free web hit counter Skocz do zawartości
nocnypaz

Czy nadaję się na przeszczep?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
chmmm...powoli zaczynam myśleć, że jeżeli się chce naprawdę obniżyć gęsto linię to tylko chirurgiczne Forhead Reduction

 

Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

 

grzegorz rz, mam do Ciebie następujące pytania.

jak dogęszczałeś to dogęszczanie w jakimś istotny sposób uszkodziło te wcześniej wszczepione włosy ?

Dogęszczałeś u kogoś innego niż Koray ?

Czemu dogęszczałeś potem jeszcze dwa razy ? Dogęszczenie za pierwszym razem się nie udało czy w czym rzecz ?

Jesteś już w pełni zadowolony po ostatnim dogęszczaniu ?

 

Ale Koray nie robi jakichś super gęstości, o czym pisał już Skald w tym temacie: viewtopic.php?f=23&t=1123

Tyle, że to nie zawsze ma znaczenie, bo wielu ludzi wyłysiałych i tak super-gęstości nie planuje.

 

PS. Grzegorz przecież ma swoje tematy tutaj - z zabiegu u Koray'a (Turcja) oraz z zabiegu u Poswal'a (Indie)

 

-- 10 sty 2018, 23:22 --

 

Tutaj przykład Twojego magika - według mnie dużo gorzej zrobiony niż w przypadku grzegorza. Miałem tego nie wrzucać bo nie lubię nikomu robić pod górkę...

 

Pomijając średnio udany efekt, to gościowi poszła część jego naturalnych włosów w ciągu tego roku od HT, co spotęgowało porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chce np. zrobić 5k w dwa dni. Da rade manualem tak przeciez. Kurde nastawisliscie mnie pesymistycznie. Szcześliwy, że uzbierałem kase, myślałem, że zmienie mój odwieczny wielki problem. Ja nie chce meeega gęstości. Mam świadomośc, że jej nie uzykam, ale ja też jej nigdy nie miałem. Chce w miare linie , żebym miał z przodu włosy no i żebym mógł tył ściąć np na 5 mm i żeby nie było widać nic nieestetycznego. A czas wykonania dla mnie moze trwac tydzień. Dla lepszego efektu mógłbym i tyle lezec przy zabiegu. To jest tylko czas, który i tak minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale chce np. zrobić 5k w dwa dni.

 

Niekoniecznie, to nie jest tak, że można kaleczyć głowę bez końca przez kilka dni. Dopóki chirurg ci nie potwierdzi, że w jednym zabiegu czegoś nie trzaśnie, to nie możesz zakładać, że nie rozłoży tego na dwie raty.

Wielu ludzi robiło duże ubytki w ratach (kilku całkowicie osobnych zabiegach) i każda taka sesja trwała 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok to zrobić ile się da jak nie 5000 to 4000 w 2 dni. Nie mam jeszcze info od koraya. Chce po prostu żyć a te włosy mi przeszakadzają bardzo. Chce zawalczyć o kazdy graft przy odroscie stąd moje przekonanie do manuala. Jeszcze miesiąc temu byłem nastawiony na Marala, ale skoro mam kase na koraya to chyba lepszy pomysł uwazacie inaczej? Kasa nie jest dla mnie aż tak ważna w tym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ok to zrobić ile się da jak nie 5000 to 4000 w 2 dni.

 

Nie wiem, to nie ja będę wykonywał twój zabieg. Pytaj chirurgów ile są w stanie ci zrobić za jednym razem.

 

Jeszcze miesiąc temu byłem nastawiony na Marala, ale skoro mam kase na koraya to chyba lepszy pomysł uwazacie inaczej?

