free web hit counter Skocz do zawartości
ninjaturtle

BHR Clinic - FUE 2693

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

oto moja upragniona relacja,

do zabiegu przymierzałem się od początku roku i nareszcie zrobione!

 

Grafty: 1-681 2-1189 3-742 4-81

Łącznie: 2693 grafty

Koszt 3,6graft: 9700E

Zabieg ok. 10 godz.

 

Przy zabiegu pracowały dwie osoby symetrycznie, dr.Bisanga i dr.Ouriaghli pobierali grafty.

Pozostali technicy większość okazuje się że są te same osoby które robiły mi ok 10 lat temu,

także widać że każdy z nich ma kilkanaście lat skilla w zawodzie jak Bisanga

 

Czas i dojazd do kliniki bezbłędny-ok 3godz lot-em i kolejką z lotniska- ok400lot + 10e

sama klinika pod hotelem catalonia-60e doba

 

ps.Wyboru kliniki dokanełem ze względu na jakość poprzedniego zabiegu, pełny odrost i naturalna gęstość, i tak jak teraz mam nadzieję uzyskać

bhr02.jpg

bhr01.jpg

bhr03.jpg

(fotki 2 dni po zabiegu)

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał część tych graftów wrzucić w zakola i ewentualnie obniżyć linie choćby o 2 mm.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jak kto woli, ja nie mam takich wymagań, po prostu nie chcę być łysą pałą jak mój ojciec.

Przód robiłem ok 10 lat temu u nich jako jeden z pionierów w bhr i efekt jest spoko, sporo tam graftów 4-5 włosowych,

a obecnie celem była naprawa postępu łysienia za grzywką.

 

wg mnie wysokość linii względnie zależy od fryzury jaką lubisz nosić, wyższą linię można maskować nieco dłuższymi włosami, akurat fotkę sprzed 3 lat jaką mam pod ręką, z grzywką po bhr już, z tyłu za grzywką jeszcze nie było widać postępu dupizmu:

fota1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeciez przodu to Ty wogole nie masz, jest resztka wlosow na jezyku i wielkie zakola, serio taka linie zrobili Ci w BHR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie 1 przypadek,ze linia w ogole u BHR nie spelnia kryteriow. Sorry ale jezeli Ciebie taka linia zadowala to ok,ale 99% lysiejacych ,chcacych miec linie ktorej nie pamietaja to nie zadowoliloby ich to.

Jednak wciaz uwazam,ze Koray i HDC to lepszy wybor od BHR. Jedynie kwestia tego donoru teraz pozostaje wciaz otwarta.

Tak jak napisalem najwazniejsze,ze jestes zadowolony to podstawa reszta sie nie liczy my mozemy sobie tu tylko debatowac


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy zabieg był odbudową grzywki, jak pisałem ile lat temu to było robione i jak po ostatniej fotce widać wg mnie się spełnił, z dalszą częscią- teraz po odroście się okaże, dokładnie jak angel piszesz własna samoocena tu się liczy, na codzień też się sprawdza.

więc za bardzo nie mam ochoty wchodzić w większe polemiki "co będzie-a co nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja, pamiętam że pisałeś kiedyś że po pierwszym zabiegu linię masz jak Ronaldo, to może dlatego teraz trochę osób się dziwi. Ale najważniejsze, że Ty się z tym czujesz ok. Z ciekawości, ile wtedy dostałeś przy pierwszym HT graftów i na jaki obszar? Wygląda na to że nie będziesz miał problemów żeby wyciągnąć z donoru jeszcze trochę na koronę i uda Ci się pokryć cały łysiejący obszar, gratuluję

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że jesteś zadowolony, ale podtrzymuję to co myślę, tj., że bhr robi najgorsze linie na świecie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwsze HT wówczas poszło ok 2600gr, wzbudzi to kontrowersje bo obecna liczba jest niecałe 100 graftów wyższa a pokrywa znacznie większy obszar. Jak wspomniałem wtedy średnia graftów poszła lepsza bo 4-5włosowych było dużo i więcej na linię, teraz więcej 2-3włosowych. Jeśli uzyskam obecnie efekt z mojej ostatniej fotki... zapominam o sprawie na dalsze lata. btw.jeszcze jedno FUE można będzie u mnie wyciągnąć.

