free web hit counter Skocz do zawartości
ewerthon

31 lat, NW5, prośba o ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

Oszukują na potęgę. Zwłaszcza w klinikach gdzie płacisz na graft a nie za usługę w całości. Wiem coś o tym i być może kiedyś więcej o tym napiszę... A jest o czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oszukują na potęgę. Zwłaszcza w klinikach gdzie płacisz na graft a nie za usługę w całości. Wiem coś o tym i być może kiedyś więcej o tym napiszę... A jest o czym

Bhr Cię oszukało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie oszukali na jakies 100 -200 graftow bo pod koniec widzialem kontem oka ile graftow maja na tym swoim liczydle

 

 

gdzie robiles zabieg ?

 

 

 

Oszukują na potęgę. Zwłaszcza w klinikach gdzie płacisz na graft a nie za usługę w całości. Wiem coś o tym i być może kiedyś więcej o tym napiszę... A jest o czym

 

 

smialo nie krepuj sie pomozesz innym przy okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nawet jeśli mnie oszukali, to jest i tak lepiej niż chciałem. Donor nie jest przeorany jak u Marala a z brody da się jeszcze sporo wyciągnąć. Poczekam kilka miesięcy na jakieś efekty i wtedy będę oceniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewerthon, pobrali Ci 4k to tyle co mi, tylko u mnie mechanicznie 6 godz lub 6 z kawałkiem to trwało, więc wydaje mi się, że miałeś również mechanicznie

 

 

brawo sherlocku, nie da sie manualnie pobrac takiej ilosci graftow w tak krotkim czasie, pozatym zadna budzetowa turecka klinika nie robi manualnie tylko mechaniczne dlatego sa takie tanie

 

Dzięki Watsonie A jak znajdę Turka, który robi manualnie to ile bulisz ?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak znajdę Turka, który robi manualnie to ile bulisz ?

 

 

widze ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, napisalem ze w budzetowych klinikach nie robia manualnie, a nie ze w Turcji nie robi sie manualnie w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak znajdę Turka, który robi manualnie to ile bulisz ?

 

 

widze ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, napisalem ze w budzetowych klinikach nie robia manualnie, a nie ze w Turcji nie robi sie manualnie w ogole

 

Budżetowa ? A to jest jakaś nazwa własna, albo może jest jakaś "magiczna suma pieniędzy", która kwalifikuje klinikę jako budżetową? Jak znajdę Ci 'niedrogą' turecką klinikę, która robi manualnie to Ty i Twoje myślenie będziecie 'content'


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
]Budżetowa ? A to jest jakaś nazwa własna, albo może jest jakaś "magiczna suma pieniędzy", która kwalifikuje klinikę jako budżetową?

 

 

 

 

budzetowe to te wszystkie w ktorych zrobisz zabieg za grosze do +- 10 tys zl (w niektorych nawet taniej) czyli tak zawne hurtownie wlosow gdzie przewija sie 10-20 pacjetow dziennie i jada mechanicznie na sztuke bo liczy ilosc nie jakosc wykonanych uslug

 

 

 

Jak znajdę Ci 'niedrogą' turecką klinikę, która robi manualnie to Ty i Twoje myślenie będziecie 'content'

 

 

najtansza opcja manuala u dr kebaba to 2 € za graft czyli jakby nie patrzec to ponad 2 razy drozsza opcja niz tanie budzetowki gdzie motorowo donor oraja technicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty wszystko ładnie potrafisz nazwać Dziękuję wikipedio. Byłem w taniej budżetówce i było przez cały dzień nie 20 a dwóch pacjentów Pozdrawiam Ciebie i Twoje ekskluzywne drogie kliniki, gdzie potrafią zrobić to co w tureckich albo czasem nawet gorzej za 5 razy więcej siana


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Ciebie i Twoje ekskluzywne drogie kliniki, gdzie potrafią zrobić to co w tureckich albo czasem nawet gorzej za 5 razy więcej siana

 

 

niestety mylisz sie budzetowki nie potrafia zrobic tego samego co ekskluzywne bo nie dbaja o donor, wszczepiaja wielowlosowe grafty w linie, nie zwracaja zadnej uwagi na siwe nie wspominajac o przecietnej gestosc, niszczeniu wlosow w donorze przy pobieraniu, no i na koniec jesli posadzili Ci 4 k gr to tak jakbys w lepszej klinice dostal 3 k gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty wszystko ładnie potrafisz nazwać Dziękuję wikipedio. Byłem w taniej budżetówce i było przez cały dzień nie 20 a dwóch pacjentów Pozdrawiam Ciebie i Twoje ekskluzywne drogie kliniki, gdzie potrafią zrobić to co w tureckich albo czasem nawet gorzej za 5 razy więcej siana

 

Poczekaj na pełny odrost a potem wychwalaj tureckie kliniki, jeżeli uważasz, że Dr. Feriduni czy H&W to tylko ekskluzywne kliniki to nie mamy o czym pisać.

