free web hit counter Skocz do zawartości
szymmoneczek

Prośba o poradę - jakie podjąć kroki?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę w robocie do jednej stołówki gdzie gość ma zrobioną mikropigmentację. Pomijając naprawdę tragiczną linię (mega niskie czoło), nie wygląda to naturalnie, nawet z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mądrze... mówię tylko o tym co widziałem a być może patrzyłem na kogoś i nie dostrzegłem jakiejś lipy więc miał zabieg zrobiony dobrze. Ja się swego czasu zastanawiałem nad tym ale w celu zagęszczenia fryzury z włosami powiedzmy na 2 cm... takich relacji jest naprawdę mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzę w robocie do jednej stołówki gdzie gość ma zrobioną mikropigmentację. Pomijając naprawdę tragiczną linię (mega niskie czoło), nie wygląda to naturalnie, nawet z daleka.

 

Akurat mega niska linia to powinna chyba cieszyć, ale widać łysole się przyzwyczajają do łysiny, zatem jak kto woli. A tak swoją drogą skoro ci od SMP zrobili komuś - jak to śmiesz twierdzić - mega niską linię to to najwyraźniej znaczy że, ci od SMP nie są jednak tak jebnięci w tej kwestii, jak lekarze od HT.

 

Też widziałem kogoś z SMP z bliskiej odległości, i powiem tylko tyle że pod jarzeniówką kropki wyglądały na niebieskie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie niedawno mikrowłókna. Póki co efekt jest dobry. Aż zatęskniło się za czupryną

 

Można sobie porównać ze zdjęciami wcześniejszymi, a teraźniejszym:

 

-- 01 wrz 2018, 23:41 --

 

Co prawda pod światło, ale w efekcie oprócz zakoli, zakryło mi jakieś 80-90% tych nieszczęsnych luk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im więcej jest włosów, tym lepszy jest efekt mikrowłókien. Przy dużych prześwitach mikrowłókna nie mają na czym się osadzać i spadają bezpośrednio na ciało/łysinę co daje efekt popiołu/ brudnej głowy. Mikrowłókna fajnie zagęszczają nieduże prześwity, ale mocno uzależniają.... efekt jest tak dobry, że ciężko nie sypać.... Przy dużych prześwitach efekt jest słaby i widać, że to nie są włosy. Osoby w temacie rozpoznają, że to mikrowłókna - reszta pomyśli, że to brudna głowa, popiół, ziemia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...