free web hit counter Skocz do zawartości
ninjaturtle

BHR Clinic - FUE 2693

Rekomendowane odpowiedzi

bronił się będę zawsze i mam gdzieś poprawności polityczne.

Wydaje mi się że równie dobrze wielu userów tutaj nie potrafi rozgraniczać przeszepów do celów kosmetologii- obniżanie linii itp skrzydełka motyla

a prawdziwa walka z łysieniem tj. minimalizowanie efektu dupy na czaszczce, a najlepiej odbudowa naturalnego stanu fryzury sprzed łysienia.

Pamiętam tylko w czasie kiedy zaczęły się wyjazdy na zachód po ht. była fala ludzi do napraw po starodawnych przeszczepach ("ISO-prandecki"), dziury po pseudo-fue,

zryte donory bliznami. Analogicznie teraz moda zmusza falę młodych do robienia linii Justina Biebera, na pewno dobrą jakością ale bez względu na "koszta".

 

ps. Może łatwiej byłoby się zrozumieć gdyby forum podzieliło się na dwa rodzaje leczenia chirurgicznego -kosmetyka / walka z łysieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to w zasadzie dla nikogo tu raczej nie jest problem kosmetyczny. Z reguły ludziom bardzo przeszkadzają już zakola (może nie wszystkim, ale tu obecnym raczej w większości), a dopiero potem - przy dalszym łysieniu - dochodzi do wniosku, że zakola nie były takie złe. Jedno się nie zmienia: ranga problemu - i nie jest to z całą pewnością problem kosmetyczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jakbym miał mega przerzedzone włosy, a donor nie pozwalałby na super odbudowanie. Naćkałbym wiele włosów i zostawił sobie zakola.

 

Niejednokrotnie mówiłem i są przecież takie przypadki, gdzie ludzie mają zakola, ale super włosy i nadal reszta gęsta i wygląda to i tak dużo lepiej niż ktoś kto ma rzadziutkie, słabe włosy, bez zakoli


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno mogę Cię zapewnić, rzadziutkich to na pewno nie będę miał, już teraz to widać jak podrosły o ok.~0.5cm jak widzę, zakola to dla mnie zupełnie naturalny stan, zupełnie nie rozumiem przecież facet z zakolami wygląda dojrzalej...z równą linią jak dziecko lub emo-pipka. Natomiast połysk na czasce to już zupełnie gówno, tego nie akceptuję.

ps.Nerd poglądy się zmieniają, ale problem w tym że donor też nie odrasta, dlatego sugeruję apsekt "kosztów", który w wielu przypadkach może wydawać się lekki, ale stawia wybór albo-albo (linie albo uzupełnienie łysienia w przyszłości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
facet z zakolami wygląda dojrzalej...z równą linią jak dziecko lub emo-pipka.

 

A z U-shape'm to jak wygląda ?

 

jak widzę, zakola to dla mnie zupełnie naturalny stan, zupełnie nie rozumiem przecież facet z zakolami wygląda dojrzalej...

 

Dla mnie z zakolami wygląda na łysiejącego czyli ze jest podatny na to zyebaństwo genetyczne. Innymi słowy jest z*ebany genetycznie i jest z defektem.

 

Dla mnie to nawet linia prosta nie jest pożądaniem ino tylko U-shape.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też osobiście uważam, że facet z zakolami wygląda naturalniej (czy lepiej to już kwestia indywidualna), ale nie każdy chce sobie zakola zostawiać - jego wybór i jego zadowolenie (lub nie - zależnie od efektu). Zapytaj np. Antka czy zakola są spoko.

 

@EDIT: Już nie ma co pytać, bo pisał o tym posta w tym samym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu już nie mój problem i ten topic obawiam się że chyba nie odpowie na takie dylematy

jestem zadowolony z tego że w dzisiejszych czasach można załatwić problem jednym machnięciem, dziady komuchy itp powoli za nami, świat przed nami.

Można się skupić na celach codziennych, a nie takich gównach którym nie warto poświęcać ani minuty czasu w ciągu dnia, nie mówiąc już o kastrowaniu się pigułami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żeby się móc skupiać na codzienności muszę mieć U-shape'a, bo zakola mnie rozdrażniają delikatnie mówiąc.

