free web hit counter Skocz do zawartości
johnp557799

Dr Emrah Cinik Istanbul 2700/Grudzien 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiedzialem, ze forum zostalo przywrocone.

 

Zalaczam fotki przed (wieczor przed zabiegiem) i aktualna. Fotki zostaly wykonane telefonem, wiec nie sa najlepszej jakosci.

 

Wesolych Swiat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy New Year Guys!

 

Dr Cinik poprosil o przeslanie fotek, wiec dodatkowo wrzuce je tutaj.

Decyzja czy robic przeszczep u Cinika, Marala czy u Koraya, nie byla latwa. Jestem skapcem, wiec wyeliminowalem Koraya ze wzgledow finansowych.

Na podstawie realmyself.com doswiadczen, zdecydowalem sie na zabieg u Cinika.

 

Czy podjalbym taka sama decyzje teraz? Nie wiem. Wiem natomiast ze to byla dobra decyzja, od przeszlo 6 miesiacy nie mysle o tym co mam na glowie. Nie kombinuje z zaczeskami na wietrze i po prysznicu na silce. Przeszczep dodal mi pewnosci siebie. Ale wiadmo, ze w miare jedzenia apatyt rosnie.... Moze Koray wykonalby lepsza robote z zakolami? Co do gestosci nie mam zastrzezen bo genetycznie od zawsze bylo przecietnie. Dodam, ze rozwazam jeszcze jeden zabieg moze za jakies 5 lat by popracowac nad skroniami (zobaczymy jak to bedzie sie rozwijac).

 

Oczywiscie mozna tak gdybac w nieskonczonosc, ale jak wspomnialem wczesniej jestem zadowolony z efektu! Dodam, ze mam 40 lat, a moje wlosy po przeszczepie sa porownywalne do tych sprzed 30-tki.

 

Zauwazylem rowniez, ze dieta i cwiczenia maja maga wielki wplyw na stan wlosow. Jak sobie pofolguje z junk food, to odbija sie to na wlosach i skorze. Dobry fryzjer/stylista rowniez pomaga.

 

P.S.

Zdjecia po roku sa robione w sloneczny dzien w mieszkaniu po umyciu wlosow, bez producktow. Moje wlosy nie naleza do "latwych", wiec stosuje na codzien paste by przywolac boki do porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach wygląda fajnie. Tylko problem jest taki że są słabej jakości. Więc ocenić to do końca, jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczerwienienie utrzymywalo sie dosc dlugo - do ok. 6 miesiaca (?) trudno okreslic bo po pol roku gestosc wlosow byla na tyle dobra ze zakrywala skalp.

bardzo zadowlolony bylem z plynu Linomag (stosowalem na noc), ktory lagodzil podraznienie. Zaluje ze nie zaczalem stosowac tego plynu wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kila osob poprosilo mnie o aktualne foty. Na szybko wrzucam foty przed zabiegiem, po 14 i 15 miesiacu. W weekend postaram sie dodac cos wiecej.

 

Pozdro!

 

-- 22 mar 2019, 22:34 --

 

jak obiecalem wrzucam 2 dodatkowe fotki, ktore zrobilem dzisiaj.

Piersze jest zrobione po treningu cardio drugie po prysznicu i osuszeniu wlosow recznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na jego stronę internetową... Tam są podane aktualne ceny i pakiety które oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz zabieg? Ogólne odczucia, porady itd? Polecasz go? Mam ok 3500 graftów to zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena calosci to dobre 4.

 

Na chwile obecna moje najwieksze zastrzezenie to to jak Cinik decyduje o/rysuje linie wlosow. Jak nie wiesz czego chcesz to bedziesz mial tak jak wiekszosc jego pacjentow, co nie zasze jest optymalnym rozwiazaniem. Kazdy musi byc swiadomy, ze wiekszosc lekarzy (zwlaszcza tych gdzie jest duzy przemial) nie poswieci wystarczajacej ilosci czasu by przedyskutowac rozne opcje lini wlosow. Tak wiec Ty musisz wiedziec czego chcesz. Ja nie wiedzialem czego/jak chce i teraz nie do konca jestem zadowolony z bokow. Nie jest zle, ale chetnie bym poswiecil 500 dodatkowych graftow na boki/skronie/zakola.

