free web hit counter Skocz do zawartości
johnp557799

Dr Emrah Cinik Istanbul 2700/Grudzien 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Postanowilem sie tutaj podzielic moja historia. Dwa tygodnie temu odwiedzilem Istanbul. Decyzje podejmowalem przez blisko 5 lat. Postaram sie wrzucac updaty regularnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to moze wrzuc najpierw fotki z prze zabiegu i zaraz po zabiegu, jaka cena za graft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1990 Euro. Dr Cinik (odobnie jak Dr Maral) nie kasuja od graftu. W przypadku slabej gestosci na potylicy, przeszczepia wlosy z brody/klaty/ciala.

 

Pakiet dodatkowy (witaminy, szampon,biotyna, fina) na okolo 6 miesiecy: ok 200 Euro

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to jest mechaniczne fue ? zabieg wykonuje sam doktor czy technicy ? jest tam polski konsultant ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstrakcja graftow wykonuje technik a nie robot (moge dowiedziec sie o szczegoly jak to urzadzenie sie nazywa).

 

Doktor rysowal hairline i robik naklocia. Ekstraja graftow i transplantacja zmowali sie technicy. Przemial niezly, dziennie robia ok 10 osob (6 dni w tygodniu).

Doktor i koordynatorzy moja po angielsku. Istnieje mozliwosc wyjazdow grupowych, wiec jezli ktos nie zna ang, moze poszukac sobie kogos kto zna jezyk (znizka 10% jesli sie nie myle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mechaniczne fue czyli taka maszynka jakby technik pobiera grafty ile godz trwal zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczelo sie o 7 rano, konsultacja, pobieranie krwi na PRP, ekstrakcja dosc szybka, wolniej z przeszczepem, ale to zrozumiale. Koniec po 14-tej. Kolesie ktorzy mieli ok 5000 graftow, wrocili do hotelu ok 18-tej.

Polowa gosci hotelowych na sniadaniu to pacjenci. Zajebiste doswiadczenie - brotherhood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w cene zabiegu wliczony jest hotel ? jesli tak na ile dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo prac tego doktora można zobaczyć na realselfie. Bardzo dobre wyniki ma z tego co widzę tam, generalnie podobnie dziłają i podobne rezultaty jak Maral. To chyba dwoje najbardziej popularnych z mechanicznym Maral i Cinik.

Fajnie jakbyś wrzucił jeszcze na start jakąś fotę przed zabiegiem z dłuższymi włosami.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalem fotke do mojego poczatkowego postu. Czekam na lepszej jakosci foty z klinki, jak dotra to wrzuce.

 

Maral i Cinik maja podobne oceny w odniesieniu do jakosci, jednak z tego co czytalem to Maral czasami mowi to co mysli. Trudno bylo podjac decyzje, jednak wymienilem sie doswiadczeniami z kilkoma kolesiami od Cinika i pojechalem do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cena konkurencyjna, nie słyszałem jeszcze o tej klinice z pewnością warto poczytać o niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowością by było, że w tym pakiecie cenowym robią też bht z ciała (broda, klatka i reszta) jest to ciekawa alternatywa dla takich jak ja, któremu donor się już skończył, a jeszcze z 3tyś graftów by się przydało na gorę, tylko chyba ryzyko podczas sadzenia by nie uszkodzić to co już jest. Wieczne dylematy


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowością by było, że w tym pakiecie cenowym robią też bht z ciała (broda, klatka i reszta) jest to ciekawa alternatywa dla takich jak ja, któremu donor się już skończył, a jeszcze z 3tyś graftów by się przydało na gorę, tylko chyba ryzyko podczas sadzenia by nie uszkodzić to co już jest. Wieczne dylematy

 

Fajna opcja bardzo mi sie podoba, w razie jak w dobrych klinikach donoru kiedys braknie to z klaty/brody/nóg mozna jechac do tego doktora i na gore/tyl przeszczepiac.

Super johnp557799 ze podzieliles sie swoja historia i wrzucasz wszystko w forum. Kazda alternatywa dla nas lysiejacych jest przydatna i moze okazac sie pomocna dla kogos obecnie, badz w przyszlosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Turasy już mocno zjeżdżają z cenami. Niedawno przypadkiem natknąłem się na jakąś klinike z Istambułu i mechanicznym fue z takim samym pakietem (czyli transport z do lotniska, 2 noce w hotelu, do 5500 graftów) za 1660 euro. Nie pamiętam jak się nazywała bo póki co nie interesuję się tym zbytnio. Jakaś tam wojna o klienta się rozpętała


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja zapewne dyktuje ceny. Czytalem gdzies ze rocznie ok 60000 cudzozimcow ma przeszczep wlosow w Turcji.Na lotnisku spotkalem liczne przypadki po operacji nosa. Turystyka medyczna/plastyczna kwitnie.

