free web hit counter Skocz do zawartości
Lethorn

Czy nadaje się do przeszczepu włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Zwracam się do Was z pytaniem. Mianowicie od jakichś 4 lat zauważam znaczące ubytki w gęstości włosów. W rodzinie występują przypadki lysienia, byłem u dermatologa i stwierdził że jest to łysienie androgenowe. Jak pewnie większości z was spędza mi to sen z powiek. Postanowiłem coś z tym zrobić i napisałem do doktora Marala, który stwierdził że jestem dobrym kandydatem do transplantacji. Obawiam się jednak tej transplantacji gdyż moje łysienie wciąż postępuje i nie chce później żałować tej decyzji. Poniżej wstawiam fotki, proszę o ewaluacje czy nadaje się do przeszczepu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo jasne włosy, klasyczny łysiejący blondyn słowiański

El czapo specjalizuje się właśnie w takich przypadkach, leć do niego, ma teraz promocje 1zl/graft


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nadajesz się, zapuść wąsa i łysiej z godnością.

Heheh dobre...

A tak na poważnie, ile masz lat? Szczerze to masz najgorszy rodzaj włosów do przeszczepu. Blond i to cienkie włosy. Nie oznacza to oczywiście że się nie nadajesz. Maral, kurwa czy on kiedyś komukolwiek napisał że się nie nadaje? Nigdy... na Twoim miejscu skontaktował bym się z JustynaBhr z tego forum i niech to oszacuje Bisanga. Jeśli naprawdę nie będzie się dało to on Ci to powie. Moim zdaniem idziesz w kierunku NW 5 no chyba że masz 45 lat i łysienie już trochę spowolniło w co watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łysiejący blondyn słowiański to mi poprawiłeś humor

mam 24 lata, lysieje od jakichś 4 lat

Maral, wszędzie Maral to i ja do niego napisałem początkowo tak na próbe

nie, nie łykam fina i nie zamierzam, dla mnie to trucizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata. No to kolego NW 6 w przeciągu następnych 4 lat. Jak zrobisz linie w miarę wysoko to donoru powinno starczyć. Zdjęcia dość słaba ale nie wygląda tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci przeszczepu nie odmówi, Maral tam wiadomo pierdoli nawet u gargamela, że się nadaje żeby tylko 2100 euro zapłacić.

 

U blondynów efekty HT są znacznie gorsze niż u brunetów, ponadto u blondynów z reguły jest dominacja graftów 1-2 włosowych, cienkie genetycznie włosy, trudności w ich pobieraniu bo się łamią i łatwo przeciąć łodygę, tym bardziej w masówce u Marala gdzie liczy się każda minuta jak najszybszego zrobienia zabiegu.

HT dla jednych jest zbawieniem dla innych nie i tutaj los i matka życie podzieliła biednych norłódów, jednym dał grube ciemne włosy z przewagą 3 na donorze innym dał blond zakapior z przewagą 1-ek na donorze.

 

Będę się za Ciebie modlił synu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma jakieś 33 lata teraz i ma własnie NW w granicach 6. Co doradzacie Panowie? Czy jakikolwiek przeszczep teraz wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata wiek 65 i NW 6/7 w granicach bym powiedział. Nie jest to typowa 6, bo ma troche mniej, lecz do 7 też mu daleko. Tak właśnie cieszyłem się z tego iż tata ma jeszcze troche włosów co by oznaczało, że i mi coś na starość zostanie w donorze dodam że tata w latach młodości nosił afro

Btw. natura w ramach rekompensaty sprezentowała mi grube czarne i gęste włosy na brodzie zawsze jakaś rekomnepsata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już gdy wylysieje całkiem to biznes stoi dla mnie otworem, i dosłownie i w przenośni hehe

