free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Ten człowiek jest jakiś popierdolony. To straszenie sądem to jakiś jego fetysz ? Najpierw straszył Liona, a teraz...

PS. Czekam na pismo od prokuratora generalnego, żeby przestać szkalować bo zgniję w sztumie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taką polityką klientów raczej się nie przysporzy... Jan z BHR na razie nie straszy sądem choć w jednym z maili od BHR Bisanga też do mnie coś w ten deseń pisał że: nie pozwoli na szarganie bezpodstawnie jego opinii" i jeżeli będzie to miało miejsce to :"nasi adwokaci się tym zajmą" mogłem trochę przekręcić sens bo z angielskiego czasem nie wszystko oddaje sens po polsku... Nie mówię tu oczywiście o straszeniu ale o delikatnej konkluzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie działania przynoszą odwrotny skutek, bo np. ja planując gdzie pójdę na HT miałem na uwadze HDC, a teraz mnie mdli na myśl o tej klinice.

Widać do czego są zdolni ludzie motywowani pieniędzmi


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie działania przynoszą odwrotny skutek, bo np. ja planując gdzie pójdę na HT miałem na uwadze HDC, a teraz mnie mdli na myśl o tej klinice.

Widać do czego są zdolni ludzie motywowani pieniędzmi

Co jest grane? To już nie wiadomo gdzie robić ht?? Był modny Maral zrobiłem u Marala, było modne HDC -oh i ahh a teraz cienizna?

To co zaryzykuje obecne grafty, zrobie dogęszczenie wczesniejszych zabiegów u Feduriniego czy Koraya i nagle sie okaże ze teraz oni tez są be..? Nie nadążam.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie nadążam.

 

1. Sponsorowane posty z kryptoreklamą (już usunięte).

2. Wypowiedzi ludzi, którzy nie mieli nawet jednego HT, a wiedzę opierają na zdjęciach w sieci (oraz postach z pkt 1) i potem "pomagają innym".

 

Niestety ciężko dojść do prawdy, co nie znaczy, że chirurdzy których wybrałeś są przecież jacyś źli. Na tle polskich, uwierz mi, że to jednak jest różnica.

Ja miałem u Kolasińkiego i w BHR. I już kilka dni po zabiegu było widać, że technika wyraźnie się różni. W BHR było 4x gęściej, strupki o wiele mniejsze, włosy równo posadzone. W Polsce widać było że to trochę rzeź i że z tych chaotycznych krzaczków osadzonych w wielkich strupkach, afro nie wyrośnie. No i krzaczki wyrosły, a skóra przez jakiś czas była zniszczona.

BHR był przyzwoity, choć, co zawsze podkreślam, to ciągle tylko imitacja młodzieńczej fryzury.

 

A wracając do tematu - najwartościowsze są posty weteranów, którzy sporo przeszli. To są ludzie, którzy naprawdę potrafią pomóc przy podejmowaniu decyzji, co można uzyskać i u kogo.

Pisał o tym też grzegorzrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie działania przynoszą odwrotny skutek, bo np. ja planując gdzie pójdę na HT miałem na uwadze HDC, a teraz mnie mdli na myśl o tej klinice.

Widać do czego są zdolni ludzie motywowani pieniędzmi

Co jest grane? To już nie wiadomo gdzie robić ht?? Był modny Maral zrobiłem u Marala, było modne HDC -oh i ahh a teraz cienizna?

To co zaryzykuje obecne grafty, zrobie dogęszczenie wczesniejszych zabiegów u Feduriniego czy Koraya i nagle sie okaże ze teraz oni tez są be..? Nie nadążam.

 

Przemo ciezko jest dojsc prawdy. Kazda klinika walczy o klienta na wszystkie sposoby i nie zawsze sa to szczere intencje/zagrania. Rowniez myslalem ze HDC to poziom a kilka zabiegow tam sie porobilo i juz opinie oraz efekty daja wiele do myslenia. Bhr czy hdc to sa kliniki,w ktorych mozna zrobic,ale w tych cenach mozna znalezc cos o wiele lepszego. W moim odczuciu zaczynamy na tym forum robic naprawde sporo ht w roznych klinikach i dopiero na przestrzeni ostatnich 2-3 lat klaruje sie jaka klinika jest na ile warta oraz czy warto robic. BHR zostalo spalone teraz HDC jest pod lupa i okazuje sie lipnie rowniez. U Koraya wzgledem ceny i jakosci manualnego fue jeszcze jedyna nadzieja,jezeli na nim rowniez sie przejedziemy z czasem, to realia beda takie ze zostanie nam Feriduni,Keser oraz Poswal. Stety/niestety ht weszlo tak w mode obecnie , tylko Ci najlepsi beda miec popyt,szczegolnie na naszym forum,bo my Polacy placimy spore sumy i jestesmy wymagajacy chcemy jak najlepszego efektu i prawidlowo. Z donorem i efektami nie ma zartow, lepiej wybrac najlepszego lekarza niz pozniej sie meczyc cale zycie i zalowac,ze nie wybralo sie lepiej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie działania przynoszą odwrotny skutek, bo np. ja planując gdzie pójdę na HT miałem na uwadze HDC, a teraz mnie mdli na myśl o tej klinice.