 

Radek- może i racja, może gdybym zaczął tam robić sceny że muszę mieć prostą linię to by nie odmówili, jednak to nie mój prior.

 

-- 24 sie 2017, 16:34 --

 

Dziwnie to wyglada z tylu kolko, przodu nie ma, jest tylko srodek zrobiony, ale jak kto woli

 

specjalnie dla Ciebie wrzucam fotkę w mniej ostrym świetle, wydaje mi się że jednak grzywkę mam - ciemniejsze miejsca to grafty 4-5włosowe, linia wokół grzywki to najgęściej upakowane grafty. Wtedy pamiętam robili mi ten przeszczep dwa dni, dzisiaj z tego co słyszałem/widziałem do ok.3tysięcy graftów ogarniają w jeden dzień.

Ogólnie teraz przy mnie ok 6-8 osób pracowało na zmiany, w tym Bisanga i ta druga doktor.

 

fotka02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie 1 przypadek,ze linia w ogole u BHR nie spelnia kryteriow. Sorry ale jezeli Ciebie taka linia zadowala to ok,ale 99% lysiejacych ,chcacych miec linie ktorej nie pamietaja to nie zadowoliloby ich to.

Jednak wciaz uwazam,ze Koray i HDC to lepszy wybor od BHR. Jedynie kwestia tego donoru teraz pozostaje wciaz otwarta.

Tak jak napisalem najwazniejsze,ze jestes zadowolony to podstawa reszta sie nie liczy my mozemy sobie tu tylko debatowac

 

No właśnie, o BHR mówi się że za bardzo konserwatywni. Nie rozumieją że chce dobrą linię do 50 r.ż., i mało mnie obchodzi jaką będe miał linie będąc starcem/czy braknie graftów na reszte czachy. Od tego jest mikropigemntacja (siwa ). Chcę dobrą linię nawet kosztem innych rejonów łba. Klient płaci klient wymaga (oczywiście w miarę rozsądku). Dla mnie BHR i tak za drogi.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na tym zdjeciu widac niestety rzadki jezyk plus duze zakola bez lagodnego zejscia po bokach, jednym slowem linia do poprawy jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz tu u Koray'a, Ty masz prawie jak przyklad 1 , bo tam nie ma az takich wzynan. Jak dla mnie powinni Ci zrobic max przyklad 5 - linia do zaakceptowania chociaz wysokie czolo daje wiele do myslenia- kompromis na ktory powinni isc Ci z nw 5-6(sam siebie tam powinieniem dopisac)

Niestety musze Cie zawiezc, ale reszta linii to linie o ktore nam chodzi i mozna nazwac , ze nie jestesmy lysiejacy plus mega zadowoleni z nowego wizerunku.(osobiscie nr 4 mi sie podoba i cos takiego mialem jakies 14-15 lat temu, czyli jeszcze przed moim lysieniem, jako ze mam prawie 30 to takie cos by mnie zadowolilo i to bardzo)

aha nr 6 podobne do nr4 ale w 6 chyba wyzsze czolo wiec to nr 6 to takie pomiedzy nr 1 a 5

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... esign.html


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbym upaść na moją łysiejącą głowę żeby przy moim stanie łysienia NW5-6 robić sobie linię geja a zabrakłoby mi graftów na pokrycie jakiejś 1/3-1/4 obszaru łysienia przy koronie

kolejny zabieg chcę wykonać za jakieś 2-3lata(może) i zapomnieć o tym syfie, dlatego mam zapas donoru na ostatnie FUE ok 2tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robić sobie linię geja

 

A jaka to jest linia geja ? Bo z tego co słyszałem (i to na tym forum) to geje w większości nie mają linii bo są łysolami.

 

Jak dla mnie to akurat linia geja - to taka dokładnie jak masz zrobioną.

 

Poznajesz geja po linii włosów...? Po czym jeszcze poznajesz geja po różowych trampkach.... ? Jeśli po tym rozpoznajesz gejów i twierdzisz po tym że ktoś gej to gratuluję wspaniałego mózgu.

Bo ja rozpoznaję geja w kimś jeśli rucha w dupę innych facetów bądź daję się ruchać w dupę przez innych, albo jak się mizia i prowadza z innym facetem.

