi i nie przeszkadza. zaczerwnienienie głowy też ustępuje. nie ma żadnych kłopotów z donorem. wiem że sie powtarzam ale po ht w PL tylnia część głowy mi wręcz drętwiała. tutaj wszystko jest super.

rozmawiałem z przedstawicielką kliniki i pytałem o to czy mogę ściąć włosy maszynką. odpowiedziała że po 8 tygodniach, tak wiec czekam z niecierpliwością bo na razie moja głowa wygląda ciekawie. część włosów jest długich, część krótkich, a część milimetrowych tak jakby się wykluwały. na tą chwilę jestem zadowolony. wszyscy mówią że jest ok. ucieszyła mnie szczególnie opinia fryzjerki która stwierdziła że jest bardzo naturalnie. ale się nie napalam. zobaczymy. żałuje trochę że dałem się namówić lekarzowi i zrobił mi dość niską linie czoła. w sumie mając 36 lat to mogłem ją mieć o centymetr wyżej a dodatkowe grafty wykorzystać na koronie. a tak to sam siębie w lustrze nie poznaje bo mam wrażenie że ostatni raz taką linię czola miałem 10 lat temu.

tutaj polecałbym jednak dobrze przemyśleć sprawę. nie to żebym narzekał, jak na razie jest ok ale po prostu trochę się nad tym dokonanym już wyborem zastanawiam po Waszych sugestiach i komentarzach.

mam takie wrażenie że lekarz fajnie otworzył te kanały. zero wypustek albo uwypukleń. góry głowy jak wspominnałem nie ścinałem dotąd tak więc jak na razie same końcówki przeszczepionych włosów są grubsze.

zdjęcia w załączeniu. dajcie please znać jak to Waszym zdaniem wygląda.

pozdrowienia

DSC_0641.thumb.JPG.3202ff04c0d19e4b14aa4fc809cc67e9.JPG

DSC_0645.thumb.JPG.f5c4b11b506e243ca605e492857acd27.JPG

DSC_0646.thumb.JPG.ed7f0aef5ce7f06efbc77dc79b309c84.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym mało się znam ale myślę że robi się pozytywnie; ) wiesz ile ewentualnie możesz jeszcze pobrać z donoru? Aa właśnie wstaw zdj donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4500 ZA 1500 ojro ??? mega okazja jak dla mnie. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać po około 10 miechach, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napisałem z ciekawości do nich i dostałem odpowiedź po niemiecku,ale chyba kogoś z angielskim tam mają?

aydar aslan

 

İch habe ihre fotos gesehen wir werden ihre Haartransplantation minimum 3000 greft mit DHİ Technology mit dem stift konnen wir machen. 2 tage ubernachten und mussen sie ihre flugticket Atatürk airport nehmen dann werden wir ihnen sagen.wann sie kommen wollen bitte vor 10 tage im voraus bitte benachrichten. Opi Datum bestimmen. ist bei inhalten alle Drogen,sampoo,losyon crem und 1 seans prp 2-tägigen Aufenthalt am Flughafen alle Transfers 2400 Euro wenn sie nur Haartransplantion mochten preis 2200 euro

Mit freundlichen grüssen

Dr.Haydar aslan.

 

Jednak za 1500 dolarów nie zrobi się a 2200 a 2400 to już Maral pewniejszy i tanszy

 

Zrozumialem co drugie słowo tłumacz Google slabo ogarnal:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle znam Niemiecki i ogólnie rozumiem co oni napisali, ale poprawnie to to nie jest hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni pisza gozej niz ja po polsku ......tlumaczyli to przez google translate bo przy niektorych zdaniach musalem sie domyslac o co im chodzi a jestem nativ z niemieckim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co kombinować są sprawdzone kliniki Maral i Serkan bić się o te parę euro moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu, narazie nikt z tych dwóch zabiegu nie schrzanił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co kombinować są sprawdzone kliniki Maral i Serkan bić się o te parę euro moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu, narazie nikt z tych dwóch zabiegu nie schrzanił.

To czy nigdy nie spieprzył zabiegu tego nie możesz być pewny. Mam takie wrażenie że odsetek ludzi którzy opisują nieudane zabiegi w stosunku do tych w miarę udanych jest 1 do 100. Ktoś komu zabieg nie wyszedł pewnie nie ma ochoty o tym pisać bo chce o tym jak najszybciej zapomnieć. Tak więc wiedza o zepsutych zabiegach czerpana z forum jest dość mała///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę euro ? 500 euro to masz z 2500zl licząc ze na jednym zabiegu nie skończy to już mamy 5 tys w kieszeni. Student bez doświadczenia i pleców jak znajdzie pracę za najniższą to cud... a więc 5 tys to dla mnie odczuwalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza sezonem może uda ci się zrobić taniej szukając sobie hotelu, a z lotniska trzeba się jakoś dostać do centrum, a to nie tak blisko jakieś 40km w Turcji tak dobrze nikt nie zna angielskiego czy niemieckiego, że z każdym się dogadasz, zresztą sam dostałeś odpowiedz od tej kliniki, że jak chcesz full serwis to cena jest już inna. Ciekawi mnie ile bierze teraz Serkan za full service?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Student bez doświadczenia i pleców jak znajdzie pracę za najniższą to cud...

Gdzie mieszkasz, że u Ciebie tak rynek pracy wygląda ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pytam. klekoo91, dramatyzujesz. Nie jest tak źle, a ewentualne przeoranie donoru, bo da się przyoszczędzić dwa i pół klocka to raczej gówniana opcja. Inna sprawa, że odrost wygląda tu raczej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Plocku. Z tego co wiem jest w top 3 najgorszych miast dla młodych ludzi. Ktoś napisze Orlen... tak tam jest hajs ale praca z dziada na syna na wnuka. Ja mam 1.5k do ręki mój kolega ze studiow co ma plecy to Orlen i 3.5 no ale takie zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...