free web hit counter Skocz do zawartości
man20

PRZERZEDZONA JEDNA STRONA!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys czytalem jeden art jakiegos lekarza zalinkowany na forum US i z tego co czytalem to czesto kolejne pokolenie ma bardziej rozlegle lysienie niz np ojciec ktory skonczyl na np. nw3 tak wiec patrzenie sie na najbardziej lysa osobe w rodzinie nie zawsze moze byc miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u dermatologa konkretego wiedział co i jak powiedział ze na 100% nie jest to androgenowe tylko włosy wyleciały przez stan zaplalny przez problemy z gronkowcem. Mam używać alopexy 5% na jedna strone.

 

 

Tak tak, oczywiście... ''konkretny'' dermatolog wymyśli wszystko, żeby tylko nie przepisać fina.

 

A tak swoją drogą, oby miał rację ten lekarzyk, i obyś nie wrócił na forum za 5-10 lat z glacą, twierdząc, że jednak to była androgenówka.

 

Miałem z tej strony problem z krostkami plamy jakieś czerwone itp zrobiłem posiew i wyszedł ze to gronkowiec patrzył dermatolog pod powiększeniem ze to spustoszenie zrobiło mi stan zapalny po przebytem gronkowcu.

a kto wie czy za 5 lat z wiekiem nie bede mial androgenowki

A linia się cofnęła może z 3mm nawet nie,tylko jest troche przerzedzona od roku stan bez zmiany.

Tylko teraz pytanie czy alopexy pomoze mi w odroscie wlosow ktore wypadly przez stan zapalny czy te wlosy sa juz nie do odratowania.

Dermatolog mi mówił ze wlosy sa ale tez sa puste cebulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...