free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

kurcze dałem pół na pół,tzn ,że trzeba dać 4x wiecej żelu xamiol niz retinu? ja nie stosuje oddzielnie,wymieszalem to, ale zrobilem malo poki co 10g tylko na pare dni, w razie skuchy wlasnie,czyli pwinienem 30g xamiolu dolozyc?

 

tak proporcje 4:1, muszą być takie zachowane, jeśli chcesz przynajmniej w jakimś stopniu zachować sposób w jaki to było robione - dlatego pisałem że jest to droższy sposób, bo xaminol jest bardzo drogi

 

 

poprawki naniesione, zobaczymy no tak koszt za ok 40g zelu wyniesie ok. 150zł za sam xamiol a jeszcze 7g retin-a ,ktory w zelu jest chyba niedostepny w polsce i drogi ,ja jednak mialem skladniki taniej o wiele od znajomych wiec moge zaryzykowac

mieszam na własne ryzyko ,zdaje sobie sprawe, ale poki zelu nie ma to popróbuję ,przynajmniej sprawdze czy taka mieszanka skutkuje

u mnie takze ru daje spoko efekty, góra sie "nabiera " zobacze co bedzie po dolozeniu zelu


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odpowiecie z tym wymieszaniem Xamiolu i Lokacidu?

Ja bym narazie stosował tak jak zaleciła Ci Pani Dr. Będziesz miała czas na przyzwyczajenie skóry i zobaczysz jak reagujesz na steryd a żel i tak pewnie będzie niedługo bo już mało miejsc zostało do wpłaty

Tutaj możesz zobaczyć wyniki, przejedź niżej strony, jest nieźle

http://hairandskinrejuvenation.com/services.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mik dokładnie tak u dr Rakowskiej.

Tak wlasnie myslalem:) Mnie tez przepisala kiedys Xamiol,ale bardzo przetluszczal mi skore glowy wiec wrocilem do Daivonexu.Dziwne,ze nie dostalas Clobexu,chyba kazdemu go przepisuje.Ja juz go uzywam od okolo 1,5 roku.Wg mnie dr Rakowska to zdecydowanie jedna z lepszych,o ile nie najlepsza,specjalistek od wlosowych problemow.

sorry,juz nie offtopikuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie dr Rakowska to zdecydowanie jedna z lepszych,o ile nie najlepsza,specjalistek od wlosowych problemow.

sorry,juz nie offtopikuje:)

Takie offy calkiem spoko, może ktoś skorzysta z jej pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko nad jednym może mi podpowiecie czy absorpcja składników aktywnych nie jest większa u kobiet? bo skoro kobiety mają 10% cieńszą skórę niż mężczyzni. Wiem, że to pytanie z serii pytań "głupich blondynek" ale po prostu wolę dmuchać na zimne bo zarówno RU pomaga facetom z androgenowym a żel pomaga Ziomowi bo w sumie on testuje go na sobie a ja jestem jedyną przedstawicielka płci żeńskiej.

Chłopaki wy jesteście obczytani-macie jakieś badania dot. kobiet z androgenowym?kobiety używają tez minoxidilu więc myślę, że jak użyję żelu i RU to nie zrobię sobie krzywdy tylko mi pomoże podobnie jak Wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taki żel można łączyć w kuracji razem z innym sterydem- mam na myśli CB?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś namiar na jakiś waek pochodzący z zagranicznego forum a dotyczący tego żelu stosowanego w praktyce(nie chodzi mi o wywody teoretyczne)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuje żele retin-a z xamiol wymieszane w proporcji 1:4 około 12 dni, zaczynam popadac w euforie, nawet po odstawieniu na próbe ru nic nie leci ,w dodatku góra ciemnieje i sie przynajmniej wizualnie zagęszcza przez przekształcenie sie zminiaturyzowanych włosów w normalne mocne włosy ,nie stosuje obecnie nic tylko to, żeby sprawdzić , w innym przypadku już by leciało ,bo jak tylko rezygnowałem z kuracji na tydzien tak było odrazu,takze na bank to powstrzymuje mi wypadanie włosów ,postaram sie zamieścic fotki bo mam z przed kuracji i miesiąc po ,natomiast nie mam pojecia czy to zadziałałoby na zakola bo tam mam gęsto zroione ht ,wiec tutaj nie jestem dobrym obiektem do przedstawienia efektów, ale niebawem ziom załatwi składnki więc więcej z Was bedzie to testowało i wtedy zobaczymy , stosuje to na noc raz dziennie


