free web hit counter Skocz do zawartości
motylek

BHR Dr Bisanga FUT 3000, Linia okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

W BHR facetom niestety robia wysokie czolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Tobie, że z perspektywy czasu nie narzekam na linię. Wiadomo, że jeszcze bym chciał ciut niżej i troszkę mocniejszy spad na skroniach. Ale też zdaję sobie sprawę, że łysienie będzie postępować.

 

A jak czasami zapomnę wciąż nezyr to odnoszę wrażenie, że włosów więcej mi wypadnie podczas suszenia itd.

No, a poza tym jeśli np. za 5 lat jakoś super mój stan się nie zmieni. To czemu wtedy nie poprawić sobie jeszcze bardziej linii Aczkolwiek ja jestem zwolennikiem pokrycia całego obszaru łysienia kosztem nie tak młodzieńczej linii.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja natomiast o donor sie nie boje chociaz mam sredni, mam owlosine rece i nogi po sama dupe jak malpa i sa geste grube wlosy takiego samego koloru jak na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zaczęło coś rosnąć! Niewiele ale i tak dużo lepiej niż w miesiącu drugim. Strasznie podoba mi się kąt pod jakim rosną.

 

Teraz co zauważyłam:

- Włosy o wiele szybciej mi się przetłuszczają - gdzie przed przeszczepami mogłam myć co 4-5 dzień tak teraz MUSZE myć co drugi.

- Wypadanie włosków, o którym wspomniałam w miesiącu drugim troszkę ustało.

- Prawa strona jest zarośnięta o wiele lepiej jak strona lewa - nie wiem z czego to może wynikać. Strony robiły mi różne osoby może ludzie po lewej byli mniej doświadczeni. Albo wynika to z tego że śpię na lewym boku.

- Skóra już nie jest tak zaczerwieniona

 

Dla ciekawostki załączam zdjęcie linii jakie proponował Dr. Pietuszko (o którym złego słowa nie powiem bo bardzo fajny i miły chirurg). Ta wyższa to była jego wstępna propozycja, ta niższa była moją propozycją na którą doktor się zgodził (szacował 1700 implantów) ale FUE - a ja na FUE się zgodzić nie chciałam bo nie w myśl mi golenie głowy.

1446313469_FullSizeRender(5).thumb.jpg.019571176d8045b869ac0f8e00dcbc06.jpg

IMG_3627.thumb.JPG.9326cdac6bb202b1e12cb1260ae0a71d.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecująco, dzięki butterfly

może miałaś mniejszy shocloss że po takim czasie odrost zaczyna ruszać, albo taki sezon

Jedno co pamiętam, kąty wszepów to jedno ale włosy też zmienią ustawienia w miarę wzrostu, tzn dopasują się do sąsiadów.

Mi na początku po nich "falowała" grzywka, ale teraz przy 4-6cm jak nosiłem stały się proste i równe jak reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze ze nie zdecydowalas sie na linie dr Pietruszka i 1700 gr, mialabys meska linie i rzadkie wlosy w porownaniu do pozostalych czyli duza dysporopocje gestosci miedzy przeszczepami a natywnymi wlosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super to juz wyglonda, gratuluje, z tym przetloszczaniem to ja tez tak mialem ....ale ja i tak codziennie myje wlosy max co drugi.......a tak przy okazji masz bardzo ladne oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo ładne oczy życze udanego odrostu

 

jaki romantyk a tak poważnie to pisałaś z konsultantem w sprawie nierównomiernego odrostu? bo myślę, że to może być jednak troszkę niepokojące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo ładne oczy życze udanego odrostu

 

jaki romantyk a tak poważnie to pisałaś z konsultantem w sprawie nierównomiernego odrostu? bo myślę, że to może być jednak troszkę niepokojące.