Druga sprawa zobaczymy jak nagle u Ciebie wyjdzie takie gówno z tego przeszczepu i twoja TURECKA KLINIKA wypnie na Ciebie dupę wtedy będzie płacz ale przecież po co robić według Ciebie w takich "ekskluzywnych" klinikach jak za 2k euro masz HT, rejs po rzece i kebaba u Turków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w żadnej tureckiej klinice nie zrobią takiej gęstości jak robił Alvi Armani, jak robi Feriduni, a nawet Bisanga jak się postara i w przypadkach w których jest to możliwe.

Do tego dochodzi wyżej wspomniane dbanie o donor i podejście do klienta, oraz brak terroru wobec klientów, w ekskluzywnych klinikach.

A nie wspomnę już nawet o metodach extra dla wymagających klientów czyli np. LH-FUE albo U-FUE, to to już w ogóle osiągalne i dostępne tylko i wyłącznie u topów topów.

 

Turcja to światowe zagłębie tanich przeszczepów włosów najczęściej robionych na odpierdol, i masowy przemiał. Zero indywidualnego podejścia do każdego klienta, a do tego terror.

 

Jedyny plus to cena za usługi, oraz oferty stałej niskiej ceny za całokształt zabiegu, a nie cena za graft.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Ciebie i Twoje ekskluzywne drogie kliniki, gdzie potrafią zrobić to co w tureckich albo czasem nawet gorzej za 5 razy więcej siana

 

 

no i na koniec jesli posadzili Ci 4 k gr to tak jakbys w lepszej klinice dostal 3 k gr

 

... k*** rentgen i kalkulator w oczach

 

Poczekaj na pełny odrost a potem wychwalaj tureckie kliniki, jeżeli uważasz, że Dr. Feriduni czy H&W to tylko ekskluzywne kliniki to nie mamy o czym pisać.

Druga sprawa zobaczymy jak nagle u Ciebie wyjdzie takie gówno z tego przeszczepu

 

Czego Ty oczekujesz od desperatów z NW5-6 dla nich najważniejsza jest ilość nie jakość.

 

Ja p*** co agresja. Od razu przewidział, że u mnie wyjdzie gówno Poczekamy zobaczymy, co ma wyjść to wyjdzie, ale nie zesraj się z nerwów tylko dla tego, że ktoś wybrał inaczej niż Ty. NIkogo nie wychwalam ani na żadnego z Twoich mistrzów HT nic nie napisałem, opanuj się gościu, wyluzuj. Desperatów ? No raczej, a ktoś kto ma zakola i musi mieć przeszczep, potrafi wydać 50tys zł bo nie może żyć z zakolami to nie desperat Twoim zdaniem? Dokładnie, jeśli chodzi o włosy to co jak co, ale właśnie liczy się ilość zdecydowanie

 

Na pewno w żadnej tureckiej klinice nie zrobią takiej gęstości jak robił Alvi Armani, jak robi Feriduni, a nawet Bisanga jak się postara i w przypadkach w których jest to możliwe.

Do tego dochodzi wyżej wspomniane dbanie o donor i podejście do klienta, oraz brak terroru wobec klientów, w ekskluzywnych klinikach.

A nie wspomnę już nawet o metodach extra dla wymagających klientów czyli np. LH-FUE albo U-FUE, to to już w ogóle osiągalne i dostępne tylko i wyłącznie u topów topów.

 

Turcja to światowe zagłębie tanich przeszczepów włosów najczęściej robionych na odpierdol, i masowy przemiał. Zero indywidualnego podejścia do każdego klienta, a do tego terror.

 

Jedyny plus to cena za usługi, oraz oferty stałej niskiej ceny za całokształt zabiegu, a nie cena za graft.