 

-- 26 sie 2017, 8:38 --

 

Najważniejsze, że jesteś zadowolony, ale podtrzymuję to co myślę, tj., że bhr robi najgorsze linie na świecie.

 

 

Dokładnie, BHR robi najgorsze linie na świecie - przynajmniej facetom, i nigdy bym nie pojechał do tej kliniki nawet jakby cena była 0.5 € za graft.

 

-- 26 sie 2017, 8:43 --

 

Patrz tu u Koray'a, Ty masz prawie jak przyklad 1 , bo tam nie ma az takich wzynan. Jak dla mnie powinni Ci zrobic max przyklad 5 - linia do zaakceptowania chociaz wysokie czolo daje wiele do myslenia- kompromis na ktory powinni isc Ci z nw 5-6(sam siebie tam powinieniem dopisac)

Niestety musze Cie zawiezc, ale reszta linii to linie o ktore nam chodzi i mozna nazwac , ze nie jestesmy lysiejacy plus mega zadowoleni z nowego wizerunku.(osobiscie nr 4 mi sie podoba i cos takiego mialem jakies 14-15 lat temu, czyli jeszcze przed moim lysieniem, jako ze mam prawie 30 to takie cos by mnie zadowolilo i to bardzo)

aha nr 6 podobne do nr4 ale w 6 chyba wyzsze czolo wiec to nr 6 to takie pomiedzy nr 1 a 5

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... esign.html

 

Angel, jak wiesz są ludzie którzy chcą przy pomocy HT zrobić sobie linię NW 6 z NW 7 w wieku 60 lat i nic nam do tego. Autorowi tematu tak się podoba i nie zmienimy tego.

 

Także dajcie spokój, bo to są jego rację na których temat się wypowiadał także w innych wątkach. Uszanujmy jego decyzję.

 

-- 26 sie 2017, 8:47 --

 

:idea:

kolejny zabieg chcę wykonać za jakieś 2-3lata(może) i zapomnieć o tym syfie

 

Na pewno zapomnisz.... skoro widok tak ohydnej linii (właściwie braku linii, bo co to jest te kilka wypierdków na języku.... które mogą jeszcze nawet wypaść w przyszłości) zawsze będzie przypominał o tym.

 

Czuj się koleś jak zapomnisz.....

 

-- 26 sie 2017, 8:49 --

 

Na tym zdjeciu widac niestety rzadki jezyk plus duze zakola bez lagodnego zejscia po bokach, jednym slowem linia do poprawy jak dla mnie

 

To to akurat każdy powie - ino nie autor tematu, ale to on ma być szczęśliwy i zadowolony i skoro uważa że jest git tak jak jest to tak dla niego jest.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie geja to linia włosów idealna (NW0) ala CR7? Paranoja, że coś co uchodzi za ideał (w tym wypadku włosów) jest ośmieszane i kojarzone z homo.

 

Ale argument iż w NW5-6 nie dąży się do NW1 jak najbardziej rozumiem.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Linie geja to linia włosów idealna (NW0) ala CR7? Paranoja, że coś co uchodzi za ideał (w tym wypadku włosów) jest ośmieszane i kojarzone z homo.

 

Ale argument iż w NW5-6 nie dąży się do NW1 jak najbardziej rozumiem.

 

Owszem paranoja, ale wiesz to z zawiści, nienawiści do ludzi z perfekcyjnym stanem, jak i z faktu bezradności i niemocy we własnym przypadku.

Nie od dzisiaj też wiadomo że wszelkiego rodzaju ludzie kalecy (łysina też jest przecież swego rodzaju kalectwem) nienawidzą tych zdrowych czy/i/albo perfekcyjnie wyglądających i są wysoce i wyjątkowo złośliwi do nich często okazując to np. w taki sposób jak to robi właśnie autor tematu - czyli bredzi i sieje tezę (w którą nawet niektóre głupki są skłonni uwierzyć) że masz super włosy to jesteś gejem. Tyle.