 

Mieszkam w Warszawie więc spotkam się z doktorem Bisanga osobiście za tydzień. Mam nadzieje, że będzie ok. Na realself piszą, że nie powinnam się przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja to dopiero 3 miesiąc w zasadzie teraz powinien się zacząć największy odrost i oby tak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motylek. Jak po wizycie BHR w Mariott?:)


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Motylek. Jak po wizycie BHR w Mariott?:)

 

Doktor był zdziwiony, że na 3 miesiąc mam tyle włosów. Statystycznie od trzeciego miesiąca dopiero zaczynają wychodzić a mi wystrzeliły jak głupie w drugim (szczególnie na tej prawej stronie). Doktor powiedział, że na ten czas nie ma co się przejmować asymetrią wzrostu. Zobaczył bliznę. cienka ładnie zagojona więc huge success.

 

Ja sama jestem bardzo zadowolona z aktualnego wyniku - mogę już zabierać włosy do tyłu i wygląda to bardzo fajnie

Coś w stylu

https://i.pinimg.com/236x/4f/a6/93/4fa6 ... styles.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na pewno mają dłuższy cykl wzrostu (anagenu) u kobiet i rosną dłuższe (gdyby nigdy ich nie ścinać). A to dlatego, że inna jest gospodarka hormonalna u nich, w tym mają nieporównywalnie mniej hormonu DHT, który skraca cykle wzrostu włosów (nawet tych niepodatnych na wypadanie). Nadto estrogeny też korzystnie wpływają na włosy.

Także nie jest dziwne, że rosną szybciej. Tym bardziej, że to był pierwszy zabieg koleżanki, a na dziewiczej skórze odrost jest szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac jestem na etapie, ze juz o tych wlosach nie mysle czyli cel operacji został osiagniety

 

Jedyna uwaga jaka mam na ten czas to to ze obnizenie linii na srodku o 1 cm nie koniecznie bylo optymalne (z 6,5 do 5,5) bo mi to lekko zaburza proporcje twarzy. Ale jak narazie sie tym tak bardzo nie przejmuje bo i tak mam grzywe

image.thumb.jpg.890667b8f22938024474d7435ebfd1c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Wygląda bardzo dobrze.

 

Apropo tutaj tego ''zaburzenia'' proporcji twarzy to z całą pewnością lepiej je zaburzać obniżeniem wysokości czoła o ten 1 cm niż miałoby być odwrotnie - 1 cm wyżej (np.jak to ma miejsce gdy jest postępujące łysienie i cofnięcie się linii o ten przykładowy 1 cm) a w końcu jak mówię: 1 cm to nie jest aż tak dużo nawet przy tej wartości wysokości czoła. Lekkie zaburzenie proporcji twarzy na rzecz kapkę niższego czoła (nawet jeśli rzeczywiście zachodzi) jest o wiele lepsze niż takie samo zaburzenie proporcji twarzy spowodowane zbyt wysokim czołem. Nic się nie przejmuj.

 

Myślę że 1 cm, to nie jest aż tak bardzo dużo i na chwilę obecną może Ci się też to wydawać że jest dziwnie, bo linia była wyżej, ale na pewno przywykniesz do tego i będziesz zadowolona w 100% - jestem pewien że tak będzie.

 

Gratuluję i trzymam kciuki za pełen odrost do pożądanej długości.

 

Wstaw proszę foty też za jakiś czas jak włosy będą sporo dłuższe, chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało, bo do tej pory żadna kobieta na tym forum nie pokazała pełnego efektu końcowego z obniżenia linii po osiągnięciu pożądanej długości. Ogólnie relacjonuj dalej i zaglądaj też tu od czasu do czasu bo jak na chwilę obecną żadna kobieta tego tu nie robi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety (o rysach owalnych) maja wyzsze czola (srodek) od mezczyzn. Zbyt niski (i płaski) srodek zaburza proporcje trojpodzialu twarzy przez to pozostale połowki wydaja sie dluzsze.