Widać do czego są zdolni ludzie motywowani pieniędzmi

Co jest grane? To już nie wiadomo gdzie robić ht?? Był modny Maral zrobiłem u Marala, było modne HDC -oh i ahh a teraz cienizna?

To co zaryzykuje obecne grafty, zrobie dogęszczenie wczesniejszych zabiegów u Feduriniego czy Koraya i nagle sie okaże ze teraz oni tez są be..? Nie nadążam.

 

Przemo ciezko jest dojsc prawdy. Kazda klinika walczy o klienta na wszystkie sposoby i nie zawsze sa to szczere intencje/zagrania. Rowniez myslalem ze HDC to poziom a kilka zabiegow tam sie porobilo i juz opinie oraz efekty daja wiele do myslenia. Bhr czy hdc to sa kliniki,w ktorych mozna zrobic,ale w tych cenach mozna znalezc cos o wiele lepszego. W moim odczuciu zaczynamy na tym forum robic naprawde sporo ht w roznych klinikach i dopiero na przestrzeni ostatnich 2-3 lat klaruje sie jaka klinika jest na ile warta oraz czy warto robic. BHR zostalo spalone teraz HDC jest pod lupa i okazuje sie lipnie rowniez. U Koraya wzgledem ceny i jakosci manualnego fue jeszcze jedyna nadzieja,jezeli na nim rowniez sie przejedziemy z czasem, to realia beda takie ze zostanie nam Feriduni,Keser oraz Poswal. Stety/niestety ht weszlo tak w mode obecnie , tylko Ci najlepsi beda miec popyt,szczegolnie na naszym forum,bo my Polacy placimy spore sumy i jestesmy wymagajacy chcemy jak najlepszego efektu i prawidlowo. Z donorem i efektami nie ma zartow, lepiej wybrac najlepszego lekarza niz pozniej sie meczyc cale zycie i zalowac,ze nie wybralo sie lepiej.

spoko, ja to wszystko rozumiem, tylko że na Feriduniego czy Poswala zabrakło mi już donoru...


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że każdy ma jakieś wpadki.

 

dokładnie, nie twierdzę, że HDC to zła klinika tylko, że to nie jest najlepszy wybór dla kobiet z wysokim czołem bez łysienia.

Ja akurat im nie wyszłam, ale nie znaczy, że nie pomogli innym, łysiejącym ludziom - bo wiem, że pomogli.

Każdy lekarz ma wpadki.

Nie sprawia mi przyjemności, że piszę o kimś źle...bo też wolałabym wystawić dobrą ocenę...ale na razie efekt wygląda tak jak na załączonych zdjęciach.

Jeżeli stan gęstość ulegnie poprawię napiszę o tym.

 

Piotr napisał, że "przykro im, że szkaluję ich klinikę". Po pierwsze nie szkaluję, po drugie...mi tez jest przykro, że moja linia (przynajmniej na razie) to efekt zapałek w gównie za duże pieniądze - ale ja nikomu nie grożę prawnikami.

 

chce tylko napomknąć, że bezpodstawne straszeniem prawnikami/sądem samo w sobie jest groźbą karalną sankcjonowaną przez kk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale ja nikomu nie grożę prawnikami.

 

Swego czasu perukarnia HandsomeMan, również żądała usunięcia krytycznych wobec niej postów, pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Wezwano nawet do usuwania opinii takich, że te ich włosy matowieją. Straszyli nie tylko sądem, ale i prokuratorem za "pomówienia". A internet miał być wolny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o dogęszczaniu już robionego obszaru? To technicznie możliwe nie uszkadzając wszczepionych graftów? I czemu Indie (u kogo)? i dlaczego?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomówienie ma miejsce wtedy kiedy np. pracownicy jednej kliniki podszywają się pod pacjentów klinik konkurencyjnej i rozsiewają kłamstwa, że przeszli tam nieudany zabieg...nie w sytuacji kiedy prawdziwy pacjent jest z uzasadnionego powodu niezadowolony. "Rozważać z prawnikami podjęcie stosownych kroków" to oni sobie mogą ale ostateczną decyzję podejmuje prokurator/sąd i wątpie by ktokolwiek to co tutaj piszemy mógł uznać za pomówienia.

 

Ja jestem spokojna do czasu...ale jak się wścieknę to ja zrobię proces z prawdziwego zdarzenia, bo to ja głównie straciłam. więc niech Piotr jeżeli to czyta, przemyśli to.

