free web hit counter Skocz do zawartości
dar3ko

Kolejny przeszczep (delikatne obniżenie linii włosów)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 27 lat. Niecałe 4 lata temu miałem przeszczep włosów 1750 graftow w klinice która jest podobno zbanowana na forum (dlatego nie piszę gdzie).

 

Jako, że moje łysienie na razie nie postępuje (biorę od momentu zrobienia przeszczepu finasteryd 1mg dziennie) to postanowiłem pójść na całość i myślę nad zrobieniem kolejnego przeszczepu by delikatnie (dosłownie kilka mm) obniżyć linie włosów z fajną gęstością. Lubie miec krotkie wlosy na bokach (od 0-5mm) góra mniej wiecej z 3cm wiec przy takich krotkich wlosach musi to byc jednak zrobione mega gesto.

 

Zastanawiam się jakie kliniki teraz wykonują najlepiej przeszczepy. Jeśli chodzi o mój budżet to bylbym w stanie przeznaczyc ok 20-30 tysiecy maksymalnie.

 

Interesuje mnie jedynie manualne FUE.

 

Zapodaje kilka fotek (swiatlo dzienne) jak to wyglada na dzien dzisiejszy i mniej wiecej postaralem sie narysowac linie jaka mnie interesuje.

 

Jak myslicie, ile mniej wiecej graftow musialoby na to pojsc i jak cenowo to wyglada w tych dobrych klinikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hdc zrobiło kapitalna robotę. Czemu nie chcesz znowu do nich iść?

 

-- 06 gru 2019, 1:41 --

 

Jeszcze dodam od siebie żeby takie minimalne obniżenie Lini według mnie jest bez sensu, bardziej poszedłbym w strone wyprostowania tej Lini wraz z zamknięciem skroni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodac, zalezy mi bardzo na tym by zrobic to w Europie i tym samym uniknac lotu samolotem, dlatego nie chce juz leciec na Cypr.

 

Jak mam byc szczery to nie zalezy mi na tym zeby zamykac skronie, podoba mi sie mniej wiecej taka linia jaka narysowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie chcesz robić w HDC, bo te chamy już bardziej by tej linii nie obniżyli... ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mam byc szczery to nie zalezy mi na tym zeby zamykac skronie, podoba mi sie mniej wiecej taka linia jaka narysowalem

 

No chyba że tak. No to klinik masz kilka Bhr, Feriduni (chociaż on chyba nie robi manual?) i na pewno jest drogi, Przybylski + kliniki niezbadane na tym forum np. Hiszpania

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może nie chcesz robić w HDC, bo te chamy już bardziej by tej linii nie obniżyli... ?

 

Podczas zabiegu zostaly mi narysowane dwie linie. Na poczatku wlasnie mniej wiecej taka jaka narysowalem ja a druga to ta jaka mi zrobili. Mialem do wyboru dwie opcje, ale jako, ze fundusz mi wtedy zbytnio nie pozwalal na zrobienie tej nizszej i balem sie troche ze jednak finasteryd nie zadziala i poleci to wszystko szybko dalej to zdecydowalem sie na ten pierwszy wariant.

 

Wiadomo moze ile teraz Feriduni bierze za graft? Rzeczywiscie jest taki dobry jak wszyscy mowia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Przybylski byłby wstanie posadzić gęsto tak 70 cm2, podobno gdzieś się tym chwalił.

 

Wtedy miałbyś i tanio i blisko i dobrze

 

-- 06 gru 2019, 1:51 --

 

Feriduni Bierze 5 euro. Vivek tutaj na forum miał u niego zabieg i efekt rewelacja a zdjęcia były zaledwie chyba pół roku od zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Przybylski byłby wstanie posadzić gęsto tak 70 cm2, podobno gdzieś się tym chwalił.

 

Wtedy miałbyś i tanio i blisko i dobrze

 

Wiesz co... nie wiem dlaczego, ale jakos po przeczytaniu tego wszystkiego na tym forum jestem mocno zrazony do jakiejkolwiek Polskiej kliniki.

 

Zalezy mi na tym by zostalo to zrobione profesjonalnie dlatego chcialbym kogos w 100% sprawdzonego chocbym nawet mial wiecej pieniedzy uzbierac.

 

Ciekaw jestem czy te 1000-1500 graftów by wystarczyło..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze: Freitas, Couto, Mwamba.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bhr

 

-- 06 gru 2019, 1:54 --

 

Ok 1200 trzeba liczyć na 1cm gęstej Lini

 

Jeszcze ostatnio duzo ogladalem zdjec, filmikow itp u Freitasa, cos wiadomo moze o nim? Bo widzialem calkiem dobre efekty.

 

BHR chyba ma troche konserwatywne poglady co do obnizania lini w mlodym wieku? Chyba ze sie myle?

 

Skoro Feriduni bierze 5 euro to moze w tych 25 tysiacach bym sie zamknął..

 

Szczerze mowiac sam juz nie wiem co wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
freitas z tego co mnie doszły słuchy zamknął /zawiesił klinikę na okres 2 lat

 

Wiadomo dlaczego i czy to na pewno fakt ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
freitas z tego co mnie doszły słuchy zamknął /zawiesił klinikę na okres 2 lat

 

Wiadomo dlaczego i czy to na pewno fakt ?

