free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienie NEOSH

Rekomendowane odpowiedzi

ja1922 - nie wiem dokładnie, ale chyba ktoś patent odkupił i badania dalsze zaniechał, ale to mi się wydaje

Co do kuracji, to jak odrosną, to trzeba będzie kontynuować kurację(choć 100% pewny nie jestem jak jest po osh), jak odrosną sporej liczbie osób to kolejne większe partie pewnie będą pewnie tańsze, aż dojdziemy do normalnej przyzwoitej ceny.

Zresztą 200/300 pln za np. miesięczną kuracje to jest pikuś w stosunku do ceny za transplantację, to jakieś 2/3000 rocznie, przy transplantacji trzeba dodać kolejne zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 2008 roku nie ma oficjalnych wyników albo ja nie moge znalesc http://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT0 ... 101&rank=2 Wiesz cos ziom na ten temat? A jak to w farmakologii bywa ,z czasem po odstawieniu włosy bedą powracac do stanu przed kuracją ,2 miesiące i powraca do stanu przed?Dlatego dobrze byłoby bysmy mieli to w naszym labolatorium po jak najnizszej cenie i dobrze byłoby dodatkowo to sprawdzić w innym labolatorium jesli dostaniemy NEOSH.

 

Patent na OSH101 "dziwnym" trafem wykupiony został jak tylko wyszły wyniki ze jest lepszy od minoxa i nie ma skutków ubocznych i zaniechano dalszych badań...

 

Ogromnym plusem PSI jest to że po odstawieniu włosy nie sypią się od razu i w 2mies wracasz do stanu poprzedniego. Tylko zachodzi proces miniaturyzacji, czyli stopniowe pogarszanie się tych włosów. To wygląda tak jakbyś odwrócił proces łysienia, czyli wyrosły zdrowe, normalne włosy a po odstawieniu łysienie zaczęło postępować od tego momentu do którego doszedłeś używając tego środka. Mam nadzieje ze w miarę zrozumiale to wytłumaczyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli trzeba powtarzać cykle, żeby zachować to co wyrosło z poprzedniego cyklu?

 

cykle trzeba powtarzać, żeby pozwolić dalej działać substancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie, co to jest ten NEOSH? Czy jest to stymulator? ja nie mam androgenowego, jeste sens go kupować, chodzi mi o odrost.

 

Będą jeszcze jakieś zamówienia AHK-Cu i Latanoprostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AHK pod koniec wakacji.

Na latanoprost ja nie planuję, nie wiem jak inni, ale mam 30mg w zamrażarce do odsprzedania

 

NEOSH jest stymulatorem. Wpisz w wyszukiwarce OSH101 i poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za NEOSH na razie dziekuję, jest mega drogi, zobaczę, jak Wam pójdzie chłopaki, może wtedy.

 

Co do latanoprostu, ja raczej potrzebuję taką dawkę, aby starczyła na 2-3msc, nie wiecej, bo moje włosy... uodparniają się wyjątkowow szybko i po kilkutygodniowym przyroscie koniec... Przestają orastać i w ogóle rosnąć. Ile musiałabym kupić od Ciebie tego latanoprostu, aby było na 2-3msc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom co do Chińskiego laboratorium, to jak z przesyłką, bo kurcze z tego co wiem osh101 jest dość niestabilne, a drugie pytanie to Polskie laboratorium na 100% jest zdolne do wykonania osh101, czy jeszcze nie wiedzą

Super by było gdyby Polskie wypaliło, dodatkowo jakbyśmy poznali dobry pojazd dla CB, to CB + OSH mogłoby chyba praktycznie zdziałać cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się właśnie obawiam kontroli celnej w Polsce. Gdyby celnicy to otworzyli i wpuścili powietrze to po kilku dniach mielibyśmy <95%.

