free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

HDC Cypr - kolejny zabieg 3514 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

żadnych mikropigmentacji, włókien. Jestem za natura i prostotą. Widziałem na żywo mikropigmentacje i wygląda to tragicznie, byłem nawet na konsultacjach kiedyś bo rozważałem, ale dziś mówię zdecydowanie nie. Jakbym miał nosić peruki, systemy czy włókna to wolałbym się golić całe życie na 1-3 mm i wyglądać jak prawdziwy facet z jajami


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiaj dalej foty do 12 miesięcy wierze że jeszcze coś na pewno u rośnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz o mikropigmentacji między włosami czy na łysą głowę? Jeśli całkowicie wyłysieje to też w życiu tego nie zrobię, ale zastanawiam się jaki jest sens dogęszczania HT takim sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedługo będzie 6 miesięcy od zabiegu. Efekt taki sobie- szału nie ma. Myślę, że już lepiej nie będzie z racji tych 6 miesięcy. Nic nowego nie wyrasta, a mam wręcz wrażenie że z przodu mam mniej włosów niż po Maralu a przed zabiegiem w HDC ale może to moje przewrażliwienie.

Wlosy są zbyt rzadkie, żeby zapuścić dłuższe i zamaskować prześwitująca skórę, a jak ścinam na 0,5-1 cm to i tak są prześwity na całą głowę.

Widocznie około 8500 graftów to za mało na dobry efekt w moim przypadku.

 

Ze stanu, z ktorego zaczynales a co osiagnales to ziemia a niebo. Na 8500 tys graftow i taki ogromny obszar lysienia jest bardzo dobrze. Wiadomo, ze w trakcie jedzenia apetyt rosnie i chcialbys jeszcze lepiej, ale badzmy realistami.

Moze cos z klaty by sie dalo pobrac, plecow, pach i dogescic cokolwiek skoro donor wyczerpany...?

Co do samej mikropigmentacji na lyse nw 5-6 zgodze sie, ze parodia wyglada, ale jakby Ci to zrobili pomiedzy wlosami, zeby zrobic iluzje gestosci to moglo by to wypalic, sam jestem ciekawy...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardziej tutaj upatruje się mała liczba graftów. Jestem realistą i 8500 to jednak niewiele na tak poważne łysienie i taki obszar jak u mnie. Tutaj potrzeba minimum 10-15 tyś. No ale na dzień dzisiejszy już donor skończony, włosów brak, więc z zabiegami tez koniec. Trzeba czekać aż wymyślą eliksir na porost włosów

 

zawsze pozostaje BHT i to nie tylko z brody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnych mikropigmentacji, włókien. Jestem za natura i prostotą. Widziałem na żywo mikropigmentacje i wygląda to tragicznie, byłem nawet na konsultacjach kiedyś bo rozważałem, ale dziś mówię zdecydowanie nie. Jakbym miał nosić peruki, systemy czy włókna to wolałbym się golić całe życie na 1-3 mm i wyglądać jak prawdziwy facet z jajami

Mozesz podac zdjęcia źle wyglądającej mikropigmentacji???Sam się nad tym zabiegiem zastanawiam i dzwiwi mnie trochę wasze spojrzenie na efekty zabiegu. Moim zdaniem wyglada to lepiej niz lysa glowa z wlosami po bokach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnych mikropigmentacji, włókien. Jestem za natura i prostotą. Widziałem na żywo mikropigmentacje i wygląda to tragicznie, byłem nawet na konsultacjach kiedyś bo rozważałem, ale dziś mówię zdecydowanie nie. Jakbym miał nosić peruki, systemy czy włókna to wolałbym się golić całe życie na 1-3 mm i wyglądać jak prawdziwy facet z jajami

Mozesz podac zdjęcia źle wyglądającej mikropigmentacji???Sam się nad tym zabiegiem zastanawiam i dzwiwi mnie trochę wasze spojrzenie na efekty zabiegu. Moim zdaniem wyglada to lepiej niz lysa glowa z wlosami po bokach...

 

Nie będę tutaj "podawać" zdjęć jak wygląda mikropigmentacja bo to niczego nie odzwierciedla, ale zapraszam do obejrzenia na żywo osobnika z takim czymś. Przejdź się do gabinetu gdzie to robią. Gwarantuje Ci że zdziwisz się bardzo jak kuriozalnie wygląda taki ktoś kto na łysą glace nałożył barwnik. 2 razy widziałem też na ulicy i nie tylko ja ale znajomi którzy nie są w temacie od razu zauważyli, że coś jest nie tak z kolesiem. Prawdziwe życie to nie zdjęcia w internecie. W mojej opinii lepiej wygląda łysa głowa bez włosów po bokach niż mikropigmentacja na łysą głowę...

 

-- 10 sty 2018, 13:19 --

 

https://imgur.com/a/hyVtt#0 znalazłem gościa który też zawzięcie walczył z nw 6 i efekt jest rewelacyjny. Na sam koniec dogęścił mikro i nie wydaje mi się żeby wyglądalo to tragicznie, a wręcz przeciwnie.

