free web hit counter Skocz do zawartości
Andrzej31

BHR dr Bisanga styczeń 2018 3200graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,

jako, że dzięki temu forum dowiedziałem się co to dokładnie jest przeszczep i jak cały zabieg wygląda, postanowiłem pokazać Wam mój przypadek. Ale od początku:

Łysienie zacząłem zauważać od jakiegoś 22 roku życia, przeszkadzać zaczęło mi od ok. 26. 4 lata zastanawiałem się co z tym zrobić, aż któregoś dnia powiedziałem sobie, że jeśli nie teraz to kiedy. Mając 30 lat zdecydowałem się na przeszczep, wybór padł na BHR i dr. Bisangę. Przez chwile zastanawiałem się czy nie lecieć do Turcji, ale stwierdziłem, że jednak wolę zabieg w "zachodniej Europie" pomimo sporej różnicy w kosztach.

Jeśli chodzi o sam zabieg - 2 dni, 3200 graftów, wszystko całkiem sprawnie i gładko. Bisanga najpierw ustalił ze mną linię, w czasie zabiegu pobierał i nakłuwał a techniczki wprowadzały grafty. Jedna z techniczek jest Polką więc sobie trochę pogadaliśmy. Gęstość donoru oszacowano mi na ok. 80/cm2.

Trzeciego dnia zmiana opatrunków i do domu. Co ciekawe do Brukseli pojechałem samochodem i tak samo wróciłem (ok.12h drogi) pomimo, że nie można i miałem drugiego kierowce, prawie całą powrotną trasę zrobiłem sam, bo nie odczuwałem właściwie żadnych dolegliwości. Opuchlizna niewielka, zeszła w ciągu kilku dni.

Przeszczepione grafty wypadły w ciągu pierwszego miesiąca, najgorszy był 2-4 miesiąc po zabiegu - wygląda się jak nieopierzony kurczak, no ale jakoś trzeba było to przetrwać

Dzisiaj, 11 miesięcy po zabiegu problem z brakiem włosów dla mnie nie istnieje, a komfort życia naprawdę się polepszył -żadnych nanogenów, ani zaczesek Polecam!

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie, postaram się odpowiedzieć.

Wszystkie zdjęcia były robione pod bardzo mocną żarówką.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęstość na Lini słaba według mnie, poza tym wygląda ok tylko ciekawe czy gdybyś zrobił zabieg u Marala za 4x mniejsze pieniądze to ciekawe czy efekt by nie był ten sam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny efekt! Czy była jakaś chemia do tego?

Gdybym miał gwarancję takiego efektu bez dwóch zdań pojechałbym do Bisnagi nawet za taką cenę.

Ale myślę, że skoro ani Bisanga ani Maral nie dają gwarancji a STATYSTYCZNIE efekty mają (chyba) podobne to juz lepiej chyba po taniości?

W każdym razie Tobie graty z udanego zabiegu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gęstość na Lini słaba według mnie, poza tym wygląda ok tylko ciekawe czy gdybyś zrobił zabieg u Marala za 4x mniejsze pieniądze to ciekawe czy efekt by nie był ten sam??

 

Prawdopodobnie by był, jednak nie każdy łysieje do norłóda 3 i warto czasami zapłacić więcej za zachowany donor na przyszłe lata życia na tym ziemskim padole, latającym w przestworzach psychiatryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze, a wszystkich niedowiarków zapewniam, że "reklamą" nie jestem, wrzuciłem ten post, bo po prostu jestem zadowolony z efektu

i chyba po to jest to forum.

Bardzo możliwe, że taki sam byłby po zabiegu u każdego innego lekarza, ale tego się już nie dowiemy. Jak na razie żadnej chemii.

Tamte zdjęcia były robione po fryzjerze, dzisiaj wrzucam lekko przetłuszczone oraz zdjęcie linii.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz z pełną świadomością: za rzadko od przodu widać skalp w głąb przy żadnej naturalnej linii nie widać skalpu tak daleko w głąb a tutaj masz długie włosy, ale kto co lubi.

Na moje potrzebujesz jeszcze z 1000 żeby to wyglądało b.ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby komentujące ten odrost jako słaby, mają albo problemy z psychą, albo nigdy nie miały problemu z łysieniem.

dla osoby łysiejącej tak agresywnie, taki efekt to dosłownie nowe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te komentarze i zastanawiam się czy to ja jestem za mało wymagający czy też niektórzy mają jakieś nierealne oczekiwania co do efektów po przeszczepie.. zgłaszając się na zabieg zdawałem sobie sprawę że gęstość będzie mniejsza niż w okolicy dawczej i szczerze mówiąc myślałem że będzie dużo rzadziej. I serio mam wyjebane że na zdjęciu przy tłustych włosach pod podwójnym halogenem prześwituje trochę skóra, bo jeszcze kilka miesięcy temu codziennie zastanawiałem się jak zasypać i zaczesać żeby nie świecić łysiną. Teraz problemu z włosami po prostu nie mam. Zmiany fryzury na „ananasa” też póki co nie planuje, ale jak mnie kiedyś najdzie to kto wie

W każdym razie życzę wszystkim takich odrostów jakie sobie wymarzyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tutaj ma nw3 nie łyka chemii i nie idzie mu dalej, więc ja bym wolał większą gęstość, odrost jest ok tego nie kwestionuje, ale gęstość to już inna bajka jeżeli jest zadowolony to ok, tak jak pisałem taka gęstość przy takim łysieniu mnie by nie zadowoliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry efekt. Praktycznie nie miałeś włosów na "przodzie", a teraz grzywka, linia i gęstość na bardzo przyzwoitym poziomie. Dla mnie efekt wręcz rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega tutaj ma nw3 nie łyka chemii i nie idzie mu dalej, więc ja bym wolał większą gęstość, odrost jest ok tego nie kwestionuje, ale gęstość to już inna bajka jeżeli jest zadowolony to ok, tak jak pisałem taka gęstość przy takim łysieniu mnie by nie zadowoliła.

Skąd wiesz że nie idzie dalej łysienie. Rok do roku nie podobny. Tak można powiedzieć po 40-45 roku życia że się powiedzmy zatrzymało...

Efekt bardzo dobry, poszukiwanie się detali naprawdę jest bez sensu. Przeszczep to równanie: nie miał włosów/ma włosy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega tutaj ma nw3 nie łyka chemii i nie idzie mu dalej, więc ja bym wolał większą gęstość, odrost jest ok tego nie kwestionuje, ale gęstość to już inna bajka jeżeli jest zadowolony to ok, tak jak pisałem taka gęstość przy takim łysieniu mnie by nie zadowoliła.

Efekt świetny ale stwierdzenie że łysienie nie idze dalej to przesada mocna.Ma 30 lat i całkowicie stracił front,więc wielka szansa na to że w życiu będzie musiał przejść jeszcze 2 albo 3 przeszczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej31, tak niestety z ludzmi bywa, ze maja bardzo wysokie wymagania odnosnie przeszczepu a nie zawsze da sie je osiagnac. Najwazniejsze, ze Tobie poprawil sie komfort zycia, bo to o to wlasnie chodzi Dla mnie wygladasz super. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac skronie sa czesto bardzo potrzebne,zeby jednak na nich sie rowniez skupic, bo pozniej brakuje tego w trakcie odrostu. Efekt jest spoko,porownujac przed i po. Jednak brak tych skroni pozostawia wiele do zyczenia


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...