 

Też jestem zdania że Kapitalizm i Wolność to to jest to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wg mnie wysokość linii względnie zależy od fryzury jaką lubisz nosić, wyższą linię można maskować nieco dłuższymi włosami, akurat fotkę sprzed 3 lat jaką mam pod ręką, z grzywką po bhr już, z tyłu za grzywką jeszcze nie było widać postępu dupizmu:

 

 

bez obrazy kolego ale jak zobaczylem zdjecie, ktore widnieje nad tym tekstem to nie wyglada to ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj zdjęcia


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze tu nie ma dla mnie zadnych zakoli. Taki efekt tylko jeszcze z widow`s peakiem chcialbym miec. Problem w tym ze rzeczywiscie wypowiada sie tu duzo "Dzastinow" ktorych jedynym marzeniem jest przod jak u szympansa. Taka teraz moda. Koledze sie podoba i jest zadowolony i to jest najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Powiem szczerze ze tu nie ma dla mnie zadnych zakoli.

 

 

to ja proponuje wizyte u okulisty, linia jest mega hujowa z jebitnymi zakolami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia linią. Każdy ma swoje upodobania. Problem w gęstości bo czy linia niska czy wysoka to jak nie ma odpowiedniej gęstości to jedna i druga wygląda do dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie filmik po roku od ht. Tego gościa co wrzucałeś screena ninjaturtle:

 

 

Dla mnie bomba


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze tu nie ma dla mnie zadnych zakoli.

 

 

to ja proponuje wizyte u okulisty, linia jest mega hujowa z jebitnymi zakolami

 

dzieki za rade. No widzisz zakola czaja sie wszedzie. Badz czujny. Kobiety od razu patrza na zakola u facetow i w wyobrazni obliczaja ich pole powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze tu nie ma dla mnie zadnych zakoli.

 

 

to ja proponuje wizyte u okulisty, linia jest mega hujowa z jebitnymi zakolami

 

dzieki za rade. No widzisz zakola czaja sie wszedzie. Badz czujny. Kobiety od razu patrza na zakola u facetow i w wyobrazni obliczaja ich pole powierzchni.

 

Nie chodzi o dziewczyny, jezeli myslisz tylko o dziewczynach robiac ht to powodzenia.

Chodzi o swoje samopoczucie i pewnosc siebie. Jezeli jemu takie ht odpowiada i zakola sa dla niego ok to najwazniejsze, ze jest zadowolony. Natomiast zakola to jest lysienie a my na tym forum walczymy z lysieniem niewazne gdzie ono sie pojawia a zakola jak najbardziej sa jego pierwsza oznaka i psuja wyglad oraz pewnosc siebie.

Poza tym z takiego stanu 1 na 1000 moze byc zadowolony, zalezy tez kto co chce osiagnac, jaki ma stan, w ktorym zaczyna walke/ht oraz czy stosuje badz bedzie stosowal jakas kuracje. Wiele czynnikow ogolnie wplywa na to.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie linie sa w sam raz dla rezydentow dancingow w Ciechocinku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dziewczyny, jezeli myslisz tylko o dziewczynach robiac ht to powodzenia.

Chodzi o swoje samopoczucie i pewnosc siebie. Jezeli jemu takie ht odpowiada i zakola sa dla niego ok to najwazniejsze, ze jest zadowolony. Natomiast zakola to jest lysienie a my na tym forum walczymy z lysieniem niewazne gdzie ono sie pojawia a zakola jak najbardziej sa jego pierwsza oznaka i psuja wyglad oraz pewnosc siebie.

Poza tym z takiego stanu 1 na 1000 moze byc zadowolony, zalezy tez kto co chce osiagnac, jaki ma stan, w ktorym zaczyna walke/ht oraz czy stosuje badz bedzie stosowal jakas kuracje. Wiele czynnikow ogolnie wplywa na to.

 

 

No z pewnoscia zaden Dzastin nie bedzie zadowolony bo on musi miec linie zrobiona jak po nalozeniu patelni na glowe. Zakola to jeszcze nie lysienie a tylko mozliwa zapowiedz utraty wlosow nieco wieksza niz u ludzi z NW0 lub 1. To powinienes wiedziec. Kolejna rzecz to panujacy tu kult noszenia wlosow dluzszych nadajacych sie do zaczesania do tylu lub na bok po to by maskowal reszte (rozumiem takie podejscie klienta i cel transplantacji). W tym konkretnym przypadku mamy pana ktory preferuje krotkie fryzury jak ja i bardziej konserwatywne podejscie. Wazne aby twarz byla "obramowana" linia wlosow. Facet zadowolony i koniec tematu. No i na koniec nie ma co sciemniac ze mlodemu Dzastinowi chodzi o laski bo lepsze samopoczucie i pewnosc siebie to (czyt.) wieksza mozliwosc poznania dziewczyny.

