free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Czy chirurg ma prawo odesłać klienta do psychiatry ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tak się czasami zastanawiam czy to nie jest prywatne forum kilku osób... ??

 

Patrząc na to jaką macie wszechstronną wiedzę i to na każdy temat pisząc te wszystkie referaty to pewnie jesteście ludźmi wielkich sukcesów... Wszystkim doradzacie , ba nawet uczycie jak mają myśleć, postępować itp.

 

Szacunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ba nawet uczycie jak mają myśleć, postępować itp.

 

No właśnie, co niektórzy tu próbowali już np. mnie uczyć jak mam myśleć w jaki sposób, jak postępować, i jakie mieć poglądy.

 

 

Patrząc na to jaką macie wszechstronną wiedzę i to na każdy temat pisząc te wszystkie referaty

 

A co zazdrościsz? Było się uczyć a nie na szkołę ''kamieniami rzucać'' i na wagary łazić.

 

 

Tak się czasami zastanawiam czy to nie jest prywatne forum kilku osób... ??

 

A co myślisz to się samo to forum stworzyło, albo państwo je stworzyło ?

 

Zawsze też możesz założyć swoje forum, tak samo jak uczynili niektórzy zbanowani na wielkich forach zagranicznych.

 

Wszyscy którzy mają teraz prywatne fora byli kiedyś członkami innych wielkich for, więc droga wolna.

 

Życzę sukcesu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znasz przysłowie z krową i mlekiem ....

 

Proponuję czytać ze zrozumieniem...

 

Życzę sukcesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znasz przysłowie z krową i mlekiem ....

 

Życzę sukcesów

 

Nie nie znam, oświeć mnie.

 

 

Proponuję czytać ze zrozumieniem...

 

Ja już dobrze rozumiem że jesteś jednym z tych upierdliwców i zawistnych ludzi, wile razy to okazałeś w swoich postach, szczególnie jak były na mój temat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sądząc po ilości napisanych postów to masz rację

 

Spójrz na swój licznik postów i zapytaj o "upierdliwca" jeszcze raz ..

 

"Dziwny jest ten świat"

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po ilości napisanych postów to masz rację

 

Spójrz na swój licznik postów i zapytaj o "upierdliwca" jeszcze raz ..

 

"Dziwny jest ten świat"

 

Pozdrawiam

 

I widząc działalność takich jak ty będę jeszcze większym upierdliwcem!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Marnujesz się kolego w tych swoich "sukcesach"

 

Jak już jesteś takim człowiekiem sukcesu (do pięt Ci nie dorastam ) to dlaczego jeszcze nie jesteś po HT u-shap czy co tam sobie tylko życzysz. Kasa przecież załatwia nie takie marzenia ......

 

Zdrówka i spełnienia marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Patrząc na to jaką macie wszechstronną wiedzę i to na każdy temat pisząc te wszystkie referaty to pewnie jesteście ludźmi wielkich sukcesów... Wszystkim doradzacie , ba nawet uczycie jak mają myśleć, postępować itp.

 

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest niewątpliwie człowiekiem sukcesu. Dorobił się więcej niż ty kiedykolwiek w życiu. Spróbuj go przebić - powodzenia.

Czy to znaczy, że słuchasz go jak myśleć i postępować?

To taki przykład a mogę dać ich dużo, dużo więcej.

 

Nie bardzo rozumiem więc sensu twojej wypowiedzi. To trochę tak: nie mam argumentów, to zaatakuję personalnie swojego rozmówcę, zaneguję jego pozycję społeczną.

 

Tak to myślą prymitywne narody i dlatego się nie rozwijają, bo zawsze słuchają jakiegoś swojego króla i szamana.

 

Forum jest dla każdego kto chce się wypowiadać. Nikt tu przecież nie kasuje niczyich postów, poza wyjątkami jak działalność reklamowa, trolling i spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeczytaj uważnie własne wypowiedzi to dostarczą Ci argumentów.

 

Zwróciłem tylko uwagę, że narzucacie wszystkim w dyskusji jedynie Waszym zdaniem "słusznej racji" jest nie do zaakceptowania i pojawia się coraz częściej w wypowiedziach. Ciężko przejść obojętnie skoro temat jest na tyle banalny , że można go skwitować jednym zdaniem.

 

Nie kieruje i nie kierowałem się nigdy żadnymi pseudo "autorytetami"

 

Co do tych "prymitywnych narodów" to poczytajcie Wasze referaty najlepiej tak za rok lub dwa i jak teraz tego nie widzicie, to za ten czas na pewno

 

Rozumiem , że to jakaś forma dyskusji, ale dyskusji pod Wasze dyktando i to jest niestety smutne.

