free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie moga byc skutki uboczne przy długotrwalym uzywaniu sterdów? Poza tym , ziom pisal ze przy zadawalajacych efektach czestotliwośc zelu mozna zmnijeszyc do 3 razy w tyg i powinny utrzymac sie efekty\.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie moga byc skutki uboczne przy długotrwalym uzywaniu sterdów?
Przeczytaj cały temat. Oprócz zaniku skóry na głowie mowa była między innymi o osteoporozie, cukrzycy, raku (także warto obserwować organizm ). Z drugiej strony znajdziesz tu zapewnienia, że żel SABA jest bezpieczny bo absorpcja systemowa jest tryliard razy mniejsza niż przy stosowaniu doustnym, i że to samo zdrowie, a dr Brown wycofała się z jego zapisywania pacjentom na rzecz kilkaset razy słabszego sterydu i liczy teraz krociowe zyski z tej operacji (a w przyszłości planuje dogonić Warrena Buffeta, zastępując ten słabszy steryd placebo). Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie moga byc skutki uboczne przy długotrwalym uzywaniu sterdów? Poza tym , ziom pisal ze przy zadawalajacych efektach czestotliwośc zelu mozna zmnijeszyc do 3 razy w tyg i powinny utrzymac sie efekty\.

 

Nie chcę się czepiać, ale to są szacunkowe i teoretyczne wyliczenia. Najpierw niech spora grupa osób odzyska po tym włosy, a potem zastanawiać się będziemy jak często/rzadko będzie można dany specyfik stosować.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie drugi tydzień stosowania żelu i choć cudów nie ma, to ze zdziwieniem stwierdzam, że w jednym miejscu, gdzie miałem prześwit, już go nie mam. Ciekawe czy to tylko moje złudzenie, bo nowe włosy chyba nie byłyby w stanie wyrosnąć tak szybko, a nie wiem na jakiej zasadzie odbywa się pogrubienie tych istniejących.

 

Żeby stonować entuzjazm, przypomnę, że żel stosuję na całe NW6 a miejsc z prześwitami mam przynajmniej kilka a tylko w tym jednym zaobserwowałem taką zmianę. W pozostałych włosy nabrały trochę "wigoru", ale rewelacji nie ma.

 

Fotki za 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wychodzi Cię to taniej, niż ogarniając to sobie jak reszta?

 

 

wychodzi ok 200zl za 100g ,w zaleznosci jeszcze od ceny żelu retin,pisz na priv po info jak cos


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie moga byc skutki uboczne przy długotrwalym uzywaniu sterdów?
Przeczytaj cały temat. Oprócz zaniku skóry na głowie mowa była między innymi o osteoporozie, cukrzycy, raku (także warto obserwować organizm ). Z drugiej strony znajdziesz tu zapewnienia, że żel SABA jest bezpieczny bo absorpcja systemowa jest tryliard razy mniejsza niż przy stosowaniu doustnym, i że to samo zdrowie, a dr Brown wycofała się z jego zapisywania pacjentom na rzecz kilkaset razy słabszego sterydu i liczy teraz krociowe zyski z tej operacji (a w przyszłości planuje dogonić Warrena Buffeta, zastępując ten słabszy steryd placebo).

 

 

no ja uzywam ok 2 miesiace,najmniejszych ubokow nie zauwazylem,ale to nie znaczy ,ze cos potem nie zacznie sie dziac,kazdy to robi na wlasna odpowiedzialnosc

jestem tez juz po aplikacji w zastrzyku ,nadal nic zlego sie nie dzieje zauwazalnego przynajmniej,samo dobrze

żel całkowicie powstrzymuje łysienie, są też odrosty,ciekawe jak długo będzie to działało

dodaje tez biotynę w zastrzykach do kuracji ,w przyszłym tygodniu może zacznę igf1 lr3


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ushikawa pisze:

delpiero02 pisze:

a jakie moga byc skutki uboczne przy długotrwalym uzywaniu sterdów?

Przeczytaj cały temat. Oprócz zaniku skóry na głowie mowa była między innymi o osteoporozie, cukrzycy, raku (także warto obserwować organizm ). Z drugiej strony znajdziesz tu zapewnienia, że żel SABA jest bezpieczny bo absorpcja systemowa jest tryliard razy mniejsza niż przy stosowaniu doustnym, i że to samo zdrowie, a dr Brown wycofała się z jego zapisywania pacjentom na rzecz kilkaset razy słabszego sterydu i liczy teraz krociowe zyski z tej operacji (a w przyszłości planuje dogonić Warrena Buffeta, zastępując ten słabszy steryd placebo).

