free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fighter ale Ty masz bardzo dobra sytuacje na głowie masz bardzo gęste włosy więc piszesz ze zel zatrzymał wypadanie do 0 nie wiem czy wczesniej nie pisałes ze nic ci juz nie leci.

Mi sie wydaje ze jeśli ktoś ma gęste włosy to mu i picie naparu z pokrzywy pomoże zatrzymac wypadanie.

A jesli ktos ma gorsza sytuacje żadsze włosy to ten żel nic nie da.

 

Mówisz, że stosujesz 3 tygodnie, i jak wrażenia?

 

 

Pisałęm o moich wrażeniach wyżej.

Własnie nie wiadomo jak u innych nikt nie raczy napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja1992 jeżeli żel działa dłużej niż 24h to też jestem za żeby stosować 2-3 w tygodniu naprzemiennie z AHK i np. ASC w oleju z Emu. Pytanie jeszcze czym bedziesz natłuszczać skórę, bo jeżeli masz AHK w kremie to w sumie niczym więcej nie musisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja1992 jeżeli żel działa dłużej niż 24h to też jestem za żeby stosować 2-3 w tygodniu naprzemiennie z AHK i np. ASC w oleju z Emu. Pytanie jeszcze czym bedziesz natłuszczać skórę, bo jeżeli masz AHK w kremie to w sumie niczym więcej nie musisz ?

Oliatum soft krem naprzemiennie z oliwką bambino.Ahk chciałbym w zelu niestety nie potrafie sam sobie przygotować wiec stosuje w roztworze wodno alkoholowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sam olej z Emu jest też dobrym rozwiązaniem bo nawilża ale i działa korzystnie na łysienie.

Ps. do AHK zamów krem z Emu od zioma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego produktu trzymałbym się z daleka, takie dawki tretinoiny sprawią że będziesz zrzucał skórę jak wąż. Dodatkowo ekstremalnie ją wybieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bys nie wkleil to znajda sie tacy ze i tak powiedza ze nic to nie da ,albo ze tak szkodzi ze nie warto , a do tych czemu twierdza czemu saba nie robi tego zelu juz bo po 1 raz ze koszty bo na hydrokortyzonie ma wielka przebitke a 2 jeden z jeden jej skladnikow jest wycofany z produkcji i trzeba go robic samemu dyspersje itp co robil wlasnie ziom!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
od tego produktu trzymałbym się z daleka, takie dawki tretinoiny sprawią że będziesz ją zrzucał jak wąż. Dodatkowo ekstremalnie wybieli skórę.

 

Nie mialem zamiaru,wkleilem jako ciekawostke.Ale dzieki za ostrzezenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zazdroszcze, a nawet bardzo, efektów ponieważ ja jeszcze nie zauważyłem żadnego pozytywnego działania saby. Żadnych uboków również nie odnotowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne,bo kiedys pisaliscie ,ze musi byc forma zelu i to w odpowiednich proporcjach i stezeniach zeby byl skuteczny ,a przeciez ATREDERM to plyn ,hmmm,pozatym poco lączyć retin z retinem ? skoro w żelu SABA jest juz odpowiednie stezenie retinu ,troche nie rozumiem


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z obietnicą zapotaje foty pokazujące sytuacje po półtora miesiaca używania żelu z betha i retinem

zaznaczam ,ze fotki nie zrobilem przed potora miesiacem tylko rok temu i w międzyczasie miałem ht ale góra głowy nie była nim objęta tylko korona i przód oraz blizny

 

foto sprzed roku:

hairforum6.th.jpg

 

 

aktualnie foto:1944431556_pokuracji.thumb.jpg.d66b28f87db29a16f2238ea1ecbf49cc.jpg


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas jeszcze się diagnozuję z tego powodu nie używam żelu. Mam problemy z niskim kortyzolem a w skład żelu wchodzi steryd więc do czasu zakończenia badań nie moge go używać.

Jak zacznę go używac i będą jakies efekty to na pewno napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi z tych fotek ciężko jest cokolwiek powiedzieć, zważywszy na to że był robiony ht. Widzisz różnicę jak przeglądasz się w lustrze, majette?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale zasieg ht nie obejmował góry głowy tylko ok 2-3 cm przodu i sam tył korony oraz liczne blizny ,6 tys. graftów nie starczyło by na pokrycie góry już, na zywo widze wyraźnie że się zagęszcza ,na fotach zdecydowanie gorzej to wygląda, ale własnie po to zrobie kolejne takie samo foto za pare tygodni żeby zobaczyć czy ta tendencja się utrzyma, źle ,że bezposrednio przed startem kuracji z betha+retin nie zrobiłem foty

 

co do zaobserwowanych efektów:

- uboków na razie brak

- włosy zminiaturyzowane stały się grube i ciemniejsze

- lekkie zagęszczenie obszaru nie objętego ht

- pełny odrost włosów na brwiach po miesiącu /były przerzedzone znacznie wczesniej /


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette jak często stosujesz żel ?

Jeśli jest to fotka z przed roku to tak naprawdę nie wiadomo czego to zasługa bo żel stosujesz tylko 1,5 miecha.

 

Ps. oprócz niskiego kortyzolu jakies są jeszcze przeciwskazania brania tego żelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majette jak często stosujesz żel ?

Jeśli jest to fotka z przed roku to tak naprawdę nie wiadomo czego to zasługa bo żel stosujesz tylko 1,5 miecha.

 

Ps. oprócz niskiego kortyzolu jakies są jeszcze przeciwskazania brania tego żelu ?

 

 

dlatego poczekam i za miesiac wstawie znowu fote,wtedy cos bedzie waiadomo dokładniej, żel stosuję raz dziennie na wieczór,bo na dzien nie wolno ze względu na obecnośc retinu,z tym ,że ja stosuje xamiol z apteki w polaczeniu z retinolem ,bo na Saba żel sie nie załapałem ze względów finansowych jak było zamawiane no i przez niecierpliwośc jak to ja


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy chcą stosować/stosują i mają lub boją się skutków ubocznych.

 

Zrobiłem mały eksperyment nakładając SABA żel po wcierce alkoholowej i wystąpiły u mnie skutki uboczne dwukrotnie, bo chciałem to potwierdzić. A mianowicie zawroty głowy, brak koncentracji, lekko zwiększone ciśnienie w gałkach ocznych (chyba) oraz dzień po aplikacji czułem się zmęczony i odczuwałem jakby "ciężka głowę" przez cały dzień. Wniosek jest jeden:

 

Żel należy stosować na noc, nie poprzedzając ani nie stosując niczego po jego aplikacji. Struktura żelu jest tak stworzona żeby uwalniać powoli i stopniowo składniki aktywne, a następnie rano go zmyć szamponem przed aplikacją innych specyfików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...