 

Nie musisz mi nic życzyć , nie podążałem i nie podążam za stadem...... Nie wymądrzam się i robił tego nie będę w szczególności publicznie.

 

Drażni mnie po prostu jakiś dziwny "kult" gościa który na siłę w każdym wątku przekonuje do swoich dziwnych "marzeń" . Nie mam nic do tego , ale czy na pewno muszę to czytać 1014 raz bo tyle jest postów z U-shape .

 

Bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marnujesz się kolego w tych swoich "sukcesach"

 

Jak już jesteś takim człowiekiem sukcesu (do pięt Ci nie dorastam ) to dlaczego jeszcze nie jesteś po HT u-shap czy co tam sobie tylko życzysz. Kasa przecież załatwia nie takie marzenia ......

 

Zdrówka i spełnienia marzeń

 

Wiem że się marnuję tutaj. Tak samo zresztą jako szczur kanałowy - też się marnuje i nie spełniam, a nawet przez to przestałem się rozwijać, i dlatego też zamierzam wejść w szołbiznes muzyczno-aktorski. To podobno daje kasę sławę i zazdrość wielu ludzi.

 

Dlaczego u-shape'a jeszcze nie zrobiłem ?

 

Dlatego że zbyt mały sukces jest mój jeszcze nie jestem milionerem ani miliarderem, mam co prawda dobrą brykę ale nie jest to Bentley Mulsanne we full wypasie - a o takim marzę, a poza tym to jeszcze czekam na efekty kuracji żeby linia na samej kuracji obniżyła się jeszcze o 1 cm wtedy przeszczepem uzyskam 3 cm wysokości czoła czyli tyle ile chcę i będę zadowolony.

Czekam też aż te wypierdki na zakolach urosną większe, i dłuższe, najlepiej byłoby żeby urosły do pełniej długości, a jak pewnie wiesz włosy rosną ok 1 cm miesięcznie to też 5 lat muszę poczekać co najmniej albo dużo więcej bo te wypierdki na zakolach rosną dużo wolniej niż reszta włosów, no, a jak będzie taki efekt samej kuracji taki jak bym sobie życzył to wówczas zrobiłbym jeszcze sporo niżej linię ta samą ilością graftów - to chyba jest jasne - wszystko też opisane jest w moim wątku ''skrajne obniżenie linii). Ponad to nie robię na razie HT też z tego powodu bo zastanawiam się też nad zabiegiem chirurgicznego obniżenia czoła, a zabieg ten należy zrobić zanim się zrobi HT - rozumiesz... ? żeby zamaskować bliznę i wówczas ukształtować finalnie nową linię w U-shape. Wszystko masz w moim wątku a to co tu robisz to jest spam i nie powinienem w ogóle z tobą gadać w tym wątku na temat mojego osobistego planu HT.

Robisz to złośliwie że tu spamujesz i mi dosrywasz, - tak jak Lion mówi, ale jestem tolerancyjny nawet dla takich jak ty.

Jak nie masz co robić i się nudzisz to jajka liż - pies jak nie ma co robić to też jajka liże. Możesz też opróżnić swoje jajka bo kuracji nie stosujesz, ja nie mogę bo niedawno opróżniałem a teraz za nim się nazbiera to 3 tyg nawet miesiąc jak nic - tak to jest na androcurze - także nie polecam jeśli chcesz aby móc cały czas normalnie korzystać prącia dla zabaw seksualnych.

 

Również zdrówka i spełnienia wszystkich nawet najskrytszych marzeń.

 

-- 25 paź 2017, 22:46 --

 

A komu to ja czy my tu coś narzucamy ? pierdo**lisz już nie wiesz co ramirezie.

 

To raczej mnie jeden forumowicz kiedyś próbował narzucić jego dyktando.

 

To chyba też dr. Przybylski próbuję swoim dyktandem narzucać konsultacje psychiatryczna przed HT


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdybyś pisał to tylko w swoim wątku to jeszcze bym Ci kibicował .Po prostu jestem i pewnie nie tylko ja już tym zmęczony.

 

Wiesz, gdyby kasa tu była rozwiązaniem to pewnie dla wielu nie byłoby problemu .

 

Dokładnie tak jak napisałeś "dziś się nudzę" , ale ty nudzisz się conajmniej przez połowę swoich postów i tym mnie zmęczyłeś. A wszystkim co kiedyś Ci zwrócili uwagę to prawie "naubliżałeś"

 

Kończę bo nie sądzę, żebym Cię przekonał , aż tak się nie nudzę

 

-- 25 paź 2017, 22:57 --

 

Tzn.

 

Nie sądzę , że się dogadamy.