 

Czy polecam? Nie mam doswiadczenia z innymi wiec trudno powiedziec. Widzialem/czytalem o niezlej robocie innych lekarzy, wiec kazdy musi podjac samodzielnie decyzje. Ja od poczatku mialem wywazone oczekiwania co do efektu koncowego jak rowniez do poziomy uslug ktore swiadczy klinika Cinika i uwazam ze dosatlem to za co zaplacilem (a moze troche wiecej).

 

Dodam, ze ja poddalem sie zabegowi w wieku 39 lat i teraz wiem ze niepotrzebnie tak dlugo czekalem. Od prawie roku nie rozmyslam o tym co mam na glowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Co do linii włosów na czole to nie chce obniżania czy mocnego zagęszczania zakoli bo u mnie w rodzinie to cecha dziedziczna i dobrze z tym wyglądamy. Zresztą nie mam zamiaru nic obniżać. Tylko zagęszczenie tam gdzie ubyło czyli góra i przód. Linia mi się nie cofa. Myślałem nad dr Demirsoyem i właśnie tym u którego Ty byłeś. Jeśli nie masz zastrzeżeń co do samego zabiegu to wszystko jasne.

 

Robią taką wstępną ocene sytuacji na głowie przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem nad dr Demirsoyem i właśnie tym u którego Ty byłeś.

Robią taką wstępną ocene sytuacji na głowie przez internet?

 

robota/przypadki dr Demirsoya tez wyglada przyzwoicie.

Ja tez nie mialem obnizanej lini na przodzie tylko uzupelnianie bokow.

 

Podczas wstepnej konsultacji przez internet, Cinik oszacowal moj przypadek na ok. 3500 graftow, ale nie pytalem o szczegoly czego teraz zaluje. Jak wspomnialem troche dalem d*** jezeli chodzi o moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chwile obecna moje najwieksze zastrzezenie to to jak Cinik decyduje o/rysuje linie wlosow.

 

Czyli jednak następny przykład potwierdzenia, że ogólnie lekarze proponują rysują (a często i na siłę wciskają) linie z dupy. I potwierdzasz tym, co mówię od dawna, że jest jak jest w kwestii linii.

 

Jak nie wiesz czego chcesz to bedziesz mial tak jak wiekszosc jego pacjentow, co nie zasze jest optymalnym rozwiazaniem.

 

Czyli tak jak wszędzie, w każdej klinice. Jeśli męski pacjent nie postawi się co do kwestii linii, to będzie miał to co masowo robi dany lekarz każdemu męskiemu pacjentowi.

 

Kazdy musi byc swiadomy, ze wiekszosc lekarzy (zwlaszcza tych gdzie jest duzy przemial) nie poswieci wystarczajacej ilosci czasu by przedyskutowac rozne opcje lini wlosow.

 

Niestety, właśnie tego ludzie nie są świadomi, a ponad to często uważają, że pan lekarz to jest Bóg, i że jego racja i nieomylność, jest jedyna i słuszna. Bardzo często ludzie polegają na lekarzu, niczym na wyroczni.

 

Tak wiec Ty musisz wiedziec czego chcesz.

 

Każdy powinien wiedzieć, czego chce, niestety większość męskich pacjentów ma jakieś dylematy, i sobie myśli - ''może tak, a może srak'' i w ostateczności i tak zdaje się na lekarza, bo przecież lekarz chce dobrze i jest doświadczony.

 

Ja nie wiedzialem czego/jak chce i teraz nie do konca jestem zadowolony z bokow. Nie jest zle, ale chetnie bym poswiecil 500 dodatkowych graftow na boki/skronie/zakola.