A tak na poważnie reasumując, raczej lipa u mnie z przeszczepem i to jeszcze w tym stadium. Nie chcę wyglądać po nim jak jeżyk po przejściach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep u ciebie wchodzi w gre ale zakladajac ze zrobisz przeszczep na przod i gore glowy i narazie korony nie bedziesz ruszal ale..... zaczniesz brac finasteryd nawet w mini dawkach 0.25mg i bedziesz staral sie utrzymac korone w takim stanie jak jest dzisiaj. Fina biora ludzie na calym swiecie i wiekszosc jakos daje rade i nie placza.Jakis procet ma uboki i to wlasnie o nich slychac na forach , reszta siedzi cicho bo po co maja sie chwalic ? Zreszta czesto ludzie zwalaja wine na fina bo tyja , maja jakies depresje a tak naprawde prowadza niezdrowy tryb zycia i bez fina tez by to mieli , co oczywiscie nie oznacza ze niektorzy rzeczywiscie przed fina ich nie maja maja Wierz mi ze codzienie jesz nielepsza chemie w miesie i innych produktach ktore tez dlugoterminowo maja na twoj organizm zly wplyw.

 

Biorac fina przez nastepne 5 lat czy dluzej kupisz sobie najlepsze lata mlodosci i wlosy nie beda ci odbieraly pewnosci siebie. Zakladam ze troche odbieraja skoru tu jestes Bedziesz mial 34 lata np to sie zgolisz na 1 mm i pojdziesz dalej z zyciem.... Bez brania fina cala operacja ma sredni sens. Jezeli chodzi o twoj donor to kij ma dwa konce . Niby na brunetach lepiej fue wychodzi ale na blondynach troche pozniej widac lysienie bo jest mniejszy kontrast - skora /kolor wlosow. Gdybys byl juz nw6 to z twoim kolorem i donorem byloby srednio ale jeszcze jest co ratowac ,ale jak pisalem wczesniej ....tylko z finem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel dobrze powiedziane ( a raczej napisane).

 

Co do autora tematu...mógłbyś pomyśleć o jakiejś kuracji farmakologicznej np przez około 12 miesięcy (np finasteryd albo lepszy dutasteryd + dodatki - masz na forum mnóstwo opisanych zestawów). Po tym czasie zobaczysz czy jesteś responsywny na leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Responsywny... co za bełkot. Jak to ma wpływ na decyzję o przeszczepie. Skoro gość pyta o możliwości przeszczepu to po prostu nie pasuje mu na tą chwilę jego wygląd. Chemia nic nie zmieni. Nic mu nie odrośnie. A utrzymanie obecnego stanu pewnie nie będzie to satysfakcjonowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwnie nastawiony do Fina i nie zamierzam go brać nawet za cene bycia łysym. Świadomość tego, że przyjmowanie go na dłuższą metę może spowodować jakieś tam problemy, skutecznie odciąga mnie od tej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba lepiej dla ciebie skoro jestes przygotowany na zgolenie glowy i nie przejmowanie sie wlosami. Sam nawet doszedlem do wniosku po fue ze mam dobry ksztalt glowy do bycia zgolonym golilem sie przez dwa miesiace na 3mm co kilka dni az do 2,5 miesiaca jak byl pierwszy wiekszy odrost i teraz nawet sie patrze czasem w lusto i sie zastanawiam czy lepiej mi z wlosami czy maszynka i 3 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dlugo myslalem o przeszczepie ale zawsze chcialem miec krotki wlosy. postanowilem zrobic mikropigmentacje w dobrej klinice na zachodzie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dlugo myslalem o przeszczepie ale zawsze chcialem miec krotki wlosy. postanowilem zrobic mikropigmentacje w dobrej klinice na zachodzie i tyle.

 

 

To może byś się pochwalił efektami bo równie dobrze ja mogę powiedzieć, zawsze chciałem mieć jeździć Mercedesem za milion więc zostałem kierowca autobusu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero postanowilem. jeszcze nie zobilem. bede musial jechac do Birmingham i zobaczyc co i jak. wizja przeszczepu jakos mi juz przeszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopoki

Oceniać grubość włosów przez foto to nielada sztuka

Sam mam podobne i jestem po Mataku i jest ok

Istotna jest gr włosów z tyłu głowy bo na górze są osłabione przez hormony. Proponuje wyrwać 3 włosy z tyłu i zmierzyć gr suwniarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje wyrwać 3 włosy z tyłu i zmierzyć gr suwniarką.

 

Ja bym proponował raczej micrometr...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma takie grube, że suwmiarka jest w zupełności wystarczająca Nigdy nic nie wiadomo...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...