free web hit counter Skocz do zawartości
motylek

BHR Dr Bisanga FUT 3000, Linia okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

Zakola czy u mężczyzn, czy u kobiet są zawsze rzadkie. Zresztą średnia gętość włosów u kobiet jest znacznie niższa niż u niełysięjących mężczyzn. Moim zdaniem linia wygląda bardzo naturalnie, a to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakola czy u mężczyzn, czy u kobiet są zawsze rzadkie.

 

Nie zawsze, i nie u każdego - dotyczy obu płci.

 

-- 14 sty 2018, 14:07 --

 

Korzystając z okazji że już wypowiadam się w tym wątku, chciałbym pokazać wybitny efekt mega gęstości na Uszejpie.

Skoro temat nawiązuje do Uszejpa i jest debata nt tego czy jest ten zabieg zrobiony z wysoką gęstością czy nie, to chciałbym pokazać pewien wybitny rezultat gęstości na przykładzie również linii typu U-shape, osiągnięty w hiszpańskiej klinice przez Dr. Jiménez Acosta.

Przejrzałem na prawdę dużo różnych fotek, dużo relacji odnośnie robienia Uszejpa przez wielu różnych lekarzy z całego świata, ale ten przypadek pod względem uzyskanej gęstości, bije chyba wszystkie inne jakie widziałem, dosłownie prawie nie widać skóry. Wiem, wiem że zaraz ktoś powie że długie włosy i że farbowane po zabiegu, oraz że obszar biorczy był niewielki.... - ale wtedy ja wkleję też straszną lipę roboty super drogich lekarzy i uznawanych za jednych z najlepszych, pod względem gęstości, na przykładach podobnych przypadków do prezentowanego.

 

Foty porównawcze ''przed'' i ''po''

https://clinicadelpelo.com/wp-content/u ... -mujer.jpg

 

W większej skali:

 

''Przed''

https://clinicadelpelo.com/wp-content/u ... ontal1.jpg

 

''Po''

https://clinicadelpelo.com/wp-content/u ... ontal2.jpg

 

-- 14 sty 2018, 14:27 --

 

Moim zdaniem linia wygląda bardzo naturalnie

 

Moim natomiast zdaniem, wygląda naturalnie, ale jednak z niewielką recesją.

Zresztą można porównać fotkę autorki tematu do fotki ''po'' z linków które wkleiłem.

file.php?id=4860&t=1

 

-- 14 sty 2018, 14:39 --

 

6 miesiac a oponie ze rzadko. Czasami niektórzy sie zapominają chyba

Ale nie mylicie sie co do oka

 

Kiedy nowe foty?

 

No ale tak jak mówi Nerd, czekamy na nowe foty. W każdym razie jak fotki będą, to będziemy mogli poniekąd porównać efekt końcowy pracy Dr. Bisangi do efektu z tej hiszpańskiej kliniki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mega gęsta linia nie wygląda naturalnie. U Motylka gęstsze zakola dałyby dziwny efekt, tym bardziej, że nie ma gęstych włosów na czubku. Gęstsza linia, mogłaby lepiej wyglądać jedynie wówczas, gdyby dołożono do niej również cieńsze włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta mega gęsta linia nie wygląda naturalnie. U Motylka gęstsze zakola dałyby dziwny efekt, tym bardziej, że nie ma gęstych włosów na czubku. Gęstsza linia, mogłaby lepiej wyglądać jedynie wówczas, gdyby dołożono do niej również cieńsze włosy.

 

Ja doskonale wiem co masz na myśli, często oglądając foty z przed HT i po HT widać że czyjaś linia bardziej naturalnie (co do gęstości i grubości włosów na skraju linii) wyglądała jednak przed zabiegiem niż po (grube włosy, złe kąty wszczepów, wielo-włosowe grafty - efekt szczotki albo lalki), linia w wielu przypadkach wygląda bardziej naturalnie przed jej obniżeniem bez względu na wysokość i kształt. doskonale to też widać na przykładzie autorki tego tematu viewtopic.php?f=23&t=3332 (porównując zdjęcie z przed zabiegu i wygląd linii z przed, do wyglądu linii po HT (nie chodzi o wysokość ani kształt tylko o sam wygląd tych włosów na skraju linii).

I dlatego też wielu lekarzy (tych lepszych) dąży do uzyskania naturalności poprzez rzadsze sadzenie (oraz bardziej selektywne graftowanie na skraju linii - tylko grafty jednowłosowe i cieńsze włosy, oraz odpowiednie kąty - w przypadku na prawdę dobrego fachowca), jednak to też nie oznacza aby przesadzać z tą rzadkością i aby robić gęstość ''zapałek'' wiesz w czym....

 

Moim zdaniem np. Dr. Mwamba (a jest to lekarz uznawany za jednego z najlepszych o ile nie za najlepszego w Europie, i zarazem jest to bardzo drogi lekarz, droższy chyba nawet niż Feriduni), w tych konkretnych przypadkach, zrobił właśnie lipę z gęstością na zakolach/na Uszejpie:

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... BpgZkrh2Aw

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... 28VCuM46uA

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... hwXAXRVCOk

 

(No chyba że takie były preferencje pacjentek i same tak chciały - w co jednak wątpię, bo większość ludzi zawierz wszystko i powierza wszystko lekarzowi.)

