free web hit counter Skocz do zawartości
motylek

BHR Dr Bisanga FUT 3000, Linia okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego wolałbym samolot, 1,5-2h i na miejscu, zwłaszcza że trzeba szybko hycnąć zanim nie zacznie się opuchlizna...chyba że jakiś totalny lęk przed lataniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest jak w przysłowiu krowa dużo muczy a mało mleka daje. Zamiast pocisnąć doktorków w klinikach ( tak, niech mu zrobią grzywkę na czole nawet przy całkowitej łysinie), ale jakoś wyżywa się tutaj, jakby ktokolwiek mógł mu doradzić w czym problem. Zostawiam to, z góry dzięki dla Motylka ze fotki z odrostów!

 

Wyżywasz to ty się tutaj. Jak ci coś nie pasuje to nie czytaj!

A muczeć to ja dopiero zacznę!!! ''Pocisnąć doktorów''...? - tej nie namawiaj mnie do złego.

 

-- 15 cze 2017, 15:09 --

 

Postaram się regularnie dawać. Temat stworzony z myślą o przyszlych użytkowniczkach, które miały by podobny problem. Wiem, że sama się bardzo ucieszyłam gdy odkryłam, że nie jestem jedyna która ma tak beznadziejny przypadek.

 

Minął tydzień, jest godzina 7:46 i mam ogromne problemy ze snem. Przez to ze nie moge obracac glowy na boki moj organizm odmawia zasypiania. Jesli juz uda mi sie zasnac to na kilka godzin a sam sen jest slabej jakosci...

 

A 13.06 (5 dni post-op) gdy wracałam z Warszawy do Poznania TLK - bezprzedzialowym jakiś burak sposcil mi plecak na glowe bo debilowo nie chcialo sie podejsc normalnie i wyciagnac bagaz tylko len siegal po niego jakos z tylniego miejsca. Ogarnela mnie mega panika! Jak mu zwrocilam uwage co zrobil uciekl najszybciej jak tylko mogl na peron bo sie zorientowal po bandamie ze jestem po jakiejs operacji. Mam tylko nadzieje ze nie uszkodzilo mi to zadnych graftow. Na pierwszy rzut oka jest bez zmian.

 

To rzeczywiście przykre jak bezmózgowi mogą być nieraz ludzie, ale wiesz pośpiech też robi swoje zawsze i zmęczenie w podróżach. Jest to dowód na to że najlepiej nie jeździć autobusami tylko mieć auto z kierowcą aby zminimalizować ryzyko takiego czegoś.

Kolega Nerd np. zasłabł w autobusie jak wracał z zabiegu i skończyło się to tym że jednak miał uszkodzenie świeżo wszczepionych graftów, także jak się tylko da należy omijać komunikacje miejską czy nawet metro, pociągi itd.

No wiadomo samolotu/lotniska raczej nie sposób ominąć jeśli odległość raczej wymaga tego środka lokomocji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji po-operacyjnej jest napisane, ze po 10tym dniu nie powinno byc zadnych stropkow - mamy dzien 9ty. A stropkow jest strasznie duzo. Boje sie uzywac wiekszej sily przy myciu bo niektore miejsca wygladaja jak by mi grafty wychodzily. :/

 

Czy to wyglada na normalny stan graftow jak na 9 dzien po zabiegu?

image.thumb.jpg.76d305656082dbcd5cf5982aa515428d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W instrukcji po-operacyjnej jest napisane, ze po 10tym dniu nie powinno byc zadnych stropkow - mamy dzien 9ty. A stropkow jest strasznie duzo. Boje sie uzywac wiekszej sily przy myciu bo niektore miejsca wygladaja jak by mi grafty wychodzily. :/

 

Czy to wyglada na normalny stan graftow jak na 9 dzien po zabiegu?

 

 

I to jest przykład jak istotnym jest szukanie kliniki, która oferuje opiekę do dnia usunięcia strupków (5 dnia przy odpowiedniej opiece nie powinno ich już być).

 

Co do wypadania - spokojnie, 10ty dzień to jest moment kiedy zaczynają wypadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strupki same odpadną tu nic się nie dzieje i nie rób nic na siłę. Nawet do miesiąca mogą się utrzymywać. Każdy ma inne predyspozycje gojenia ..... Po 14 dniu dłużej namaczaj i odpadną.

 

Jednak wyślij to zdjęcie do Jana niech zobaczy na te widoczne grafty (białe końcówki) . Ja tak np. nie miałem , a też robiłem w BHR (dwukrotnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co za debil, usunąć to tobie mogą co najwyżej tiktaki z mózgu. To musi naturalnie się wygoić i zniknąć.

 

 

Kulturalna wypowiedz - brawo.