 

 

 

nie przesadzaj z tymi skutkami ubocznymi. na siłce dłuzje biora sterydy i to doustnie i takich skutków ubocznych jak ty piszesz nie spotkałem sie zeby ktos mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ushikawa pisze:

delpiero02 pisze:

a jakie moga byc skutki uboczne przy długotrwalym uzywaniu sterdów?

Przeczytaj cały temat. Oprócz zaniku skóry na głowie mowa była między innymi o osteoporozie, cukrzycy, raku (także warto obserwować organizm ). Z drugiej strony znajdziesz tu zapewnienia, że żel SABA jest bezpieczny bo absorpcja systemowa jest tryliard razy mniejsza niż przy stosowaniu doustnym, i że to samo zdrowie, a dr Brown wycofała się z jego zapisywania pacjentom na rzecz kilkaset razy słabszego sterydu i liczy teraz krociowe zyski z tej operacji (a w przyszłości planuje dogonić Warrena Buffeta, zastępując ten słabszy steryd placebo).

 

 

 

nie przesadzaj z tymi skutkami ubocznymi. na siłce dłuzje biora sterydy i to doustnie i takich skutków ubocznych jak ty piszesz nie spotkałem sie zeby ktos mial.

 

Zupełnie nietrafione porównanie. Steryd sterydowi nierówny, to jest przecież tylko zbiorcza nazwa pewnej grupy leków.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie obawy to po co stosujecie ,odpuscic wziac maszynke ogolic sie na lyso i po problemie bo juz czytac tego nie moge, tych bzdur!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to czytałem patent na używanie długotrwałe sterydu, po to właśnie dodaje się retin ,czyż nie?


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby każdy podejmował ryzyko stosowania leków eksperymentalnych świadomie. Sam przecież używam SABA. Natomiast zupełnie nie rozumiem tych, którzy za wszelką cenę będą przekonywać wszystkich, że lek X jest w 100% bezpieczny. Rozumiem, że mogą chcieć poprawić sobie samopoczucie, ale wprowadzają takim ględzeniem w błąd wielu nieświadomych czytelników forum. A jak się jeszcze czyta te ich przypuszczenia, własne teorie i argumenty którymi popierają swoje "tezy" (na poziomie "Faktu" czy "Pudelka") to nóż się w kieszeni otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony pytałem o czas stosowania żelu z uwagi na fakt aby mieć jakiś substytut który przedłuży pozytywne efekty żelu. Na chwilę obecną jedynym środkiem który jest w stanie to zrobić to ASC choć też nie do końca dobry dla organizmu. Wydaje mi się że skuteczne środki zawsze będą ze soba nosiły pewne ryzyko dla zdrowia, tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak macie obawy to po co stosujecie ,odpuscic wziac maszynke ogolic sie na lyso i po problemie bo juz czytac tego nie moge, tych bzdur!!!!!!!!!!!!

 

Stosujemy dlatego, że życie nie jest kolorowe, i czasem trzeba podejmować trudne decyzje. Robiąc to, trzeba mieć świadomość ryzyka jakie ta decyzja za sobą niesie. Dlatego dobrze, że ludzie piszą o ryzyku stosowania takich czy innych substancji. Nie rozumiem Twojego oburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc po raz setny nie schodząc do poziomu faktu czy superexpresu przestrzegam wszystkich potencjalnie chętnych na taką kurację : używanie długotrwałe sterydu wiąże się z ryzykiem powikłan i skutków ubocznych ,które już wielokrotnie zostały tutaj omówione ,każdy robi to na swoją odpowiedzialnośc, ponizej obiecane foto z mojej kuracji po 2 mies ,bardzo ważny przy tej kuracji jezeli mieszamy zele ,nie stosujemy gotowej SABY jest odpowiedni retin w żelu

 

 

poniżej zestawienie fotek z okresu 1 miesiąca, mam teraz krócej obciete na górze włosy ,przez co powinno wygladac gorzej a nie wygląda ,na żywo widzę ,że włosy ciągle się zagęszczaja

