free web hit counter Skocz do zawartości
Abcd121212

Dr. Maral - 23 lat - 23.12.17 - 2000 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się ze linia z jedej strony jest za wysoko

 

Jest. Z prawej strony, tj. z lewej na zdjęciu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej prawej strony tez jest wyzej niz z lewej. Takze nie wiem dlaczego tak robia te linie,ale jak bede mial pelny odrost to wypowiem sie czy jakos specjalnie mi to przeszkadza czy nie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takze nie wiem dlaczego tak robia te linie,

 

Kiedyś gdzieś czytałem że robią to celowo aby ''naturalnie'' wyglądało, bo twierdzą że twarz nie jest idealnie symetryczna (bo de-facto nie jest).

 

Moim zdaniem częściowo z tego właśnie powodu, ale z pewnością niechlujstwo też odgrywa rolę - czyli niedbałość o takie ''detale'' wśród lekarzy od HT, robią szybko, na sztukę, na odpierdol, aby zrobić. A oprócz tego twierdząc to pierwsze mają wymówkę na oszczędność graftów i pretekst aby linie zrobić wyżej przynajmniej z jednej strony, niż powinna być.

 

Nawet jeśli przyznać w pełni rację co do tego że twarz, a tym samym linia włosów, nie jest po obu stronach identyczna, i że robienie asymetrii jest słuszne i uzasadnione, to aż takie duże różnice i dysproporcje, które ewidentnie rzucają się w oczy są na pewno przesadą, bo wygląda to jakby z jednej strony łysienie atakowało i powstawało już większe zakole, i moim zdaniem niezbyt dobrze to wygląda.

 

Ale pytajcie lekarzy czemu tak robią te linie w ten sposób.

 

 

Z mojej prawej strony tez jest wyzej niz z lewej.

 

Uwzięli się te sk........ lekarze na prawą stronę, albo żyją w przekonaniu (a może nawet mają na to jakieś badania swoje i analizy przypadków ) że więcej łysiejących łysieje bardziej z prawej strony i mają większą recesję, większe zakole, wyżej M-szejpiastą linię właśnie z prawej strony.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i śmieszne, ale ja właśnie tak miałem [emoji85] Z prawej strony miałem dużo większe zakole.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze do marala w grudniu, żeby zapytać co on o tym sądzi, bo na chwile obecna za każdym razem, jak pisze do niego to odpowiada żeby czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas zabiegu pytali sie mnie z ktorej na ktora strone sie czesze. Powiedzialem,ze z lewej na prawa. Pewnie stad ta linia wyzej z prawej strony u nas. Tylko ja nie zawsze chce fryza na bok lecz na dol do gory rowniez!

Tak Indianin musze przyznac Ci racje. Jezeli asymetria jest delikatna wzgledem lewej a prawej strony to spoko lecz kiedy rzuca sie to bardzo w oczy to juz nie za fajnie. Stad moim zdaniem trzeba do tego minimum roku poczekac na odrost i ocenic jak to wtedy wyglada. Na dzien dzisiejszy rowniez prawa strona wolniej zarasta niz lewa stad nie oceniam tego jeszcze,ale mozecie nawet na fotkach podczas ht co wstawilem zwrocic uwage,ze owa asymetria wystepuje i jest widoczna.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy naprawdę wierzycie w to że po roku będzie dużo inaczej niż po 7,8 miesiącach???

 

"Wierzymy chętnie w to, czego pragniemy, i spodziewamy się, że nasze uczucia podzielają inni" ~ Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy naprawdę wierzycie w to że po roku będzie dużo inaczej niż po 7,8 miesiącach???

 

A czy ktokolwiek coś takiego napisał? Pomysl trochę logicznie i nie nadinterpretuje każdego posta.

