free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Jakby nie bylo to linie ktore proponuje Bisanga facetom sa nie do przyjecia, nie zrobilbym tam zabiegu nawet za darmo

 

A mnie wprost zadziwiają łysiejący faceci którzy robią sobie niskie linie.

A co za 10 lat ? To nie jest tak dużo jak się wydaje. Tupecik czy honorowe samobójstwo ?

Serio nie mam pojęcia jaki ci ludzie mają plan, o czym myślą ani czy w ogóle myślą.

 

Aktualnie nie ma żadnego bezpiecznego i 100% skutecznego specyfiku, który gwarantowałby zatrzymanie łysienia. Samo też się na 100% nie zatrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie chodzi mi o niskie linie, tylko o to ze Bisanga uwidacznia w nich zakola, nawet mechanicy tureccy potrafia lepiej je zalagodzic

 

lepiej zrobic lepsza linie i miec rzadszy tyl niz miec zakola 70 latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[A mnie wprost zadziwiają łysiejący faceci którzy robią sobie niskie linie.

 

Ja też zadziwiam? Mnie tam nie dziwią bo każdy chciałby mieć idealny stan włosów w tym linie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
lepiej zrobic lepsza linie i miec rzadszy tyl niz miec zakola 70 latka

 

Nie będziesz miał linii i rzadszego tyłu, tylko będziesz wyglądał jak kosmita z linią i pierdoloną łysiną. Każdy pierwszy lepszy łysiejący bez przeszczepów będzie wyglądał lepiej niż ty, który będziesz wyglądał jak pół dupy z za krzoka.

Etyczny chirurg projektuje linię wysoko i oszczędza grafty na przyszłe zabiegi.

A to, że rynek jest zdominowany przez masówki i 20-letnich ciuli, którzy nie potrafią myśleć dalej niż 5 minut na przód, to już inna sprawa.

 

Ja mam swoje lata, swoje przeżyłem i nikomu bym z czystym sumieniem tego już nie polecił. Na tym forum jest pełno niestety gówniażerii ze sraczką w głowie i wiedzą z reklam.

Popytaj weteranów co mają 30-parę lat i 5 zabiegów za sobą, to będziesz inaczej gadał.

 

Ja też zadziwiam? Mnie tam nie dziwią bo każdy chciałby mieć idealny stan włosów w tym linie.

 

Stąpasz po skraju przepaści i dobrze o tym wiesz. A jeśli nie wiesz, to trudno. Twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co za 10 lat ? To nie jest tak dużo jak się wydaje.

 

Nic pewnie tak samo, trzeba tylko postanowić sobie że tak ma być i uj, nawet jakby trzeba było przejść na system.

Jasne że 10 lat to nie jest tak dużo, ale trzeba też zważyć na to że ludzie chcą zawsze dobrze wyglądać, a już szczególnie gdy są jeszcze młodzi, to tez stąd chcą robić przeszczepi, dogęszczać przód a często też robić nawet dość niskie linie.

 

-- 19 gru 2017, 18:45 --

 

Tupecik czy honorowe samobójstwo ?

 

Ani jedno ani drugie jak dla mnie. Ew. system i to taki o podwyższonej gęstości jeszcze na dodatek, klejony tuż za zrobioną nisko gęstą linią - mówiłem już wiele razy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jasne że 10 lat to nie jest tak dużo, ale trzeba też zważyć na to że ludzie chcą zawsze dobrze wyglądać, a już szczególnie gdy są jeszcze młodzi, to tez stąd chcą robić przeszczepi, dogęszczać przód a często też robić nawet dość niskie linie.

 

Ale w wieku 30-paru lat życie się nie kończy, jak się wydaje niektórym 20-paro latkom. Nadal czujesz się młodo i chcesz dobrze wyglądać.

Tymczasem jeśli popełnisz błędy w wieku 20-paru, to będziesz wyglądał jakby ci piorun w łepetynę strzelił 10 lat później. No i kasa kasa kasa kasa na poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio nie mam pojęcia jaki ci ludzie mają plan, o czym myślą ani czy w ogóle myślą.

 

Ja akurat mam dobry plan i ten mój plan obejmuje myślenie przyszłościowe - w tym także postępowanie w razie najgorszego czarnego scenariusza czyli nawet jakby łysienie maiło postąpić do NW 7.

 

 

Ale w wieku 30-paru lat życie się nie kończy, jak się wydaje niektórym 20-paro latkom. Nadal czujesz się młodo i chcesz dobrze wyglądać.

