free web hit counter Skocz do zawartości
man20

PRZERZEDZONA JEDNA STRONA!

Rekomendowane odpowiedzi

Co do filmu to już od dawna nie oglądam takich pie*doleń, ale trzeba gościowi racje przyznać, że tylko finasteryd w dawce 1mg oraz minoxidil do użytku zewnętrznego, są jedynymi zarejestrowanymi lekami przeciw łysieniu dla mężczyzn.

 

Co do minoxa w piance to różni ludzie różnie gadają, plusem może być np. szybsze schnięcie.

 

Podstawowe składniki większości płynnych preparatów z minoxem zawierają głównie glikol i alkohol.

 

Alkohol jednak powoduje wysuszanie skóry, a glikol podrażnianie - oba zjawiska oczywiście bardzo niekorzystne.

 

Musisz po prostu porównać składy, ja pianki nigdy nie używałem.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do filmu to już od dawna nie oglądam takich pie*doleń, ale trzeba gościowi racje przyznać, że tylko finasteryd w dawce 1mg oraz minoxidil do użytku zewnętrznego, są jedynymi zarejestrowanymi lekami przeciw łysieniu dla mężczyzn.

 

Co do minoxa w piance to różni ludzie różnie gadają, plusem może być np. szybsze schnięcie.

Okej dzieki za odp

Czyli mowisz zeby nie tracic pieniadze na te leki co przepisala?

bo minovivax bez blokera to chyba smierc dla wlosow pozniej beda od niego caly czas uzaleznione?

 

-- 29 mar 2019, 1:27 --

 

Co do filmu to już od dawna nie oglądam takich pie*doleń, ale trzeba gościowi racje przyznać, że tylko finasteryd w dawce 1mg oraz minoxidil do użytku zewnętrznego, są jedynymi zarejestrowanymi lekami przeciw łysieniu dla mężczyzn.

 

Co do minoxa w piance to różni ludzie różnie gadają, plusem może być np. szybsze schnięcie.

 

Podstawowe składniki większości płynnych preparatów z minoxem zawierają głównie glikol i alkohol.

 

Alkohol jednak powoduje wysuszanie skóry, a glikol podrażnianie - oba zjawiska oczywiście bardzo niekorzystne.

 

Musisz po prostu porównać składy, ja pianki nigdy nie używałem.

mam bardzo wrazliwa skore glowy wiec odrazu pewnie bym mial przesuszenia lupiez itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoja sprawa na co będziesz pieniądze wydawał. Na pewno minox bez blokera może nieraz zaszkodzić w przypadku mocnego łysienia andro i często szkodzi w dłuższej perspektywie.

 

A cała reszta typu witaminki, suple, minerały, to jak już wiesz, to tylko dodatki do leczenia.

 

Masz chłopie całe forum to czytaj.

 

Ja stosowałem minoxa w żelu aloesowym, jakiś rok-półtora było względnie dobrze, ale i tak na końcu mi wysuszyło skórę, gdyż niby preparat bezalkoholowy ale jednak zawierał też alkohol cetylowy oraz wiele innych różnych składników których wpływ na skórę trudno zweryfikować.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest Twoja sprawa na co będziesz pieniądze wydawał. Na pewno minox bez blokera może nieraz zaszkodzić w przypadku mocnego łysienia andro i często szkodzi w dłuższej perspektywie.

 

A cała reszta typu witaminki, suple, minerały, to jak już wiesz, to tylko dodatki do leczenia.

 

Masz chłopie całe forum to czytaj.

 

Ja stosowałem minoxa w żelu aloesowym, jakiś rok-półtora było względnie dobrze, ale i tak na końcu mi wysuszyło skórę, gdyż niby preparat bezalkoholowy ale jednak zawierał też alkohol cetylowy oraz wiele innych różnych składników których wpływ na skórę trudno zweryfikować.

Powiedz mi jeszcze czy kupic sobie krem nizoral i smarowac na to jedno zakole plus szampon nizoral?

https://www.doz.pl/apteka/p2786-Nizoral ... ml_butelka

https://www.doz.pl/apteka/p2788-Nizoral ... _krem_30_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można. Keto był zawsze dobrym dodatkiem do kuracji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można. Keto był zawsze dobrym dodatkiem do kuracji.

Moge myc tym szamponem głowę codziennie? czy wysusza skore glowy?

