free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Czy mozna pomoc sobie w odrosnie po HT ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy są jakies mozliwości, które mogą wspomoc odrostu włosów po HT

 

Zastanawiam się bo jestem juz 5,5 miecha po i jest kiepsko.

 

Pisałem do Marala, kazał nie ruszac, nic nie stosować i czekac.... I pewnie każdy tak napisze... Z tym ze jednemu te grafty rzeczywiscie wypuszcza, a drugiemu nie.

A moze mozna by im jakos pomoc ?

 

Są jakies grzebienie specjalne niby pobudzajace odrost, maseczki na wlosy, olejki...

 

Macie jakies doswiadczenia ?

 

Tylko prosiłbym o opinie oparte na wlasnych doswiadczeniach, a nie pisanie , ze to nie zadziała pomimo, ze sie czegos w reku nie mialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary z tego co kojarzę to niczego nie stosujesz, więc lepiej tak pozostaw, większość rusza minoxa żeby szybciej ruszało, ale jak zaczniesz to już do końca, a że stan chyba masz stabilny to po ewentualnym odstawieniu zacznie pewnie ci się sypać. Ale zrobisz jak uważasz ja nie jestem lekarzem i nie mam doświadczenia

Ale ostatnio z kumplem się widziałem który też miał zabieg i chyba miesiąc przed tobą i też niczego nie używa i jak to mówi na razie bez fajerwerków (ma podobne odczucia co ty i gdyby nie to słońce to mówił że już by leciał z maszynką, ale boi się o przebarwienia) stan wyjściowy trochę lepszy miał więc łatwiej mu to ukryć. Niestety relacji nie prowadzi, ale za to możemy podziękować Piotrusiowi i HDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ostatnio z kumplem się widziałem który też miał zabieg i chyba miesiąc przed tobą i też niczego nie używa i jak to mówi na razie bez fajerwerków

 

 

ten kolega robil w HDC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepne pod temat i jakby mi mógł ktoś powiedzieć po jakim czasie od Ht nie powinno być widać różnicy w donorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po jakim czasie od Ht nie powinno być widać różnicy w donorze?

 

 

w jakim sensie ?

 

No w normalnym, jestem 5 tygodniu po zabiegu i cały czas widać obszar w którym miałem pobierane włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w normalnym, jestem 5 tygodniu po zabiegu i cały czas widać obszar w którym miałem pobierane włosy

 

 

zaczerwienienie powinno niedlugo zniknac, gdzie robiles zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Marala, lewa strona nad uchem zdecydowanie gorsza niż prawa strona i tył

 

wrzuc foty zobaczymy jak to wyglada, najlepiej zaloz swoj temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie widać było do 4-5 miesiąca. Miałem naprawdę spory shockloss na donorze. Teraz nikt nawet się nie zorientuje, że było coś grzebane, nawet przy włosach na 0,5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...