Tymczasem jeśli popełnisz błędy w wieku 20-paru, to będziesz wyglądał jakby ci piorun w łepetynę strzelił 10 lat później. No i kasa kasa kasa kasa na poprawki.

 

Ja wiem że nie każdy potrafi myśleć strategicznie i dokonywać właściwych wyborów, ba niektórzy ludzie nie wiedzą nawet czego chcą i czego oczekują - to fakt, ale ja np. nie należę do takich, i wierz mi że wolałbym system klejony tuż za taką niską linią niż efekt ''zapałek wbitych w gówno'' i linia z wielkim zakolami zrobioną w dodatku na połowie czachy.

A jak ktoś ma już NW 7 to żadne pieniądze nie pomogą i nawet kilka HT nie da rady choćby z tego powodu że zwyczajnie braknie donoru.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam 32 lata przeszcep zrobilem w wieku 23 w pl na szczescie malo graftow, teraz mam 1 cm przerwy miedzy natywnymi a graftami, tam gdzie gesciej na lini wygalam maszynka do wlosow na zero reszte zostawiam i przy wlosach 2 cm u gory, boki i tyl na zero wyglada to o niebo lepiej niz lyse zakola bo wygolone kontury na lini poprawiaja wyraz twarzy

 

 

Etyczny chirurg projektuje linię wysoko i oszczędza grafty na przyszłe zabiegi.

 

 

lepiej wygladac jak Zidane niz zmurszywiały dziad z zakolami do polowy glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stąpasz po skraju przepaści i dobrze o tym wiesz. A jeśli nie wiesz, to trudno. Twoja sprawa.

 

Ja tak nie uważam przynajmniej jeśli chodzi o kwestie włosów a nie zdrowotne i używane leki. Bo nawet jakbym miał NW 7 to i tak kazałbym sobie zrobić Uszejpa tak gęsto jak tylko się da, nawet jakby pól potylicy albo cały donor trzeba by przenieść na obszar linii i zakoli. A za taka gęstą i niska linią kleiłbym system i jak wspomniałem nawet taki o podwyższonej gęstości, a konstrukcja fryzury pomagałby nawet w jego zabezpieczaniu aby nie spadł czy nie przesunął się gdy by klej czy tam taśmy zaczęły puszczać.

Po prostu plan i strategię opieram na pewnych założeniach które są kluczowe.

 

 

lepiej wygladac jak Zidane niz zmurszywiały dziad z zakolami do polowy glowy

 

Dokładnie tak. Zawsze można COŚ zrobić (nawet w przypadku ludzi co golą łeb albo tną boki na łyso) żeby wyglądało dobrze, nawet choćby za pomocą SMP dogęścić łyse albo przerzedzone miejsca które to nie są na przodzie głowy jak *ebane odrażające zakola i linia starego dziada w dodatku łysiejącego starego dziada bo przecież nie każdy łysieje.

 

Ino to ''coś'' trzeba brać pod uwagę już na etapie ustalania strategii.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lion faworyzuj nadal BHR . Jakie dwa przypadki ? Ja w tym roku naliczyłem z 5 . Nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać . Lecie ludzie zrobić sobie zabieg z jakością Medical Hair w cenie renomowanej kliniki . Rozumiem , że średnie zabiegi nie są uważane za spierd...... !!

 

Odwrócę pytanie. Pokaż mi dobre zabiegi godne renomowanej i drogiej kliniki za jaką BHR chcę uchodzić i za jaką płacisz z ostatnich dwóch lat. Tylko żeby nie była to "średnią krajową" !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie bylo to linie ktore proponuje Bisanga facetom sa nie do przyjecia, nie zrobilbym tam zabiegu nawet za darmo

 

A mnie wprost zadziwiają łysiejący faceci którzy robią sobie niskie linie.

A co za 10 lat ? To nie jest tak dużo jak się wydaje. Tupecik czy honorowe samobójstwo ?

Serio nie mam pojęcia jaki ci ludzie mają plan, o czym myślą ani czy w ogóle myślą.

 

Aktualnie nie ma żadnego bezpiecznego i 100% skutecznego specyfiku, który gwarantowałby zatrzymanie łysienia. Samo też się na 100% nie zatrzyma.