 

Koray jest jednak znany na świecie i mimo wszystko dość ceniony, a robi manualne FUE. Ponoć gęściej sadzi jednak Keser, ale jest też droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie pytam o to. Z tym czekam na odpowiedz od chirurgów. Chciałbym tylko poznać Wasze zdanie, czy pomijając kwestie finansowe manualne fue> mechaniczne fue? Po coś np Ferduini robi manuala a nie mechanika przeciez, tak sobie tłumaczę. A Ty Lion jestes pesymistycznie nastawiony daj ludziom (tj. i mnie) trochę nadziei, w mojej sytuacji tylko własnie ta nadzieja ze HT przywróci mi ten przód jest czymś co pozwala mi w miare funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

HT u ciebie powinno się udać, ale to nie jest też tak, że pojedziesz, raz zrobisz i problem z głowy. Na to bym się nie nastawiał. Trochę więcej wysiłku cię to będzie kosztowało i lepiej się na ten wysiłek od razu przygotować niż naobiecywać sobie, że zaraz, jutro będzie nie wiadomo co i potem przeżyć rozczarowanie.

 

Ja też swoje przeszedłem i wiem, że droga nie jest łatwa. To kosztuje (nie tylko pieniądze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kasa nie jest aż tak ważna to osobiście starałbym się szukać jak najlepszej kliniki (co nie znaczy też najdroższej) biorąc pod uwagę różne kwestie danej kliniki jak i efekty pracy danej kliniki/lekarza na przykładach (i tych dawanych przez same kliniki jak i tych od bezinteresownych ludzi).

 

Jednak, moim zdaniem ludzie którzy potrzebują dużej ilości graftów bo mają duży obszar do pokrycia robią lepiej jeśli robią większą ilość za jednym razem i gęsto (i nie mam wcale tu na myśli tego aby od razu za jednym razem pokryć cały obszar, tylko tyle ile się da zaczynając od linii), a to jak sam wiesz jest niestety ograniczone przy manualnym FUE.

Nawet gdy potrzebny będzie drugi zabieg (gdy łysina jest bardzo duża) to też za drugim razem tyle ile się da, względnie jeśli jest to średni obszar ale i tak podzielony ma być na dwa zabiegi to na pierwszy wybrałbym manualne FUE i też oczywiście zaczynając od linii (którą ustalając w oparciu o wyliczenia potrzebnych graftów dla danej zakładanej gęstości, oraz rzecz jasna - i co też wynika z tego, o wydajność donoru)

 

(Oczywiście to co napisałem to w sensie jak bym postąpił jeśli nie miałbym takiej strategii jaką ja mam, bo jak każdy pewnie wie, ja to i tak osobiście zrobił bym linie jak najniżej i jak najgęściej bez względu na stan na głowie i stadium łysienia)


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość tego. Ale uważam, że musze spróbować, zeby na nowo polubić swój wygląd. Łysienie od zawsze nastręczało mi wiele przykrość, głownie w moje głowie. Nie chce być łysy. Np. łysinka na koronie jakby była to wiem w 100%, że nie będzie dla mnie problemem. Chodzi głownie o ten przód. Nie wyobrażam sobie być łysym na stałe.

Też bym chciał niską gęstą linie, ale jestem realistą i wiem, że tak sie nie da. Mega zazdroszcze bratu o rok młodszemu, który ma mega geste włosy, gęstsze niż większość populacji mega linie U-shape niską jak cholera. Czasami mam wrazenie,że zabrał mi wszystkie "włosowe dobre geny =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czasami mam wrazenie,że zabrał mi wszystkie "włosowe dobre geny =D

 

I to rodzony brat. Gdyby to zrobił obcy, to jeszcze bym zrozumiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

 

Czesto sie zastanawiam dlaczego tak rzadko Ci zrobil. Niewypal, slaby odrost, rzadko posadzil ze wzgledu na donor i spory lysy obszar, gorszy dzien zalogi,zmeczenie,niewyspanie?Braku umiejetnosci zarzucic mu nie mozna . Nie wiem wiele po glowie chodzi i Twoj przypadek jest jednym z gorszych jakie widzialem wykonywane przez dr Koraya. Jak wiemy wpadki zdarzaja sie najlepszym dr Poswalowi jak widac tez sie zdarzylo. Stad ht to w jakims stopniu tez loteria i podejmujac sie tego sam mam obawy jaki bedzie efekt koncowy.

Sam sobie zobacz post wyzej jak Koray posadzil 5000graftow slicznie u Mariusx na obszar podobny do autora tematu. Mysle,ze u niego moze to wygladac podobnie.