Tu chodzi o złudną wiarę lekarza, a nie pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiki mógłbyś się odemnie nauczyć więc nie polecam wchodzić w jakieś bezsensowne utarczki słowne. A wracając do temtu: to że lekarze mówią o roku żeby był pełny efekt to tylko dlatego żeby kogoś po 8 miesiącach ze słabym efektem przeczekać kolejne 4 to może uwierzy i przyzwyczai się do swojego chujowego wyglądu... jak jednak ktoś walczy i się nie daje omamić to mówią: faktycznie efekt słaby... ale ogromna część ludzi robiących zabieg nie ma siły ani ochoty tego reklamować. Uwierzcie mi że wiem o czym mówię i nie robię tej tyrady tylko na podstawie własnych doznań. Jak mówiłem Bisandze po 6 miesiącach że jest coś nie tak, pojechałem specjalnie do Brukseli żeby mnie zobaczył to powiedział że jego zdaniem na tą chwilę jest wszystko zgodnie z planem. Po roku pojechałem znowu i slysze: to nie jest efekt którego oczekiwaliśmy... oczywiście chwała BHR za to że uznali reklamację i grosza nie wzięli ale przytaczam mój przykład jako kazus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logiki mógłbyś się odemnie nauczyć więc nie polecam wchodzić w jakieś bezsensowne utarczki słowne. A wracając do temtu: to że lekarze mówią o roku żeby był pełny efekt to tylko dlatego żeby kogoś po 8 miesiącach ze słabym efektem przeczekać kolejne 4 to może uwierzy i przyzwyczai się do swojego chujowego wyglądu... jak jednak ktoś walczy i się nie daje omamić to mówią: faktycznie efekt słaby... ale ogromna część ludzi robiących zabieg nie ma siły ani ochoty tego reklamować. Uwierzcie mi że wiem o czym mówię i nie robię tej tyrady tylko na podstawie własnych doznań. Jak mówiłem Bisandze po 6 miesiącach że jest coś nie tak, pojechałem specjalnie do Brukseli żeby mnie zobaczył to powiedział że jego zdaniem na tą chwilę jest wszystko zgodnie z planem. Po roku pojechałem znowu i slysze: to nie jest efekt którego oczekiwaliśmy... oczywiście chwała BHR za to że uznali reklamację i grosza nie wzięli ale przytaczam mój przykład jako kazus.

 

Łaski Ci nie zrobił, zapłaciłeś mu coś koło 55 tyś zł, na co większość Polaków sobie nie jest wstanie pozwolić nei oszukujmy się, poprawkę zrobić wręcz musiał i żadnej łaski w tym nie zrobił, tym bardziej, że po 1 podejściu jedyne co dostałeś za 55 tyś zł to stracony donor na 3100 graftów.

Akurat już kiedyś o tym pisaliśmy, ja to wiem i ty to wiesz i mam nadzieję, że co raz więcej ludzi będzie używało mózgu co do tego, żeby nie przepłacać za pewne rzeczy jeżeli nie ma to odniesienia w jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ale sam powiedz... jedziesz do Bisangi po roku a on mówi tak: efekt jest na miarę oczekiwań. Ty mówisz że gówno prawda i efekt jest ujowy. On mówi nieprawda: efekt jest dobry. Co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można się bronić tym, że często chirurdzy od HT pokazują swoim potencjalnym klientom na konsultacji czy też przez konsultanta efekty zabiegów, tak żeby jak najbardziej zachęcić oponenta do wykonania przeszczepu włosów.

Nie pamiętam czy u Ciebie Janek też takie efekty wysyłał czy też już na miejscu Bisanga Ci pokazywał takie efekty na komputerze na przykład.

 

Zresztą no problemu nie miałeś, bo jak by Ci zaczął pierdolić głupoty, że wszystko jest dobrze i poprawki Ci nie zrobi to wyszedł by na kretyna totalnego wtedy tylko opisywać sytuacje gdzie się da wykopy, zagraniczne strony od włosów itp, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że ani logiki ani ortografii, ani interpunkcji. Jedynie co, to przerośnięte ego

Po słowie" logiki" powinien być przecinek Panie językowy purysto. To tak w zakresie interpunkcji. Szanuję ludzi którzy tu opisują swoje zabiegi a to Twój wątek tak więc nie zaśmiecam. Życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanuję ludzi którzy tu opisują swoje zabiegi a to Twój wątek tak więc nie zaśmiecam.

 

A ja szanuje ludzi, którzy nie są gołosłowni. Wiec zdecyduj się w końcu, czy zakończyłeś dyskusje, czy nadal masz zamiar dorzucać swoje 3 grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale pls nadal wrzucaj cos do 12m, jesteś kolejnym dobrym przykładem na Marala. Graty z udanego zabiegu.

 

Sam mam ocenę 2,3k graftów na zakola i powoli dojrzewam widząc takie relacje. Przez ostatni rok to chyba nie było złych relacji od Marala na tym forum?

 

Po 8 miesiącach przegladania wątków na tym forum mam 2 wnioski

 

1) Analizując i porównując kliniki trzeba generalizować dane bo zawsze znajdzie sie przypadek, że w droższej jakiś HT wypadł gorzej niź w klinice tańszej, należałoby więc patrzeć na sumę przypadków i wyciągać "średnie"

 

2) Choć stać mnie na zachodnia klinikę i mówi sie, że HT robi sie raz, a skoro tak to nie ma co oszczędzać to jednak nie widzę różnicy w jakości między Maralem i droższymi klinkami (mówię wyłącznie o efektach). Skłaniam się więc na dziś ku Maralowi

 

Ale już nie zaśmiecam (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...