 

Ja też rozumiem argument że przy *ujowym stanie nie dąży się do perfekcji wyglądu włsoów (no chyba że na pewnych założeniach o których nieraz mówiłem np. użycie systemu za taką nisko zrobioną linią), tylko że nazywanie perfekcji gejostwem jest śmieszne/chore i świadczy o tym o czym w poprzednim wierszu napisałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownywanie jakiejs lini do preferencji seksualnych jest powiem delikatnie: bez sensu - ale tez krytykowanie ze jakas tam linia jest zla tez jest bez sensu - to jest funkcja indywidualnych preferncji - komus sie podoba taka innym inna - ninja chcial taka i ja ma bo mu sie podoba i zycze mu odrostow - ja tez np. w niskiej lini wygladam zle (nie podobam sie sobie mialem naturanie wysokie czolo jako dzieciak tez i w niskiej lini wygladam jak w "czapce" sprawdzalem w programie photo i wole linie M i taka bede robil) - to oczywiscie moje odczucie tylko i nikogo nie przekonuje ze ma sobie taka robic) Po za tym sa 2 kategorie jak widze opini - ktos woli niska linie nawet za cene placka pozniej na koronie - i tacy co wola linie wyzej poto aby starczylo na korone w pozniejszym okresie lysienia - ja tez wole miec "rowne" wlosy tj. Wyzej linie ale rowno na w miare calej powierzchni niz gesta linia potem przerwa i znowu potylica zarosnieta (chodzi o okres kiedy z wiekiem posunie sie to dziadostwo )ot takie moje pojecie estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, z moim porównaniem może popłynąłem, ale czasami dosadne porównania są konieczne aby ktoś zrozumiał o co biega, dajmy z tym spokój już.

Przy moim obecnym stanie a tendencjami w rodzinie -ojciec itd wszyscy to klony kapitana ze star treka...

Także z moim podejściem do dupizmu rodzinnego i polityką graftową kliniki uznaję że nadal jestem na prowadzeniu.

Kolejna relacja wkrótce...bardzo jestem ciekaw jak tym razem zejdą strupki po fue aby dało się pójść do pracy (ps.będą fotki)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update:

dziś mija niecały tydzień od zabiegu

-większość strupków w donorze pogoiła się i odpadła, pomagałem sporo kosmetykami które dostałem.

Odrobinę kropek zostało, ale nie ma opuchlizn, przebarwień itp, więc jest dobrze

Włosy na górze nadal się trzymają, tam jest więcej strupków, jednak tych nie tykam.

foto01.jpg

foto02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up. ponad 3 tydzień. Co ciekawe, o ile pamiętam jest o wiele mniejszy shock-loss w porównaniu do wczesniejszego przeszczepu, "nowe" włosy prawie wogóle nie wypadają i rosną razem z natywnymi. Ale pewnie szybko poleci zaniedługo...

fotka01.jpg

fotka02.jpg

(jakość telefoniczna...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, że BHR zrobiło taką linię.

Zgodzę się z tym, że ogólnie mają podejście dość konserwatywne, ale przy naciskaniu ich można uzyskać to co się chce (Anty jak to czytasz to oczywiście pomijam Twoją linię U).

 

Ja będąc teraz we wrześniu na konsultacji to doktor narysował mi nową linią jeszcze z pół centymetra niżej itd. I wyszło to z nieporozumienia (może kwestia mojego angielskiego). bo ja chcę tylko mój ubytek po "wypadku" uzupełnić i dociągnąć prawe zakole by było symetryczne względem lewego.

 

Ale do czego zmierzam. Narysował nową linię i to jeszcze lepszą niż mam. I w zasadzie bez większego problemu. Choć ja jestem zadowolony z aktualnej linii (prócz tego prawgo zakola).

 

Dlatego aż nie wierzę w tę linię tutaj. Masz gdzieś foty z tego pierwszego zabiegu?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieki temu...mogę poszukać chyba za płycie cd

mój przypadek jest inny, nie zależało mi ani wtedy ani dziś na żadnej linii baby-kid oni tylko załatwiają problem zasranego łysienia na całej górze, łącznie mogę mieć rozłożone na 3fue w kilkuletnich odstępach czasowych, zależnych ode mnie. Donor mam nie poryty więc ten rodzinny syfon powinien być załatwiony w 100% za jakiś czas.

ps. Nerd mam wrażenie że Bisanga raczej jest zwolennikiem "etyki" przeszczepów, nie zależy mu na kasie i nie będzie ryzykował naiwnego klienta który robi sobie baby-linię przy prognozie łysienia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...