I jak z tym kremem tez codziennie wcierac na to jedno zakole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge myc tym szamponem głowę codziennie? czy wysusza skore glowy?

I jak z tym kremem tez codziennie wcierac na to jedno zakole?

 

Absolutnie nie codziennie. 2 razy w tygodniu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge myc tym szamponem głowę codziennie? czy wysusza skore glowy?

I jak z tym kremem tez codziennie wcierac na to jedno zakole?

 

Absolutnie nie codziennie. 2 razy w tygodniu.

Okej wiec zacznę narazie z szamponem i kremem nizoral powiedz mi jeszcze co sadzisz o naturalnych blokerach dht moze np to kupić https://www.doz.pl/apteka/p6534-Olimp_P ... lki_60_szt. ?

Szkoda ze dermatologa nie przepisał mi fina tylko sam loxon no coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jeszcze co sadzisz o naturalnych blokerach dht moze np to kupić https://www.doz.pl/apteka/p6534-Olimp_P ... lki_60_szt. ?

 

Tak, naturalne blokery DHT nie tylko super blokują DHT i nie tylko Cię wykastrują, ale i nawet zmienią Ci płeć i to bez operacji.... no ale jak nie szkoda Ci kasy na to, to możesz kupować.

 

Szkoda ze dermatologa nie przepisał mi fina tylko sam loxon no coz.

 

Próbuj u innego lekarza (na jednym lekarzu się świat nie kończy), albo idź jeszcze raz do tego samego i *ebnij w stół tak żeby ten blat pękł i twardo mów że chcesz fina.

 

W sumie jesteś pełnoletni, także możesz też wyemigrować do Kanady lub USA i nie będziesz się już musiał prosić lekarza o receptę, bo tam możesz sobie nawet sprowadzać leki na własny użytek.

 

Poczytaj też inne działy na tym forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jeszcze co sadzisz o naturalnych blokerach dht moze np to kupić https://www.doz.pl/apteka/p6534-Olimp_P ... lki_60_szt. ?

 

Tak, naturalne blokery DHT nie tylko super blokują DHT i nie tylko Cię wykastrują, ale i nawet zmienią Ci płeć i to bez operacji.... no ale jak nie szkoda Ci kasy na to, to możesz kupować.

 

Szkoda ze dermatologa nie przepisał mi fina tylko sam loxon no coz.

 

Próbuj u innego lekarza (na jednym lekarzu się świat nie kończy), albo idź jeszcze raz do tego samego i *ebnij w stół tak żeby ten blat pękł i twardo mów że chcesz fina.

 

W sumie jesteś pełnoletni, także możesz też wyemigrować do Kanady lub USA i nie będziesz się już musiał prosić lekarza o receptę, bo tam możesz sobie nawet sprowadzać leki na własny użytek.

 

Poczytaj też inne działy na tym forum.

Z tym blokerem rozumiem ze to zart

Czyli gowno daje nic nie obniza.

Dobre i to ze od roku ta linia co sie cofnela nie idzie dalej a druga strona jest bez zmian wiec raczej to nie agresywne łysienie.

Plus postaram sie ograniczyc cukier prosty typu pepsi bo pije codziennie po 2l od paru lat a czytalem ze cukier prosty pomaga w konwertowania wiekszego dht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, tą colę to odstaw niezależnie od łysienia, szkoda zdrowia.

wiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż zdjęcie tak żeby było widać całą linię, i staraj się naciągnąć włosy z równomierną siłą, tak aby nie naciągać skóry mocniej z jednej strony a z drugiej słabiej.

 

Całkiem możliwe, że masz też łysienie trakcyjne, tak samo jak ja miałem.

Od czego miales lysienie trakcyjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego się ma łysienie trakcyjne....?

 

Od stosowania tzw. fryzur męczących włosy.

 

Przez może ponad 10-12 lat uciągałem na chama włosy przy wiązaniu, do tego stopnia, że nawet przy mojej gęstości z rzutu z frontu wydawało się jakbym miał łeb ogolony na 2 mm, i że się wszystkie włosy kładły na skalp na chama uciągnięte prawie że pod kątem 180 stopni do skalpu, i aż do bólu - serio, nieraz czułem ten sam ból targania włosów towarzyszący przy robieniu fryzury również przez resztę dnia, a często wyczuwałem wręcz jak jakaś tam ilość włosów (choćby tylko kilka) się zwyczajnie wyrywa - wtedy czułem spadek bólu w danym obszarze głowy. I robiłem tak codziennie bez wyjątku. A bywało też, że nawet do spania robiłem właśnie taką fryzurę. I byłem w tym takim pedantem, że nieraz ze 3 razy robiłem fryza od nowa, bo mnie szlag trafiał, że gdzieś jest nierówno naciągnięte, albo, że 5 czy nawet choćby tylko jeden włos gdzieś wystaje i odstaje od reszty.