 

A ja nawet na tym forum widziałem przeszczepy za 50tys zł i spartolone w ekskluzywnych klinikach jak to mówisz. Podejście do klienta gdzie robiłem, było wobec mnie 100 albo 200% profeska i w pełni indywidualne, nie było przemiału jak kolega mówił 20 osób na dzień, więc nie wiem o czym mówisz, jaki terror ? Zdecydowanie wyolbrzymiacie.

 

Reasumując, do wszystkich napinaczy, ekspertów HT itd. Nikomu z żadnych Waszych mistrzów niczego nie ujmowałem. Każdy ma prawo wybrać i robić tam gdzie chce. Może nie wszyscy urodzili się w bogatych rodzinkach i nie srają pieniędzmi jak rodzice co po niektórych by robić sobie operacje za 50 koła. Czy to zaraz argument by kogoś wyzywać od desperatów ? Szanujmy się troszeczkę może.. Co do samej Turcji, może i macie sporo racji, co nie zmienia faktu że w 2-3 zabiegach w tureckich klinkach nigdy nie dostaniecie takiej ilości graftów w takiej cenie co w Waszych klinikach. Więc co będzie lepsze 3tys graftów z zadbanym donorem za 50 koła czy 8 tys graftów z wyżłobionym donorem za 20 koła. Sami sobie odpowiedzcie. Po huj mi zadbany donor jak łysa pała z przodu Tyle w temacie.

 

Mam wrażenie, że niektórzy tutaj mają jakieś zboczenie na punkcie tych przeszczepów włosów. Srają ze strachu na sam widok linii wielowłosowych etc. Każdy chłopak chce mieć jakąś lepszą gorszą czuprynę, ale mieć ! I tyle. A szczegóły o których piszecie itd, co kogo to drugiego człowieka czy wasze dziewczyny obchodzi? Myślicie, że będą zwracać na to uwagę?

 

No i ostatnia sprawa. Myślałem, że to forum jest żeby sobie pomagać i dopingować a nie wręcz przeciwnie. Co mi odrośnie na łepetynie, to się okaże, jak będzie źle to pewnie że będzie płacz ale to mój łeb i mój problem. Ale jeśli kogoś to boli i zaraz życzy mi źle bo powiedziałem, że wolę zrobić u Turka to chyba ma coś z głową. W tym momencie nie chcę z takimi ludźmi rozmawiać, więc nie pisz proszę już do mnie więcej kolego BOOM ! Ja na pewno wszystkim tutaj kibicuję i życzę jak najlepszych odrostów, bez względu na klinikę jaką wybrali.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet na tym forum widziałem przeszczepy za 50tys zł i spartolone w ekskluzywnych klinikach jak to mówisz. Podejście do klienta gdzie robiłem, było wobec mnie 100 albo 200% profeska i w pełni indywidualne, nie było przemiału jak kolega mówił 20 osób na dzień, więc nie wiem o czym mówisz, jaki terror ? Zdecydowanie wyolbrzymiacie.

 

 

A ja nie tylko na tym forum widywałem, zjebane zabiegi za 100.000 PLN a wiesz dlaczego to widywałem...? - Bo wpadki zdarzają się każdemu nawet najlepszemu lekarzowi.

Ale do mnie takiego podejścia nie było, i to w tureckiej klinice uznawanej za prestiżową.

A co do przemiału w tureckich klinikach, to nie wiem czy wiesz, ale zazwyczaj tureckie kliniki mają sporo więcej niż tylko jedną salę zabiegową, więc nawet mogłeś nie przypuszczać, że w tym samym czasie jest robiony zabieg jeszcze innym osobom.

Jaki terror...? - ano kurwa taki, że lekarze terroryści próbują mną rządzić, i narzucać mi jaką linię czy fryzuję mam mieć jako męski pacjent!!! - I to ostatnie to żadne kurwa wyolbrzymienie, tylko szczera prawda i autentyczne fakty!!! Ale możesz sobie wierzyć w co chcesz.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni po prostu jeszcze nie wiedzą co ich czeka, a teraz nawet jeśli wyrosna im zapałki wbite w gówno to i tak powiedzą że są zadowoleni, z resztą i tak lepszego nie wyrośnie bo po prostu 4k na pół łysej glacy to za mało, pomijając już fakt że od całkowitej możliwości donoru mogą odjąć spokojnie 30%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie piszesz takie teraz bzdury, że aż mi oczy krwawią. NIGDZIE nie napisałem, że Ci gówno wyrośnie po tym przeszczepie, tylko GDYBY/NAGLE to nastąpiło to będzie płacz i skończy się wyśmiewanie ludzi i klinik według twojej opinii "ekskluzywnych", a według mnie ekskluzywne kliniki to DR.F i H&W a nie jakieś HDC, BHR i jeżeli nie widzisz różnicy między tymi przeszczepami to tylko i wyłącznie twoja winna.

