free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow)

Rekomendowane odpowiedzi

Nic sie nie zmieniło, nie wyrósł ani jeden włos, cała korona łysawa jak była tak jest cały czas. Już nie wierze w ht, strzygę włosy na 3-5 mm by nie było efektu gargamela.

Póki co Poswal Indie najgorszy efekt z przebytych do tej pory (Getfue, Maral, HDC). Nie polecam. W moim przypadku, już żaden lekarz nie pomoże, nie możliwe jest bym miał normalne włosy na całej głowie długości 2-4 cm zakrywające skórę.

Nw 6-7 nie nadaje się na HT pomimo ponad 11 tyś graftów czego jestem dowodem.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele opinii mówi, że korona zaczyna odrastac najpóźniej. Liczę że będzie się poprawiło od tego 4go miesiąca.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele opinii mówi, że korona odrastac najpóźniej. Liczę że będzie się poprawiło od tego 4go miesiąca.

No zobaczymy, za jakiś czas wstawię zdjęcie.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że osiągnąłeś max możliwości przy konkretnym przypadku. Dobierzesz optymalnie fryzure, zarost i bedziesz ogladajac sie w lustrze mogl powiedziec: "gdyby nie moja walka bylbym świecacym kolanem". Szacun za to wlasnie jsk walczyłeś (W czasie dokonanym bo pewnie już się nie pokusisz o HT)

Z drugiej strony obalasz pewien stereotyp o Indiach i Poswalu. Tak naprawdę przykład Majette nie był wyznacznikiem jakości. Tak czy inaczej fryz na 0.5 z boku 1.5 z góry, na imprezy włókna i oby zdrowie było i konar płonął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele opinii mówi, że korona zaczyna odrastac najpóźniej. Liczę że będzie się poprawiło od tego 4go miesiąca.

Robiłem korone 2.7k w HDC końcem 2017, włosy zaczęły pojawiać się po 3.5 - 4 msc.

Robiłem nawet dość szczególowe zdjęcia ktorych nie moge wrzucić bo temat zamknęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejny mit że korona odrasta później itp, itd... odrasta tak jak przód a że u jednych wcześniej (Ci mogą liczyć na dobry efekt bo im wcześniej tym lepiej) a u innych później ( Ci efekt finalny z reguły slaby) to już osobiste właściwości właściciele Norłuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie wyrosło to szkoda tylko tych graftów i pieniędzy około 22 tysiące złotych ...

Co do HDC to co by o nich nie pisać, najlepsza wizualnie klinika i najlepszy efekt u nich uzyskałem, a najgorszy po dr as Poswall- zero odrostu.

Wlosy ścinam boki na 3 mm, a góra na 7 mm i jakos to względnie wygląda, do tego zarost i na pewno teraz lepiej niż łyse jajko i oby już chociaz tak zostało do końca życia


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie bierzesz pod uwagę chemii bo mógłbyś spróbować na krótki okres czy a nuż dobrze nie zareagujesz i się trochę wizualnie zagęści.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemia miała sens w przypadku kolegi ale 15 lat temu. Teraz jak ma wszystkie włosy na górze wymienione to po jakiego grzyba się truć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chemia miała sens w przypadku kolegi ale 15 lat temu. Teraz jak ma wszystkie włosy na górze wymienione to po jakiego grzyba się truć?

Dokładnie tak


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 4 miesiace i nic nie odrasta oraz nie zostalo nic po ht lecz wszystko wypadlo to cos naprawde bardzo zlego sie z ta klinika stalo. Teraz to idzie naprawde zglupiec gdzie to ht robic. Przeciez Koray i Poswal to lata temu byli mistrze i wiekszosc efektow miazga efekty grr.

Nic czekamy dalej oby zaczelo kilkowac i busz odrastac!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 4 miesiace i nic nie odrasta oraz nie zostalo nic po ht lecz wszystko wypadlo to cos naprawde bardzo zlego sie z ta klinika stalo.

 

Gdzie tam. Przecież, to BHR jest najgorsze bo ma na forum banerek reklamowy, i to przez ten ''banerek'' jest taki hejt na tę klinikę na tym forum, a na Erdogan'a i na Poswal'a hejtu nie ma jakoś tu.... mimo, że obaj coraz częściej robią lipę - i jeśli nawet nie osobiście, to poprzez robotę pyproków którą sygnują swoimi nazwiskami.

 

Przeciez Koray i Poswal to lata temu byli mistrze i wiekszosc efektow miazga efekty grr.

 

Każde imperium kiedyś upada. Poza tym:

Mercedes też się kiedyś nie psuł.

A co do sedna, to:

A czego się spodziewać po Poswal'u, który już dawno przestał w ogóle sobie rączki brudzić, a teraz to nawet nie pojawia się na sali zabiegowej, albo po Koray'u który jest najbardziej przereklamowany ze wszystkich na świecie, i który zatrudnił 50 osób - samych pielęgniarek.

 

Teraz to idzie naprawde zglupiec gdzie to ht robic.

 

Niestety, idzie zgłupieć, to prawda. A HT to też loteria (nawet w najlepszych klinikach) i o zadowoleniu można mówić dopiero kiedy się ma spektakularne wymarzone efekty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 4 miesiace i nic nie odrasta oraz nie zostalo nic po ht lecz wszystko wypadlo to cos naprawde bardzo zlego sie z ta klinika stalo.

 

Gdzie tam. Przecież, to BHR jest najgorsze bo ma na forum banerek reklamowy, i to przez ten ''banerek'' jest taki hejt na tę klinikę na tym forum, a na Erdogan'a i na Poswal'a hejtu nie ma jakoś tu.... mimo, że obaj coraz częściej robią lipę - i jeśli nawet nie osobiście, to poprzez robotę pyproków którą sygnują swoimi nazwiskami.

