free web hit counter Skocz do zawartości
Jura

Dr Haydar Aslan HairextreM 4500graft+osocze 27.02.17

Rekomendowane odpowiedzi

Masz stereotypową tendencję do narzekania... Ale odpuśćmy ten offtop. To o nowej klinice miało być (a przynajmniej świeżo odkrytej) i konkretnym przypadku naszego kolegi z forum (w zasadzie nawet w odwrotnej kolejności)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli podwyższył cenę ? ja właściwie dogadywałem się z nimi w tamtym roku. wyślę zdjęcia donoru przed i po zabiegu. jak na razie to wszystko jest ok. już widać jakieś efekty. na razie jestem zadowolony z tego, ze nic nie swędzi i przede wszystkim nie boli mnie obszar donoru.

Panowie. szczerze to była to moja ostatnia próba. jeżeli będzie ok to ok. jeżeli nie to juz się nie pisze na te katorgi

korzystając z okazji przestrzegam przed polskim partaczami. jak na razie moi rodzice,braciak i fryzjerka mówią że wygląda to całkiem fajnie. nie wiem jaki będzie finalny efekt ale wiem jedno. jak dotykam czoła i nowo przeszczepionych włosów to jest mega naturalnie. nie odczuwam różnicy pomiędzy dotykiem nowych włosów i starych, za to jak dotykam czubka głowy tam gdzie dokonany był ht w Polsce to włosy są cholernie sztywne.

czyli kluczowe są dwie sprawy. sposob otwarcia kanałów + następczy wygląd donoru.

za około tydzień minie 2,5 miesiąca od ht i prześlę Wam zdjęcia efektu + zdjęcia donoru. jak na razie to mam jeszcze zaczerwienienie głowy. trochę z własnej winy bo od tygodnia nie stosuje odżywki. wracam do tego dziś.

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tu potrzeba by było jeszcze raz 4500 graft i będzie całkiem ok

Na taki obszar potrzeba ogolnie ok 10 tyś graft (nw6, nw7) Tak przynajmniej napisał mi dr Poswal z Indii.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda. Zobaczcie temat Tadka, który wpakował już 11 tyś.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze mowiac nie wieze w to ze po 4500 bedziesz juz zadowolony....napewno juz bedziesz mogl troche pokombinowac z nanogenem i ulozyc jakas fryzure ale bez drugiego HT sie nie obejdzie jesli ma to wygladac naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niekoniecznie, pierwsze mozesz piec po 6 mc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt wiem to 3 miesiace,po tym czasie dopiero zaczynaja odrastac,ale jestem ciekaw donoru po takim okresie czasu i po takiej kolosalnej liczbie,jak stan glowy,chodzi o zaczerwienienie no i pierwsze wloski juz powinny byc. Bardzo kibicuje koledze dlatego czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj zdjęcia!


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. już dodaje. własnie od fryzjera wróciłem. góra ścięta na 9 mm.

minęło właśnie 3,5 miesiąca. dajcie znać co myślicie. ponoć efekt powinien być widoczny po pół roku. jak na razie to jestem zadowolony. jeżeli za 3-4 miesiące będzie dwa razy tyle to już będzie ok.

pozdr,

DSC_1231.thumb.JPG.357bb082d2037090d33b3cd0f5c95fdb.JPG

DSC_1232.thumb.JPG.e2bf8bbc9a78fa213f011b06ca9d91bc.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za miesac powino juz byc ciekawiaj.

postaraj sie o jakis aparat z z lepszym zoomem lub z wiecej megapixeli to latiej bedzie cokolwiek ocenic .....jak narazie gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra. już dodaje. własnie od fryzjera wróciłem. góra ścięta na 9 mm.

minęło właśnie 3,5 miesiąca. dajcie znać co myślicie. ponoć efekt powinien być widoczny po pół roku. jak na razie to jestem zadowolony. jeżeli za 3-4 miesiące będzie dwa razy tyle to już będzie ok.

pozdr,

 

3,5 msc to dopiero początek. W 6 miesiącu będziesz miał około 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Teraz juz przy dłuższych włosach fajnie zamaskujesz dupogłowie. To jest dopiero start gratów. I tak będzie super trzeba patrzeć realnie, a nie wymagać cudów. Myślę że jak będziesz jeszcze na fine to dużo utrzymasz. Proponuje małe dawki ja podszedłem bardzo hardcorowo i od miesiąca farmakologiczne zaczęły mi ładnie babyhairs dorastać. Teraz we wrześniu walne sobie w Turcji z 3 tys gratów na gniazdo i mi to wystarczy. Masz fajne grube włosy i efekt będzie przyzwoity. U mnie trzeba 2 razy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Zdjęcia zrobione 4,5 miesiąca po zabiegu. Co myślicie?

DSC_1324.thumb.JPG.c8ed50bf5c8939e0c70b613d2bec13cc.JPG

DSC_1334.thumb.JPG.245eb5b02075bf61c195ba1b674323c0.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba jeszcze poczekac na pelny efekt, bedzie napewno lepiej niz bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie spoczko. Zobaczysz. Dopiero się zacznie hehe


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, ale poza linią to póki co niewiele wyrosło, oby się coś ruszyło wkońcu to dopiero 5 miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...