 

Ty nadal nie potrafisz zrozumieć, że taki Feriduni czy nawet Bisanga posadzi Ci 3k graftów i będzie to wyglądało o NIEBO lepiej niż jakiś turecki rzeźnik. Przecież zapomniałem w HT liczy się tylko ilość a nie jakość

Widzisz dla Ciebie wydanie 50 koła na same zakola to desperat lecz dla mnie NIE, gdyż wole wydać 50 koła i mieć dobrze zrobiony przeszczep co da efekt naturalny. Desperatem jest osoba, która za wszelką cenę z NW5-6 chce zrobić piękną linie, gęstość.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No otóż to, wpadki zdarzają się każdemu. Doskonale widziałem klinikę i inną salę i w tym samym czasie co mi, robili przeszczep też innemu chłopakowi i byłem tego od początku świadomy, bo razem jechaliśmy nawet autem z hotelu (klinikę obejrzałem dobrze). Ale to było 2 osoby a nie 20..! Jak tu niektórzy potrafią wyolbrzymiać ...!

Człowieku o czym Ty mówisz ? Nikt mną nie próbował rządzić.. Po narysowaniu na głowie mi linii włosów, postawiono mnie przed lusterkiem i zapytano czy tak może być, więc to nazywasz rządzeniem i terrorem???

Nie wiem w jakiej klinice Ty robiłeś, ale u mnie nic z tych rzeczy co piszesz nie miało miejsca. Pozdrawiam.

 

Oni po prostu jeszcze nie wiedzą co ich czeka, a teraz nawet jeśli wyrosna im zapałki wbite w gówno to i tak powiedzą że są zadowoleni, z resztą i tak lepszego nie wyrośnie bo po prostu 4k na pół łysej glacy to za mało, pomijając już fakt że od całkowitej możliwości donoru mogą odjąć spokojnie 30%

 

Matrix, przejrzałem Twój wątek i wydaje mi się, że Ty jesteś za to wprost przeciwnym przypadkiem. Choćby nie wiem jak dobry zabieg u Ciebie przeprowadzono, Tobie zawsze coś będzie nie pasować, jak nie gęstość to donor. Facet to zdjęcie donoru, które mi przesłałeś .. masz tam włosy gęstsze niż niektórzy chłopcy mają naturalnie.

 

Chłopie piszesz takie teraz bzdury, że aż mi oczy krwawią. NIGDZIE nie napisałem, że Ci gówno wyrośnie po tym przeszczepie, tylko GDYBY to nastąpiło to będzie płacz i skończy się wyśmiewanie ludzi i klinik według twojej opinii "ekskluzywnych", a według mnie ekskluzywne kliniki to DR.F i H&W a nie jakieś HDC, BHR i jeżeli nie widzisz różnicy między tymi przeszczepami to tylko i wyłącznie twoja winna.

 

Ty nadal nie potrafisz zrozumieć, że taki Feriduni czy nawet Bisanga posadzi Ci 3k graftów i będzie to wyglądało o NIEBO lepiej niż jakiś turecki rzeźnik.

Widzisz dla Ciebie wydanie 50 koła na same zakola to desperat lecz dla mnie NIE, gdyż wole wydać 50 koła i mieć dobrze zrobiony przeszczep co da efekt naturalny. Desperatem jest osoba, która za wszelką cenę z NW5-6 chce zrobić piękną linie, gęstość.