Usunięcie nie oznacza "wyrwania" ale odpowiednią pielęgnację, która ma do tego doprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obawiaj sie tych strupkow....ja troche czesciej zaczolem plukac tym plynem z soli i wszystko sie ladnie zagoilo, mysle ze 20.06.17 juz ich nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wasze opinie! Czyli waszym zdaniem skalp nie wyglada na uszkodzonego po myciu? Wysłałam zdjecia do Jana ale dzis niedziela... Wiec pewnie odpowie jutro a ja sie boje ich teraz dotykać i tylko je pryskam tym serum nawilzającym.

 

Czy strupki moga powodować cos zlego poza tym, ze wygladaja nieestetycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wyślij to zdjęcie do Jana niech zobaczy na te widoczne grafty (białe końcówki) . Ja tak np. nie miałem , a też robiłem w BHR (dwukrotnie).

 

białymi końcowkami sie nie przejmuj - to tłuszcz. Widocznie masz tłustą cerę. To normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strupki nic Ci nie zrobią. Niewielu osobom w 10 dniu wszystkie odpadły.Ja miałem podczas pierwszego zabiegu do trzeciego tygodnia . Po drugim zabiegu po 16 dniach się ich pozbyłem. Wszystko zależy od organizmu ... każdy jest inny

 

Na zdjęciach wygląda to dobrze jak na 9 dzień.

 

Dobrze jest te pierwsze dwa tygodnie posiedzieć w domu.Cierpliwości , uważaj na słońce szczególnie że mamy lato za chwilę ...

 

Nie wiem co to jest to białe, ale często po zabiegach u niektórych widać takie punkciki. Ja tego nie miałem, może nie mam zbyt dużo tłuszczu jak tu kolega stwierdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nice wydaje mi się że kluczem do szybszego wygojenia/zniknięcia strupków jest częstsze nawilżanie skóry. Liczę że będę i tym razem miał jak u Ciebie, po sezonie mam BHR i max 14dni urlopu w pracy...potem minimalizacja efektu śladów zabiegu. U Ciebie widać że sporo jest podwójnych/3 graftów, powinno dodatkowo podbić efekt gęstości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawilzam tak czesto jak jest napisane w instrukcji wiec bedzie dobrze. Co do graftów to wiem, że bylo 125 sztuk z czterema wloskami co mnie zdziwilo bo myslalam, ze maks moga byc 3-wloskowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda a to dopiero początek więc można się spodziewać spektakularnego efektu. To co mnie najbardziej zachwyciło to rozmieszczenie i posadzenie graftów pod różnym kątem, to się nazywa pełna profeska i perfekcja, aż zaparło mi dech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc po operacji:

- Skóra wraca do naturalnego koloru.

- Wiele włosków planowo wypadło.

- Te co nie wypadły rosną dalej.

 

W sumie to tyle Nie ma co za bardzo pokazywać na tym etapie. Następne fotki wrzucę za dwa miesiące bo wtedy maja zacząć normalnie odrastać.

FullSizeRender.thumb.jpg.d35179c015ce01311aed637331a1b06c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby odrost ale to dopiero drugi miesiąc, będę się martwiła dopiero we wrześniu. Co mnie smuci to to, że pozostałe włosy zaczęły mi wypadać na potęgę do tego stopnia, że skórę głowy widać.

 

No ale BHR mnie ostrzegał, że może się tak stać.

1834437114_FullSizeRender(9).thumb.jpg.3bce311599a2c9b98589a0063e04f291.jpg

1533382161_FullSizeRender(10).thumb.jpg.c98eb3703d5def11c7364b376c4fab0a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam kielkuje ale to jeszcze trzeba czekac - bedzie dobrze ) - a Ktore pozostale wlosy wypadaja z calej glowy ?czy te z linii zaraz obok przeszczepionych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jednak dziwne - piszesz z w BHR uprzedzali o tym? - jak to tlumaczyli? Jeszcze wlosy obok tych przeszczepionych to rozumiem bo obok nich sie zdarzyla istotna ingerencja w skore - no i te z donoru obok ciecia to ok-ale pozostale co maja do przeczepu ? Bo piszesz ze z calej glowy leca - Moze jednak trzeba sie zastanowic nad inna przyczyna moze dieta cos brakuje w pozywieniu ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po poprzedniej operacji tez mi mocno leciały przez ponad 6 miesiecy. Jestem strasznie paranoiczna na punkcie moich wlosow wiec robilam dokładne zdjęcia. Teraz jest dokładnie to samo. Moja głowa najwyraźniej nie lubi być cięta.

 

BHR w tym dokumencie pooperacyjnym ma opisane cos o nazwie shock loss wiec to może byc to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shock loss raczej odnosi sie do wlosow przeszczepionych oraz tych w bezposrednim sasiedztwie - ale moze nie wiem wszystkiego a dopytuje sie bo tez planuje HT i dobrze wiedziec np. Takie rzeczy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze - sądzę, że będzie bomba.

 

Po drugie. Nie czytałem wątku jakoś na bieżąco. Wchodzę w te ostatnie fotki. I mówię... w BHR taką linię zrobili facetowi? Potem widzę różowe paznokcie - czyli kobieta

I wszystko się wyjaśniło


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...