free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
jak nie napiszesz to sie nie przekonasz, zajmie Ci to mniej niz 5 min, a moze sie czegos dowiesz konkretnego

 

Żadna klinika nie bierze odpowiedzialności poniżej 12 miesięcy. Z resztą jest to chyba nawet gdzieś na ich stronie i ktoś to nawet już pisał odnośnie HDC.

 

Co oczywiście nie znaczy, że nie mają racji. 12 miesięcy to jest minimum, które przy ocenie efektów trzeba uczciwie odczekać. Po 5 miesiącach są tylko efekty wstępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy i po roku będę się z nimi kontaktować...chciałam załatwić sprawę raz a porządnie. Nie na raty...(po to nie brałam pod uwagę polskich klinik, po to wybrałam klinikę reklamującą siebie jako "najlepszą na świecie" - )...zła na nich jestem. Nie wiem czy jakikolwiek kontakt z mojej strony do hdc ( w razie tego, że efekt końcowy wyjdzie w najlepszym wypadku średnio) będzie miał sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem czy jakikolwiek kontakt z mojej strony do hdc ( w razie tego, że efekt końcowy wyjdzie w najlepszym wypadku średnio) będzie miał sens.

 

 

Jak to nie bedzie mial sensu ? przeciez musza Ci to wtedy poprawic za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już się rozpędzą by mi poprawiać za darmo...odrost jest na poziomie 90 % tylko grafów jest mało. Więc co powiedzą ? "Odrosło tyle ile miało odrosnąć a jak Pani chce więcej to może Pani dopłacić"... o ile w ogóle umieją tam sadzić między włosami...więc jak mam płacić to już wolę zrobić gdzie indziej. Albo inaczej...wolę już dopłacić i mieć dobrze niż za darmo i powtórka z rozgrywki.

 

Czerwona lampka powinna była mi się zapalić jak na etapie uzgadniania Piotr zaproponował mi duża wyższą linię niż ja początkowo zaproponowałam. O jakiś centymetr może chcieli mi obniżyć ja powiedziałam, że takie coś mnie nie urządza więc zgodzili się na moją propozycję. Gdyby byli fair powiedzieliby, że nie czują się na siłach by podjąć się takiego obniżenia :/

 

Ech, nawet nie wiecie jakie to czoło było moim kompleksem...w podstawówce mnie ufo nazywali...był czas, że nawet miałam o to pretensję do swojej mamy (wiem jak absurdalnie to brzmi bo do kogo ona miała mieć pretensje ?)...odkładałam kasę 5 lat. Trochę jest mi przykro.

 

I nie chcę totalnie jeździć po tej klinice no bo wszyscy byli mili, spoko...łącznie z Piotrem, który dobrze zajął się organizacją wszystkiego...ale w końcu płaci się za efekt zabiegu...ktoś kto ma jakąś mega łysinę raczej będzie zadowolony ...ale nie w moim przypadku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To napisz chociaz do Piotrka ze jestes niezadowolona z gestosci jaka Ci zrobili, zobaczymy co odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
po to nie brałam pod uwagę polskich klinik, po to wybrałam klinikę reklamującą siebie jako "najlepszą na świecie" -

 

Wiele klinik reklamuje się jako "najlepsza na świecie" To jest pusty frazes, którego nigdy nie należy traktować poważnie.

BHR, HDC to nie są najlepsze na świecie kliniki, choć generalnie robią/robili swoją robotę dość dobrze.

 

To napisz chociaz do Piotrka ze jestes niezadowolona z gestosci jaka Ci zrobili, zobaczymy co odpisze

 

Po 5 miesiącach to nic nie musi odpowiadać, poza tym, że czekać.

HDC nie przyjmuje reklamacji poniżej 12 miesięcy, a i wtedy ew reklamację należy rozpatrywać w zakresie procentu odrostu. Jeśli przeszczepili 2100 graftów a odrosło np 2000, to z ich punktu widzenia wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i wtedy ew reklamację należy rozpatrywać w zakresie procentu odrostu. Jeśli przeszczepili 2100 graftów a odrosło np 2000, to z ich punktu widzenia wszystko jest ok.

 

i tak i nie...bo z drugiej strony nie zgodziłabym się na zabieg jakbym wiedziała, że tak mało mi wsadzą. I to w wyniku ich błędu kalkulacyjnego efekt jest średni...piszę to ot tak...bo nie zamierzam reklamować - jak się do czegoś zrażę to po prostu drugi raz z usług nie korzystam...zdrowie/wygląd to nie sprzęt AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

BHR to liga polska od jakiegoś roku i lepiej to już chyba nie będzie . Ostatnie ich wyniki tu na forum to aż przeciętnie z wskazaniem na słabo . Tak samo jest u mnie.

