free web hit counter Skocz do zawartości
harry299

Czy to się nadaje na przeszczep?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kończę 25 lat, linia włosów zaczęła mi się przesuwać już w wieku 20/21 lat. Było to połączone z łojotokowym zapaleniem skóry. Zareagowałem bardzo szybko, szampony na receptę i w zasadzie od jakiegoś czasu biorę profilaktycznie FIN.

Stan po 4/5 latach wygląda jak poniżej: zdjęcia robione w mokrych włosach, suchych i też zaczesanych do tyłu.

Nie uważam, żeby było dramatycznie, nie mam jakiegoś drastycznego łysienia, ale zauważam na skroniach delikatnie słabsze włosy no i linia się wolno cofa. Jedno zakole jest większe. Boki i tył mam bardzo gęsty. Górę w zasadzie też.

Zaznaczam też, że nigdy w życiu nie miałem idealnie prostej linii, zakola u mnie były zawsze, ale mniejsze.

Genetycznie mogę być obciążony, bo ojciec łysy już był w wieku 25 lat, ale od strony matki dziadek i cała rodzina włosy gęste i mocne. Czuje, że jestem gdzieś pośrodku.

Moje pytanie brzmi; Czy to się nadaje na przeszczep? Czy może przesadzam?

Raczej jestem z tych co nie chcą czekać i obserwować, ale załatwić to od razu i czuć się po prostu psychicznie lepiej.

 

Dzięki za dyskusję!

 

8d1bdbff0d360e56med.jpg

9a04d600c8a9b58dmed.jpg

18e8a37af9cb2d69med.jpg

928a49be729cb302med.jpg

3971685a8d6ed75amed.jpg

5057d80b68662a8cmed.jpg

2aac0c7e382e2488med.jpg

3366aa23b1c9dc44med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał przedmówca, jesteś super kandydatem do HT, jednak pamiętaj że w niektórych terrorystycznych klinikach (głównie chodzi tu o polskie i tureckie kliniki) mogą odmówić wykonania zabiegu i powiedzieć że właśnie ta linia którą obecnie masz w formie takiego dzioba, to jest właśnie taka jaką powinieneś mieć, oraz że inne linie są nieprawidłowe.

 

Ponad to możesz być też bluzgany przez forumowiczów-dziobowców na tym forum, że chcesz inną linię niż takiego wielkiego dzioba, czy choćby dlatego że chcesz zrobić z tego mniejszego trochę dzioba.

 

Będą też ględzić że zamiast HT w Twoim przypadku kasę lepiej przeznaczyć np. na motor albo na zapas podwawelskiej. Oraz że za młody jesteś na zabieg i żeby czekać do 50 tki aby zobaczyć jak łysienie postąpi... Takie właśnie jest to forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedużym kosztem możesz mieć rewelacyjny wynik po ht.

 

Od jak dawna wcinasz fina? Jakieś zauważalne efekty?

 

Przy Twoim stanie i wieku może warto pobawić się trochę farmakologicznie jeszcze i dopiero za jakiś czas pomyśleć o zabiegu (?) O ile chcesz coś łykać / smarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Będą też ględzić że zamiast HT w Twoim przypadku kasę lepiej przeznaczyć np. na motor albo na zapas podwawelskiej. Oraz że za młody jesteś na zabieg i żeby czekać do 50 tki aby zobaczyć jak łysienie postąpi... Takie właśnie jest to forum.

 

O wilku mowa xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze jesteś jeszcze za młody na zabieg i jeszcze masz czas, na Twoim miejscu kupiłbym sobie motor czy Podwawelską


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem czekania na zabieg, bo jak będziesz czekał do 50 to życie ucieknie między palcami zamartwiając się jak to strasznie łysieje, ale jednak jestem też zdania że poważne decyzje powinno się podejmować po 30, chyba że już miałbyś nw 4-5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za żywą dyskusję!

 

Odpowiadając na wątki, które się pojawiły;

 

1) Teraz się zapuściłem, ale generalnie boki zwykle mam delikatnie krótsze. Lubie dłuższe włosy, więc też nie zamierzam szaleć.

2) FIN biorę tak naprawdę od 4 miesięcy i to też raczej tak co drugi dzień. Raz dziennie psiknę zakola MINO 5%

3) Co do zdjęć włosów sprzed łysienia, niestety takich nie mam, bo od małego do 19/20 roku życia nosiłem afro. Na oko mogę powiedzieć, że czubek cofnął się o ok 1CM, a zakola może weszły też bardziej w tył o ok 1CM, Generalnie to by to mnie nie niepokoiło i uważałbym to za normalne cofnięcie się linii z młodzieńczej na dojrzalszą gdyby nie fakt, że zauważam miejsca cieńszych i słabszych włosów (jak na zdjęciach).

 

Pytanie; Waszym bardziej doświadczonym okiem - ile grafów potrzeba by było na sformułowanie z tego jakiejś tam linii? Naturalnej. Pomniejszenie zakoli głównie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac lysienie posuwa sie powoli a stosujesz tez kuracje to powinno byc okay. Jezeli zdecydujesz sie na ht to zrob linie taka jaka Tobie sie podoba. Dzioby jedni lubia inni nie, tak samo jak jedni wola przeznaczyc kase na ht a drudzy na tone podwawelskiej

Gusta i gusciki


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nadaje sie, jak najbardziej. Ale oprocz linii, trzeba by bylo jeszcze odbudowac gestosc na srodku i linie na skroniach. Wydaje mi sie ze ok 2000 graftow, ale to musialby ocenic lekarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obojetnie jaka klinike wybierzesz w polszy efekt bedzie ten sam czyli efekt zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...