- To się miało prawo wytargać od *uja włosów szczególnie na przodzie (bo ten najbardziej jest na to narażony, i włosy z tego obszaru przyjmują największe obciążenie i naprężenia, poza tym są najsłabsze - jeśli dodatkowo w jakimś choćby najmniejszym stopniu towarzyszy łysienie androgenowe) powodując łysienie, ale i ogólnie zmniejszając gęstość na całym obszarze głowy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam foty jeszcze raz jak to wygląda stosuje w sumie msm i suple i zauwazylem po tej zdrowej stronie ze jeszcze wiecej wlosow przybylo i jest duzo baby hair nawet ten peak jest bardziej gesty, a po drugiej stronie bez zmian

zdrowa - https://zapodaj.net/3462d062999c1.jpg.html https://zapodaj.net/4640d4857d3bb.jpg.html

przerzedzona - https://zapodaj.net/880b3f7d0dfdf.jpg.html https://zapodaj.net/339ef4fe380f4.jpg.html

 

-- 07 kwie 2019, 21:17 --

 

Co do filmu to już od dawna nie oglądam takich pie*doleń, ale trzeba gościowi racje przyznać, że tylko finasteryd w dawce 1mg oraz minoxidil do użytku zewnętrznego, są jedynymi zarejestrowanymi lekami przeciw łysieniu dla mężczyzn.

 

Co do minoxa w piance to różni ludzie różnie gadają, plusem może być np. szybsze schnięcie.

 

Podstawowe składniki większości płynnych preparatów z minoxem zawierają głównie glikol i alkohol.

 

Alkohol jednak powoduje wysuszanie skóry, a glikol podrażnianie - oba zjawiska oczywiście bardzo niekorzystne.

 

Musisz po prostu porównać składy, ja pianki nigdy nie używałem.

A na ta chwile bez bloker cos polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest Twoja sprawa na co będziesz pieniądze wydawał. Na pewno minox bez blokera może nieraz zaszkodzić w przypadku mocnego łysienia andro i często szkodzi w dłuższej perspektywie.

 

A cała reszta typu witaminki, suple, minerały, to jak już wiesz, to tylko dodatki do leczenia.

 

Masz chłopie całe forum to czytaj.

 

Ja stosowałem minoxa w żelu aloesowym, jakiś rok-półtora było względnie dobrze, ale i tak na końcu mi wysuszyło skórę, gdyż niby preparat bezalkoholowy ale jednak zawierał też alkohol cetylowy oraz wiele innych różnych składników których wpływ na skórę trudno zweryfikować.

I jakie polecasz zrobic badania przed stosowaniem fina?

dht i psa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem już raz, że nic nie polecam nikomu.

 

A badania DHT, to tylko będziesz miał dla własnej ciekawości, bo niczemu innemu one nie służą tutaj.

 

Natomiast badanie PSA jest ważne z punktu medycznego jako wskaźnik dla ew. PCa, jednak z ludzi leczących łysienie finasterydem, i tak pewnie mało kto je robi, a na pewno dużo rzadziej niż DHT. Poza tym określenie stanu stacjonarnego PSA w Twoim przypadku i w Twoim wieku i tak jest raczej dla ciekawostki, ale jak masz ochotę to możesz sobie zrobić te badania, oraz wszelkie inne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem już raz, że nic nie polecam nikomu.

 

A badania DHT, to tylko będziesz miał dla własnej ciekawości, bo niczemu innemu one nie służą tutaj.