Efekt rzeczywiście bardzo fajny biorąc pod uwagę stan wyjściowy. Mówię o samym ht bez mikropigmentacji juz dużo lepiej wyglądał.

Najlepsze jest to, że on przeszczepił tylko 6217 graftów a ja prawie 8500 czyli zrobił o około 2280 mniej graftów ode mnie a efekt ma dużo lepszy.

Ciekawe też z jakich klinik korzystał, że mu tak idealnie wszystko delikatnie a nie maszynowo pobrali z szyji zarostu, dolnego krańca donoru itp...

Jak ja bylem to i u Marala i w HDC pobieraja jak leci, że środka donoru, że środka zarostu. Tam gdzie najłatwiej pobrac silne włosy. Jak powiedziałem że mają mi pobrać z klatki czy szyji zarost to nawet nie chciało im się tego robić bo za duzo zachodu i za trudno. NIe wiem jaka klinika tak delikatnie i skrupulatnie pobiera włosy z szyji i klatki i sukcesywnie wszczepia nie niszcząc już obecnych graftów.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo, a czy nie zastanawiałeś się czasem czy nienajlepszy odrost nie jest efektem zbyt krótkich przerw pomiędzy kolejnymi zabiegami? Nie mam zamiaru się mądrzyć czy coś, sam tego nie wiem, po prostu jestem ciekaw czy ktoś być może spotkał się już z takimi opiniami i jakimiś zaleceniami co do odstępu czasu pomiędzy operacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemo, a czy nie zastanawiałeś się czasem czy nienajlepszy odrost nie jest efektem zbyt krótkich przerw pomiędzy kolejnymi zabiegami? Nie mam zamiaru się mądrzyć czy coś, sam tego nie wiem, po prostu jestem ciekaw czy ktoś być może spotkał się już z takimi opiniami i jakimiś zaleceniami co do odstępu czasu pomiędzy operacjami.

Odstęp był rok a za drugim razem pelne 9 msc.

 

-- 10 sty 2018, 21:24 --

 

Zamieszczam zdjęcia pół roku po zabiegu. Łącznie zostało przeszczepionych 8438 graftów.

w Getfue 2074 grafty

dr Maral 2850 graftów

HDC 3514 graftów

DSC03293.thumb.JPG.304de13c86fedd93239d10e46defbe02.JPG

DSC03294.thumb.JPG.f5f4d00a684ebbeed39730123a8625a5.JPG

DSC03295.thumb.JPG.4761582ff89aca343a01b7fb5f8f138f.JPG

DSC03296.thumb.JPG.1b4542278ddbd7ee1907465f24f60fa7.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt rzeczywiście bardzo fajny biorąc pod uwagę stan wyjściowy. Mówię o samym ht bez mikropigmentacji juz dużo lepiej wyglądał.

Najlepsze jest to, że on przeszczepił tylko 6217 graftów a ja prawie 8500 czyli zrobił o około 2280 mniej graftów ode mnie a efekt ma dużo lepszy.

Ciekawe też z jakich klinik korzystał, że mu tak idealnie wszystko delikatnie a nie maszynowo pobrali z szyji zarostu, dolnego krańca donoru itp...

Jak ja bylem to i u Marala i w HDC pobieraja jak leci, że środka donoru, że środka zarostu. Tam gdzie najłatwiej pobrac silne włosy. Jak powiedziałem że mają mi pobrać z klatki czy szyji zarost to nawet nie chciało im się tego robić bo za duzo zachodu i za trudno. NIe wiem jaka klinika tak delikatnie i skrupulatnie pobiera włosy z szyji i klatki i sukcesywnie wszczepia nie niszcząc już obecnych graftów.

Wydaje mi się że podstawą takiego efektu jest to, że facet ma grube i ciemne włosy, które dobrze maskują, przynajmniej tak wynika za zdjęć. Dodatkowo ma dosyć podobną strukturę włosów na głowie i brodzie, dlatego miał, a być może jeszcze ma spore pole manewru. Nie wiem w jakich klinikach robił zabiegi, ale jeśli Cię interesuje, to przesyłam wątek w którym znalazłem jego relacje, więc jeśli pogrzebiesz, to pewnie znajdziesz więcej informacji.

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... nw6.59158/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo machnąłbyś mikropigmentacje pomiędzy albo zafarbował włosy na blond i by było git


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemo machnąłbyś mikropigmentacje pomiędzy albo zafarbował włosy na blond i by było git

nie ma takiej opcji.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bierz MSM, biotynę, aminokwasy (Cysteina, Lizyna, Arginina) - na pogrubienie włosów i nakładaj jakiegoś Waxa i będzie lepiej

 

Nawet taka wcierka Garnier Fructis Grow Strong (stemoxidine) pomaga utrzymać więcej włosów w fazie wzrostu, a nie ma uboków i kosztuje grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz MSM, biotynę, aminokwasy (Cysteina, Lizyna, Arginina) - na pogrubienie włosów i nakładaj jakiegoś Waxa i będzie lepiej

 

Nawet taka wcierka Garnier Fructis Grow Strong (stemoxidine) pomaga utrzymać więcej włosów w fazie wzrostu, a nie ma uboków i kosztuje grosze.

