free web hit counter Skocz do zawartości
johnp557799

Dr Emrah Cinik Istanbul 2700/Grudzien 2017

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej chodzi o to, że przy mechanicznym pobieraniu jest ono dużo szybsze i mniej dokładne i czasami pobierają za dużo graftów blisko siebie przez co są takie jakby bardziej przerzedzone plamy, ale jak masz dobry donor i robisz pierwsze HT to raczej ciężko spieprzyć tym bardziej, że raczej grafty u takiego Marala pobierają doświadczone osoby choć może im się też zdarzyć gorszy dzień czy też przemęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bardziej chodzi o to, że przy mechanicznym pobieraniu jest ono dużo szybsze i mniej dokładne i czasami pobierają za dużo graftów blisko siebie przez co są takie jakby bardziej przerzedzone plamy, ale jak masz dobry donor i robisz pierwsze HT to raczej ciężko spieprzyć tym bardziej, że raczej grafty u takiego Marala pobierają doświadczone osoby choć może im się też zdarzyć gorszy dzień czy też przemęczenie.

 

 

Dziura to dziura i takich mamy medyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

moze byc najbardziej doswiadczony technik na swiecie a i tak przeora donor bo robi to mechanicznie

 

wesolych swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze byc najbardziej doswiadczony technik na swiecie a i tak przeora donor bo robi to mechanicznie

 

poddaje sie w tej dyskusji. mysle ze jest bezowocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

moze wstaw swoj donor po zabiegu, jestem pewien ze bedzie wygladal tak samo jak w podanym linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy kto myśli, że po przeszczepie jakimkolwiek np. 3000 graftów będzie się mógł golić na króciutko jest poprostu naiwny. Zawsze będzie to widać, po micro może bardziej niż po manualu ale jednak. Ja mam to generalnie gdzieś bo jest to jeden z kompromisów wykonania tego zabiegu. Miałem znajomego, który przeszczepu nie miał i pomimo dobrych włosów ma strasznie przerzedznony donor i jakieś czerwone plamki na nim. Czasem ktoś się go spytał co to jest itp. ja nigdy na to uwagi sam nie zwróciłem. Mój donor po ekstrakcji ponad 3tys graftów wygląda lepiej niż jego bez przeszczepu. Tak jak ktoś tutaj napisał, że HT to taka iluzja trochę i się z tym zgadzam. Dużo ludzi jest rozczarowanych bo zrobił przeszczep, goli się jak zawsze na 3mm i narzeka, że wygląda źle. Zrobisz przeszczep musisz się liczyć z noszeniem raczej dłuższych włosów i jakimś tam manipulowaniem długością żeby uzyskać jak najlepszy efekt. Nie da się odwrócić np. 10 lat łysienia tak żeby nie było nawet znaku, kto myśli inaczej nie powinien wogóle myśleć o HT bo pewnie będzie rozczarowany.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wydaje mi się, że każdy kto myśli, że po przeszczepie jakimkolwiek np. 3000 graftów będzie się mógł golić na króciutko jest poprostu naiwny. Zawsze będzie to widać, po micro może bardziej niż po manualu ale jednak. Ja mam to generalnie gdzieś bo jest to jeden z kompromisów wykonania tego zabiegu.

 

 

Zrobisz przeszczep musisz się liczyć z noszeniem raczej dłuższych włosów i jakimś tam manipulowaniem długością żeby uzyskać jak najlepszy efekt.

 

 

Myslisz sie, moj kolega mial 2500 gr wyciadniete w HDC i nie widac sladow nawet przy scieciu tylu i bokow na zero lub 3 mm, sa tylko rzadsze wlosy ale inaczej sie nie da, ja rowniez gole tyl i boki na zero czasem 3 mm (pomimo blizny z tylu po stripie), ale dlugosc wlosow w tych miejscach powyzej 3 mm jest dla mnie nieakceptowalne poniewaz mam cienkjie wlosy i cofniete skronie, mysialbym miec temple piki zrobione zeby naprawic ten defekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest twoje zdjęcie? Nie widzę.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszytkim,

 

Dzisiaj mija 5 tygodni od mojego zabiegu. Fotki nie sa super jakosci za co z gory przepraszam.

 

Tyl ladnie rosnie (i szybko). Na poczatku byl troche wysuszony wiec stosowalem na noc aloes (nie pomagal) i mieszanine olejkow z witamina E. Jest lepiej.

 

Przod: wiekszosc wlosow wyleciala, widoczne zaczerwnienie utrzymuje sie. Dr Cinik polecil Aspirine, ale nie sadze by to pomoglo.

 

Pozdro!

5weeks_1.thumb.jpg.2046af77a7dbbdd408e9bc73b37ebc24.jpg

1321503577_Pozabiegu.png.9c77ae35054382d62ba459ab10956706.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki będzie efekt. Na razie to wiadomo - początki


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Brak widocznych zmian od ostatniego uaktualnienia. Jedyne osiagniecie - udalo mi sie zrobic wyrazniejsza fote lol

Mam nadzieje ze cos sie ruszy miedzy 3 a 4-tym miesiacem.

8weeks_1.jpg.712fcb6297357ed2a8777e9db8ce666c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo to zaczerwienienie strasznie Ci sie utrzymuje. Srodowisko zauwaza/pytaja? Rowniez mam nadzieje i tego zycze, zeby wyrosla szopa porzadna z tego .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczerwienienie mnie dobija. mam nadzieje ze za dwa miechy bedzie poprawa.

Po czesci tak intensywne zaczerwnienie jest wynikiem duzej gestosci, szczczegolnie na lini.

 

nose non-stop bejsbolowke, wiec nikt nie pyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zeby ta spora gestosc odbila sie na mega odroscie. Szczesciarz z Ciebie u mnie po 2 tyg wychodze do swiata ludzi bez mozliwosci jakiegokolwiek nakrycia glowy wiec bede musial sie psychicznie przygotowac patrzac jak to bedzie u mnie podobnie wygladac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawowy blad ktory popelnilem to brak przygotowania co bedzie po przeszczepie. Urlop w grudniu i przerwa swiateczna to idealny czas na przeszczep, ale w styczniu trzeba bylo wrocic do pracy i nie mialem pojecia co robic. nie wiem co gorzej wyglada bejsbolowka rozmiar XL czy ugly duckling.

Chyba mialem ukryta nadzieje ze zaczerwienienie zniknie w ciagu miesiaca. jak mialbym spoko ludzi w pracy, to pewnie wspomnialbym przed przeszczepem zeby nie bylo szoku. jednak u mnie w robocie za duzo zjebow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja po 3 tygodniach poszedłem do pracy i było spoko. Oczywiście ja widziałem u siebie zaczerwienienie ale inni chyba nie. Dostrzegł bym te spojrzenia. Kwestia indywidualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest pojebany, wiecznie się człowiek przejmuje ludźmi.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo indywidualna kwestia. Czasami znajomi zauważą czasami nie. Też każdy ma inne zaczerwienienie. Jeden mocniej, drugi bardziej. Przy mniejszych obszarach. Jak np. ja teraz. To warto jednak zapuścić włosy jeśli ma się w miarę z czego zapuścić. Aktualnie grzywka mi przykrywa robiony przód. Czapkę noszę tylko na potrzeby tego jak mi wieje wiatr i to odsłania.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...