 

Wyśmiewanie ludzi i klinik? A w którym miejscu ja to uczyniłem chłopie??? No pokaż mi proszę. Za to nazywanie kebabem, desperatem i rzeźnikiem to nie jest wyśmiewanie ? Cwaniaczku, skończyłem z Tobą już rozmowę Jeszcze raz powtarzam, na żadnego z Twoich mistrzów ani klinik, które wymieniłeś nie napisałem ani słowa, więc krótko mówiąc odpier*** się gościu! Desperatem jest ktoś komu ubyło trochę włosów w linii i jest w stanie wywalić kupę forsy po to by mieć włoski jak Justin Bieber i nie ma pojęcia jak to jest być kompletnie łysym. Ja jako przedstawiciel łysych pał, chcę mieć po prostu włosy, jakieś ale mieć ! Piękną linię, gęstość?? Gdzie o tym pisałem, że to gwarantują w tureckich klinikach, gdzie??? Cwaniaczku kończę już z Tobą rozmowę, bo szkoda mi czasu na ludzi, którzy mają problemy emocjonalne. Mimo wszystko życzę Ci burzy włosów na głowie! Pozdrawiam.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leolew. Widocznie jestem zbyt wymagający. Ja zrobiłem przeszczep włosów z nadzieją że zrobię jeden i starczy, teraz wiem jak sprawa wygląda i rok po zabiegu muszę zrobić drugi i interesuje mnie tylko manualne FUE z dobrą gęstościa i przede wszystkim Linia włosów taka jaka ja chcę a nie wybiera mi kebabownik

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj też nieudane zabiegi u Marala na tym forum, zobacz sobie zabiegi Marala i zdjęcia na RealSelf gdzie ludzie dają mu 5 gwiazdek i są wielce szczęśliwi. Ja bym nie był - tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dla Ciebie wydanie 50 koła na same zakola to desperat lecz dla mnie NIE, gdyż wole wydać 50 koła i mieć dobrze zrobiony przeszczep co da efekt naturalny. Desperatem jest osoba, która za wszelką cenę z NW5-6 chce zrobić piękną linie, gęstość.

Możesz mnie nazwać desperatem, ale weź pod uwagę to, że nie każdy ma te 50 koła. Ja takich pieniędzy w życiu na oczy nie widziałem. Chociaż oszczędzam, nie piję, nie palę, nie żyję na garnuszku rodziców, z roku na rok się rozwijam, zwiększam swoje kwalifikacje... Jak wyjechałem za granicę to po powrocie zainwestowałem całą kasę w kursy, uprawnienia, studia, a potem w zęby (też miałem z nimi problemy). Przeszczep robię dopiero teraz, bo wcześniej nie miałem takiej możliwości. I nie mam możliwości wydania 50k. Możesz mnie nazwać mało zaradnym, ale potrzebowałbym jeszcze kilku lat na odłożenie takich pieniędzy, a wtedy na jakikolwiek przeszczep mogło być już za późno. Na wizytę u Serkana wydałem prawie całe moje oszczędności. Byłem za granicą dwa miesiące i mieszkałem z ćpunami, żeby być pewnym, że mi starczy kasy. Także zrozum, że nie ma co oceniać ludzi swoją miarą. Mnie na drogie przeszczepy nie stać i nie oczekuję po tym co mi zrobił Serkan spektakularnych efektów, bo wiem, że to masowa klinika. Oczekuję jakiejś widocznej zmiany, którą podratuję minoxem i jakimiś preparatami na które mnie stać.

 

Były tutaj przypadki przeszczepu u Serkana podobne do mojego:

 

Ten trudniejszy: viewtopic.php?f=23&t=2895

 

I ten bardzo podobny: viewtopic.php?f=23&t=3475

 

I efekty były jak najbardziej zadowalające dla mnie. Pewnie wielu z was powie, że to zapałki wbite w gówno, ale dla mnie taka gęstość to już diametralna zmiana. Dlatego jestem dobrej myśli co do efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawiązując teraz tutaj do niczyjej wypowiedzi, tylko czytając tak ogólnie o kasie, zaraz na myśl mi przyszedł pewien fakt.

