free web hit counter Skocz do zawartości
marek89

Dr Przybylski, 2000 graftów FUE, 10-11.02.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych pierwszych zdjęciach, które wrzucił kolega widać prześwity, ale na tych mokre/suche to nie przesadzajcie bo to włosy a nie futro.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mentalność? w PL problem jest inny, po prostu brakuje specjalistów,

 

Tak, właśnie dokładnie tak, mentalność lekarzy od HT w dalszym ciągu jest problemem w PL. Ale fakt problem jest też taki, że nie ma tu niestety specjalistów z prawdziwego zdarzenia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś jeszcze kto był u Przybylskiego ? Jedna recenzja to za mało

 

-- 09 sie 2018, 21:21 --

 

Przeczesałem trochę intern i ku zdziwieniu jest mnóstwo filmików pracy Przybylskiego. Poniżej jeden jakiego narzędzia używa do ekstrakcji. Obraca je manualnie, wolno w prównaniu do mechanicznego, więc chyba to dobrze bo jest mniejsze ryzyko uszkodzenia cebulek ale niech się mądrzejsi wypowiedzą.

 

 

efekt po 6 miesiącach

 

Ale już na ich stronie znalazłem opis o jego wykształceniu a w zasadzie brak z zakresu transplantacji włosów.

Klinikę Przybylski tworzy interdyscyplinarny zespołu profesjonalistów pod kierownictwem dr n. med. Andrzeja Przybylskiego, specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwenta studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Personel tworzą lekarze, pielęgniarki, pracownicy laboratoryjni i technicy, wszyscy razem z pasją i zaangażowaniem zajmują się leczeniem łysienia. Każdy z nas ma duże doświadczenie w tej dziedzinie – od farmakologicznego leczenia wypadania włosów, zagęszczania istniejących włosów osoczem bogatopłytkowym, po techniki operacyjne FUE manualnie lub mechanicznie, BHT i FUT. Oprócz nowoczesnych technik przeszczepiania włosów, w Klinice przeprowadzamy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową, wolumetrię twarzy, odmładzanie i nawilżanie skóry osoczem bogatopłytkowym, lifting skóry twarzy nićmi, karboksyterapię skóry, bliznowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klinikę Przybylski tworzy interdyscyplinarny zespołu profesjonalistów pod kierownictwem dr n. med. Andrzeja Przybylskiego, specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwenta studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Personel tworzą lekarze, pielęgniarki, pracownicy laboratoryjni i technicy, wszyscy razem z pasją i zaangażowaniem zajmują się leczeniem łysienia.

 

Po *uju fest. Doktor ten odmawia wykonania niskich nisko-schodzących linii !!! - Bo wg niego pier...ona łysina zakolowa musi być, i łyse wżery po bokach też. A na dodatek doktor ten ''odsyła'' złośliwie przypadki osób pragnących mieć wyżej opisaną linię, do psychiatry, z resztą tak samo jak i klinika HDC ''odsyła'' do psychiatry niezadowolonych klientów, sugerując im że mają ''coś z głową''.

 

Pasja..... - chyba we wku*wianiu ludzi swoimi bredniami.

 

Wiem co mówię, bo konsultowałem się z lekarzami którzy na prawdę wykonują działalność swoją z pasją, i nie widzą oni żadnego problemu aby na życzenie klienta wykonać tak nisko linię, i w kształcie odwróconej litery ''U'' (ang. U-shaped hairline).

Poza tym, patrząc na światowy rynek HT, można bez problemu wyłonić lekarzy dla których HT to prawdziwa pasja, a nie tylko puste albo/i oszukańcze słowa - jak w tym przypadku Dr. Przybylskiego.

 

Ogólnie nie polecam nikomu Dr. Przybylskiego, i stanowczo odradzam przeszczep włosów u niego.

 

-- 09 sie 2018, 22:20 --

 

A tak swoją drogą to, Dr. Przybylski został przecież zbanowany na tym forum - dokładnie tak samo jak i klinika HDC, dlatego w drodze sprawiedliwych poczynań być może byłoby wskazane aby również zakazać zakładania i prowadzenia wszelkich wątków tego doktora, gdyż co do zbanowanej kliniki HDC właśnie dokładnie taka polityka jest stosowana.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord, nie ma czegoś takiego jak wykształcenie w dziedzinie ht. Każdy lekarz od przeszczepów włosów wywodzi się z jakiejś innej dziedziny. Poza tym jak wszędzie, liczą się umiejętności i doświadczenie. Taki technik np. może nie mieć wyższego wykształcenia, a posadził/pobrał kilka mln graftów i może być lepszy od nie jednego lekarza.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nord, nie ma czegoś takiego jak wykształcenie w dziedzinie ht. Każdy lekarz od przeszczepów włosów wywodzi się z jakiejś innej dziedziny.

 

To tylko dowodzi tego jak traktowane i postrzegane jest w medycynie leczenie łysienia....

 

 

Poza tym jak wszędzie, liczą się umiejętności i doświadczenie. Taki technik np. może nie mieć wyższego wykształcenia, a posadził/pobrał kilka mln graftów i może być lepszy od nie jednego lekarza.

 

A to to prawda. Tak to (niestety) najczęściej jest w rzeczywistości.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem że został zbanowany. Na razie z nim koresponduję więc zobaczymy co odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...