 

I dlatego, że nie wiedziałeś czego chcesz (a może przez to że słuchałeś Gargamelów całymi latami), teraz myślisz w sposób w jaki myślisz, a właściwie pokutujesz, że nie postąpiłeś tak jak pewnie marzyłeś.

 

Dodam, ze ja poddalem sie zabegowi w wieku 39 lat i teraz wiem ze niepotrzebnie tak dlugo czekalem. Od prawie roku nie rozmyslam o tym co mam na glowie!

 

Czyli też tylko potwierdzasz, to co zawsze mówię, że Gargamele, racji nie mają, a bardzo często buntują ludzi na forach, oraz samych lekarzy.

 

Podczas wstepnej konsultacji przez internet, Cinik oszacowal moj przypadek na ok. 3500 graftow, ale nie pytalem o szczegoly czego teraz zaluje. Jak wspomnialem troche dalem d*** jezeli chodzi o moje oczekiwania.

 

Czyli jesteś następnym przypadkiem, który tylko potwierdza, to co zawsze mówię, i to co mówiłem w tym wątku: viewtopic.php?f=23&t=3927&p=51827#p51827

 

Ale to wszytko tylko tak na marginesie, i nie o tym chciałem, - bo dla mnie to wszystko jest oczywistością.

 

Chciałem tylko zapytać, dlaczego w efekcie masz przeszczepione tylko 2,7 kgr, a nie 3,5 kgr jak było oszacowane podczas konsultacji ?

 

-- 26 mar 2019, 20:39 --

 

Co do linii włosów na czole to nie chce obniżania czy mocnego zagęszczania zakoli bo u mnie w rodzinie to cecha dziedziczna i dobrze z tym wyglądamy. Zresztą nie mam zamiaru nic obniżać. Tylko zagęszczenie tam gdzie ubyło czyli góra i przód.

 

A koledze powiem tylko tyle, że doktor Koray Erdogan specjalizuje się w tym - viewtopic.php?f=23&t=3245&p=51208#p51208 - właśnie w takich oczekiwaniach efektu końcowego jest mistrzem, także może należałoby jego też brać pod uwagę, a to też Turcja. Cena może trochę wyższa niż u Cinik'a i Maral'a, ale za to efekty nie mające sobie równych pod względem właśnie oczekiwań kolegi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem pod uwage Dr Koray'a, ale ostatecznie padlo na Cinika (ze wzgledow finansowych i logistycznych). Mozliwe ze uderze do Asmedu z zapytaniem czy podjeliby sie wykonczenia bokow. Chociaz kilka ostanich przykladow z niezbyt udanymi przeszczepami nie wyglada zachecajaco.

 

Poczatkowa liczba graftow (ok. 3500) byla oszacowana na podstawie zdjec. Dyskusja dotyczyla tego czy posadzic grafty na przodzie (okolice "wysepki/jezyka" czy jak to nazwac). Tu zgodzilem sie z Cinikiem, ze zageszczenie tego obszaru moze prowadzic do mechanicznego uszkodzenia mieszkow ktora tam aktualnie byly.

 

Co do projektowania lini, to na podstawie wymiany doswiadczen z innymi kolesiami, Cinik jest bardzo elastyczny i zrobi tak jak chcesz. Problem w tym, ze ja nie przygotowalem sie od tej straony do zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John nie zapytałeś o szczegóły co masz na myśli? Możesz mi podpowiedzieć o co dokładnie zapytać? Chce się przygotować do tego jak najlepiej.

 

Antydhtor podałeś mi link do chyba lekko spierdzielonego przeszczepu...

Wiesz kwestia euro... mi bardziej chodzi o to żeby było dobrze zrobione. Nie oczekuje efektu włosów jakie miałem za młodziaka. Poprostu żeby nie było tych cholernych prześwitów... tył i boki mam mega gęste więc jest co brać. Chce żeby to co zabiorą było najlepiej wykorzystane. Zakola mogą zostać bo u mnie każdy je ma. Lini włosów też nie musi obniżać bo to nie ma sensu i będzie wyglądać mało naturalnie. Wystarczy mi zagęszczenie obszarów gdzie włosy poleciały i tyle ( góra i przód ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hr_Junior, napisałeś:

 

nie chce obniżania czy mocnego zagęszczania zakoli

 

więc podałem przykład najlepszy przykład jaki znam takiego nie mocnego zagęszczania zakoli. I tylko dlatego, podałem ten przykład i zarekomendowałem doktora Koray'a Erdogan'a, bo uważam, że każdemu należy dać i sprzedać, dokładnie to co każdy chce.