Tak w ogole po roku czasu od zabiegu kontaktowales sie z klinika wzgledem slabej gestosci przy obnizeniu linii?? Jezeli tak to co odpowiedzieli??

 

Angel Ty to chyba mało w życiu widziałeś Nie rozumiem tylko czemu pimpujesz tak Koray'a skoro nie miałeś u niego HT (ba nie miałeś HT w ogóle!), a wygłaszasz jakieś bzdurne opinie o innych klinikach.

 

Tutaj przykład Twojego magika - według mnie dużo gorzej zrobiony niż w przypadku grzegorza. Miałem tego nie wrzucać bo nie lubię nikomu robić pod górkę...

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

To jest właśnie to co próbuje się wam tłumaczyć - duża gęstość nie zawsze idzie w parze z prawidłowym odrostem. Jeszcze bardziej bawią mnie komentarze, że jak zagraniczna klinika która kasuje was na 30-40 tys. potrafi spieprzyć zabieg to lepiej iść do polskiego "specjalisty" przynajmniej wyjdzie taniej Pomyślcie logicznie skoro klinika która robi takich zabiegów 250 rocznie od 10-15 lat potrafi coś zepsuć to jaką jakość może wam zagwarantować ktoś kto tych zabiegów wykonał 20-30?

Róbcie wszystko z głową - nie słuchajcie specjalistów teoretyków, którzy naoglądali się zdjęć w internecie na forach sponsorowanych przez kliniki... Piszcie i rozmawiajcie z ludźmi, którzy mieli zabiegi , a którzy są bezinteresowni i powiedzą wam jak jest w rzeczywistości z tym HT.

 

Przeciez kazdy wie, ze wpadki zdarzaja sie kazdemu. Wiemy rowniez, ze na ht ma wplyw sporo rzeczy. To nie jest tak ze wybierzesz tego lekarza za 10 euro czy za 20 i bedzie super. Macie racje nie mialem zadnego ht , ale sporo sledze tutaj i na zagranicznych forach i widze, ze ludzie bedacy na dobrej i dzialajacej kuracji dzieki ht latami maja super efekty. Najwiecej narzekaja Ci, co nigdy nic nie stosowali badz leca na dx2 i pozniej narzekaja, ze efekt gorszy niz przed zabiegiem. Lysienie to cholerstwo, samym ht mozna miec co najwyzej lepszy efekt niz lysina, ale zadowalajacy nigdy nie bedzie.

Dlaczego Koraya jednak tak cenie? Gdyz zostal on mi polecony i potwierdzony, przez ludzi ktorzy robili na zagranicznych forach. Sporo Grekow do niego lata i maja pozytywne efekty. Wiekszosc z nich sa na kuracjach. Sam wiem po sobie ile 1-2 tygodnie bez CB -03-01 maja wplyw na stan i jakosc moich wlosow, pomyslec sobie tylko mozna ile rok czasu bez kuracji mialby wplyw na moj efekt koncowy HT- wlosy po ht by powyrastaly a reszte wlasnych wypadly i mowilibysmy, ze dana klinika jest dnem.

Ludzie robia ht nie stosuja nic a pozniej wielki szok , ze stan gorszy po niz przed. Rowniez wezcie pod uwage, ze nie kazdy ma taka wiedze jak my na tym forum, jestesmy kropla w morzu, ktora wie o co biega. Ktos poleci do Koraya, HDC,BHR. bo jego znajomy tam robil i ma super efekt a to , ze trzeba to leczyc to juz nie wie badz ma wyj....e , przeciez jego znajomy ma super wlosy po ht ( o kuracji nie musial mu wspominac).

Nie chce zapeszac i wychwalac kogokolwiek , bo moze byc roznie z moim ht i pozniej bede zmienial zdanie i narzekal, gdyz fakt, doswiadczenia na sobie nie mam i nie boje sie do tego przyznac, staram sie pomoc innym i sobie , wiem co to znaczy lysiec i wydac kase na ht, wiec chce, zeby kazdy wybral i postepowal jak najlepiej tylko mozna.