 

Jak dla mnie lepsze jest wyzsze czolo niz dluga broda albo srodkowa polowka.

 

Ale nie ma tragedii, najwyzej potraktuje srodek elektroliza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kobiety (o rysach owalnych) maja wyzsze czola (srodek) od mezczyzn.

 

Cieszy mnie że to zauważasz i wiesz że tak to dokładnie właśnie często jest, bo goście z tego forum zawsze się ze mną w tej kwestii kłócili, a racji oczywiście nie mieli.

 

 

Zbyt niski (i płaski) srodek zaburza proporcje trojpodzialu twarzy przez to pozostale połowki wydaja sie dluzsze

 

Owszem masz rację, jest tak. No... może tutaj co do tego ''moja obsesja'' się troszkę udzieliła, ale i tak generalnie uważam że zaburzenie proporcji obniżonym czołem o 1 cm lepsze niż odwrotnie, no może powiedzmy do 0,5 cm - przy tych wartościach które masz.

 

 

Jak dla mnie lepsze jest wyzsze czolo niz dluga broda albo srodkowa polowka.

 

Oczywiście, Twój wybór.

 

 

Ale nie ma tragedii, najwyzej potraktuje srodek elektroliza

 

Też uważam że tragedii nie ma, i nic czasami nie rób w tym momencie żeby usunąć te najniżej wszczepione włosy - to mogłaby być bardzo zła decyzja i której być może byś żałowała. Za jakiś czas po pełnym odroście zobaczysz jak będzie i wtedy ocenisz. Usunąć zawsze można a przeszczepić to wiesz ile z tym zachodu, niedogodności i kosztów. Łatwo zniszczyć, gorzej jednak odbudować.

Nie podejmuj pochopnych decyzji co do tego.

 

Moim zdaniem, skoro Bisanga zrobił Ci taką linię (takie obniżenie), a jest to lekarz który raczej unika robienia niskich linii, to to tylko świadczy i dowodzi że jest to dobrze zrobione, a przynajmniej w granicy rozsądku i dobrego wyglądu - nawet jeśli faktycznie minimalnie zaburza ''złote'' proporcje twarzy, i że wiedział co robi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że tragedii nie ma, i nic czasami nie rób w tym momencie żeby usunąć te najniżej wszczepione włosy

 

Nie no oczywiście, że ich nie ruszę, tak sobie zażartowałam z tą elektrolizą. Chodzi mi tylko o to, że płaska linia poszerza horyzontalnie już i tak szerokie czoło.

 

Moim zdaniem, skoro Bisanga zrobił Ci taką linię (takie obniżenie), a jest to lekarz który raczej unika robienia niskich linii

 

Doktor był zawsze bardzo elastyczny w ustalaniu linii. Pytał się czy ok? A ja mówię "nie" to on poprawia i mówi "a może tak?" i tak dalej... ogólnie jestem zadowolona z linii jednak czuje że gdy zapytał się o obniżenie środkowej części o 1 cm to powinnam odmówić.

 

Ale kto wie może jak będą już długie nie będzie mi to przeszkadzało

czolo.thumb.JPG.76d198356e33bf050f79e8f1ab930ec6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobiety (o rysach owalnych) maja wyzsze czola (srodek) od mezczyzn. Zbyt niski (i płaski) srodek zaburza proporcje trojpodzialu twarzy przez to pozostale połowki wydaja sie dluzsze.

 

Naprawdę super wyglądasz i marudzisz niesamowicie.

 

Zlikwidowałaś kompleks, nie musisz się już bawić w jakieś maskarady i makijaże. Coś co my tu wszyscy znamy - Iluż to facetów maskuje ubytki przed odpowiedni fryz ?

Dla niejednej dziewczyny z ładną twarzą, ale zbyt wysokim czołem, Twoja relacja będzie wskazówką co można robić.

