free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow)

Rekomendowane odpowiedzi

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow- GetFue, Maral, HDC, Dr As Poswal)

 

Witam,

Właśnie jestem po zabiegu który był przeprowadzany w Indiach w New Delphi (skąd pisze tego posta) w terminie 29-30 Listopada 2018 roku

Był to już mój 4 zabieg a dokładniej 7 bo miałem w dwóch klinikach rozłożone na 2-3 dni a zarazem ostatni w moim życiu.

Przerobiłem większość polecanych tutaj klinik - GetFue, Marala, HDC a teraz dr As Poswal i jego asystentka dr Rubi.

Chyba jestem weteranem

 

Tym razem przeszczepiono mi 2797 graftow

-458 graftow FUE

-2339 graftow BHT z szyji, klatki, pach oraz brzucha.

Zarostu na twarzy tym razem już nie dałem tknąć.

 

W każdym bądź razie wykorzystałem już wszystkie możliwości zabiegów a moj przykład moze posłużyć za inspiracje jak i cenny wkład w rozwój tego forum (kiedyś pomogło mnie, to niech może pomoże komuś innemu).

 

Mój poprzedni temat można prześledzić tutaj:

viewtopic.php?f=23&t=3489


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie twoje wątki i szanuję za podejście, nie chcę być nie miły, ale chyba Ciebie stać na takie zabawy, bo jednak w Polsce ciężko o przychylność do takich zabiegów.

Ale to ty masz się dobrze czuć, życzę wszystkiego dobrego, determinacji odmówić nie można.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo gratulacje.

Ciekawe jak to będzie wyglądać, wrzuć jakieś foty z zabiegu bo w sumie nie wiemy jak doktor do tego podszedł, czy rozrzucili ci to na całość czy jak.

I czemu nie dałeś tknąć zarostu?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wrzucam zdjęcia 3 dni po zabiegu. Nie dałem tknąć zarostu bo rok temu było już stamtąd wybrane 1000 graftów, a bardzo lubię nosić zarost na twarzy i jeśli bym miał mieć przerzedzenia jeszcze na brodzie to byłoby słabo. W mojej opinii zarost zawsze trochę odwraca uwagę postronnego odbiorcę od włosów na górze i "ubiera" wizualnie cały owal twarzy. Lekarz tym razem skupił się na koronie i czubku głowy gdzie miałem największe przerzedzenia.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemox78 nie wolałeś ''rozrzucić'' tych graftów na cały obszar objęty łysieniem ?

 

nie wolałem bo już 2x robiłem zabiegi rozrzucone na cały obszar głowy a głownie korona i czubek były wciąż najbardziej łysawe. Przod już jest w miare ok.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno co można ci przyznać że nawet jak byś chciał się maszynką do golenia ogolić na łyso to nie widać ingerencji z góry, z boków niestety tak, ale to boki zawsze można zrzucić na jakiś trądzik w młodości ::D

Chyba że to złudzenie na zdjęciu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedno co można ci przyznać że nawet jak byś chciał się maszynką do golenia ogolić na łyso to nie widać ingerencji z góry, z boków niestety tak, ale to boki zawsze można zrzucić na jakiś trądzik w młodości ::D

Chyba że to złudzenie na zdjęciu ?

 

Każdy po ht miałby pewnie taką skore z tyłu i po bokach. Na szczęście niegdy nie ogoliłem się na łyso maszynką do golenia i nie zamierzam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś prawdziwą inspiracją dla zapewne wielu na tym forum. Jechac do Indii po kilkanaście/kilkadziesiąt cm2 zagęszczenia... bezcenne.

A powiedz Przemo jaki jest stosunek graft/włos? Przekracza 1.3? Z bht to zapewne ogromną większość jedynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś prawdziwą inspiracją dla zapewne wielu na tym forum. Jechac do Indii po kilkanaście/kilkadziesiąt cm2 zagęszczenia... bezcenne.

A powiedz Przemo jaki jest stosunek graft/włos? Przekracza 1.3? Z bht to zapewne ogromną większość jedynek

W sumie można tak uśrednić że suma summarum wyszła średnia ok 1,3 stosunek graft/włos.