 

HDC pierwszy taki przypadek u nas na forum dlatego warto już patrzeć im na ręce bo z BHR było tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HDC pierwszy taki przypadek u nas na forum dlatego warto już patrzeć im na ręce bo z BHR było tak samo.

 

może dlatego, że większość pacjentów HDC to mężczyźni z jakąś zaawansowaną łysiną...wtedy zadowolenie może być większe z efektów bo na czubku głowy tych prześwitów aż tak nie widać. Ktoś tu chyba dobrze już ujął, że najwyraźniej mają małe doświadczenia z kobietami i generalnie nie są mistrzami gęstego sadzenia. Nie mówię by nie korzystać z ich usług ale akurat to nie jest najlepszy wybór na obniżanie linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem bardzo zadowolony z wyboru HDC i uważam, że są jedni z najlepszych klinik w Europie, choć najtańsi nie są, Maral dużo tańszy ale nie robi manualnie i bht z ciała. Coś za coś


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bisanga zrobil 3000 gr Motylkowi i efekt jest podobny co u kolezanki, miesiace po zabiegu tez sa podobne, natomiast roznice w cenie kolosalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bardzo zadowolony z wyboru HDC i uważam, że są jedni z najlepszych klinik w Europie, choć najtańsi nie są, Maral dużo tańszy ale nie robi manualnie i bht z ciała. Coś za coś

 

z ciekawości aż weszłam w Twój topic...wiesz Przemek...Ty miałeś naprawdę spory problem z łysiną i miałeś głównie problem na tzw. koronie. Więc potwierdzasz tylko zasadę, że w HDC fajny efekt jest u facetów przy dużej łysinie w okolicach korony...choć i tak nie uważam, że masz jakąś powalającą gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W HDC duzo osob z tego forum ma dobre efekty z samymi zakolami, nie tylko z duzymi lysinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisanga zrobil 3000 gr Motylkowi i efekt jest podobny co u kolezanki, miesiace po zabiegu tez sa podobne, natomiast roznice w cenie kolosalne

 

Motylek ma Uszejpa zrobionego, a tutaj ja widzę linię dosyć prostą - jak to zazwyczaj w HDC ew. robią.

 

 

no ja nikogo nie zniechęcam. Każdy ma wolny wybór. Jednak ja, jeżeli już będzie potrzebne dogęszczanie chyba jednak zdecyduje się na Ferduniego.

 

Nie każdy ma tak duży i wolny wybór, bo jak się jest facetem to bardzo często się jest dyskryminowanym przez lekarzy od HT jak i przez dermatologów.

 

Feriduni zaliczany do mistrzów gęstości i dbania o donor, także potrafi sadzić bardo gęsto i nie ora donoru, wyślij mu szczegółowe foty opisz to co oczekujesz i zobaczysz jak się do tego ustosunkuje. Pooglądaj najlepiej jeszcze relacje z HT u niego z podobnymi przypadkami jeśli takie znajdziesz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisanga zrobil 3000 gr Motylkowi i efekt jest podobny co u kolezanki, miesiace po zabiegu tez sa podobne, natomiast roznice w cenie kolosalne

 

wniosek z tego taki, że w obu klinikach jest na bakier z gęstością ale w HDC mają lepszy odrost, skoro mniejszą ilością grafów potrafią wydobyć to co Bisanga większą ilością. Myślę, że Bisanga tak po ludzku chyba się zestarzał...już nie ten wzrok, nie ta ręka, nie ta sprawność. Tak na logikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że Bisanga tak po ludzku chyba się zestarzał...już nie ten wzrok, nie ta ręka, nie ta sprawność. Tak na logikę.

 

Z tego co wywnioskowałem z wątku o wpadce, to raczej ekipa nawala (asystenci, drugi chirurg) niż sam Bisanga. Z resztą asystenci się zmieniają (zatrudniają nowych) i prawdopodobnie trafili się jacyś mniej ogarnięci. Potwierdza to np fakt, że ktoś pisał, że jak jedna asystentka robiła połowę to jest ok, a druga robiła drugą połowę i już ta jest wyraźnie gorzej.

