free web hit counter Skocz do zawartości
motylek

BHR Dr Bisanga FUT 3000, Linia okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wszystko niby fajnie tylko , że ani słowa o gęstości, a o super wyglądasz i ładne oczy 2 strony

 

Za miesiąc/dwa będzie można już cokolwiek ocenić . Na pewno jak zaczeszesz do tyłu wtedy będziesz miała odpowiedź czy jest ok . Mam nadzieję , że będziesz zadowolona . Teraz to wygląda jak top fryzura z 2017 (krótszy wygolony przód) - jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic poza długością włosów się nie zmieniło. Wygląda fajnie jak się zaczesuje do góry, bo jak nie to mam masakryczną grzywkę no ale nic, przeczekam. Same włosy też takie jak by dzikie - głównie na lewej stronie gdzie rosną jak zapałki wbite w skórę. Prawa strona jest ok, rosną ładnie pod kątem.

 

Ogólnie całkiem fajnie. Ciekawe jak na 12 miesiąc będzie.

wlosy.jpg.72f10093772309e234cdf7f47167f1cc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Same włosy też takie jak by dzikie - głównie na lewej stronie gdzie rosną jak zapałki wbite w skórę. Prawa strona jest ok, rosną ładnie pod kątem.

 

Czyli jednak ma ogromne znaczenie kto z jakimi umiejętnościami robił, skoro nawet i w kątach wzrostu jest widoczna różnica między prawą a lewą stroną. Innymi słowy: U-szejpa po prostu trzeba umieć zrobić zwłaszcza jeśli chodzi o wyjątkowo niskie linie. Nie każdy lekarz, i nie każdy technik dobrze to potrafi. Kąty są bardzo ważne, zawsze o tym wiedziałem, i sam jak będę robił to tylko u takiego lekarza i techników którzy masowo i często przerabiają U-szejpy (głównie kobiety i transgenderów MTF, a jest kilku dobrych takich lekarzy w USA.

 

Efekt masz i tak super (jak nikt chyba na tym forum po HT, choć inne baby po HT przestały aktualizować wątki, i nie pokazały całkowitych efektów końcowych po kompletnym odroście do pożądanej długości), i nic się nie martw, nawet jeśli trochę kąty wszczepów odbiegają od ideału i różnią się nieco między lewą i prawą stroną to w przyszłości długość włosów spowoduje że nie będzie to aż tak zauważalne i wyczuwalne. Rezultat końcowy jak włosy odrosną będzie mega, aczkolwiek moim zdaniem mogli zrobić trochę gęściej albo chociaż troszkę niżej boki.

 

Aktualizuj wątek cały czas bo z racji tego że mało wątków z U-szejpami to Twój jest bardzo cenny i wartościowy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie nic poza długością włosów się nie zmieniło. Wygląda fajnie jak się zaczesuje do góry, bo jak nie to mam masakryczną grzywkę no ale nic, przeczekam. Same włosy też takie jak by dzikie - głównie na lewej stronie gdzie rosną jak zapałki wbite w skórę. Prawa strona jest ok, rosną ładnie pod kątem.

 

Ogólnie całkiem fajnie. Ciekawe jak na 12 miesiąc będzie.

 

super, że wrzucasz swoją relację w tym męskim jednak forumowym gronie teraz w zasadzie możesz zapomnieć o HT zacząć myśleć o czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz zapomnieć o HT zacząć myśleć o czymś innym

Ta, operacja noska by sie przydala

 

@antydhtor mi sie wydaje ze z moimi brakami i tak zeszli na tyle na ile mogli. Ale fakt bym sie nie obrazila jak by boki byly niżej. No ale drugiego znieczulenia to ja przezywac nie bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz zapomnieć o HT zacząć myśleć o czymś innym

Ta, operacja noska by sie przydala

 

@antydhtor mi sie wydaje ze z moimi brakami i tak zeszli na tyle na ile mogli. Ale fakt bym sie nie obrazila jak by boki byly niżej. No ale drugiego znieczulenia to ja przezywac nie bede

 

tylko nie rób u Szczyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz zapomnieć o HT zacząć myśleć o czymś innym

Ta, operacja noska by sie przydala

 

@antydhtor mi sie wydaje ze z moimi brakami i tak zeszli na tyle na ile mogli. Ale fakt bym sie nie obrazila jak by boki byly niżej. No ale drugiego znieczulenia to ja przezywac nie bede

 

tylko nie rób u Szczyta

 

Tak samo jak transplantacja wlosow: "Nigdy nie rob rzeczy wplywajace na wyglad w Polsce". Bieda za duza, ludzi na to nie stac przez to male doswiadczenie wsrod chirurgow plastycznych/szczekowych/twarzo-czaszkowych. Brak checi do poszerzania swoich umiejetnosci. Brak platform do recenzji a jak jakies sa to pelne naganiaczy.

