free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dr. Bisanga - BHR Clinic - 6161 Combo

Rekomendowane odpowiedzi

BHR Clinic

Dr. Christian BISANGA

Wiek: 40

Technika: STRIP + FUE

 

Kuracja przeciw łysieniu: brak

Gęstoć obszaru dawczego: 70-80-90 FUs/cm2

Charakterystyka włosa: Średnia grubość, lekko falujące

Liczba wszczepionych graftów: 6161 = 3986 Strip + 2175 FUE

 

* Charakterystyka graftów:

1s 1068

2s 2719

3s 1958

4s 416

TOTAL: 6161

 

Przedstawiamy rezultat naszego pacjenta z łysieniem bliskim NW6. Dla pacjenta istotne było przeprowadzenie jednego dużego zabiegów podczas którego pokryty byłby całkowity obszar łysienia stąd decyzja o połączeniu dwóch technik za jednym razem.

 

 

Zabieg

 

 

 

01.%20Pre-op%201_zpsumabzbfe.jpg

 

 

 

01.%20Pre-op%203_zpsjsfceoa1.jpg

 

 

 

01.%20Pre-op%202_zpsxjuzf4eh.jpg

 

 

 

01.%20Pre-op%204_zpsli8v0vom.jpg

 

 

 

01.%20Pre-op%206_zpskjh4sjha.jpg

 

 

 

01.%20Pre-op%205_zpsia7xq05b.jpg

 

 

 

 

 

02.%20Post-op%201_zpsm3xhrgje.jpg

 

 

 

02.%20Post-op%203_zpsgbiehcc2.jpg

 

 

 

02.%20Post-op%202_zpstsdt5jxb.jpg

 

 

 

02.%20Post-op%204_zpsrwsya2yp.jpg

 

 

 

02.%20Post-op%208_zpsrybxkxef.jpg

 

 

 

02.%20Post-op%209_zps5a8b3vst.jpg

 

 

 

 

 

6 Miesięcy

 

 

 

03.%206%20Months%206_zpsmmgq90xa.jpg

 

 

 

03.%206%20Months%204_zpse5js8vvc.jpg

 

 

 

03.%206%20Months%203_zpsfclxgtg0.jpg

 

 

 

03.%206%20Months%201_zpsulrhueix.jpg

 

 

 

03.%206%20Months%207_zpsvrbefrwv.jpg

 

 

 

 

 

Porównanie

 

 

 

04.%20Comp.%200-6%20Months%2002_zpsh1l00jhx.jpg

 

 

 

04.%20Comp.%200-6%20Months%2003_zpspyhugjq5.jpg

 

04.%20Comp.%200-6%20Months%2001_zpsw3xlnysa.jpg

 

 

 

04.%20Comp.%200-6%20Months%2004_zpss9yqunc3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mokebe znów odwalił kawał dobrej roboty


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w polskiej klinice zrobili mu średnia sesje 200 graftów na korone A co do efektu koncowego po BHR to bardzo dobrze to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BEHAJER, BRUKSELKA, BELGIA Z BRUNETÓW ROBI BLONDYNÓW. Czarna magia

 

Sporo lekarzy z różnych klinik zaleca pacjentom swoim przefarbowanie na blond po HT (to taki trik w celu polepszenia wizualnie efektu), jak i ogólnie łysiejącym chcącym poprawiać optycznie stan owłosienia, gdyż twierdzą, że wówczas efekt wydaję się optycznie lepszy, gdyż ów kolor bardziej się komponuje z kolorem skóry, i łysina, czy przerzedzone włosy nie rzucają się tak w oczy. I trzeba przyznać że efekt iluzyjny takiego rozjaśniania działa na plus w kiepskich przypadkach.

 

Osobiście jednak uważam, a nawet mam spraktykowane na sobie, że farbowanie na czarno polepsza wizualnie stan, i sprawia wrażenie jakby łysina i przerzedzenia były optycznie mniejsze niż są w rzeczywistości. Wydaję mi się że do pewnego jakiegoś zwrotnego krytycznego punktu stanu na głowie lepsze efekty daje skrajne przyciemnianie, a w gorszych oraz zupełnie beznadziejnych przypadkach rozjaśnianie - jak to twierdzą też lekarze od HT.

 

Nie raz można zobaczyć na fotkach ''przed'' i ''po'', że ktoś po HT ma pofarbowane włosy, a przed nie miał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki koszt tego zabiegu?

 

Na obecną chwile stawka za graft to 2,5 Euro za Strip i 3 Euro za FUE

 

Ten pacjent miał wcześniej zabieg ???

 

Tak, pacjent mial wcześniej jeden zabieg Strip w innej klinice, jednak jego efekty widac na zdjęciach przed zabiegiem w BHR.

 

BEHAJER, BRUKSELKA, BELGIA Z BRUNETÓW ROBI BLONDYNÓW. Czarna magia

 

Sporo lekarzy z różnych klinik zaleca pacjentom swoim przefarbowanie na blond po HT (to taki trik w celu polepszenia wizualnie efektu), jak i ogólnie łysiejącym chcącym poprawiać optycznie stan owłosienia, gdyż twierdzą, że wówczas efekt wydaję się optycznie lepszy, gdyż ów kolor bardziej się komponuje z kolorem skóry, i łysina, czy przerzedzone włosy nie rzucają się tak w oczy. I trzeba przyznać że efekt iluzyjny takiego rozjaśniania działa na plus w kiepskich przypadkach.

 

Osobiście jednak uważam, a nawet mam spraktykowane na sobie, że farbowanie na czarno polepsza wizualnie stan, i sprawia wrażenie jakby łysina i przerzedzenia były optycznie mniejsze niż są w rzeczywistości. Wydaję mi się że do pewnego jakiegoś zwrotnego krytycznego punktu stanu na głowie lepsze efekty daje skrajne przyciemnianie, a w gorszych oraz zupełnie beznadziejnych przypadkach rozjaśnianie - jak to twierdzą też lekarze od HT.

 

Nie raz można zobaczyć na fotkach ''przed'' i ''po'', że ktoś po HT ma pofarbowane włosy, a przed nie miał.

 

Decyzja o zmianie koloru włosów była prywatną decyzją pacjenta. BHR nigdy nie rekomenduje zmiany koloru włosów w celu polepszenia wizualnego efektu zabiegu.

 

Poniżej załączam jeszcze video.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie jednak podobal bardziej jako brunet

Fajny kat posadzenia wlosow, super mu sie ukladaja. I jaka diametralna zmiana w wizazu. Podoba mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma typowo grube włosy bruneta. Taka struktura włosa nie bardzo z blond kolorem współgra. Jakiej narodowości był pacjent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...