 

Tym bardziej, że nie twierdzę, że HDC to zła klinika, wielokrotnie było tu powtarzane, że odrost mają dobry, że mężczyźni z dużymi ubytkami są zadowoleni i głównie mężczyznami HDC powinno się zajmować.

Jak są taką dobrą kliniką za jaką się uważają to nie stracą na jednej niezadowolonej klientce.

Ja też prowadzę DG, czasami też ktoś napisze mniej przychylną opinię, ale ludzie i tak przychodzą, dobra marka się obroni i nie potrzebuje nachalnej reklamy (patrzcie - Feriduni - on nawet nie wie o istnieniu tego forum).

Może właśnie gdyby nie to nachalne/rozpychające się reklamowanie się tutaj i twierdzenie, że "HDC to bentley veyron wśród klinik transplantacji" nie skorzystałabym z usług tej kliniki. Bo Piotr twierdzi, że hdc żałuję, że przyjęło mnie jako pacjentkę. Może trzeba było się tak nie rozpędzać i rozpychać z takimi sloganami ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o dogęszczaniu już robionego obszaru? To technicznie możliwe nie uszkadzając wszczepionych graftów? I czemu Indie (u kogo)? i dlaczego?

 

Oczywiście, że możliwe wszystko zależy od umiejętności lekarza. Ja przy 2-gim HT miałem delikatnie dogęszczone zakole. Chirurg stwierdził, że może poprawić gęstość (mimo iż wizualnie nie miałem z tym problemu) spytał się czy się zgadzam. Wszystko odrosło prawidłowo, niczego nie uszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co sądzicie o dogęszczaniu już robionego obszaru? To technicznie możliwe nie uszkadzając wszczepionych graftów?

 

Jakby nie było możliwe, to nikt by nie dogęszczał rzadkich włosów. A czy bez uszkodzenia ? Zależy od gęstości już rosnących włosów i średnicy narzędzi chirurga.

Jednak nawet jeśli jakaś część się uszkodzi, ale finalny efekt będzie zadowalający, to i tak było warto.

 

PS. A Poswalowi (Indie) najwyraźniej lepiej wychodzą dogęszczenia niż większości innych.

 

-- 12 sty 2018, 10:55 --

 

"Rozważać z prawnikami podjęcie stosownych kroków" to oni sobie mogą ale ostateczną decyzję podejmuje prokurator/sąd i wątpie by ktokolwiek to co tutaj piszemy mógł uznać za pomówienia.

 

Prokurator to umorzy na kolanie.

Jeszcze mi się nie zdarzyło żebym zgłosił jakieś przestępstwo i mi go nie umorzyli.

Wszystko umarzają jak leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia: zapowiedz zastosowania srodkow prawnych celem spowodowania zaprzestania psucia dobrego imienia kliniki nie jest zadnym przestepstwem z kk. Grozba bezprawna z kc rowniez nie jest, bo ta zachodzi w przypadku niewaznosci czynnosci prawnej np. chce, zebys sprzedal mi obraz ze swojej kolekcji, ty sie wzbraniasz. Ja dysponuje wiedza, ze zatrudniasz ludzi na czarno w zwiazku z czym wykorzystuje ten fakt i oswiadczam ci, ze powiadomie PIP, jesli mi obrazu nie sprzedasz. Wtedy mamy do czynienia z grozba bezprawna. Zachowanie kliniki nie jest ani jedna, ani druga grozba. Moze co najwyzej jakims wykroczeniem, ale nie mam czasu teraz tego sprawdzac.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jack_carver

 

art. 115 paragraf 12 kk - Groźbą bezprawną jest zarówno groźba, o której mowa w art. 190, jak i groźba spowodowania postępowania karnego lub rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub jego osoby najbliższej; nie stanowi groźby zapowiedź spowodowania postępowania karnego, jeżeli ma ona jedynie na celu ochronę prawa naruszonego przestępstwem

 

pewnie chodzi Ci o ostatnie zdanie...rzecz w tym, że tu nie ma żadnego prawa "naruszonego przestępstwem" bo nie ma tu żadnego przestępstwa z mojej strony. Niepochlebna opinia, oparta na uzasadnionym niezadowoleniu nie jest ani pomówieniem ani zniesławieniem. Grożenie mi więc jest nieuzasadnione.

 

i cały czas powtarzam, jeżeli gęstość ulegnie poprawie napiszę o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podstaw do post. karnego. Jedynie naruszenie dobr osobistych wchodzi w rachube. I podejrzewam, ze o tym Ci ten piotrus mowil, tyle ze ze wzgledu na zastosowanie karnistycznej terminologii tj. pomowienie i zniewazenie, spowodowal mylne wrazenie jakoby o czyn zabroniony pod grozba kary chodzilo.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chore i paranoja aby ludzie nie mogli wygłaszać swoich opinii opartych na swoich autentycznych odczuciach.