 

Przeciez Koray i Poswal to lata temu byli mistrze i wiekszosc efektow miazga efekty grr.

 

Każde imperium kiedyś upada. Poza tym:

Mercedes też się kiedyś nie psuł.

A co do sedna, to:

A czego się spodziewać po Poswal'u, który już dawno przestał w ogóle sobie rączki brudzić, a teraz to nawet nie pojawia się na sali zabiegowej, albo po Koray'u który jest najbardziej przereklamowany ze wszystkich na świecie, i który zatrudnił 50 osób - samych pielęgniarek.

 

Teraz to idzie naprawde zglupiec gdzie to ht robic.

 

Niestety, idzie zgłupieć, to prawda. A HT to też loteria (nawet w najlepszych klinikach) i o zadowoleniu można mówić dopiero kiedy się ma spektakularne wymarzone efekty.

 

Zgadza się i pomału dochodzę do wniosku, że jeśli ht to loteria to chyba lepiej w takim razie mniej inwestować skoro stopa zwrotu podobna jak w drogich klinikach- gdybym robił kolejne HT to tylko tanio, by nie było mi żal kasy i efektu - Maral lub Cinic który za 1990 euro zrobi wszystko łącznie z bht z ciała.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto dac wiecej jesli klinika slynie z dobrego zachowania donoru, nie marnowania niepotrzebnego graftow, sadzenia pomiedzy natywne i sadzenia z mikroskopem (unikania kilkuwlosowych w linii). Jeśli klinika to gwarantuje to warto dołożyć. Napewno u taniego turka bym nie zrobił restaurowania całej linii bo nie wyglądałoby to zbyt naturalnie. Linia nie może być robiona na pałę to co poza nią czy zakola przejdą.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto dac wiecej jesli klinika slynie z dobrego zachowania donoru, nie marnowania niepotrzebnego graftow, sadzenia pomiedzy natywne i sadzenia z mikroskopem (unikania kilkuwlosowych w linii). Jeśli klinika to gwarantuje to warto dołożyć.

 

Również tak uważam. Ale dodam jeszcze, że dużo też w tej kwestii zależy od konkretnego przypadku oraz stanu na głowie i osobistych oczekiwań.

 

Zastanawiam się tylko, czy Przemo miałby jakiś lepszy efekt gdyby od początku robił HT u topów topów lekarzy - ale o tym już pisałem wcześniej.

 

Natomiast co do beznadziejnych przypadków (NW6-7) to ja zawsze byłem zdania, że tacy lekarze jak Maral czy Cinik najlepsi pod względem stosunku cena/jakość oraz pod względem możliwości zrobienia mega-sesji za jednym razem. No może właśnie oprócz linii, bo tę warto jednak mimo wszystko zrobić u kogoś kto się do tego przykłada, i kładzie nacisk na jedno-włosowe w linii, dobry kąt wszczepiania itd. mimo że się nie jest dobrym kandydatem do HT - zwłaszcza, że pokrycie tak dużego obszaru, oraz uzyskanie w miarę przyzwoitego efektu i tak wymaga więcej niż jednego zabiegu i jednej sesji u takich osób.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Przema najgorszy odrost był u getfue.

Poswala na razie nie oceniam.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się i pomału dochodzę do wniosku, że jeśli ht to loteria to chyba lepiej w takim razie mniej inwestować skoro stopa zwrotu podobna jak w drogich klinikach- gdybym robił kolejne HT to tylko tanio, by nie było mi żal kasy i efektu - Maral lub Cinic który za 1990 euro zrobi wszystko łącznie z bht z ciała.

 

Myślę, że nie można do końca też stwierdzić, że zapłacę mniej to będę miał gorzej zrobione, a zapłacę więcej to będę miał lepiej zrobione. Ale widać jednak, że w przypadku mega drogich, prestiżowych i renomowanych klinik, szansa wygranej w tej loterii jest jednak większa. Oczywiście czy warto czy nie warto robić HT w bardzo drogich klinikach, to każdy już musi sam zdecydować.

 

Sam jednak też stwierdziłeś, że najlepsze efekty miałeś po HDC czyli chyba po najdroższej klinice z tych wszystkich w których robiłeś - choć konkretnych cen nie jestem pewien, bo nie robiłem szczegółowego rozeznania pod tym kątem co do tych klinik.

 

A trzeba wyraźnie też powiedzieć, że HDC to nie żaden super drogi i renomowany TOP (choć wg ich reklamy, są najlepsi na świecie ), tylko co najwyżej mocno średnia klinika.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Minęło około 5 miesięcy od zabiegu 2797 graftów, oto zdjęcia w dłuższych włosach i skróconych na 9mm góra oraz boki 3mm

Startowałem z nw6.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Wyglądasz dużo lepiej. Może za sto tysi dupy nie urywa, ale moim zdaniem warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo jak masz chęci to daj takie podsumowanie ile poszło z głowy ile z ciała.

Swoją drogą twoja skóra ma zajebiste zdolności regeneracyjne

I nawet to wygląda jak kolega wyżej napisał za 100tys. dupy nie urywa, ale źle przy w porównaniu do stanu początkowego też nie ma, gratulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemo jak masz chęci to daj takie podsumowanie ile poszło z głowy ile z ciała.

Swoją drogą twoja skóra ma zajebiste zdolności regeneracyjne

I nawet to wygląda jak kolega wyżej napisał za 100tys. dupy nie urywa, ale źle przy w porównaniu do stanu początkowego też nie ma, gratulować

Dzięki

Z samej głowy poszło około 7510 graftow a reszta 3725 bht z ciała.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...