 

Lion pewnie masz gorszy dzien, kazdemu sie zdarza. Walczysz juz x lat i miales bodajze 3 ht. Dobrze wiesz, ze linia jest najwazniejsza, bo sam zawsze narzekales, ze nie cierpisz zakoli. Zdaje sobie sprawe , ze z czasem lysienie moze sie posunac a szczegolnie ci co nic nie stosuja a ht i tak robia. Na stopaga jest wiele osob podobnych do mnie, walcza 10 lat czy dluzej i dopiero wtedy decyduja sie na ht pozbywajac sie zakoli. Wtedy juz maja pewien wyznacznik na ile leki dzialaja, co dziala oraz jak bardzo sie posuwa lysienie. Zapewne z obecna wiedza, doswiadczeniem zrobilbys tez linie bez zakoli i reszte utrzymywal kuracja. Zaczales przygode z lysieniem i ht kiedy bylo jeszcze malo wiedzy na ten temat, nie bylo tyle srodkow jak teraz (Ru,CB,) oraz przeszedles przez polskich rzeznikow. Najwazniejsze, ze wyszedles z tego na prosta i walczysz dalej. Niestety zrobienie ht wiaze sie z pewnego rodzaju podpisaniem "paktu", ze bedziesz walczyl juz zawsze. Rzadko kto robi ht i zostawia to tak. Jednak czy robiac to ht czy nie- potrafilbys wybrac maszynke i zapomniec o problemie? Mysle, ze walczylbys wciaz, wiec nie lepiej walczyc o cala póle a nie pol?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion pewnie masz gorszy dzien, kazdemu sie zdarza. Walczysz juz x lat i miales bodajze 3 ht.

 

Walczę już 15 lat i miałem 5 ht, z czego jednak 3 pierwsze to było takie dziubanie po trochu u Kolasińskiego (zamiast zrobić raz dobrze, to robił w ratach).

 

Dobrze wiesz, ze linia jest najwazniejsza, bo sam zawsze narzekales, ze nie cierpisz zakoli.

 

Mój ostatni zabieg konsultowałem ze Skald'em, wówczas oficjalnym przedstawicielem dr-a Arvind'a Poswal'a, który jednak rozmawiał ze mną nie jako przedstawiciel, ale jako kolega.

I nawet on odradzał mi marnowanie graftów na przód, bo donor będę miał na wyczerpaniu (mam) i nie myślę przyszłościowo.

A przecież BHR, które wówczas wybrałem (z uwagi na ówczesną jakość i ówczesną cenę) słynął z konserwatyzmu i robienia wysokich linii, właśnie żeby nie eksploatować donoru.

I teraz weź sobie pod uwagę jakie są poglądy osób znających się na rzeczy, mających dostęp do dokumentacji tysięcy (albo dziesiątek tysięcy) przypadków, a jakie żółtodziobów z forum.

 

Nie chcę tutaj zaśmiecać wątku koleżanki, ale chciałem przez to powiedzieć, że konserwatyzm niektórych chirurgów nie wynika z ich miernoty, ale dokładnie odwrotnie - z ich odpowiedzialności, doświadczenia i przezorności.

 

A z tymi kuracjami to przestań. W wieku 30-tu paru, a zwłaszcza 40-tu paru i więcej, sporo znanych mi ludzi ma mniejsze lub większe kłopoty zdrowotne i bez żadnych kuracji.

Także takie "zawalczenie o wszystko" może kiedyś spowodować, że wszystko stracisz, bo kiedyś z młodzieńczą nierozważnością postawiłeś wszystko na jedną kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Tylko pod warunkiem że ten konserwatyzm, odpowiedzialność i wysokie linie idzie w parze z perfekcyjnym wykonaniem. Zawsze będę powtarzał że lepsza wysoka linia a gęsta niż niska a rzadka. Oczywiście każdy ma inne na ten temat zdanie ja jednak twierdzę jak powyżej. Szkoda tylko że czasem ci "najlepsi" konserwatywni chirurdzy dają w zabiegach dupy a wtedy to ani niska linia ani gęsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szkoda tylko że czasem ci "najlepsi" konserwatywni chirurdzy dają w zabiegach dupy a wtedy to ani niska linia ani gęsta

 

W 2013 roku, jak ja robiłem, nie było się do czego przyczepić jeśli idzie o jakość.

Teraz to bym się na pewno wstrzymał, dopóki nie zostaną rozwiązanie problemy waszych reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zawsze będę powtarzał że lepsza wysoka linia a gęsta niż niska a rzadka.

 

 

to linia dodaje uroku, moze byc nawey gesta ale z zakolami i tak sie wyglada jak stary chlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z każdym dniem nabieram przekonania, że moja linia jest nawet nie średnia a po prostu do dupy (zero poprawy w gęstości, rosną tylko na długość)...rzadkie te włosy, już druga osoba mi to powiedziała.

