free web hit counter Skocz do zawartości
salvadorek

Co w trawie piszczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się zmieniło odnośnie łysienia czy nadal pozostaje to co jest na chwilę obecną? Jakieś badania, testy dobrze rokujące, cokolwiek?

 

2017 rok i wciąż problem nie jest rozwiązany (mimo że znany od wielu, wielu lat), ta dolegliwość to jest jakaś masakra ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie brzmi optymistycznie :P na tą przypadłość chyba nigdy nie będzie nic konkretnego tylko same pół środki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekaj na Shiseido, ale to dopiero w 3 kwartale 2018 w Japoni bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna o tym poczytac? Mam takie teraz zalozenie ze jak czytam o wlosach i terapiach i lekach to mi wlosy rosna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko bedzie faktycznie dzialac to i kredyt na to wezme taka desperacja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko bedzie faktycznie dzialac to i kredyt na to wezme taka desperacja..

 

Jakaż to desperacja..... normalna rzecz, a pieniądze rzecz nabyta choć trudna do nabywania w tym kraju dla większości ludzi.

 

Poczekamy 2 -3 lata, ale coś mi się wydaję że będzie jak zwykle - obym się mylił - ale mylę się rzadko.

 

Swoją drogą to jestem ciekaw komu pierwszemu uda się wyleczyć łysienie czy rozmnożyć istniejące włosy, czy tym wszystkim badaczom czy antydhtorowi ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że jedyna nadzieja w rozmnażaniu włosów.Miejmy nadzieję,że to już blisko...A czy to będzie Tsuji czy Antydhtor to czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że jedyna nadzieja w rozmnażaniu włosów.Miejmy nadzieję,że to już blisko...A czy to będzie Tsuji czy Antydhtor to czas pokaże

 

No właśnie dlatego zastanawiam się czy warto teraz wydawać tyle hajsu na zwykłe HT w tej chwili (a cyfra spora w klinice w której zgodzili się zrobić mi linię) czy lepiej jednak poczekać nawet te parę lat (stan mam w sumie dość dobry i stabilny dzięki tym dragom) i tak zrobić jak kiedyś sobie planowałem że zrobię przeszczep koło 40-stki ?

Nie wiem, albo zrobić HT w tańszej klinice za powiedzmy pół ceny, tutaj jeszcze rozważam redukcję czoła także w ogóle cyfra kosmos za wszystko byłaby.

 

Wydać tyle hajsu teraz..., a może czasami hajs później byłby potrzebny jak by było klonowanie w ofercie, albo coś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest teraz taki czas,że coś może się "urodzić".Poczekajmy na październikowy kongres w Japoni coś może wtedy będziemy wiedzieć.Klonowanie to najlepsza opcja nieograniczony donor.Wtedy to by było wybawienie dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według informacji znalezionych w internecie - coś około 1000 dolarów ma to kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...