 

Już chyba moje wypierdki na zakolach są gęściejsze (a przynajmniej tak samo gęste) od hardkorowej kuracji niż te przeszczepione włosy (wszczepione na zakola), w przypadku kobiety z ostatniego linku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat te fotki co podałeś (z ostatniego posta) to są jednak malutkie - ledwo co widać na nich więc trudno ocenić rezultat no i bez zooma i lampy błyskowej.

 

Dodatkowo w temacie koleżanki ktoś ładnie napisał, że HT to bardziej proteza - i ja się z tym zgadzam, nie będzie perfekcyjnie. Ale nie zdajecie sobie sprawy jak fantastycznie się czuje gdy wychodzę z pod prysznica z włosami do tyłu i patrze w lustro. Dla mnie było warto.

 

Druga sprawa to to że włosy nosze rozpuszczone więc linii i tak nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta linia jest ok. Idę o zakład, że niektóre osoby mają tak naturalnie i nie jest to objaw łysienia.

W dodatku tak jak napisałaś. Włosy rozpuszczone i problem w ogóle znika. Tu chodzi najbardziej o te podstawowe czynności. Jak to, że właśnie wychodzę również z pod prysznica. To nie ma zakoli. Mogę sobie zaczesać włosy grzebieniem i jest spoko.

 

Albo w wietrzne dni, nie martwię się, że mi odkryje się zakole. Dokładnie to daje komfort. A czy linia ciut krzywa czy nie itd. To jest już moje "widzi mi się". Bo nikt z ludzi obok by na to uwagę nie zwróciło.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No akurat te fotki co podałeś (z ostatniego posta) to są jednak malutkie - ledwo co widać na nich więc trudno ocenić rezultat no i bez zooma i lampy błyskowej.

 

Można sobie odszukać na stronie tamtej kliniki te fotki.

 

 

Dodatkowo w temacie koleżanki ktoś ładnie napisał, że HT to bardziej proteza - i ja się z tym zgadzam,

 

Ja też się z tym zgadzam co do sedna jako takiego, ująłbym tylko to nieco inaczej, bo protezą to bym nazwał system/perukę ew. implanty włosów, a HT to jednak swoje włosy i nazwałbym to raczej imitacją fryzury/iluzją gęstości.

Tak jak mówię - zgadzam się (choć inaczej to nazywam), wiem to doskonale że HT nie jest w stanie odtworzyć natury, i właśnie dlatego staram się - no za dość wysoką cenę ale jednak odzyskać włosy farmakologicznie.

 

 

Ale nie zdajecie sobie sprawy jak fantastycznie się czuje gdy wychodzę z pod prysznica z włosami do tyłu i patrze w lustro. Dla mnie było warto.

 

Akurat uwierz mi że sobie zdaję sprawę z tego bardzo dobrze. Pewnie że było warto, efekt masz dzień a noc względem tego co było wcześniej przed HT.

 

Powiedz mi tylko, albo niech mi ktoś powie.... powiedzcie mi ludzie, dlaczego ja mam się tak właśnie nie czuć, dlatego że nie jestem kobietą, dlatego że jestem facetem, dlatego że jestem biały, czy do jasnej ku*wy dlaczego ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi tylko, albo niech mi ktoś powie.... powiedzcie mi ludzie, dlaczego ja mam się tak właśnie nie czuć, dlatego że nie jestem kobietą, dlatego że jestem facetem, dlatego że jestem biały, czy do jasnej ku*wy dlaczego ?

 

Kultury danego regionu nie przeskoczysz. Widać to po operacjach plastycznych. Chcesz np. mała delikatną żuchwę, z delikatną brodą - W Europie i Ameryce nikt ci tego nie zrobi. Nie dlatego, że nie potrafią ale dlatego, że ich zdaniem jest to nieładne. W Korei? 15 klinik, gotowych przyjąć cię od razu.

 

Powiększanie tyłka? Europa nie ma mowy tylko Powiększanie Piersi, Brazylia? Odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowym utrudnieniem była blizna z innej operacji na całej długości linii wlosów.

 

Czy to była może operacja redukcji czoła, chirurgiczne obniżenie linii ?

 

 

Kultury danego regionu nie przeskoczysz.

 

Wiem, dlatego też wyjadę stąd na stałe i na zawsze, do miejsca gdzie mi będzie odpowiadać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzadko trochę , ale jak dla Ciebie jest ok to nie mnie oceniać. Najważniejsze , że jesteś zadowolona.

 

Rzadko to masz w majtkach jeśli potrafisz ze zrozumieniem oglądać zdjęcia - zobacz Jej natywne włosy na górze, jest prawie tak samo

Nie chcę wchodzić w większe spory ale jak na spokojnie zdejmie się bielmo ceny z oczu to to jest rzadko- viewtopic.php?f=23&t=3437

Przecież takie "gęstości" serwuje Kolasiński w Poznaniu i zarazem jest jeszcze tańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Płacą Ci za te głupoty czy nie wytrzymałeś i musiałeś błysnąć "intelektem" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

idz i przeplac czy ktos ci broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idz i przeplac czy ktos ci broni ?