Do Indii to zaledwie 8 godzin lotu z Frankfurtu więc jeszcze nie tak źle, z warszawy byłoby pewnie 6,5 godziny i jesteś na miejscu

A miałem inne wyjście niż indie? w Turcji nikt by się nie podjął zabiegu w 70% tylko bht a w Indiach tak

kosztowo tez ok bo tylko USD2 za graft.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena fajna i zaczyna to być bardziej konkurencyjne od turków.

2$ za graft FUE/BHT w klinice jednego z najlepszych speców od HT chyba warto

 

Maral 4000 - ok 9000 tys. zł

Powal 4000 - ok 30 000 tys. zł

No jest drożej ale w porównaniu do Koraya, BHR, Ferudiniego itd. To jest to znacząca różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemox napisz ile kosztowala Cie cala przygoda w indiach ?

Hej

bIlety ok 3000zl

Wiza 80 dolarów

Hotel ok 100zl dziennie

Posiłki 40zl dziennie

Zabieg ok 22 tys

 

-- 25 sty 2019, 6:47 --

 

Jak sytuacja kolego?

Póki co tragedia jak było tak jest. Włosy przerzedzone na całej gorze, praktycznie nie nadają się do hodowania powyżej 1cm z powodu prześwitów a w miejscu przeszczepu na koronie jeszcze nic nie wyrosło.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze za wcześnie na jakieś efekty pewnie. A czy włosy z bht odrastaja jakoś inaczej. W sensie czy później, dłużej itp. Jest na to jakaś reguła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli cena za graft wyniosla 2 dolce ? do tego musiales placic podatek od zabiegu czy byles z niego zwolniony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli cena za graft wyniosla 2 dolce ? do tego musiales placic podatek od zabiegu czy byles z niego zwolniony ?

2 dolary juz z podatkiem.

 

-- 25 sty 2019, 19:33 --

 

Prawie dwa miesiące po zabiegu 2797 graftow w koronę i gore głowy. Razem 11 235 graftow dupy nie urywa patrząc na inne relacje ze ktoś przeszczepia sobie 3-4 tys i ma fajna fryzurę. Ja nadal beznadziejnie wyglądam pomimo juz ponad 11tys graftow. Im dluzsze włosy tym gorzej. Musze chyba trzymać długość Max 1cm.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż faktycznie na razie: dupa. Ale 2 miesiące po to najgorszy czas. Teraz powinno coś drgnąc ale jak tak patrzę na te zdjęcia to szału chyba nie będzie. Lepiej niż teraz na pewno ale czy będzie Cię to zadowalać? Pewnie będzie ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż faktycznie na razie: dupa. Ale 2 miesiące po to najgorszy czas. Teraz powinno coś drgnąc ale jak tak patrzę na te zdjęcia to szału chyba nie będzie. Lepiej niż teraz na pewno ale czy będzie Cię to zadowalać? Pewnie będzie ciezko

Może coś drgnie, może pare jeszcze zapałek wyrośnie, chciałbyś z taka fryzura chodzić po ulicach, podrywać kobiety, dobrze się czuć patrząc w lustro, jadąc w windzie? Ja już się nie łudzę.

Szału nie ma i nie będzie bo przestaje już wierzyć w efekt przeszczepu włosów. Byłem w kilku różnych klinikach, zrobiłem ponad 11 tys graftow i co wychodzi na to ze chyba powinienem przeszczepić 20 tys , a może lepiej 30 tys graftow wtedy będzie dobrze. Bezsensu te zabiegi skoro nic nie dają, żaden z moich znajomych nie mówi ze lepiej wyglądam a raczej ze powinienem zgolić te śmieszne piórka i nosić na 3-5 mm jak każdy łysiejący.

Szkoda tylko tych 100 tys złotych wydane na lipne kliniki.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Przemo, ja bym się tak nie dolował. Zrobiłeś wszystko żeby poprawić swoje samopoczucie, wygląd, itp. itd. Czy miało to sens czy nie to tylko Ty możesz na to pytanie odpowiedzieć ale na pewno gdybyś nie spróbował byłbyś do końca życia sfrustrowany mówiąc:"qrwa czemu nie spróbowałem"? Bez wątpienia twój stan na teraz bez przeszczepów byłby NW 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...