 

Teraz piszesz trochę inaczej, a tamto brzmiało, jakbyś chciał mieć gęstość 15 FU/cm2 na obszarze zakoli....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hr_Junior masz jakes fotki? Ile masz lat?

 

jezeli zdecydujesz sie na Cinika to upewnilbym sie podczas konsultacji jaka ma strategie dla Ciebie. Jak juz wspomnialem, u mnie Cinik nie chcial zagescic obszaru "jezyka" na przodzie, twierdzac ze sadzenie tak graftow moze mechanicznie uszkodzic rosnace tam wlosy. Dla mnie to tlumaczenie mialo sens. Dodatkow jak sie ma 40-tke na karku, to to co mialo wypasc to wypadlo a tam byla jeszcze dobra gestosc wlosow. Jezeli masz natomiast 25 lat to lysienie moze nadal postepowac, wiec warto to miec na uwadze.

 

Uwazam, ze przy przeszczepie trzeba miec podejscie holistyczne bo detale rzutuja na efekt koncowy. Jezeli zageszcza Tobie gore to zakola moga wygladac nienaturalnie, a dodatkowe posadzenie kilku graftow na skroniach moze zoptymalizowac efekt koncowy. Nie widzialem Twoich fot, wiec to tylko gdybanie. Dla jasnosci, ja jestem zadowolny z mojego przeszczepu (ale jak wspomnialem apatyt rosnie w miare jedzenia).

 

Ja bym przestudiowal zdjecia z przeszlosci (niekonieczne siegajac po te gdzie miales 15 lat) i oszacowal gdzie nastapily ubytki.

 

U Cinika prosilbym rowniez o informacje dotyczaca technikow ktorzy beda pracowac na Twojej glowie. Prosilbym o przypisanie doswiadczonych technikow. Nie wiem czy to podziala, ale jak nie poprosisz to moga dac kogos z mniejszym doswiadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John mam 27 lat. Niestety do 25 roku życia miałem mega włosy i bum nagle wszystko zaczęło się sypać. Odziwo od roku nic nie ubywa ani przybywa. Dziwne, ale jednak. Fotka niżej. Boki i tył mam gęste. Jest z czego brać. Góra niestety wygląda jak wygląda i nic tam się od roku nie zmienia. Wszystko to co poleciało, poleciało w rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cinik bedzie najlepszym rozwiazaniem dla Ciebie bo nadal masz duzo wlosow i wyglada na to ze u Ciebie glowne zadanie to zageszczanie przodu i korony. poprosilbym kliniki o konsultacje na podstawie zdjec i o fotki przed i po zabiegu podobnych przypadkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zwilżone włosy na potrzebe właśnie konsultacji online. Dlaczego Cinik ma być nie odpowiedni do tego? Kogo w takim razie szukać? Przeglądam oferty i wysyłam zdjęcia do klinik. Wszędzie twierdzą, że 3-3.5 tys graftów załatwi sprawe. Mam z czego brać bo tył i boki są bardzo gęste i gruby włos tam rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te włosy które masz teraz na górze prawdopodobnie już też są objęte miniaturyzacją. Zatem przy zagęszczaniu czyli sadzeniu graftów pomiędzy te właśnie natywne włosy istnieje możliwość że wypadną i już nie odrosna. W konsekwencji będziesz miał po zabiegu efekt ten sam ale z włosów które teoretycznie nie powinny wypaść przez beerdzo długo. To tylko teoria oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możlowość zbadania czy te włosy które pozostały też mają zamiar wypaść? Tezyma się taki stan od roku i jak narazie nie postępuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...