 

pewnie, ja też bym wolała nie przepłacać, liczą się tylko pieniądze a nie jakość.

Prawda jest taka że jakość marala nie nadaje się dla kobiet, jest to zasięg cenowy raczej dla uboższych, których zadowoli mizerna gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
idz i przeplac czy ktos ci broni ?

 

pewnie, ja też bym wolała nie przepłacać, liczą się tylko pieniądze a nie jakość.

Prawda jest taka że jakość marala nie nadaje się dla kobiet, jest to zasięg cenowy raczej dla uboższych, których zadowoli mizerna gęstość.

 

kobiety, szczególnie niełysiejące, powinny celować wyłącznie w lekarzy z tematu "mistrzowie gęstego sadzenia" (czy jakoś tak). Feriduni, Hassen&Wong, Poswal.

 

nawet takie kliniki jak BHR, HDC, jak się okazuje też Koray (ostatnio jak rozmawiał z Angelem powiedział, że nie podjąłby się przypadku Antka), które generalnie dobrze robią swoją robotę to nie są kliniki dla kobiet - a na pewno nie na robienie linii u nich (no chyba, że mówimy o jakichś skrajnych przypadkach utraty włosów na skutek jakichś wypadków, oparzeń - gdzie obszar do pokrycia jest naprawdę wielki).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray robi przypadki kobiet rowniez. Jakie sa efekty nie mam pojecia musicie poszukac w necie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawda jest taka że jakość marala nie nadaje się dla kobiet, jest to zasięg cenowy raczej dla uboższych, których zadowoli mizerna gęstość.

 

o jakiej jakosci mowisz ? mizerna gestosc ? przeciez Maral sadzi wiecej graftow niz kliniki od manuala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym zobaczyła jak to u motylka wygląda dzisiaj. Wydaje mi się, że z racji z tego, że to nie było stricte obniżanie linii jak u mnie a zakola to u motylka efekt będzie lepszy. Na zakolach aż tak nie widać różnicy w gęstości jak to jest w przypadku samego obniżania linii. Zakola po prostu łatwiej zrobić by to wyglądało fajnie niż obniżenie linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówię o tak słabej gestości jak typowy przykład viewtopic.php?f=23&t=3437

Co z niskiej linii kiedy gęstość jest mierna, taka sama jak w polskich klinikach (cudze chwalicie swojego nie znacie...)

To prawda że klinik wysokiej jakości jest o wiele mniej, ale kiedy tak nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Co z niskiej linii kiedy gęstość jest mierna

 

to prawda dlatego ze świecą szukać takiego co umie zrobić i nisko i gęsto. Mi HDC zaproponowało na kilka dni przed zabiegiem obniżenie o jakieś 1,5 cm...może faktycznie wtedy lepiej by im to wyszło pod względem gęstości (choć to też wcale nie jest powiedziane skoro wszystko robią wg jednego szablonu)...rzecz w tym, że takie obniżenie o 1 cm -1,5 cm to gra nie warta świeczki jak ktoś ma naprawdę wysokie czoło - bo to żadna różnica dla niego (wydawać tysiące i przechodzić katusze żeby zamiast 9 cm czoła mieć 8 cm ? - podziękowałabym)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym przyrównaniem Marala do polskich klinik. Sam konsultowałem się z polskimi i chcieli mi zrobić 1500g czyli w moim przypadku ponad 50% mniej.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mówię o tak słabej gestości jak typowy przykład viewtopic.php?f=23&t=3437

Co z niskiej linii kiedy gęstość jest mierna, taka sama jak w polskich klinikach (cudze chwalicie swojego nie znacie...)

 

 

w takich przypadkach jak u Krisdo zadna z Polskich klinik nie zrobila by wiecej niz 1500 gr, czyli typowy efekt zapalek wbitych w gowno, Maral bije na glowe kazda z Polskich klinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt jest dokładnie taki sam - pokrzywione zapałki powbijane w gówno, tylko na pół czoła w dodatku (z linka maralowego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak wedlug Ciebie nie ma roznicy miedzy 1500 gr a 3100 gr to ja nie mam wiecej pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wedlug Ciebie nie ma roznicy miedzy 1500 gr a 3100 gr to ja nie mam wiecej pytan

 

różnica powierzchni, jakość taka sama = gówno (tylko turcja trochę droższa od polskich klinik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

turcja na pewno nie jest droższa od polskich klinik...Kolasiński czy Artur Kierach wołają sobie ogromne hajsy. Gojdź to już w ogóle wycenia się jak Feriduni... Zestawienie cena-efekt, zdecydowanie na plus dla Turcji. Tak czy inaczej, ani Turcja, ani Polska, ani BHR, ani HDC to nie jest opcja dla kobiety (jak już jestemy w tym temacie).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...