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jak to jest ze stosowaniem tego żelu w jednej kuracji z cb? Bardzo poważnie zastanawiam się nad przejściem z ahk na taki żel, co o tym sądzicie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stosuje żele retin-a z xamiol wymieszane w proporcji 1:4 około 12 dni, zaczynam popadac w euforie, nawet po odstawieniu na próbe ru nic nie leci ,w dodatku góra ciemnieje i sie przynajmniej wizualnie zagęszcza przez przekształcenie sie zminiaturyzowanych włosów w normalne mocne włosy ,nie stosuje obecnie nic tylko to, żeby sprawdzić , w innym przypadku już by leciało ,bo jak tylko rezygnowałem z kuracji na tydzien tak było odrazu,takze na bank to powstrzymuje mi wypadanie włosów ,postaram sie zamieścic fotki bo mam z przed kuracji i miesiąc po ,natomiast nie mam pojecia czy to zadziałałoby na zakola bo tam mam gęsto zroione ht ,wiec tutaj nie jestem dobrym obiektem do przedstawienia efektów, ale niebawem ziom załatwi składnki więc więcej z Was bedzie to testowało i wtedy zobaczymy , stosuje to na noc raz dziennie

A Artur tak negował ten sposób Bardzo dobre wiadomości Majette z rana Dojść można do wniosków ze Ci co nie reagują na fina będą mieli mega efekty gdyż to może być główny czynnik ich utraty włosów. Cieszę się z Tobą i czekam na rozpoczęcie kuracji żelem przeze mnie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze się majette że nie tylko ja widzę taka wizualna poprawę. Co do zakoli to również nic nie leci (z tym że ja stosuje RU ciągle).

 

Co do mieszania xaminolu z retinem to nie jest to złe rozwiązanie, ale lepszym ze względu na niższą cenę oraz pewności użycia odpowiednich składników jest żel z patentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam Artur negował poprostu eksperymenty inne niż w badaniach i przyznaje mu całkowita racje, bo pytaliście go o mieszanie maści płynow itd ,ja zastosowalem żele ,mniej wiecej w proporcjach jak w badaniu ,ale np. retin w żelu w polsce jest nieosiagalny i generalnie poczekałbym jednak na efekty wiekszej ilości osób,jak już będzie żel, moja euforia wybuchała już nie jeden raz i potem gasła nie mam pojecia czy bedzie jakikolwiek odrost na zakolach np. bo mnie akurat ten problem nie dotyczy po ht ,ale widzę u siebie ,ze poporstu tam gdzie postępowała na górze miniaturyzacja ,którą hamowało ru i powoli odwracało ,nastąpiła przez te 12 dni szybka poprawa,przez popawę rozumiem ,że włosy nabrały dośc szybko grubości, barwnika, co u mnie skoro je mialem stwarza wrażenie wizualnej poprawy ,być może żel wg receptury bedzie o wiele lepiej działał, tego nie wiem ,bo nie ma narazie go ziom jeszcze nie łatwił ,a ponieważ xamiol dostałem za symboliczna kwotę a retin udało mi się kupic od kolegi z forum to warto było popróbowac ,zwlaszcza ,ze z kasa krucho a ru powoli sie konczy :-/


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam Artur negował poprostu eksperymenty inne niż w badaniach i przyznaje mu całkowita racje, bo pytaliście go o mieszanie maści płynow itd ,ja zastosowalem żele ,mniej wiecej w proporcjach jak w badaniu

Nie no ja odrazu mówiłem o retin-a z xamiolem w postaci żelowej i Ty z mojego pomysłu skorzystałeś. Ale to juz nie ma znaczenia. Ważne, że działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie nogowalem wyrazilem swoje zdanie bo mam do tego prawo, i wiedze a czy sie ktos zgadza czy nie jego problem nie moj

Wyraziłeś swoje zdanie poprzez zanegowanie czyli zaprzeczenie, że działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale o co ci chodzi ,szukasz zaczepki daj na luz kazdy zrobi jak uwaza wazny jest final

nie szukam i też uważam, że ważny jest finał, wyluzuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie jakies nowe wiesci po stosowaniu tego zestawu?Jak z efektami?Bedzie cos dzialane w temacie dostepnosci tych specyfikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś skutki uboczne stosowania tego żelu. Pytam bo nie wiem czy warto ułatwiać sobie absorpcję poprzez dermaroller bądź zwykły masaż skalpu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejscowo napewno nie, sterydy stosowane miejscowo jedynie jaki maja skutek uboczny to atrofia skory ,a gdy sa stosowane systemowo maja powazne skutki uboczne zalezne od dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...