 

Nic się nie przejmuj, w żaden sposób nie naruszasz prawa w swoich postach nt tej kliniki. A straszenie sądami to jest wszędzie i na każdym kroku (wezwanie przedsądowe nawet nieraz wysyłają, a później jakoś do tego sądu nie idą), bo straszący wiedzą że większość ludzi jak tylko usłyszy słowo ''sąd'' to popada w paniczny strach, a nawet jak nie popada, to dla świętego spokoju (w razie jakby jakieś pozwy zaistniały) ulegają straszącym sądami.

Tekst o podjęciu stosownych kroków prawnych jest tak oklepany jak powypadkowy szrot samochodowy w polskich warsztatach.

 

Fakt że takie sytuacje jednak mają miejsce, że wszelkimi sposobami próbuje się usuwać niewygodne opinie dowodzi tylko jak perfidnie bezczelna jest polityka podmiotów które to czynią.

Nikt nie powinien korzystać z usług takich klinik i także różnych innych firm, które stosują taką politykę wyciszania i czyszczenia opinii swoich pacjentów/klientów które są nie po myśli dla nich, to może to by ich nauczyło etycznego postępowania i prowadzenia polityki, no ale wiadomo niestety, że i tak zawsze klientów będą mieć, a jedna czy kilka negatywnych opinii nie zmieni pewnie za dużo.

Co do szkalowania to chyba pan Piotruś szkaluje tutaj Ciebie a nie Ty jego czy tę klinikę - śmiech.

 

A to że pan Piotruś - polski konsultant kliniki HDC, jest wyjątkowo niemiły, nie sympatyczny, nie przyjemny, dla klientów, i że jego zachowanie jako konsultanta ma wiele do życzenia, to ja to też potwierdzam. Odnośnie swojego przypadku pisałem także do Jana (konsultanta BHR), oraz do zagranicznych klinik i ani Jan ani nikt z zagranicznych konsultantów nie wykazywał takiego podejścia do klienta jak pan Piotr konsultant kliniki HDC. Wysoce naganne jest zachowanie pana Piotra, i ja się w ogóle dziwię że klinika ta trzyma nadal takiego konsultanta, no ale cóż jeśli polityka samej kliniki jest taka jak widać po przypadku koleżanki, to w sumie nie ma się co dziwić...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu napisał bym bezpośrednio do kliniki do Marasa i powiedział co nieco odnośnie ich pracownika. Skąd taki gość na Cyprze ma wiedzieć jak jego koleś gada z ludźmi w Polsce? Ja tam do Bisangi napisałem kilka słów odnośnie mojej opinii o Janie. Oczywiscie kliniki rozliczaja konsultantów z ilości nagonionych pacjentów i zapewne moje słowa w BHR o Janie nie znalazły poparcia ale jak ilość pacjentów z Polski w tej klinice spadnie (W co nie wątpię) to pewnie Bisanga wróci do mojego maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, napisz do Marasa, że Piotrowi odwaliło i za dużo sobie pozwala.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, napisz do Marasa, że Piotrowi odjebało i za dużo sobie pozwala.

 

Szybciej do Pantelisa (właściciela kliniki). Maras to ma w d***e Piotra i całą resztę. Przychodzi do pracy i robi swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedna kwestia: zapowiedz zastosowania srodkow prawnych celem spowodowania zaprzestania psucia dobrego imienia kliniki nie jest zadnym przestepstwem z kk.

 

Chyba, że ma charakter uporczywego dokuczania (art. 107 KW) lub nękania (art. 190a KK). Tyle, że to czysta teoria, bo prokuratura takie sprawy umarza hurtem.

 

Co nie zmienia faktu, że ew cywilne pozywanie klientów (lub straszenie ich tym) jest karygodne i jest to pieniactwo sądowe. Branża w Polsce jest pod tym względem zgniła na amen - klient ma robić zabieg w ciemno i nie ma prawa dzielić się wrażeniami z innym klientem, pod groźbą czołgania go po sądach przez drogie kancelarie prawne.

 

Słowem: masz płacić, bardzo słono płacić i stulić pysk !!! A twoje pieniądze w razie czego pójdą na prawników, którzy będą cię gnoić, bo szanowny kliencie musisz być zawsze zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie odpuszczę to (napisałam Piotrowi co myślę o takim zachowaniu i chyba się uspokoił i zrozumiał, że przegiął) i wstrzymam się z pisaniem póki co odnoście zabiegu.

 

Jest źle i nie spodziewam się fajerwerków ale faktycznie będzie fair wobec kliniki jak odczekam tak do 8-9 miesiąca. Wtedy się odezwę czy w gęstości coś ruszyło na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...