 

Polacy wiedzą ze dadzą radę osiągnąć 95%, czekam na odpowiedź czy są w stanie dojść do 98% i zapewnić nam gwarancję tej czystości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromnym plusem PSI jest to że po odstawieniu włosy nie sypią się od razu i w 2mies wracasz do stanu poprzedniego. Tylko zachodzi proces miniaturyzacji, czyli stopniowe pogarszanie się tych włosów. To wygląda tak jakbyś odwrócił proces łysienia, czyli wyrosły zdrowe, normalne włosy a po odstawieniu łysienie zaczęło postępować od tego momentu do którego doszedłeś używając tego środka. Mam nadzieje ze w miarę zrozumiale to wytłumaczyłem?

 

Być może jak AHK wystarczy do podtrzymania odzyskanych włosów bo też odwraca proces miniaturyzacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego to jest świetnym efektem. W teorii można odzyskać zdrowe włosy dzięki NEOSH i utrzymać je później stosując inne środki gdybyśmy stracili dostęp do dostawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop kiedy zamierzasz robić to zamówienie, ponieważ z tego co widzę/czytam ten środek naprawdę może się okazać jakimś przełomowym w kuracjach osób z agresywnym. Dlatego jestem ciekaw ale niestety finanse mi nie pomagają na obecną chwilę i jeżeli nie dorwę czegoś na wakacjach to nie bd mógł sobie pozwolić na zamówienie, dlatego napisz Ziom proszę kiedy mniej więcej zamierzasz finalizować to zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę poślizg, to pewnie pod koniec wakacji, a później kolejne 2 mies dla laboratorium na wytworzenie środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, a osh wystarczy trzymać w zamrażarce? Bo gdzieś czytałem że ma być ponad -20 stopni. Jest już jakieś info dotyczące czystości w polskim labie?

Na jakiej zasadzie to zamówienie będzie się odbywało, najpierw kasa do laboratorium, potem środek, czy jak już zrobią środek to wtedy przelew gotówki i odbiór?

Czy nie lepiej zamknąć listę około połowy sierpnia(kto miał się dopisać to się dopisał) i zamawiać środek (nie wiem jak Wy ale ja się doczekać nie mogę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
400/500zł To nie jest cena za miesiąc kuracji tylko za jeden cykl. A jeden cykl trwa ok 9tyg

 

Wcześniej pisałeś , że jeden cykl to przynajmniej 100 mg NEOSH101, a więc nawet 1000 zł. 7- 9 tygodni można uśrednić jako 2 miesiące, więc cena za miesiąc w najgorszym wypadku to jakieś 500 zł , w najlepszym 200 + "koszty własne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź z laboratorium:

 

Panie Patryku,

 

Zrobimy tak: my tę syntezę sobie przeprowadzimy i w ciągu 2-3 tygodni damy

Panu odpowiedź, czy jesteśmy w stanie osiągnąć te 98% czystości, czy nie.

Tak więc proszę dać nam te 2-3 tygodnie.

 

Także musimy czekać. W tym czasie uzbiera się może większa grupa osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Prosiłbym o dane laboratorium, w którym wykonywany będzie preparat - telefon, adres e-mail, strona internetowa, etc. Również byłbym zainteresowany zakupem tego środka- 300 mg. Jaki dokładnie polecany jest sposób dawkowania? Wewenetrzenie, zewnętrznie? Jakie dawki? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczegóżby nie miał? Musimy jakoś zweryfikować kwalifikacje, rzetelność i faktyczne istnienie laboratorium. Bo tak z kapelusza, to ja też mogę napisać, że jestem w kontakcie z Drugs & Pharmaceuticals Company w RPA, gdzie złożyłem zamówienie na nowatorski preparat PT-WN876, który powoduje gwałtowny wzrost owłosienia na całym ciele i zacząć zbierać od forumowiczów po 1000 zł na poczet transportu magicznego środka do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego nie zamawiam drogich rzeczy , bo nie ma opcji zweryfikowania ziom-a. Tutaj zaraz polecą pretensje i obrażanie się, że ziom załatwia dla nas i stara się, a my mu tak odpłacamy. Ale nie bądźmy dziećmi. W grę wchodzą duże pieniądze, dlatego transparentność- przy świadomości ograniczeń wynikających z rodzaju zamówień- jest czymś potrzebnym, i uważam, że należy się nad tym zastanowić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...