287535691_kuracjabeta2miesic.jpg.6b657603eaad1a0246b3ccd53ca6a664.jpg

178609839_2miesbeta.jpg.8db80eff75c7bc7cd9a3bed35b214f7b.jpg


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie jest lepiej i zel pomaga, i tez faktem jest, ze masz o co walczyc jeszcze, widac przeszczep dal sporo, ale walka toczy sie wciaz i nie mozna sie za wszelka cene poddac juz, wiec oby zel dzialal na x lat:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do kwestii bezpieczeństwa stosowania sterydów znalazłem dobrą adnotację:

"Przy dłuższym okresie stosowania maści sterydowych, po wstępnym zaleczeniu najbardziej uciążliwych zmian, powinno się przestrzegać zasady 1/1, 1/2 lub 1/3 itd., która polega na naprzemiennym stosowaniu: 1 dzień steryd, a kolejnego dnia (lub kolejne 2-3 dni) emolienty (są to wszelkiego rodzaju preparaty służące do natłuszczania i nawilżania skóry, wspomagające leczenie i pielęgnację skóry) – pozwala to zminimalizować uboczne działanie sterydów, nie pozwala skórze „przyzwyczaić” się do ich przewlekłego używania."

 

Pytanie zatem czy przestrzegając tych reguł można stosować sterydy jak długo to tylko możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można właśnie tak się powinno SABA gel stosować, tylko że tą zasadę zacząć przestrzegać gdy efekty są już zadowalające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś obawy odnośnie ingerencji w organizm, jeśli tak to jakie badania powinno się zrobić w celach kontrolnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord, używanie emolientów zmniejsza jeszcze dodatkowo ryzyko zmian skórnych. Natomiast na pozostałe skutki uboczne nie ma wpływu. Na pewno im dłużej stosujesz lek, tym większe ryzyko. Już kilka miesięcy stosowania takiego sterydu to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe skutki uboczne sterydu:

-zaburzenia czynności nadnerczy

-zaćma/zamglone widzenie,trudności z widzeniem w nocy,niewyraźne widzenie,ból w oku

-zakażenia

-łuszczyca krostkowa

-wahania stężenia poziomu glukozy we krwi w przypadku cukrzycy

-zaburzenia stężenia wapnia we krwi

jest też w ulotce szereg rzadko występujących objawów ubocznych ale to tak jak przy każdym leku

ja po używaniu przez 2 miesiące nie zaobserwowałem zauważalnych objawów ubocznych , raz gdy posmarowałem po sterydzie głowę olejkiem emu jeszcze i wtarłem mocno nastąpił lekki ból gałek ocznych ale to tylko wtedy

natomiast steryd u mnie całkowicie zlikwidował wypadanie włosów/ poza normalnym cyklem wzrostu oczywiście/

jednak kuracja nie może być ciągła to wiadomo,dlatego po uzyskaniu optymalnego efektu należy zmniejszyć częstotliwość itd jak to już było pisane


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie koniecznie majette z tymi ubocznymi. My używamy postać żelową. Z ulotki Xamiolu:

Możliwe skutki uboczne: Często: świąd. Niezbyt często: podrażnienia oka, ból lub podrażnienie skóry, zapalenie grudek chłonnych mieszków włosowych, stany zapalne skóry, rumień, trądzik, sucha skóra, zaostrzenie łuszczycy, wysypka. Lek Xamiol nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

No chyba, że to z Twojej ulotki żelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich emolientów używacie bo najbardziej korzystne wydają się być Emu i olejek rycynowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie koniecznie majette z tymi ubocznymi. My używamy postać żelową. Z ulotki Xamiolu:

Możliwe skutki uboczne: Często: świąd. Niezbyt często: podrażnienia oka, ból lub podrażnienie skóry, zapalenie grudek chłonnych mieszków włosowych, stany zapalne skóry, rumień, trądzik, sucha skóra, zaostrzenie łuszczycy, wysypka. Lek Xamiol nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

No chyba, że to z Twojej ulotki żelu.

 

 

no ja takie mialem podane w mojej ulotce ,oczywiscie postac zelowa ,innej nie stosuje,jest to zamiennik xamiolu ale identyczny skład, te co podajesz tez byly wymienione ale jako rzadziej wystepujace i mniej powazne,a kolega powyzej pytal o wplyw ogolny na organizm


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...