free web hit counter Skocz do zawartości
Sargon_z_Akadu

26 lat. Problem trwa od lat 6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej. Pierwsze oznaki łysienia zauważyłem w 2013 i był to środek głowy, z przodu. Potem zaczęło się przerzedzać wzdłuż do tyłu, a w ostatnim czasie w okolicach gdzie powstają zakola (mimo że tych zakoli nie mam, po prostu jest mniej włosów) Źle się prowadziłem przez kilka długich lat (m. in. mnóstwo papierosów i katowanie wątroby alkoholem, stąd też podejrzewałem, że to od tego) O terminie takim jak łysienie androgenowe dowiedziałem się może rok temu. Na pewno nie dłużej. Robiłem mnóstwo badań, które pokazywały dobitnie, że z moimi hormonami i zdrowiem jest wszystko w porządku, mimo to, obu dermatologów do jakich uczęszczałem stwierdziło, że mam łysienie androgenowe. Spotkał się może ktoś z takim osądem? Mam okropnie przerzedzony czubek i przód głowy i maskuję to jedynie tym, że mam długie włosy. Biorę Loxon 5 od dwóch miesięcy, staram się jeść zdrowo, unikać stresujących sytuacji i dobrze wysypiać. Nie piję także alkoholu, bo zauważyłem, że po nocy z flaszką łysienie postępuje w zastraszającym tempie. Zdjęcia wrzucę potem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze pijesz nie ma wiekszego wplywu ze wlosy wypadaja, Znam sporo osob ktore wala gaz 3-4 razy w tygodniu do stanu ,,bycia pijanym'' i maja wlosy dobre , to geny i nic wiecej i nie tlumacz sobie tego czyms innym bo to czyste lunatykowanie. A watroba to swoja droga , twoj wybor i twoje zycie. Jak lysiejesz to bierz fina a nie sam loxon zacznij od fina i zobacz jak postepy po kilku msc , potem mozesz dodac loxon . Sam loxon to jest dobry na brode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest wreszcie z tym fina? Faktycznie są problemy natury łóżkowej? Trochę słyszałem o tym i nie wiem czy to po prostu zebrało się kilka jednostek i biadoli czy faktycznie takie ujowe efekty się pojawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizmu. Niektórzy nie maja najmniejszych problemów przez lata, inni znów będą zmagać się ze słabsza erekcja itp. Musisz sam spróbować żeby zobaczyć jaj twój organizm zareaguje, jak cos będzie nie tak, to zawsze mozesz przestać brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bylo tak zle to by nikt tego na wlosy nie bral. Nie sluchaj opini inceli z wykopow czy redditow bo to dno. U jakiegos procenta moga sie pojawisc wieksze spadki libido ale u wiekszosci nie ma problemu, wezmiesz sprawdzisz to sie tego dowiesz , nie ma innej drogi niz przetestowanie samemu czy jestes w szczesliwej wiekszosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...