 

PS. A o trójpodziale to już nawet nie chcę słyszeć, kojarzy mi się z protestami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lewy obrazek czyli jak rozumiem ten prawdziwy wygląda bardzo naturalnie i bardzo fajnie. Prawy wygląda jakby środek był wygolony, zupełnie nienaturalnie. Pozatym ładna dziewczyna z Ciebie . Pozdrawiam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi tylko o to, że płaska linia poszerza horyzontalnie już i tak szerokie czoło.

 

Znaczy masz na myśli powodowanie iluzji optycznej szerszego czoła w ten sposób . Owszem powstaje w ten sposób taka iluzja jak i odwrotnie..., i dlatego też w moim przypadku robiąc U-shape'a ważne jest też spore zejście z linią w środkowej części gdyż u mnie pożądane jest właśnie optyczne poszerzenie - odwrotnie jak u Ciebie.

Jednak obojętnie w jakich przypadkach wszystko to jest tylko iluzją optyczną, spójrz choćby na czaszkę Mikey'a Garcia'i. Ale właśnie niestety - albo stety.... ta iluzja optyczna wysuwa się na pierwszy plan wyglądu .

 

 

Doktor był zawsze bardzo elastyczny w ustalaniu linii. Pytał się czy ok? A ja mówię "nie" to on poprawia i mówi "a może tak?" i tak dalej...

 

Bo doktor inaczej traktuje kobiety. A facetom robi najgorsze linie na świecie i się specjalnie pewnie nie przejmuje tym i nie pyta 100 razy czy się podoba, a nawet (co wiem) odmawia nieraz w ogóle wykonania zabiegu facetowi, albo nie chce przystać na linie jaką ktoś płci męskiej nieraz by chciał.

Po prostu dyskryminuje mężczyzn tłumacząc się etyką z dupy wziętą i dobrem oraz dbaniem o przyszłość w przypadku postępującego łysienia.

 

 

Naprawdę super wyglądasz i marudzisz niesamowicie.

 

To samo chciałem powiedzieć tylko nie chciałem żeby to było może źle odebrane to ''marudzenie''.

 

 

Moim zdaniem lewy obrazek czyli jak rozumiem ten prawdziwy wygląda bardzo naturalnie i bardzo fajnie. Prawy wygląda jakby środek był wygolony, zupełnie nienaturalnie. Pozatym ładna dziewczyna z Ciebie . Pozdrawiam.

 

Też jestem tego zdania. Na prawym wygląda to już trochę na linię odwróconego ''V'' (Dla ciekawostki - taką ale o wiele bardziej mega linię odwróconego ''V'' ma Selma Blair).

 

Moim zdaniem na lewym obrazku też jest o wiele lepszy i bardziej naturalny wygląd, koleżance jednak chodzi o iluzję optyczną wyższego czoła - hmmm.... wg mnie można było to uzyskać w nieco inny sposób zachowując obecną wysokość - czyli obniżenie pośrodku, zejść niżej łukami i bliżej brwi - ale na to trzeba by z pewnością więcej graftów użyć.

 

-- 08 paź 2017, 21:52 --

 

Ogólnie co do zdjęć;

 

Motylku.... jest na prawdę OK! Nawet po tych niepełnych zdjęciach twarzy (bazując na nosie) widać że proporcje nie są jednak mocno zachwiane poprzez zbyt niskie czoło (i tak jak wcześniej wspomniałem, może Ci się to wydawać dziwne bo linia niedawno była sporo wyżej), a śmiałbym nawet twierdzić (w mojej opinii) że czoło nadal jest nawet deczko za wysokie.

Serio - jest dobrze i nie przejmuj się nic.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie skubać linię, jak kobiety w średniowieczu.Ja swoją linię golę, właśnie w tym miejscu, aby optycznie dać efekt gęstszych włosów. Twoja linia jest naprawdę świetna, chcę swoją poprowadzić podobnie - myślę, że twoje obawy wynikają z czegoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...