free web hit counter Skocz do zawartości
motylek

BHR Dr Bisanga FUT 3000, Linia okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
tylko turcja trochę droższa od polskich klinik

 

 

Turcja jest duzo tansza, w Polsce zaplacisz ponad 20 tysi za kilka graftow, a tam mozna to zrobic za mniej niz 10 tys

 

 

różnica powierzchni, jakość taka sama

 

 

nie, w Turcji wsadza co najmniej 3 razy tyle za duzo mniejsze pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wedlug Ciebie nie ma roznicy miedzy 1500 gr a 3100 gr to ja nie mam wiecej pytan

 

różnica powierzchni, jakość taka sama = gówno (tylko turcja trochę droższa od polskich klinik)

 

Nie ma to jak się wypowiadać nie mając pojęcia o temacie zupełnie. Możliwe, że te 3500g na mojej głowie będzie niewystarczające, nie wiem tego jeszcze ale gdzie tutaj sens pisać, że 1500g byłoby tak samo? No przecież to drugie tyle więcej (już odejmując te które zostały uszkodzone podczas ekstrakcji). Teraz cena: dostałem wycene z polskiej kliniki, jednej z najtańszych jak nie najtańszej 7 zł za 1 graft. czyli w moim przypadku koszt wyniósłby 24000 zł. W Turcji zapłaciłem za wszystko 12000 zł (przelot, zabieg). Nie wiem jak u Kolasińskiego ale np. u Gojdzia taki zabieg wyszedłby chyba ok 60000zł. Następna sprawa jest taka, że w polskich klinikach chyba większość poprostu nie potrafi posadzić gęsto stąd te śmieszne ilości po 1500g na b. kiepski stan. Dużo klinik wykonuje też S.A.F.E.R., który z tego co czytałem bardziej niszczy donor niż microFue, choć i przy micro dużo zależy od specjalisty.

Naprawdę poczytaj trochę w temacie, zapoznaj się z faktami, cenami i potem podejmuj dyskusję bo masz zero pojęcia i wprowadzasz tylko w błąd.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gojdź to chyba tak się ceni bo w "tańcu z gwiazdami" tańczy...to po prostu komedia.

potem ktoś niezorientowany tam pójdzie bo pomyśli "znany, sławny lekarz, drogo się ceni to i na pewno dobrze wszystko będzie", wyda koło 50 tyś. a potem sie okaże, że efekt tragedia.

w takich momentach człowiek wierzy w sens istnienia tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Napisze jeszcze raz poniewaz moj poprzedni post zostal przez przypadek usuniety przez admina

 

BHR ma bardzo duzo kobiet pacjentow oraz transgenderow. Powiem szczerze, ze efekt tak mi sie podoba, ze sama sie zastanawiam nad operacja.

Rozmawialam z Dr Bisanga i powiedzial, ze on nigdy nikogo nie dyskryminuje. Jego rola jako lekarza jest edukowanie pacjentow i on bierze odpowiedzialnosc za to, jak jego pacjenci beda wygladali w przyszlosci. Jezeli ktos chce zrobic linie jak u kobiety, bo takie ma marzenie, to on to akceptuje. Nalezy jedynie podpisac oswiadczenie, ze linia zostala uformowana w danym ksztalcie na zyczenie pacjenta

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z Dr Bisanga i powiedzial, ze on nigdy nikogo nie dyskryminuje.... Jezeli ktos chce zrobic linie jak u kobiety, bo takie ma marzenie, to on to akceptuje. Nalezy jedynie podpisac oswiadczenie, ze linia zostala uformowana w danym ksztalcie na zyczenie pacjenta

 

To świetnie że Dr. Bisanga jest normalny i poważny, bo z całą pewnością nie każdy lekarz jest.

 

A skoro już w tym konkretnym temacie, to chciałem jeszcze tylko aby złamać stereotyp o tym że okrągła linia to linia jak u kobiety.

 

Proszę zobaczyć w tym temacie: viewtopic.php?f=5&t=3483 na zdjęcia mężczyzn i to jakże wybitnie męskich, z całą pewnością ponad przeciętnie męskich, a jednak z okrągłą linią włosów/czoła. Temat ten będę oczywiście także aktualizował, bo oczywiście to nie są to wszyscy mężczyźni (wybrałem na początek tych wyjątkowo męskich - jak to się na nich mówi... alfa-male tak..?) z linią okrągłą typu U-shape (czyli stereotypowo kobiecą), jacy istnieją wśród znanych osobistości, a nie wspominając już nawet o tych nieznanych (a osobiście też znam mężczyzn z linią U-shape).