 

Co nie zmienia faktu, ze Feriduni to wybór lepszy od obu tutaj omawianych klinik (nawet nie licząc tych wpadek), ale też i droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie zestarzał tylko masówka i słaby zespół. Zabiegi z jego ręki od roku /dwóch wychodzą po prostu "średnia krajowa"

 

HDC na chwilę obecną nie ma tutaj nieudanych zabiegów/poprawek. Natomiast u Bisangi jest ich już sporo i poprawki to już prawie na porządku dziennym.

 

Dlaczego nikt nie pisze konkretnie tylko takim pierdo..... może to może tamto !!! Klinika zeszła na psy i to jest już praktycznie na każdym kroku . Co najwyżej średni efekt z polskiego podwórka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zestarzał tylko masówka i słaby zespół. Zabiegi z jego ręki od roku /dwóch wychodzą po prostu "średnia krajowa"

 

HDC na chwilę obecną nie ma tutaj nieudanych zabiegów/poprawek. Natomiast u Bisangi jest ich już sporo i poprawki to już prawie na porządku dziennym.

 

Dlaczego nikt nie pisze konkretnie tylko takim pierdo..... może to może tamto !!! Klinika zeszła na psy i to jest już praktycznie na każdym kroku . Co najwyżej średni efekt z polskiego podwórka !

Sredni efekt to jeszcze jest do zaakceptowania ale jak się ma tak zjeba..y zabieg jak ja to po prostu można się załamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Natomiast u Bisangi jest ich już sporo i poprawki to już prawie na porządku dziennym.

 

Ile ? I skąd dane ?

Jeśli mamy być wiarygodni to warto by było podać jakieś źródła tych informacji. Bo ja robiłem w 2013 roku i było bez zastrzeżeń, a wcześniej w 2009. Robiłem 2 zabiegi, bo nie miałem kasy żeby trzasnąć zakola i linię za jednym zamachem (w 2009 zrobiłem tylko linię).

 

Sredni efekt to jeszcze jest do zaakceptowania ale jak się ma tak zjeba..y zabieg jak ja to po prostu można się załamać.

 

Twój zabieg to ewidentna wpadka podlegająca reklamacji i rekompensacie.

 

Natomiast u koleżanki to po prostu źle dobrana liczba graftów na obszar.

Pozwolę sobie wkleić zabieg, które AntyDHTor wkleił na chat'ie - tutaj jest 2100 graftów wyznaczone na ewidentnie mniejszy obszar niż u autorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym. To że u mnie ewidentnie spieprzyli sprawę to nie znaczy że tą ewidentność zauważy Bisanga. Już mnie nic nie zdziwi w wykonaniu BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mam żadnych danych,ale mam oczy . Lion porównaj zabiegi właśnie z czasów gdzie sam robiłeś z obecnymi, do roku wstecz. Naprawdę trzeba jeszcze coś dodawać ?

 

Miałem zabieg w 2012 r w BHR i jakość zabiegu z tego okresu nie ma porównania z 2016 r. Ostatni jest po prostu średni z zjebaną koroną (zbyt mała gęstość).

 

Strategia biznesu tzw. skur.........two. Zrobić sobie markę w kilka lat i pózniej pojechać masówką za cenę renomowanej kliniki.

 

Wkur.... tylko jestem na tego pa....ca , króla standardowych tekstów JANA bo w żywe oczy kłamał jak to klinika się rozwija i jak będzie super !!!

 

Każdy kolejny zabieg BHR (na forum) tylko utwierdza....... Naprawdę tego nie widzicie ???

 

Szkoda , że wcześniej nikt nie decydował się na pisanie wprost bo takich przypadków jest więcej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam żadnych danych,ale mam oczy . Lion porównaj zabiegi właśnie z czasów gdzie sam robiłeś z obecnymi, do roku wstecz. Naprawdę trzeba jeszcze coś dodawać ?

 

Nic, ale ja pytałem o jakieś źródła. Twój post jest pełen emocji, a na forum są 2 przypadki. Dlatego proszę o jakieś źródła np zagraniczne fora, że jest to norma od dajmy to 2015 lub 2016 roku.

To równie dobrze może być przejściowy problem - np zatrudnili i przyuczyli nowych pracowników (asystentów, chirurga), którzy się nie sprawdzili a wy na nich trafiliście niestety.

Nie świadczy to oczywiście dobrze o klinice, ale też jeszcze nie dowodzi, że przeszli na masówkę. Wpadki trafiają się wszędzie, gdzieś nawet czytałem, że te 2-3% jest niezadowolonych nawet w najlepszych światowych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakby nie bylo to linie ktore proponuje Bisanga facetom sa nie do przyjecia, nie zrobilbym tam zabiegu nawet za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...