 

Bez ubokow a warto dodac. Z wlasnego doswiadczenia zgadzam sie, pomysl o tym niewielkie wydatki a po kilku miechach sam zobaczysz czy warto, czy nie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to obcial na 0. Od razu bedzie lepiej bo wizualnie bedzie wiecej wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to obcial na 0. Od razu bedzie lepiej bo wizualnie bedzie wiecej wlosow.

 

A niby to dlaczego ma być więcej wizualnie, co rozmnożą się te kropeczki na glacy w jakiś cudowny sposób?

 

Swoją drogą to super dobra ta Twoja polityka wydać kilkadziesiąt czy nawet 100 kafli, robić HT 3 razy, i golić później łeb.....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne poczucie szczescia. Jednemu wystarczy nw1 lub 2 a inny bedzie ciagle marudzil i mial nierealne oczekiwania. HT to tylko iluzja i trzeba sie z tym pogodzic. Lepsze to niz Twoja polityka czyt. wieczny lament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma inne poczucie szczescia. Jednemu wystarczy nw1 lub 2 a inny bedzie ciagle marudzil i mial nierealne oczekiwania. HT to tylko iluzja i trzeba sie z tym pogodzic. Lepsze to niz Twoja polityka czyt. wieczny lament.

 

Jaki lament człowieku ? to nie lament tylko skrajne wkurwienie że lekarze są sku****ynami.

 

A czy moje oczekiwania są realne czy nie to to się jeszcze okaże.... - zapewniam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iluzja... kur.. Jak to czytam to mi się słabo robi. Qrwa iluzja to jest jak wypada królik z kapelusza... Jak ktoś daje dużo kasy a lekarz mówi mu że po zabiegu będzie miał dobry efekt to czy nazwiesz to iluzja czy dobrą gęstością włosów to już nieistotne. A jak spierdola zabieg bo dadza gęstość zapałek to odwoływanie się "to tylko iluzja" jest żałosna bo taka iluzje w dupę moz3sz sobie wsadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardziej tutaj upatruje się mała liczba graftów. Jestem realistą i 8500 to jednak niewiele na tak poważne łysienie i taki obszar jak u mnie. Tutaj potrzeba minimum 10-15 tyś. No ale na dzień dzisiejszy już donor skończony, włosów brak, więc z zabiegami tez koniec. Trzeba czekać aż wymyślą eliksir na porost włosów

 

zawsze pozostaje BHT i to nie tylko z brody

Dzięki Grzegorz, ile uważasz, że potrzebowałbym jeszcze BHT? dr.As potrafi zagęścić i sadzić na tyle bezpiecznie by nie uszkodzić już przeszczepionych wcześniej graftów?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemo, a czy nie zastanawiałeś się czasem czy nienajlepszy odrost nie jest efektem zbyt krótkich przerw pomiędzy kolejnymi zabiegami? Nie mam zamiaru się mądrzyć czy coś, sam tego nie wiem, po prostu jestem ciekaw czy ktoś być może spotkał się już z takimi opiniami i jakimiś zaleceniami co do odstępu czasu pomiędzy operacjami.

Odstęp był rok a za drugim razem pelne 9 msc.

Ok, jakoś tak sobie nie wiem czemu zakodowałem, że miałeś po jakieś pół roku przerwy pomiędzy zabiegami. Sorry, powinienem to wcześniej sprawdzić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wlasnie mija ok 7 miesięcy od zabiegu 3514 graftow.

Zdjecia z lampa i bez lampy.

Wydaje mi sie ze jest coraz lepiej a to jeszcze nie koniec.

840E4264-835D-4C59-8344-7737477E05AF.thumb.jpeg.28b12fe5fb6c47d6272df76ec0600b98.jpeg

2137D437-65EC-4969-B737-96E21BC34D46.thumb.jpeg.27ccabf2c492576309a73b9532a1f3e0.jpeg

ABB74403-548C-48B8-A7C9-D997D1A83B22.thumb.jpeg.eed744d36c5e9b04307bd0a897f713ff.jpeg

C4FBADC2-7F55-46B0-812C-47320CBB6383.thumb.jpeg.408f6addd93f57624b13eb19e2bb2b01.jpeg

04C2CCFD-B5C5-44B5-8924-4FA577484730.thumb.jpeg.1a41576ff65d4151b89987d5c71626e3.jpeg

02A4B9E5-C995-4641-9605-6A5D8BB49CB1.thumb.jpeg.6d7eb955c0c05118ee00c27a26d6735c.jpeg

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie maszy Ty sam odczucia? Było warto jechać na te 3500 do HDC? Oczywiście to nie koniec jeszcze odrostu, przynajmniej teoretycznie tak kliniki podają co akurat jest moim skromnym zdaniem gówno prawdą bo po 7,8 miesiącach włosy tylko zmieniają swoją grubość ale nie wyrastają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje o wiele korzystniej wyglądasz z włosami ścietymi na kilka mm , głowę masz kształtną i o ile nie zrobi się na górze porządny busz ( bo wiadomo że to jeszzce rośnie ) to ja bym szedł w kierunku krótkich włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...