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko zalezy od ksztaltu kosci czaszki. Jezeli pacjent ma plaskie, szerokie czolo, to linia U-shape bedzie wygladala komicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nich ma przecież duże wręcz ogromne głowy, dużą powierzchnię czoła, oraz szeroką głowę na wysokości czoła/skroni, a mimo to wyglądają dobrze. Trzeba by mieć bardzo wyjątkowo i zupełnie płaskie czoło, nienaturalnie płaskie, żeby taka linia była dziwaczna. Na upartego to każdemu dałoby się zrobić linię okrągłą - choć fakt że jeden by wyglądał gorzej, drugi lepiej - to normalne - ludzie nie są przecież identyczni. Idąc jednak tym tropem, a przenosząc temat na płeć żeńską można też bez wątpienia zauważyć i stwierdzić, że:

Wiele kobiet ma linię stereotypowo uważaną za męską czyli M-szejpa, a nie mają w cale jakiejś ogromnej głowy ani typowo męsko rozwiniętych kości na czole, i jakoś nikt nie mówi że wyglądają komicznie.

Jak będę miał chwilę to założę również temat z fotkami kobiet (bardzo kobiecych zresztą) z stereotypowo męską linią typu M-shape. Są też gdzieś w sieci ilustracje kobiet z różnymi typami linii i przypisanym procentem istnienia danego typu linii u kobiet, i jak pamiętam M-shape chyba nawet częściej występuje niż typowy U-shape - uważany stereotypowo za kobiecy. Było wklejane już to na czacie ale jak znajdę to wkleję to do wątku.

 

A wracając do mężczyzn to on (poniżej na fotce) wydaje się mieć właśnie dość płaskie i szeroki czoło, a kształt całej czaszki jest wręcz kwadratowy, jednak mimo to ma niską linie w juszejpie i tragicznie chyba nie wygląda. W każdym razie, taka linia, nadmiar włosów, czy wykonana iluzja takiej linii poprzez HT, dużo lepsza niż łysina w skali NW i to począwszy od NW 1 do NW 7, zawsze lepszy nadmiar włosów niż niedobór, każdy chyba się tu zgodzi, choć wiem że są i tacy którzy woleli by M-szejpa (NW 1, NW 2) niż taką linię, ale to z pewnością dlatego że ulegają stereotypom i presji innych, innymi słowy ''chcę mieć M-szejpa bo większość tak ma'' - ale należy pamiętać że jeśli nie jest się sobą, jeśli jest się statystycznym, to jest się w sumie nikim, bo statystyczny człowiek to nikt.

 

mikey-garcia-weigh-in-interview%20Thumbnail.jpg

 

I teraz do sedna:

 

Mimo nawet tego że wiele kobiet ma dosyć płaskie czoło, większość lekarzy dąży aby wykonać im linię U-shape, nawet takim które nie łysieją a z natury po prostu mają linię prostą czy nawet (stereotypowo męskie) M-shape, nawet kobietom cierpiącym na łysienie i nawet takim w dość zaawansowanym stadium, nawet takim kobietom które mają ogromne zakola chce się zrobić i na siłę się robi U-szejpa - to dziwne...

A facetom jakoś zawsze robią M-shape albo nawet ohydne V-shape (oczywiście pomijam przypadki gdzie oszczędność graftów bardzo wyjątkowo wskazana), nawet tym z okrągłą czy okrąglejszą główką - przypadek ? zbieg okoliczności ? - NIE - to chory stereotyp !!! I to samo tyczy się w przypadku kobiet do powyższego, tym bardziej że jak wiadomo u kobiet M-szejp jest nawet trochę częściej spotykany niż typowy U-szejp - bo w przypadku mężczyzn akurat większość ma linię prostą czy M-szepa niż typowego klasycznego U-szejpa.

 

-- 27 mar 2018, 15:14 --

 

No ale dobra to tyle, po co tu o tym dyskutować. Najważniejszy jest tu wątek Motylka.

 

Także Motylku poprosimy o aktualizację fotek, zresztą jak czytałem wątek to nie tylko ja chciałbym zobaczyć aktualizację fotograficzną Twojego przeszczepu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...