Nie sadze, ze ci rozpoznawalni (Maral, Cinik, inni) opuszcza w przyszlosci. Ale nowi lekarze, ktorzy chca zwabic pacjentow, musze zjechac z cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie Turasy już mocno zjeżdżają z cenami. Niedawno przypadkiem natknąłem się na jakąś klinike z Istambułu i mechanicznym fue z takim samym pakietem (czyli transport z do lotniska, 2 noce w hotelu, do 5500 graftów) za 1660 euro. Nie pamiętam jak się nazywała bo póki co nie interesuję się tym zbytnio. Jakaś tam wojna o klienta się rozpętała

 

A u nas u gojdźia 19 zł graft i robi 40 razy gorzej od przeciętnego Turka od HT


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Radek M mial swoj pierwszy przeszep u polskiego lekarza. Po drugi pojechal do Turcji i efekty widac lol

 

Wydaje mi sie ze podstawa to miec dobrych, oddanych pracy technikow bo to oni odwalaja wiekszosc roboty. Moja robota zajely sie dwie dziewczyny (jdena to siostra Dr Cinika). Dziewczyny wzajemnie sie sprawdzaly i dociskaly grafty. Zobaczymy efekty ich pracy za pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, minie jeszcze trochę i nawet taki Gojdź będzie sobie mógł wsadzić w dupę te 19 zł za graft. Wydaje mi się, że świadomość ludzi rośnie, Turcja robi się coraz bardziej popularna, także w reszcie krajów też będą musieli obniżać koszty zabiegów żeby ktoś się skusił wogóle. Bardzo cieszy to, że HT powoli przestaje być rarytasem, fanaberią dla zarobasów. Już dzisiaj może sobie na to pozwolić ktoś kto nie mógł jeszcze kilka lat wstecz (w tym ja). Fajnie gdyby nawet słabo zarabiający ludzie nie musieli cierpieć z powodu łysiny. Najgorsze, że w polsce nawet metoda SAFER jest cholernie droga, która niszczy donor jeszcze bardziej chyba niż microFue, pozatym możliwe, że i to jest zdemonizowane przez drogie kliniki. Trzeba by zobaczyć dwóch pacjentów jeden z manuala, drugi od turka micro, oboje ta sama liczba graftów i porównać donor i odrost wtedy można wyciągać wnioski.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trzeba by zobaczyć dwóch pacjentów jeden z manuala, drugi od turka micro, oboje ta sama liczba graftów i porównać donor i odrost wtedy można wyciągać wnioski.

 

nie da sie tak bo przy mechaniku musza wszczepic wiecej graftow bo czesc ulega zniszczeniu, donor zawsze bezie bardziej zniszczony po mechaniku i slabszy odrost w porownaniu do ilosci wszczepionych graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie myle, ale moim zdaniem doswiadczenie i umiejetnosci manualne technika to podstawa zarowo w manualnej jak i mico ekstrakcji.

kazdy jest inny, wlosy rosna pod roznym katem, rozna grubosc, etc. Prawdopodobienstwo uszkodzenia mieszka wlosowego bedzie probwywalne w przypadku tych dwoch metod jak ktos nie ma doswiadczenia. Prawda jest, ze pierwsze urzadzenia "micro" czy automatyczne uszkadzaly mieszki, ale nastapil postep w tych urzadzeniach. Teraz powbieraj kilka mieszkow urzadzeniem o wiekszej srednicy, oceniaja jakos meiszkow i dobieraja optymalna glowice do daleszej ekstrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawda jest, ze pierwsze urzadzenia "micro" czy automatyczne uszkadzaly mieszki, ale nastapil postep w tych urzadzeniach

 

kazde urzadzenie do mechanicznego fue uszkadza grafty i niszczy donor, to micro o ktorym piszesz to jest wlasnie mechaniczne fue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze micro to jest mechanicze pobieranie. Jezeli by uszkadzalo mieszki to faceci od Marala czy Cinika nie mieliby odrostow po przeszczepie.

Pobieranie graftow zarowno reczne jak i mechaniczne pozostawia dziury w potylicy. Z zawodu jestem medykiem wiec nie widze zadnej roznicy pomiedzy dziura po recznym urzadzeniy a mechanicznym, ale szanuje opinie innych.

 

Polecam:

https://www.getfue.com/hair-transplanta ... extraction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...