 

Pozatym bylam u niego i powiedzial mi tylko ze ladnie wygladam za 250 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozatym bylam u niego i powiedzial mi tylko ze ladnie wygladam za 250 zl...

Jak chcesz, to powiem Ci to za 50 zł mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
możesz zapomnieć o HT zacząć myśleć o czymś innym

Ta, operacja noska by sie przydala

 

Możesz sobie np. trwale zmienić rysy twarzy jedząc dużo kwaśnych słodyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałam linieć! A tak poza tym to żadnych zmian, włoski coraz dłuższe.

 

Jako, że teraz z miesiąca na miesiąc różnice są coraz mniejsze to następne fotki z postępu dam za jakieś pół roku.

FullSizeRender(25).thumb.jpg.4d192c7d7ce3e8bffc34cb66ef748284.jpg

FullSizeRender(23).jpg.af01d1478ed3b89c06f09c98a963f05a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze to szału nie ma .

 

Rzadko trochę , ale jak dla Ciebie jest ok to nie mnie oceniać. Najważniejsze , że jesteś zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzadko trochę

Mam bardzo cienkie włosy, jak robię zdjęcie reszty skalpu z fleshem to skórę widać

Poza tym gęsta linia jest mało estetyczna przy długi włosach bo wtedy wygląda jak by to była peruka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu kobieta Oceniam gęstość przeszczepu

 

Szału nie ma ale tragedii również. Ciesz się nową linią

 

-- 11 gru 2017, 23:50 --

 

To dopiero początek odrostu...

 

To mnie zawsze rozwala . Nie sądzę , co najwyżej pogrubienie i trochę jakości jeszcze to nabierze.

 

Braku predyspozycji do łysienia to powinien być dużo lepszy efekt. Jest po prostu ok bez szału. Najważniejsze , że zadowolona , ale oceniam pracę BHR obiektywnie. Cena/ jakość w tym przypadku czy moim itp. jest słabo.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że bardzo słaba gęstość. Nawet dla kobiety przy takiej fryzurze to po prostu słabo. Fakt teksty typu to dopiero początek też mnie irytują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przy tej gęstości i długości włosów wyglada to dość naturalnie. Tak posadzili tak wyrosło. Zabieg na plus w moim mniemaniu, no i najważniejsze ze szczęśliwa bo o to chodziło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

widac po oczach ze dziewoja ladna tym bardziej bedzie przystojna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety na linii często mają zminiaturyzowane i cienkie włosy dajcie pełny rok na odrost może będzie ciut lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A po dwóch latach ciut gorzej bo włosy wejdą w różne fazy. O zgrozo cały czas to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczywiście że bardzo słaba gęstość. Nawet dla kobiety przy takiej fryzurze to po prostu słabo. Fakt teksty typu to dopiero początek też mnie irytują

 

Ale 6 miesięcy to nie jest pełny odrost. Moim zdaniem 12-16 miesięcy to jest moment na ocenę zabiegu, wiem z własnego doświadczenia.

Georgis - jeden z największych weteranów przeszczepów, pisał podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie też ocenić. Nie jest mega gęsto jakby mogło być - Bisanga lipę zrobił co do gęstości na linii, ale i nie jest źle, i dzień a noc - porównując do tego co było. A co do łuków bocznych Uszejpa to nawet lepiej to wygląda niż moje wypierdki wyhodowane na kuracji, bo są to przynajmniej prawdziwe pełnowartościowe włosy, i normalne grube, i które będą rosły, a nie vellusy tak jak u mnie.

Zgadzam się z ludźmi którzy mówią że po jeszcze dłuższym czasie może zacząć to wyglądać jeszcze lepiej. Na końcowy efekt trzeba jeszcze poczekać.

 

Chętnie bym zobaczył natomiast też fotkę z czoła, ale normalnie, nie z głową pod kątem - jak na przedostatnim zdjęciu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesiac a oponie ze rzadko. Czasami niektórzy sie zapominają chyba

Ale nie mylicie sie co do oka

 

Kiedy nowe foty?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...