 

Otóż kiedyś dawno temu napisałem na forum czy nawet na czacie, że sprzedałem auto, a kasę z jego sprzedaży przeznaczyłem w pełni na leczenie łysienia (i nawet nie na HT, tylko na leki farmakologiczne - tak aby wydawać tą kasę co miesiąc stopniowo na potrzebne leki), i to tak dokurwiło jednego forumowicza, że wyobraźcie sobie: pisał on płaczliwe listy i maile/privy, do administracji forum, że trzeba mnie ratować, bo już się wyprzedaję i wyprzedaję majątek i całą kasę wkładam we włosy znaczy w leki na leczenie łysienia. A żeby było bardziej pikantnie to dodam, że ten sam forumowicz szantażował mnie tutaj, a nawet próbował mi grozić, oraz nieustannie we mnie wadził niczym ujebana rura wydechowa złomiastego grata o asfalt podczas jazdy, zawsze i przy każdej okazji wyzywał mnie wielokrotnie, obrażał, i znieważał, bluzgał na wszelkie sposoby, nawet nazywając mnie kupą gówna, a także rozpowiadał różne brednie na mój temat i niestworzone rzeczy innym forumowiczom, podrabiał nawet nicki w privach używając programów komputerowych i robił zaś rzuty ekranu tego i wklejał na forum, tylko po to, aby mnie ośmieszyć na tym forum, że niby ja coś napisałem czego nie napisałem, a oprócz tego kopiował i przerabiał komputerowo moje zdjęcia z mojego wątku, po czym wklejał je na forum, na czata i jeszcze może chuj wie gdzie, a nawet utworzył temat o mnie. Koleś ten zaczynał mnie po prostu prześladować na wszelkie sposoby.

 

Kto chce, niech zatem wyciągnie jakieś wnioski i refleksje z tego, i odpowie sobie na pytanie w jakim kraju żyjemy i jakim narodem jesteśmy...

 

Nie pisał bym nawet o tym wszystkim, ale na prawdę tak mnie naszła chęć na to aby to tu napisać.

 

-- 11 sie 2019, 20:55 --

 

Pozwólcie, że wyrażę jeszcze swoje zdanie nt kilku rzeczy.

 

Desperatów ? No raczej, a ktoś kto ma zakola i musi mieć przeszczep, potrafi wydać 50tys zł bo nie może żyć z zakolami to nie desperat Twoim zdaniem?

 

Słowo ''desperat'' jest w ogóle nietrafione w takich przypadkach, ale jeśli jest już używane w kwestii HT, to tak samo z tym samym znaczeniem można go użyć tutaj do każdego bez względu na to jak duży czy mały ubytek kto robi i w jakiej klinice za jakie pieniądze.

Przecież jeśli ktoś robi w ogóle HT, to jest desperatem w pierdolonym polskim kraju i na polaczkowym forum!

A dlaczego uważam, że określenie ''desperat'' jest nie na miejscu i nie ma tu zastosowania w żadnym przypadku? - dlatego, że prawdziwy desperat mając czy to NW 1 czy NW 7 nie wydał by ani złotówki na HT, tylko poszedłby ze swoim problemem np. gdzieś na osiedle, znalazłby najwyższy wieżowiec, wszedł na dach, i jebnął z niego na główkę na beton/kostkę/asfalt niczym do basenu.

Po co to piszę? - bo chcę wytłumaczyć forumowiczom co to jest desperacja i jak mniej więcej może wyglądać akt desperacji.

A człowiek, który wydaje hajs na leczenie łysienia, szuka kliniki, czyta te fora, dokształca się z tego wszystkiego i robi HT, jest zdeterminowany do tych działań, a nie zdesperowany - i kurwa mówiłem to już an tym forum chyba setki razy, ale pewne rzeczy nie zmienią się nigdy w tym kraju i w tym narodzie.

 

 

Szanujmy się troszeczkę może..

 

Właśnie, dobrze by było, jakby ludzie choć trochę się tutaj szanowali. Nie musimy się lubić, ale szanować się powinniśmy.

 

 

Może nie wszyscy urodzili się w bogatych rodzinkach i nie srają pieniędzmi jak rodzice co po niektórych by robić sobie operacje za 50 koła.

 

Nie, że może, a na pewno nie wszyscy urodzi się w bogatych rodzinkach, a nawet powiedział bym, że w bogatych rodzinkach urodził się skromny procent ludzi. Ale wiesz z drugiej strony raczej mało ludzi w tym kraju mówi w ten sposób jak mówisz, w stosunku do ludzi którzy kupują gówniarzowi na osiemnastkę BMW za 50 czy nawet więcej koła. Ale jeśli chodzi o wydanie takiej kasy na HT, to zaraz jest jad.

 

 

Czy to zaraz argument by kogoś wyzywać od desperatów ?