 

Tu trzeba dosłownie bo zaraz znowu , że Ci ktoś chce narzucić, przekonać itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś pisał to tylko w swoim wątku to jeszcze bym Ci kibicował .Po prostu jestem i pewnie nie tylko ja już tym zmęczony.

 

Wiesz, gdyby kasa tu była rozwiązaniem to pewnie dla wielu nie byłoby problemu .

 

Dokładnie tak jak napisałeś "dziś się nudzę" , ale ty nudzisz się conajmniej przez połowę swoich postów i tym mnie zmęczyłeś. A wszystkim co kiedyś Ci zwrócili uwagę to prawie "naubliżałeś"

 

Kończę bo nie sądzę, żebym Cię przekonał , aż tak się nie nudzę

 

-- 25 paź 2017, 22:57 --

 

Tzn.

 

Nie sądzę , że się dogadamy.

 

Tu trzeba dosłownie bo zaraz znowu , że Ci ktoś chce narzucić, przekonać itp.

 

Ale przecież to jest forum dyskusyjne, więc dyskutuję tam gdzie mi popadnie i uważam za słuszne, mimo to nie udzielam się w tematach osobistych w dziale ''opowiedz swoja historię''. Po drugie to ten wątek jest teraz mój, stał się moim po przeniesieniu więc piszę w swoim wątku. W ogóle to pierwszy post tego wątku, to były pytania tylko do doktora Przybylskiego, i nie wiem po jaką cholerę tam zaraz niektórzy pluli coś.

Zmęczeni? - widocznie szybko się męczycie...

 

Nt kasy to wiem doskonale że kasa nie rozwiązuje naszego problemu tak na amen , bo pewien rosyjski oligarcha zaproponował kiedyś miliardy naukowcom, w zamian za co mieli dla niego i jego rodziny ''wyhodować'' włosy, ale oni się tylko roześmiali i powiedzieli coś w stylu: ''paneczku nie w tym wieku''.

 

Z drugiej strony to... lepsza ''nuda'' niż buda.

 

Jakoś moi przyjaciele i fani uważają inaczej. Zawsze możesz głosować w ankiecie którą stworzyłem czy mam nadal się wypowiadać na tym forum czy nie, ja się dostosuję do woli społeczności forum, ale do jednego członka forum tego robił nie będę.

Zresztą i tak niedługo planuję odpocząć od forum albo nawet zrobić przerwą na długi czas to będziecie mieli ''spokój'' ode mnie i nie będziecie się ''męczyć'' ci wszyscy co się ''męczycie''.

 

Nie że zwrócili mi uwagę tylko mi ubliżali i w bezczelny sposób próbowali rządzić moim portfelem, fiutem, i majątkiem.

 

Kolego, ''prawie'' robi wielką różnicę, a przypominam że byli tu tacy którzy faktycznie ubliżali i nie tylko mnie, za co ban się im należał. I broniłem się tylko, a najlepszą obroną jest atak.

 

I dobrze sądzisz, bo nikt jeszcze nigdy do niczego mnie nie przekonał - nikomu to się nigdy nie udało. Decyzje swoje czasami zmieniłem ale jeśli sam chciałem je zmienić, a nie że ktoś mnie do tego przekonał. W sklepie też tak samo wiem co kupić, i nie słucham sprzedawców wciskających kit, zawsze wiem co kupić.

 

I nawiązując do pierwszego zdania, widzisz mnie nie kibicujesz, a ja tu wszystkim kibicuję niezależnie od kuracji, ilości i wielkości wykonanych czy planowanych HT, poziomu łysienia, i od tego czy ktoś mnie lubi czy nie itd.

 

I apropo licznika to niektórzy mają więcej postów na liczniku niż ja.

 

Pozdrawiam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś pisał to tylko w swoim wątku to jeszcze bym Ci kibicował .Po prostu jestem i pewnie nie tylko ja już tym zmęczony.

 

Wiesz, gdyby kasa tu była rozwiązaniem to pewnie dla wielu nie byłoby problemu .

 

Dokładnie tak jak napisałeś "dziś się nudzę" , ale ty nudzisz się conajmniej przez połowę swoich postów i tym mnie zmęczyłeś. A wszystkim co kiedyś Ci zwrócili uwagę to prawie "naubliżałeś"

 

Kończę bo nie sądzę, żebym Cię przekonał , aż tak się nie nudzę

 

-- 25 paź 2017, 22:57 --

 

Tzn.

 

Nie sądzę , że się dogadamy.

 

Tu trzeba dosłownie bo zaraz znowu , że Ci ktoś chce narzucić, przekonać itp.

Mądrego to i miło poczytać.

Der, który zawitał tu tylko dlatego, że chciał zwalczyć swój M-shape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...