 

Natomiast badanie PSA jest ważne z punktu medycznego jako wskaźnik dla ew. PCa, jednak z ludzi leczących łysienie finasterydem, i tak pewnie mało kto je robi, a na pewno dużo rzadziej niż DHT. Poza tym określenie stanu stacjonarnego PSA w Twoim przypadku i w Twoim wieku i tak jest raczej dla ciekawostki, ale jak masz ochotę to możesz sobie zrobić te badania, oraz wszelkie inne.

jeszcze wczesniej dostalem takie cos od trychologa http://www.hairpharma.pl/rebitalia/120- ... daniu.html

strasznie wysuszylo mi to skore glowy i przestalem to brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy skazani na brak nowości w świecie leków na łysienie, skoro ludzie dalej kupują takie gówna od trychologów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy skazani na brak nowości w świecie leków na łysienie, skoro ludzie dalej kupują takie gówna od trychologów.

kupiłem z rok temu bo nie miałem pojecie o tym jak to sie leczy, ale masz racje

 

-- 13 kwie 2019, 20:25 --

 

Jesteśmy skazani na brak nowości w świecie leków na łysienie, skoro ludzie dalej kupują takie gówna od trychologów.

a co bardziej polecacie ru czy cb moge gdzies to kupic w pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od czego się ma łysienie trakcyjne....?

 

Od stosowania tzw. fryzur męczących włosy.

 

Przez może ponad 10-12 lat uciągałem na chama włosy przy wiązaniu, do tego stopnia, że nawet przy mojej gęstości z rzutu z frontu wydawało się jakbym miał łeb ogolony na 2 mm, i że się wszystkie włosy kładły na skalp na chama uciągnięte prawie że pod kątem 180 stopni do skalpu, i aż do bólu - serio, nieraz czułem ten sam ból targania włosów towarzyszący przy robieniu fryzury również przez resztę dnia, a często wyczuwałem wręcz jak jakaś tam ilość włosów (choćby tylko kilka) się zwyczajnie wyrywa - wtedy czułem spadek bólu w danym obszarze głowy. I robiłem tak codziennie bez wyjątku. A bywało też, że nawet do spania robiłem właśnie taką fryzurę. I byłem w tym takim pedantem, że nieraz ze 3 razy robiłem fryza od nowa, bo mnie szlag trafiał, że gdzieś jest nierówno naciągnięte, albo, że 5 czy nawet choćby tylko jeden włos gdzieś wystaje i odstaje od reszty.

- To się miało prawo wytargać od *uja włosów szczególnie na przodzie (bo ten najbardziej jest na to narażony, i włosy z tego obszaru przyjmują największe obciążenie i naprężenia, poza tym są najsłabsze - jeśli dodatkowo w jakimś choćby najmniejszym stopniu towarzyszy łysienie androgenowe) powodując łysienie, ale i ogólnie zmniejszając gęstość na całym obszarze głowy.

Zrobilem badania krwi.

jak mam w normie tsh ale mam podwyzszone ft4 to mam nadczynnosc i czy od tego wlosy tez moga byc oslabione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u dermatologa konkretego wiedział co i jak powiedział ze na 100% nie jest to androgenowe tylko włosy wyleciały przez stan zaplalny przez problemy z gronkowcem. Mam używać alopexy 5% na jedna strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem identyczne jedno wieksze ,,zakole'' a drugie mniejsze. Tez mysle ze kolo 18/ 19 roku zycia sie to zrobilo i sie utrzymawalo przez jakies 3-4 lata bez zmian , potem bylo agresywne lysienie. Sporo osob tak ma ze linia wlosow z jednej strony jest troche bardziej wglab niz druga strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u dermatologa konkretego wiedział co i jak powiedział ze na 100% nie jest to androgenowe tylko włosy wyleciały przez stan zaplalny przez problemy z gronkowcem. Mam używać alopexy 5% na jedna strone.

 

 

Tak tak, oczywiście... ''konkretny'' dermatolog wymyśli wszystko, żeby tylko nie przepisać fina.

 

A tak swoją drogą, oby miał rację ten lekarzyk, i obyś nie wrócił na forum za 5-10 lat z glacą, twierdząc, że jednak to była androgenówka.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak niestety bylo. Tez tylko na jedna strona poszla. I ten stan trwal dosc dlugo. Nie przejmowalem sie tym bo spokojnie zaczes robilem na ta stronę poza tym nikt w rodzinie nie jest lysy wiec temat olałem. Ale z czasem poszlo to bardzo szybko. Dolączyl czybek a potem druga strona. Wszystko w rok czasu.

 

-- 12 cze 2019, 8:14 --

 

Łysienie to teraz plaga. Syn sąsiada 11 lat juz zakola mu idą a ojciec wlosy ma jakis nw3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...