 

Myślę, że @B00M napisał to w zupełnie innym kontekście, i że bardziej chodziło mu o to, że ludzie z NW6/7 bardzo często budzą się z ręka w nocniku - czyli, że zaczynają leczyć łysienie, przejmować się tym, dostrzegać problem, działać w tym kierunku, jak już nie mają i tak za dużego pola manewru. I tak jak mówiłem, słowo ''desperat'' jest niestety na tym forum mocno i często nadużywane.

 

 

w 2-3 zabiegach w tureckich klinkach nigdy nie dostaniecie takiej ilości graftów w takiej cenie co w Waszych klinikach. Więc co będzie lepsze 3tys graftów z zadbanym donorem za 50 koła czy 8 tys graftów z wyżłobionym donorem za 20 koła. Sami sobie odpowiedzcie.

 

Owszem, masz rację, to co mówisz jest lepsze dla ludzi z NW6-7, którzy decydują się na drogę HT, i ja zawsze właściwie to mówiłem na tym forum. Bo z takiego stanu zrobić modnego teraz ''Biber'a'' nie ma po prostu opcji nawet za 100 baniek zielonych i nigdzie na świecie, dlatego kompromis przynajmniej finansowy jest wskazany i uzasadniony w takich przypadkach.

Oczywiście jeżeli ktoś ma max NW 5 i futro w donorze wraz z grubym portfelem, nich sobie robi u Armaniego - i to będzie dla niego lepsze.

 

 

Po huj mi zadbany donor jak łysa pała z przodu Tyle w temacie.

 

A to ja też jestem tego zdania i zawsze wytykałem lekarzom od HT oraz niektórym forumowiczom '''gargamelstwo'' np. wytykałem politykę lekarza Bisangi z kliniki BHR co do tego, że robi gęstość męskim pacjentom odpowiadającą tylko maksymalnie połowie gęstości donoru. I też uważam, że przy NW 6/7 jeśli ktoś idzie w HT mógłby nawet cały donor przeszczepić na górę i przód a na resztę SMP - zwłaszcza jeśli i tak goli łeb z tyłu i po bokach - ino tutaj w tym przypadku lekarze od HT też są terrorystami i nie potrafią zrozumieć takiego rozwiązania.

 

 

Mam wrażenie, że niektórzy tutaj mają jakieś zboczenie na punkcie tych przeszczepów włosów. Srają ze strachu na sam widok linii wielowłosowych etc. Każdy chłopak chce mieć jakąś lepszą gorszą czuprynę, ale mieć ! I tyle. A szczegóły o których piszecie itd, co kogo to drugiego człowieka czy wasze dziewczyny obchodzi?

 

Można i tak powiedzieć, ale i tak, że to jednak szkopuł tkwi w szczegółach.

 

 

Myślicie, że będą zwracać na to uwagę?

 

A Ty myślisz, że to tylko o to chodzi...? NIE, kurwa chodzi też o to, aby mieć to dla siebie i być zadowolonym patrząc na swój łeb w lustrze.

 

 

No i ostatnia sprawa. Myślałem, że to forum jest żeby sobie pomagać i dopingować a nie wręcz przeciwnie.

 

Też tak kiedyś myślałem, ale się pomyliłem (nie jesteś sam). Jeśli to Ci coś pomoże psychicznie, to tylko Ci powiem, że nie raz ale w chuj razy mnie tu nie tylko zabili złym słowem na tym forum, ale i poćwiartowali, przejechali walcem drogowym i wsadzili do pieca.

 

 

Ja na pewno wszystkim tutaj kibicuję i życzę jak najlepszych odrostów, bez względu na klinikę jaką wybrali. ;

 

Mi też?

Albo czy byś kibicował mi i życzył najlepszych odrostów, jak byś widział moje fotki i znał moje plany co do linii i gęstości ?

 

 

...mną próbowali rządzić i narzucać mi ich wizje i widzimisię.

 

Przykro mi jeśli tak było jak mówisz. U mnie widzisz za to tak nie było

 

Serio to mówisz, serio jest Ci przykro, czy tylko tak mówisz aby powiedzieć bo wypada i przede wszystkim dlatego, że nie widziałeś moich fotek i nie znasz planów HT, i być może przynajmniej poniekąd mierzysz mnie swoją miarą?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty są po przeszczepie, ale na razie nie będę ich wstawiał, żeby nie narazić się hejterom, których jest tutaj 90%. Po pół roku wstawię zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...