To jest jakaś kpina, że wsadzili mi tak mało tych grafów...przecież to było oczywiste, że będzie efekt zapałek...ja rozumiem gdyby chociaż przeszczep mi się nie przyjął to rozumiem, że to już jest niezależne od nikogo...ale nie coś takiego. jeżeli nie było tu wcześniej niezadowolonego pacjenta z HDC to z dniem dzisiejszym oświadczam oficjalnie, że jestem pierwsza.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem jechać do HDC obniżyć sobie delikatnie linie. Ale po tym co mówisz, to coraz mniej jestem do tego przekonany. Nie za fajnie. No nic, trzeba przecierpiec jeszcze parę miesięcy na ustosunkowanie się kliniki.

 

O ile cm obniżyli Tobie linie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obalanie mitów o "najlepszych na świecie" klinikach. To trochę jak ze sztuką: nie ma ładnej czy brzydkiej jest tylko taka która jednym się podoba a innym nie. Trochę ironizuje bo HDC zawsze może powiedziec że jest super a że tobie się nie podoba to trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To trochę jak ze sztuką: nie ma ładnej czy brzydkiej jest tylko taka która jednym się podoba a innym nie.

 

to nie kwestia podobania bo linia albo jest gęsta albo jest rzadka. To powoli robi się obiektywna opinia a nie moja subiektywna.

 

słuchajcie, co do Feriduniego...tak szukam u nas na forum relacji chociażby jednej osoby ale ciężko o takowe. Niby się pisze, że to genialny lekarz ale u nas na forum nie ma tak naprawdę żadnych potwierdzonych przykładów. Był tam ktoś od nas aktywny na forum ? Nie chciałabym drugi raz popełnić błędu, w dodatku bardzo drogiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolejne obalanie mitów o "najlepszych na świecie" klinikach.

 

Zauważ, że te mity rozsiewają tylko ich przedstawiciele handlowi.

 

słuchajcie, co do Feriduniego...tak szukam u nas na forum relacji chociażby jednej osoby ale ciężko o takowe.

 

viewtopic.php?f=23&t=802

 

Jest droższy, więc mało kto do niego stąd lata, ale jest uczniem dr-a Cole'a - jednego z pionierów i stosuje jego technikę.

 

Rozważ jeszcze dr-a Arvinda Poswal'a (Dr. A's Clinic) Na forum było kilka przypadków spapranych zabiegów lub ogólnie rzadkich włosów (np majette, glaciato, fredpies), których europejskie kliniki nawet nie chciały się podjąć, a Poswal je zrobił i to z widocznym z sukcesem.

 

PS. Ale nie rób nic wcześniej niż 12 miesięcy od poprzedniego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu szukasz kogoś innego zamiast domagać się sprawiedliwości w HDC? Zapłaciłaś sporo za usługę która wykonana jest połowicznie. Jak masz zepsuty telewizor i umawiasz się z fachowcem na naprawę na konkretną kasę a on oddaje ci telewizir tylko z wizją ale bez fonii to nie reklamujesz takiej usługi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czemu szukasz kogoś innego zamiast domagać się sprawiedliwości w HDC? Zapłaciłaś sporo za usługę która wykonana jest połowicznie. Jak masz zepsuty telewizor i umawiasz się z fachowcem na naprawę na konkretną kasę a on oddaje ci telewizir tylko z wizją ale bez fonii to nie reklamujesz takiej usługi??

 

Jak kupujesz Dacię, to nie składasz reklamacji, że to nie jest Mercedes. Nie argumentujesz głupio, że wolałbyś zapłacić więcej i mieć Mercedesa. Ale myślałeś, że dostaniesz Mercedes'a w cenie Dacii, bo tak ci na reklamie powiedzieli.

 

Oni przeszczepili 2100 graftów - tyle uznali za słuszne i mniej więcej tyle ma wyrosnąć po 12 miesiącach.

 

Żeby skutecznie reklamować musiałbyś udowodnić, że:

- u innych osób na ten sam obszar dawali dużo więcej graftów, a tobie bez powodu dali sporo mniej, czym spowodowali poważny błąd szacunkowy,

LUB

- grafty nie odrosły, albo odrosły daleko poniżej wszczepionej ilości (np 50%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie wierzę w powodzenie tej reklamacji, jak odrost jest dobry to sobie nic nie zarzucą.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...