Wzgledem swoich odczuc i doswiadczen wybralem jak najlepiej, jak bedzie podziele sie z wami na pewno, nie po to 11 lat walcze, zeby po ht nagle zniknac!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dogęszczałeś to dogęszczanie w jakimś istotny sposób uszkodziło te wcześniej wszczepione włosy ? raczej nie

Dogęszczałeś u kogoś innego niż Koray ? tak, getfue i drA indie

Czemu dogęszczałeś potem jeszcze dwa razy ? Dogęszczenie za pierwszym razem się nie udało czy w czym rzecz ? pierwsze dogęszczenie było zadowalające w 80%, wiec wykonałem drugie, przy okazji kolejnego zabiegu

Jesteś już w pełni zadowolony po ostatnim dogęszczaniu ?

z front line TAK

 

-- 11 sty 2018, 22:14 --

 

Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

 

Czesto sie zastanawiam dlaczego tak rzadko Ci zrobil. Niewypal, slaby odrost, rzadko posadzil ze wzgledu na donor i spory lysy obszar, gorszy dzien zalogi,zmeczenie,niewyspanie?Braku umiejetnosci zarzucic mu nie mozna . Nie wiem wiele po glowie chodzi i Twoj przypadek jest jednym z gorszych jakie widzialem wykonywane przez dr Koraya. Jak wiemy wpadki zdarzaja sie najlepszym dr Poswalowi jak widac tez sie zdarzylo. Stad ht to w jakims stopniu tez loteria i podejmujac sie tego sam mam obawy jaki bedzie efekt koncowy.

Sam sobie zobacz post wyzej jak Koray posadzil 5000graftow slicznie u Mariusx na obszar podobny do autora tematu. Mysle,ze u niego moze to wygladac podobnie.

Tak w ogole po roku czasu od zabiegu kontaktowales sie z klinika wzgledem slabej gestosci przy obnizeniu linii?? Jezeli tak to co odpowiedzieli??

 

Ja miałem obniżaną linie o 1,5 cm i robione spore zakola, wiec przy 2600 graftów nie ma co spodziewać sie mega gęstości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Grzegorzrz dobrze ,ze jestes szczery i zdajesz sobie sprawe,ze to zdecydowanie za malo. Zapewne dr zrobil tyle na ile mogl i potrzebowales na taki obszar z 5000graftow stad dogeszczanie w innych klinikach. Najwazniejsze,ze wyszedles na prosta i jestes zadowolony z obecnego stanu to podstawa.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbiliscie mnie z tropu tą dyskusją. Nastawiłem sie na koraya a teraz jestem zdezorientowany. Maral to finansowy chill out ale ma mechaniczne fue i boje sie ze wiecej graftow zmarnuje a nie mam ich bardzo duzo a chce walczyc o kazdy nawet kosztem 3-4x ceny zabiegu. Tez mechaniczne czytam ze wieksze slady zostawia a ja lubie scinac tyl i boki krotko. Wole wydac wiecej na koraya zamiast marala. A potem dogescic u Feriduniego np.. Mysle ze taki plan zniose finansowo.

 

Naczytałeś sie tu pseudoznawców, co nawet jednego zabiegu jeszcze nie przebyli i robią Ci mętlik w głowie, przy pierwszym zabiegu myślami identycznie jak Ty, jestem po 4HT i uważam że lekkie pojęcie o temacie juz mam. Czy przy manaualu , czy przy mechaniczny pobieraniu zawsze zostają małe zabliźnienia "white dots", liczy sie średnica "pobieraka",a najważniejsze są umiejętności a nie rodzaj narzędzia. W Indiach dr "A" pobiera mechanicznie, a moim zdaniem jest o niebo lepszy niż Koray z manualnym pobieraniem. Widziałem sporo efektów pracy Marala i gdybym obecnie zaczynał swoją drogę od zera to najpierw bym pojechał na zabieg do niego, jak łysienie by postępowało pewnie drugi tez bym również tam wykonał, ale z wyeksploatowanym donorem na ewentualne następne zabiegi tylko do Indii - to jest moje zdanie, decyzję jednak musisz podjąć sam.

