free web hit counter Skocz do zawartości
marti

maral 4100

Rekomendowane odpowiedzi

poczatkowo mialem linie nieznacznie obnizona i mniejsza powierzchnie do pokrycia , pozniej techniczka diametralnie zmienila ja i zaufalem jej i jest teraz jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając trzecie zdjęcie z pierwszego postu, to mam wrażenie że, wykiełkowały jakby tylko niektóre linie graftów, u marala to dość typowe sadzenie

wydaje mi się że chyba coś z kątem sadzenia było coś nie tak, może uszkodzono posadzone grafty obok, takie mam wrażenie


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię że jak Cię stać na kolejny zabieg w lepszej klinice i masz na tyle donoru to jak ci to umiejętnie zageszcza to będzie ok. Myślę że ok 2.5 k wystarczy. No chyba że donor masz już wyjebany to ciężki temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesiac pod swaitlo krotkie wlosy

 

-- 18 paź 2018, 22:50 --

 

zdjecie donoru scialem sie na 6mm

i z fleszem przod tak samo 6 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wypadły te włosy co były albo nie wiem co? próbowałeś coś z minoxem finem? 6 miesiąc wyglądało to nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie zdjęcie to teraz 8 miesiąc

U mnie przy krótkich włosach wygląda chyba lepiej niż przy dłuższych

Nigdy nie brałem Fina ani minoxa

Byłem u dr Przybylskiego i powiedział że te 4100 to powinno być znacznie więcej i że w linii podwójne grafty oraz że niektóre za głęboko posadzone i się blizienki porobiły

pisze to wszystko żeby każdy widział jak jest że nie zawsze się musi udać i się mocno zastanowil czy warto bo to dość duża ingerencja zawsze są plusy i minusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie kliniki sa w stanie zrobic wlasnie taki efekt jak tu nie lepiej za duzo wieksze pieniadze, jak ktos mysli na zabiegiem w pl to ten watek jest dla niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądasz jak ja 3 miesiące po zabiegu Miałeś nawet podobne łysienie do mnie i taką samą ilość graftów. Ciekawe co poszło nie tak, bo włosy wyglądają jakby dopiero co wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglądasz jak ja 3 miesiące po zabiegu Miałeś nawet podobne łysienie do mnie i taką samą ilość graftów. Ciekawe co poszło nie tak, bo włosy wyglądają jakby dopiero co wyszły.

 

Polaczki wykrakały, odrost w 18 miesiącu dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super, koleś był prawie cały łysy a dziś ma włosy, wydal tylko 2100 euro, 4100 graftów i odzyskał zarys linii i nikt nie powie juz ze jest łysy patrząc na niego.

Inni, miedzy innymi ja musieli wydać 50-100 tysięcy złotych i przeszczepiać 7000-12000 graftów i efekt troche lepszy

Uważam że jest ok.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
efekt jest slaby, tu gestosci zadnej nie ma

Efekt jest mega przyzwoity a to jeszcze nie koniec. Poczytaj ile tysięcy graftow jest potrzebnych do całkowitego pokrycia łysienia nw7.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autor tematu nie mial nw 7 tylko nw3 a efekt jaki uzyskal to zapalki wbite w gowno, przy dluzszych wlosach byla by tragedia, powinni mu zrobic dobrez przod a nie siac po calej gorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NW3 kolego to to nie było... faktem jest że gęstość słaba. Faktem jest też to że być może wszystkie włosy natywne wypadły bo były już bardzo słabe. Dogęści i będzie cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słabo to wygląda :/ Zawsze się zastanawiam w takich chwilach co poszło nie tak bo nie ma co mówić,powinny Ci zrobić elegancką linie i trochę dogęścić tył a potem drugi przeszczep a teraz to to wygląda gorzej niż przed. Maral podobno robi reklamacje więc trzeba jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...