free web hit counter Skocz do zawartości
kuba4388

BHR Clinic 21.10.2016r STRIP 3250 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

[attachment=14]po15.jpg[/attachment][attachment=19]IMG_1974.JPG[/attachment]Serwus,

 

jakiś czas temu przeszedłem zabieg przeszczepu włosów metodą STRIP w klinice dr. Bisangi w Brukseli. Przed zabiegiem zgłębiałem temat przeszczepów na forum, tutaj też dowiedziałem się o BHC Clinic dlatego też postanowiłem zrobić dla Was swoja relację. Mniej więcej w 2014r byłem w Warszawie na konsultacjach dr Bisangi. Wówczas odrzucił mnie jako potencjalnego pacjenta do przeszczepu ze względu na miniaturyzacje włosów (czy coś) i zaproponował kurację farmakologiczną. Kupiłem więc minoxidil, MSM, biotynę, cynk. Suplementowałem i wcierałem minoxidil regularnie. W 2016r mieszkałem w Holandii i miałem 'rzut beretem' do Brukseli. Pojechałem na konsultację. Doktor zaproponował zabieg metodą STRIP z ilością ok 3000 graftów z podniesioną linią ze względu na duży obszar do pokrycia i ograniczoną ilość graftów, jakie można było wyekstraktować. Byłem pacjentem 'na granicy' (jak sam mówił), ale doktor wykonał zabieg. Doktor jest rzeczowy i nie mydlił mi oczu od początku jako że po zabiegu będę miał fryzurę 'jak elvis presley' Jednak efekt jest ekstra Jestem bardzo zadowolony. Czasem odnoszę wrażenie, że na lewym zakolu przydałoby się kilka graftów więcej, ale być może zdecyduje się na drugi zabieg - korona, wówczas doktor mógłby dorzucić tam coś - tak mówił, kiedy widziałem się z nim ok miesiąc temu. Jednak z mojego donoru można wyekstraktować jeszcze ok 2-2,5 tysiąca grafów - co pozwoli na pokrycie góry, ale nie będzie to super gęstość. Co do blizny po STRIP-owej, to goiła się długo i początkowo sądziłem że zostanie ślad - tj że będzie widoczna, ale mijał czas, a obrzęk wokół blizny zaczał znikać, a sama blizna bledła.

 

1 wlosowe - 591

2 wlosowe - 1846

3 wlosowe - 705

4 wlosowe - 108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, ale przydałoby się jeszcze uzupełnić koronę.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strip jednak robi robote Fajnie wygląda, gdyby jeszcze koronę wypełnić tyle tylko, że chyba już niewiele da się z donoru wytargać bo wygląda na bardzo słaby, może BHT?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważacie że to super efekt?? Oceniając oczywiście sam obszar przeszczepu to ok ale całościowo (a przecież o całościowy efekt chodzi) to lipa. Bujne włosy na połowie głowy i kompletnie łyse jajo tyłu to raczej niewielu zadowala, To już lepiej na "0" się zgolić. Nie wiem czy bym się zdecydował na zabieg i to jeszcze strip wiedząc że już nic lepiej nie da się zrobić... Teraz na łyso też nie zjedzie bo blizna jak uśmiech Jokera. Jak autor zadowolony to wszystko ok ale ja tam bym nie skakał z radości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kontrast jest duży między gęstym przodem, a kompletnie łysym gniazdem. Dlatego więc napisałem, że przyda się uzupełnić koronę.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcinekk @Radek

 

Easy. Rozmawiałem z doktorem i to, że zaproponował mi zreperowanie frontu było bardzo pozytywną wiadomością. Doktor dokładnie nakreślił do którego miejsca wykona zabieg. Jestem zadowolony, owszem, ale korona mi przeszkadza. Nie ukrywam. Zamieściłem relację mniej więcej też dlatego, aby poznać Wasze zdanie, czy warto robić górę? 2-2,5 tysiąca graftów wystarczy na w miarę zadowalający efekt? Wg obliczen dr Bisangi aby dobrze zagęścić koronę trzeba określoną ilość graftów, ode mnie jest w stanie uzyskać połowego tego - ale - dla osoby jak ja - z dużym przerzedzeniem na koronie to chyba lepsze niż aktualny stan? Chciałbym poznać Wasze zdanie

 

@wrobel skąd ew można pobrać włosy poza brodą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brody z tego co wiem są jakościowo najlepsze ale biorą też z klaty. Jeśli z z głowy i ciała by Ci wytargali z 3000-3500g to myśle, że efekt byłby przyzwoity. Najlepiej wyślij swoje foty do jakiegoś chirurga , który robi BHT i Ci powie co i jak.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt jezeli chodzi o przod to przed/po jest fajnie, tylko ja tez jestem zdania ze wolalbym robić to po całości niż jedno miejsce na poczatek, tak z ciekawosci ile kolego masz lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście na Twoim miejscu wytargałbym na tył tyle graftów i ile tylko się da (z głowy i BHT). Z budżetowych klinik z przyzwoitymi rezultatami na pewno taką ofertę ma Dr Cinik w Turcji. Przód wygląda bardzo fajnie, z nim masz już spokój, więc warto chyba powalczyć o resztę głowy. Nawet jeżeli po zabiegu gęstość nie będzie powalająca, to raz: na pewno będzie to wyglądało niż łysy placek, dwa: zawsze możesz sobie delikatnie posypać mikrowłóknami (jeżeli oczywiście ta niska gęstość będzie Ci przeszkadzać).

Powodzenia w dalszej walce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klekoo91

 

Mam 30 lat. Wszystko zależy od tego, co zaproponuje Ci doktor i jakie są możliwości przerobowe Twojego donoru oraz ile pieniędzy na raz możesz wydać

 

@tfutfutfu

 

ile sobie liczy tenże Dr Cinik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@klekoo91

 

Mam 30 lat. Wszystko zależy od tego, co zaproponuje Ci doktor i jakie są możliwości przerobowe Twojego donoru oraz ile pieniędzy na raz możesz wydać

 

@tfutfutfu

 

ile sobie liczy tenże Dr Cinik?

kolega Matias napisał Ci już cenę, a ja od siebie jeszcze dodam, że warto zerknąć na Realself bo wśród tamtejszych użytkowników stał się bardzo popularny i pojawia się dużo relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...