 

Oczywiscie to jest wersja ekonomiczna, jeżeli ktoś ma nieograniczone środki to od razu poleciłbym Indie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale miales 2 zabieg u nich wiec pewnie to znizka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałeś sie tu pseudoznawców, co nawet jednego zabiegu jeszcze nie przebyli i robią Ci mętlik w głowie, przy pierwszym zabiegu myślami identycznie jak Ty, jestem po 4HT i uważam że lekkie pojęcie o temacie juz mam. Czy przy manaualu , czy przy mechaniczny pobieraniu zawsze zostają małe zabliźnienia "white dots", liczy sie średnica "pobieraka",a najważniejsze są umiejętności a nie rodzaj narzędzia. W Indiach dr "A" pobiera mechanicznie, a moim zdaniem jest o niebo lepszy niż Koray z manualnym pobieraniem. Widziałem sporo efektów pracy Marala i gdybym obecnie zaczynał swoją drogę od zera to najpierw bym pojechał na zabieg do niego, jak łysienie by postępowało pewnie drugi tez bym również tam wykonał, ale z wyeksploatowanym donorem na ewentualne następne zabiegi tylko do Indii - to jest moje zdanie, decyzję jednak musisz podjąć sam.

 

Oczywiscie to jest wersja ekonomiczna, jeżeli ktoś ma nieograniczone środki to od razu poleciłbym Indie

 

A nie jest tak, że po manualu jest lepszy odrost? I ze white dots beda po manulau mniej widoczne? Uwazasz, że nie ma specjalnie roznicy miedy efektem zabiegu u Marala a Koraya? Kurcze Indie to dla mnie na razie egzotyka wolalbym ogarnac w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieciekawie wygladaja donory po zabiegu u Marala :

 

https://www.hairtransforum.com/forum/ha ... 3-hairloss

 

 

serio dr A robi mechaniczne fue za 4 $ za graft ?

 

Tak właściwie, to za taki rezultat w miejscu biorczym to nawet by mi nie było żal tych śladów w donorze, na które i tak nikt poza wtajemniczonymi by nie zwrócił uwagi . Najwyżej jeśli musiałbym zrobić następny zabieg który jeszcze bardziej wyplewiłby ten donor to potem zafundowałbym sobie tam mikropregmentację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedz tam gdzie jest najlepszy odrost i tam gdzie jest manualne Fue bo sam tak chcesz. wszedzie istnieje szansa ze cos sie moze nie udac, ale jak bedziesz tak myslal to nigdy nie zrobisz HT. Przod musi byc zrobiony tak zeby nie bylo widac ze to po HT. Ja juz wertuje te polskie i angielskie fora od ponad 14 lat i juz w sumie nic mnie nie zdziwi. Dodam ze doktorem od przypadkow niemozliwych jest Umar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbiliscie mnie z tropu tą dyskusją. Nastawiłem sie na koraya a teraz jestem zdezorientowany. Maral to finansowy chill out ale ma mechaniczne fue i boje sie ze wiecej graftow zmarnuje a nie mam ich bardzo duzo a chce walczyc o kazdy nawet kosztem 3-4x ceny zabiegu. Tez mechaniczne czytam ze wieksze slady zostawia a ja lubie scinac tyl i boki krotko. Wole wydac wiecej na koraya zamiast marala. A potem dogescic u Feriduniego np.. Mysle ze taki plan zniose finansowo.

 

Naczytałeś sie tu pseudoznawców, co nawet jednego zabiegu jeszcze nie przebyli i robią Ci mętlik w głowie, przy pierwszym zabiegu myślami identycznie jak Ty, jestem po 4HT i uważam że lekkie pojęcie o temacie juz mam. Czy przy manaualu , czy przy mechaniczny pobieraniu zawsze zostają małe zabliźnienia "white dots", liczy sie średnica "pobieraka",a najważniejsze są umiejętności a nie rodzaj narzędzia. W Indiach dr "A" pobiera mechanicznie, a moim zdaniem jest o niebo lepszy niż Koray z manualnym pobieraniem. Widziałem sporo efektów pracy Marala i gdybym obecnie zaczynał swoją drogę od zera to najpierw bym pojechał na zabieg do niego, jak łysienie by postępowało pewnie drugi tez bym również tam wykonał, ale z wyeksploatowanym donorem na ewentualne następne zabiegi tylko do Indii - to jest moje zdanie, decyzję jednak musisz podjąć sam.