 

ps. w poscie wyzej pisalem kobiety

 

-- 15 sty 2018, 22:53 --

 

Takie linie sa w sam raz dla rezydentow dancingow w Ciechocinku

 

hehe. najlepiej sam wiesz bo nie raz prowadziles tam korowod jako ten bez lini za to z zaczeska z boku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe. najlepiej sam wiesz bo nie raz prowadziles tam korowod jako ten bez lini za to z zaczeska z boku

 

nigdy nie lubilem fryzury na bok mimo duzych zakoli czesze sie do tylu z bokami i tylem wygolonym na zero wtedy zakola zmniejszaja sie optycznie i nie wygladaja jak u 50 cio latka

 

linia dzastina jest zdecydowanie za niska takiej bym nie chcial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe. najlepiej sam wiesz bo nie raz prowadziles tam korowod jako ten bez lini za to z zaczeska z boku

 

nigdy nie lubilem fryzury na bok mimo duzych zakoli czesze sie do tylu z bokami i tylem wygolonym na zero wtedy zakola zmniejszaja sie optycznie i nie wygladaja jak u 50 cio latka

 

linia dzastina jest zdecydowanie za niska takiej bym nie chcial

 

 

Ok. Rozumiem Cie.

Mi osobiscie linia autora tego tematu bardzo odpowiada choc delikatnie bym ja wyostrzyl dodajac na przodzie widow`s peak czyli taki maly trojkacik. Tego czego nie rozumiem to negacji tej lini ze strony forumowiczow. Parcie mlodziezy forumowej na malpie linie jest i smieszne i irytujace. Negacja wszystkiego co nie NW0 na sztandarach. Nie kazdy mial taka linie i nie kazdemu pasuje. Skromne NW1 czy NW1.5 z zakolami jest ok i bez faszerowania sie chemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem dodać że ne jestem młodzieżą bo mam 35 lat. Ale nawet jak będę miał 135 to też będę chciał mieć Uszejpa. Wiek nie gra roli dla mnie w tym, ani płeć.

 

@nova , czym się irytujesz ? co jest irytujące ? że ktoś chce inaczej wyglądać niż Ty ? Ale dobrze że nie wyzywasz chociaż ''Dżastinów'' od pedałów itd.... jak autor tego tematu....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ze ktos wlasnie chce zebym wygladal jak wszyscy.

...ze ma byc linia jak od linijki czyt. patelnie na glowe wloz!

...ze nie moga zrozumiec, ze mozna troche inaczej i miec krotkie wlosy jakby to byl skandal

 

do jutra panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ze ktos wlasnie chce zebym wygladal jak wszyscy.

 

Fakt, to to wku*waia niesamowicie, chyba najbardziej chyba nawet - tu się zgadzam. Jednak wątpię aby ludzie z prostymi liniami, i tacy którzy chcą mieć te proste linie to byli tutaj ci ''wszyscy''. Dużo czytam to forum i zaobserwowałem że większość tutaj chce jednak Mszejpa, albo ogólnie linię z zakolami, a nie prostą.

 

 

...ze ma byc linia jak od linijki czyt. patelnie na glowe wloz!

 

Ale kto Ci narzuca taką linię jak od patelni ?, rób sobie jaka Ci się podoba i jaką chcesz, widzisz, mnie, to narzucają, żebym takiej linii nie miał jak chcę, tylko zupełnie inną i taką jakiej nienawidzę.

 

 

...ze nie moga zrozumiec, ze mozna troche inaczej i miec krotkie wlosy jakby to byl skandal

 

Mogą mogą zrozumieć, normalni ludzie mogą zrozumieć że można inaczej - choć masz rację że nie wszyscy to rozumieją.

Ale kto Ci broni mieć krótkie włosy ? - możesz przecież obcinać co tydzień, a nawet golić łeb codziennie brzytwą jak chcesz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samych zakoli to mi one nie przeszkadzają pod warunkiem, że nie łysieję. Myślę też, że żadnej kobiecie to nie przeszkadza jeśli masz zakola a resztę włosów bardzo gęstych. Gorzej jak łysiejesz czyli masz zakola i rzadkie włosy lub bez zakoli a łysiejesz po całości lub gniazdo jak Zidane.

Popek naprzykład ma zakola dosyć mocno wysunięte a reszta włosów bardzo gęsta, nie łysieje i wygląda fajnie, super linia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...