free web hit counter Skocz do zawartości
bialy1224

Safer Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim jestem tutaj nowy , i tak sobie czytam to forum i trochę się przeraziłem już tłumacze dlaczego: a mianowicie na początku Listopada wykonałem sobie zabieg na Zakola w KRK u Dr Szalachcic , minęły już prawie 2 miesiące wydałem 5 tysi (400) grafów bo więcej im się nie udało, a efekt jak na chwilę obecną jest słaby tzn prawie żaden kilkanaście czerniących się kiełków.Mam do was ziomeczki kilka pytań. Czy jest wg sens czekać na efekty ? Czy wg będą jakieś efekty ? Czy jest ktoś na forum kto jest zadowolony po zabiegu Safer ? Czy lepiej udać się jak najszybciej do Dr.Przybylski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 graftów to śmieszna ilość, chyba, że robisz jedną brew. Przybylski jest najlepszy w Polsce. Jak nie jesteś kasiasty to rozważ Turcje i Marala, Serkana, Demirsoya itp.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak zostałem zrobiony w balona xD no cóż , tak to jest jak się dobrze w necie nie poszuka , będzie nauczka na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 graftów ahahahahahahah wy kurwa durne polaczki najpierw się czyta i szuka w internecie a później robi zabiegi, a chuj wam na dziąsło wam już nic nie pomoże nawet Bóg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało im sie pobrac wiecej niz 400 przeciez to jest kpina z klienta. Oni w srodowisku HT sa na poziomie epoki kamienia łupanego. 12.5 zł, prawie 3 euro za graft, mają tupet jebani. Umiejetnosci na poziomie Etiopi a sie cenią jak na zachodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 bo więcej nie udało się wszczepić bo nby nie było miejsca xD nie sądziłem ze na każdym kroku cię oszukują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich trzy lata temu na konsultacji, dr zaproponowała 500 grafrów na obszar NW5, na szczescie znalazłem to forum i wybiłem sobie z głowy zabieg u nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem że zrobiłem błąd , poczekam jak to będzie wyglądać i udam się na konsultacje do dr Przybylski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stary jak cię skrzywdzili na takie zakola każdy nawet ci z budżetowych klinik wsadzili by minimum 2500 graftów, tutaj będziesz miał zapałki wbite w gówno, i radzę ci już teraz szukać kogoś kto się podejmie dogęszczenia zanim to odrośnie, bo z domu będziesz wychodził w czapce albo w ogóle. A dziury masz takie jakby ci dłutem robili, normalnie po dwóch miechach jest zaczerwienienie (ze względu na to że robią na tyle gęsto, że skóra dochodzi do siebie w miarę długo - oczywiście to sprawa indywidualna). a skóra tak po za tym to skóra wygląda lepiej.

Naprawdę to jest dobra rada rób zanim zacznie odrastać.

 

A tutaj link do kolegi z forum który miał zabieg w taniej budżetowej klinice za niecałe 2000€ obszar NW5 - 4200 graftów i nikt się nie oszukuje że będzie potrzebował jeszcze jednego na ok 2000-3000.

viewtopic.php?f=23&t=3773

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały dzieki za foty , mozesz juz zaczac szukac kogos na poprawke i nie mówie tego złośliwie niestety to nie ma szans powodzenia 400 graftów na taki obszar to kpina pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za sprowadzenie na ziemię , dałem sie oszukać , ten cały Osteomed powinien być zamknięty za takie zabiegi ,spróbuję się umówić na konsultację do dr Przybylski zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSTEOMED hahahahaahhahahahahahaahahah

piętnowany przeze mnie od pradawnych czasów na shoutboxie, w końcu się doczekałem szczęśliwca na forum który zrobił tam zabieg

Sory gościu, ale jak idziesz w ciemno do takich matołów na poważny zabieg który ma na celu zmianę życia i samoakceptacji i wcześniej nie szukasz w internecie jak najlepszej opcji jesteś Pan polaczek debil!

 

Już Ci mówie teraz po tych swoich 2 miesiącach szykuj banknoty pakuj polaczkowe dupsko i jedź do specjalisty a nie podludzi od 500 graftów za 5 tysięcy cebulionów

Nic z tego zabiegu nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pl to tylko Przybyl reszta to zacofana Etiopia. Ewentualnie BHR organizuje w WW konsultacje.

 

P.s jestem ciekawy efektu koncowego te 500graft na takie lysienie bedzie musialo wygladac przekomicznie wydal 5kola a i tak bedzie musial golic te wypierdki by nie wygladac jak kosmita.

 

"Chcesz sie oszpecic skorzystaj z naszej kliniki Osteomed" taki powinni pierdolnosc sobie baner.

 

I jeszcze jedno, bo zgadzam sie z chapo.. ja rozumiem ze starsi ludzie moga nie ogarniac interentu. Ale zeby rocznik ktory siedzi w necie. Nie mogl sie rozeznac?? to trzeba miec juz wyzszy poziom inwalidztwa. No sorry ze tak ostro. Ale nie moge tego pojąć, jak mozna isc do pierwszej lepszej kliniki bez researchu rynku. Jeszcze moge zrozumiec ze mozna nie sprawdzic restauracji, co najwyzej dostaniesz sraczki, ale do kliniki od ktorej zalezy nasz wyglad??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 , byłem tam na konsultacji to ta babeczka opowiadała jak to oni nie wykonują te zabiegi ile oni ich rocznie nie robią ze wszyscy zadowoleni i wg , jak zrobię u nich to po 3 miesiącach jest super efekt, widać różnicę włosy rosną jak szalone itp , z takim nastawieniem wyszedłem po konsultacji .No ale cóz czasu nie cofnę ,dałem sie zrobić w ..uja to teraz muszę przecierpieć te 5 tysi jakie tam wydałem.W takim razie teraz jak najszybciej trzeba się udać do Klinik dr Przybylski.I tutaj mam pytanie czy jest jakaś różnica w jego klinikach miedzy Warszawą a Kaliszem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem sobie na stronę tych patoli. I dowiedziałem się, że "przeszczep wykonuje się w celu odtworzenia owłosienia na ...klatce piersiowej". WTF? Totalny debilizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...