 

Oczywiscie to jest wersja ekonomiczna, jeżeli ktoś ma nieograniczone środki to od razu poleciłbym Indie

 

Masz wielkie pojecie o temacie i bardzo sie z nim licze. Sam wiesz, ze pisalem do Ciebie na pw odnosnie zabiegu u Koraya. Na pewno wiesz co piszesz i widzisz to z wlasnego doswiadczenia. Wiem tyle ile zobacze badz przeczytam, doswiadczenia nt. ht mam 0. Wiadomo, ze doswiadczenie bedzie zawsze wazniejsze i zgadzam sie z tym. Wybralem Koraya bo wszystkie HDC,BHR odrzucilem a Poswal mi nie odpisal. Dogadalem sie z Korayem na same zakola 3000 graftow wiec juz decyzji nie cofne i lece do niego. Co bedzie to bedzie wzgledem swojej decyzji czuje niepewnosc , ale tez wiem, ze lepiej wybrac nie moglem. Jezeli Koraya nam odpadnie zostanie naprawde bardzo malo dr. ktorzy znaja sie w temacie i chca jak najlepiej dla nas , lysiejacych.

Nie wiedzialem, ze Poswal pobiera mechanicznie i tyle sobie liczy za to. Niezle, skoro jednak go polecasz i mimo mechaniczego fue robi to wysmienicie to najwazniejsze.

Ogolnie u nas na forum sa 2 moze i 3 zabiegi u Koraya a jeden jest bardzo udany a Twoj nie. Jednak sam wiesz jak bylo w Twoim przypadku i wyjasnilismy to wczesniej. Nie wyjdzie to u mnie w leb sobie nie strzele, ale licze, ze bedzie potrafil te zakola zagescic tymi 3000 graftami. Coz niedlugo sie przekonamy czy na tym forum u Koraya jest wynik 2 :1 dla udanych czy nieudanych zabiegow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedz tam gdzie jest najlepszy odrost i tam gdzie jest manualne Fue bo sam tak chcesz. wszedzie istnieje szansa ze cos sie moze nie udac, ale jak bedziesz tak myslal to nigdy nie zrobisz HT. Przod musi byc zrobiony tak zeby nie bylo widac ze to po HT. Ja juz wertuje te polskie i angielskie fora od ponad 14 lat i juz w sumie nic mnie nie zdziwi. Dodam ze doktorem od przypadkow niemozliwych jest Umar.

 

No wlasnie pytam gdzie jest najlepszy odrost czy w manualu wlasnie bedzie lepszy u koraya czy praktycznie porownywalny do mechanicznego marala? Jezeli nie ma specjalnej roznicy to 30kola zaoszczedzone to jest cos. To ze chcr manualne fue wiazalo sie z przekinaniem ze jest lepszy po nim odrost. Te forum tak naprawde jest moja kopalnia wiedzy, nie znalazlem lepszego zrodla stad te moje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na taką strategię,najpierw FUT czyli strip np w Indiach,a potem drugi zabieg FUE.Po śledzeniu przypadków z różnych for zagranicznych coraz cześciej polecają stripa a potem dogęszczenie FUE w ten sposób podobno uzyskuje sie najlepsze efekty.Blizne można zakryć metodą FUE.Taką metodą wyciąga sie najwięcej graftów z donoru przy zachowaniu odpowiedniego wyglądu estetycznego.Coraz więcej celebrytów z zachodu wybiera własnie taką drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że jeśli ktoś nosi dłuższe włosy to najlepszym rozwiązaniem jest FUT. Prawie wszyscy celebryci, aktorzy hollywood robią FUT bo odrost jest najpewniejszy i tyle ile pobrali tyle wyrośnie. Nie wierzę, że ludzie z takim zasobem finansowym robią FUT bo nie mają wiedzy o HT. Napewno mając taką kasę dowiedzą się od lekarza nawet niektórych jego tajemnic. Ewidentnie coś jest na rzeczy jeśli chodzi o FUT. Rich Piana, Aj Mclean, Jeremy Piven, wszyscy FUT i wszyscy genialny efekt po jednym zabiegu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...