 

Nie wiem, Rafi mi tak pisał bo pytał się tam o zabieg

 

-- 06 gru 2019, 2:09 --

 

Jeszcze w Hiszpanii jest Jose Lorenzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, widze, ze strasznie duzy wybor jest tych klinik... nie wiem na co sie zdecydowac. Nie wiem czemu, ale jakos ten Feriduni do mnie przemawia, chyba napisze najpierw do niego na dniach i zobaczymy co powie (jaka cena, ile graftow i jak odlegly termin) bo nie ukrywam, nie chcialbym czekac na zabieg wiecej niz 1 rok, najlepiej wlasnie w pazdzierniku, listopadzie bo jednak z doswiadczenia wiem, ze latem to kiepsko robic HT bo jednak czlowiek zazwyczaj ma wiecej planow i chcialby jakos wygladac na wakacje

 

W ogole to lysienie to jest tragedia zyciowa... czlowiek zrobi przeszczep, w sumie jest zadowolony, ale dalej czuje sie pewny niedosyt (szczegolnie jak sie widzi ludzi nielysiejacych z niskimi czolami bez zadnej recesji itp.) wtedy lapie sie najwiekszego doła i tylko w glowie sa mysli, ze jednak chcialoby sie jeszcze lepiej wygladac...

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie zna sie dnia ani godziny i zaraz znowu wlosy moga zaczac sie sypac.. powiem Wam, ze czasami okropnie sie czuje jak tylko sobie o tym pomysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz spytać się dr Lorenzo.

 

A zamiast łapać "doła", bo ktoś ma niższą linie, to powinieneś się cieszyć, że masz dobre włosy z przyzwoitą linią. A zawsze możesz sobie zrobić przeszczep, ale dla siebie, a nie dla innych. Takie włosy jakie masz wystarczają żeby wyglądać dobrze...a to, że ktoś ma niższą linię, to nie oznacza, że lepiej wygląda (biorąc pod uwagę, że masz naprawdę OK stan).

 

A jak się zacznie coś sypać (wcale NIE musi) to wskoczysz na dutasteryd + np CB (za 2-3 lata powinno być dostępne jako lek na łysienie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodac, zalezy mi bardzo na tym by zrobic to w Europie i tym samym uniknac lotu samolotem, dlatego nie chce juz leciec na Cypr.

 

Jak mam byc szczery to nie zalezy mi na tym zeby zamykac skronie, podoba mi sie mniej wiecej taka linia jaka narysowalem

 

Darko jaką masz gęstość donoru i ile poszło na 1szą operację ?

Jaką gęstość zrobiło HDC na lini ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka mam gestosc donoru, co do gestosci linii to chyba jak dobrze pamietam 60/cm2. Poszło 1750 graftow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że efekt twojego zabiegu jest kosmiczny. Waham się właśnie między BHR i HDC i muszę przyznać że coraz bardziej skłaniam się do zabiegu na Cyprze (mimo opinii). Jednak 12 tysięcy różnicy w zabiegu drogą nie chodzi a widać znają się na robocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogole to lysienie to jest tragedia zyciowa... czlowiek zrobi przeszczep, w sumie jest zadowolony, ale dalej czuje sie pewny niedosyt (szczegolnie jak sie widzi ludzi nielysiejacych z niskimi czolami bez zadnej recesji itp.) wtedy lapie sie najwiekszego doła i tylko w glowie sa mysli, ze jednak chcialoby sie jeszcze lepiej wygladac...

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie zna sie dnia ani godziny i zaraz znowu wlosy moga zaczac sie sypac.. powiem Wam, ze czasami okropnie sie czuje jak tylko sobie o tym pomysle.

 

Masz bardzo dobrze wykonane ht. Gratulacje. Co do obnizenia linii to moim zdaniem masz ja ekstra a wiesz dlaczego. Jestes blisko 30 a po 30 calkiem inaczej patrzy sie na wlosy, tzw wciaz na nich zalezy, ale linie nie chce sie juz tak nisko jak ma sie 17-25 lat. Wchodzic zaczniesz w ten okres wkrotce i to zrozumiesz. Wkrotce bedziesz mial lepsze wlosy od polowy nawet nielysiejacych ,bo naturalne linie tez potrafia byc do bani. Zrobisz jak uwazasz,alw moim zdaniem skup sie na zyciu i ciesz sie tym co masz a uwierz mi 99.99% tego forum chcialo by miec stan taki jak Ty. Oczywiscie jezeli bardzo tego pragniesz to zrob jak uwazasz, Twoje wlosy oraz decyzje.

Co do lysienia to niestety taka juz kolej rzeczy. Zrobiles ht i walczysz o reszte majac super fryzure i wyglad. Pomysl co by bylo jakbys ht nie zrobil a mimo tego nw2 nie chcial stracic. Takze jakby nie patrzec jestes na wygranej pozycji. Pomysl sobie,ze jest tylu lysiejacych ,ze walka i ht badz lysa glaca i trzeba podjac wybor. Ty i ja podjelismy a inni wciaz stoja przed jego wyborami. Nie mysl o tym co bedzie, trzeba miec swiadomosc,ze jutro samolot moze na nas spasc i nasze zycie sie skonczy, wirus korona dopasc itd itp jednak najwazniejsze to cieszyc sie kazdym kolejnym dniem a z lysieniem obecnie da sie walczyc , z czaasem wierze,ze bedzie jeszcze wiecej mozliwosci. Glowa do gory ciesz sie zyciem i swiatem, bo piekne sa.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zadnego przeszczepu znowu nie rob ,tylko trzymaj to co masz ,wciaz jestes mlody i mimo ze bierzesz fina to trzeba dmuchac na zimne i nie marnowac graftow. Jak bedziesz mial 35 lat to jak ci sie uda utrzymac ten stan finem to i tak bedziesz w topie w tym wieku jezeli chodzi o stan na glowie. Sam widzialem jak ludzie miedzy 25 a 30 rokiem lysieja , ci sami co majac 19 czy 20 lat smiali sie z tych ktorzy zaczeli lysiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...